Korzystając ze strony ITnes.pl wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Laptopy Lenovo ThinkPad Yoga 460

Lenovo ThinkPad Yoga 460 to niezwykle lekki, mobilny notebook konwertowalny. Oznacza to, że jest on wyposażony w obrotowy ekran, dzięki któremu można używać go nie tylko w formie notebooka, ale również w formie tabletu. Jego niewielka waga i rozmiary sprawiają, że jest to urządzenia bardzo mobilne: dzięki temu można swobodnie na nim pracować zarówno w biurze, jak i podczas podróży. Dodatkowo mocne podzespoły gwarantują odpowiednią wydajność, która jest potrzebna do szybkiej i komfortowej pracy z nawet bardzo wymagającym oprogramowaniem, jak na przykład oprogramowaniem graficznym. Dodatkowo można opcjonalnie obsługiwać go aktywnym piórkiem ThinkPad Pen Pro. Bogaty zestaw złączy zapewnia notebookowi wysoką funkcjonalność i płynną, stabilną pracę systemu.

Cała seria Lenovo ThinkPad Yoga 460 jest utrzymana w biznesowej, klasycznej stylistyce. W połączeniu z wytrzymałą baterią i niezwykle elegancką, a co ważniejsze – funkcjonalną klawiaturę notebook jest idealnym urządzeniem biznesowym. Oprócz tego ta seria notebooków odznacza się wyjątkowo wytrzymałą obudową, wykonaną ze specjalnego, wzmacnianego tworzywa z włóknem węglowym. To notebook, który sprosta oczekiwaniom każdego użytkownika biznesowego. Dodatkowo wszystkie notebooki ThinkPad są wyposażone w funkcjonalną, podświetlaną klawiaturę: oprócz wygodnych klawiszy i TrackPointa wyposażona jest w panel wielodotykowy, ergonomiczne klawisze i niezwykle wygodne przyciski multimedialne, które nadają pracy biurowej nowego, wysokiego komfortu.

Close