Close

Już w sprzedaży !

Notebooki - wyszukiwanie zaawansowane
Notebook, typ
Model
Procesor
Procesor, vPro
Procesor, model
Dysk podstawowy
Modem WWAN
System operacyjny
Waga, kg
Notebooki Lenovo ThinkPad Yoga

Notebooki Lenovo ThinkPad Yoga 

Lenovo ThinkPad Yoga to seria nowoczesnych, konwertowalnych ultrabooków, przeznaczonych głównie dla użytkowników biznesowych i profesjonalistów mobilnych. Notebooki z serii Yoga to innowacyjna hybryda niezwykle lekkiego, cienkiego laptopa i tabletu. To niezwykle elastyczny i funkcjonalny laptop, który łączy w sobie funkcjonalność, silne podzespoły i elegancki, olśniewający wygląd, który pozwala korzystać z tego ultrabooka w czterech trybach pracy: laptopa, podstawki, namiotu i tabletu. Co ważne: laptopy z ekranem dotykowym (jak w przypadku ThinkPada Yoga) mają zwykle błyszczące wyświetlacze: producent oferuje jednak modele, które mają ekran o częściowo matowej powierzchni. Dotyczy to między innymi modelu ThinkPad Yoga 460.

Jeżeli chodzi o obudowę, to na pierwszy rzut oka może się wydawać, że jest ona plastikowa – mimo to wrażenie jest mylne, ponieważ obudowę notebooka zrobiono ze specjalnego tworzywa, wzmacnianego włóknem węglowym. Dzięki temu obudowa tej serii laptopów jest solidna i trwała nawet przy użytkowaniu notebooka w ciężkich warunkach. Co ważniejsze nacisk na jednostkę zasadniczą nie powoduje uginania się, z kolei nacisk na wieko może wywołać zaburzenia wyświetlanego obrazu. Producent zadbał o komfort użytkowania przy modelach z serii Yoga – w modelu ThinkPad Yoga 460 przy odchyleniu ekranu o 180 stopni ramka, która wypełnia przestrzeń międzyklawiszową, podnosi się i blokuje klawisze. Dzięki temu uszkodzenie klawiatury podczas korzystania z notebooka w trybie tabletu jest praktycznie niemożliwe.

Podkategorie

  • Notebooki Lenovo ThinkPad Yoga 460

    Lenovo ThinkPad Yoga 460 to niezwykle lekki, mobilny notebook konwertowalny. Oznacza to, że jest on wyposażony w obrotowy ekran, dzięki któremu można używać go nie tylko w formie notebooka, ale również w formie tabletu. Jego niewielka waga i rozmiary sprawiają, że jest to urządzenia bardzo mobilne: dzięki temu można swobodnie na nim pracować zarówno w biurze, jak i podczas podróży. Dodatkowo mocne podzespoły gwarantują odpowiednią wydajność, która jest potrzebna do szybkiej i komfortowej pracy z nawet bardzo wymagającym oprogramowaniem, jak na przykład oprogramowaniem graficznym. Dodatkowo można opcjonalnie obsługiwać go aktywnym piórkiem ThinkPad Pen Pro. Bogaty zestaw złączy zapewnia notebookowi wysoką funkcjonalność i płynną, stabilną pracę systemu.

    Cała seria Lenovo ThinkPad Yoga 460 jest utrzymana w biznesowej, klasycznej stylistyce. W połączeniu z wytrzymałą baterią i niezwykle elegancką, a co ważniejsze – funkcjonalną klawiaturę notebook jest idealnym urządzeniem biznesowym. Oprócz tego ta seria notebooków odznacza się wyjątkowo wytrzymałą obudową, wykonaną ze specjalnego, wzmacnianego tworzywa z włóknem węglowym. To notebook, który sprosta oczekiwaniom każdego użytkownika biznesowego. Dodatkowo wszystkie notebooki ThinkPad są wyposażone w funkcjonalną, podświetlaną klawiaturę: oprócz wygodnych klawiszy i TrackPointa wyposażona jest w panel wielodotykowy, ergonomiczne klawisze i niezwykle wygodne przyciski multimedialne, które nadają pracy biurowej nowego, wysokiego komfortu.

  • Notebooki Lenovo ThinkPad Yoga 370

    Lenovo ThinkPad Yoga 370 to niezwykle funkcjonalny notebook, który dzięki swojej lekkości i wytrzymałej konstrukcji odznacza się ogromną mobilnością. Notebook wyposażono w dotykowy ekran IPS o przekątnej 13,3’’ i rozdzielczości Full HD. Najważniejszą cechą tego notebooka jest możliwość obrócenia ekranu o 360 stopni – ta funkcja pozwala na wykorzystywanie laptopa zarówno w trybie notebooka, jak i tabletu. Dodatkowo można opcjonalnie obsługiwać go aktywnym piórkiem ThinkPad Pen Pro. To notebook, który znacznie zwiększa komfort pracy. Odpowiednio wysoką wydajność zapewniają nowoczesne procesory Intel Core siódmej generacji, pamięć RAM DDR4 i szybkie dyski SSD. Dzięki temu notebook ThinkPad Yoga 370 działa szybko, bezawaryjnie, płynnie i przede wszystkim stabilnie.

    Dzięki niezwykle wydajnej baterii, podświetlanej klawiatury (wielokrotnie nagradzanej za podnoszenie komfortu pracy w notebookach ThinkPad) i bogatemu zestawu złączy notebook ThinkPad Yoga 370 to doskonałe urządzenie mobilne, na którym można pracować w każdych warunkach. Dodatkowo producent zadbał o to, żeby w przypadku zgubienia czy kradzieży laptopa wszystkie dane, znajdujące się na nim, były bezpieczne: w ThinkPad Yoga 370 zamontowano dodatkowe opcje bezpieczeństwa w postaci czytnika linii papilarnych, modułu TPM i czytnika Smart Card. Jeżeli chodzi o obudowę, to ta seria notebooków odznacza się wyjątkowo wytrzymałą obudową, wykonaną ze specjalnego, wzmacnianego tworzywa z włóknem węglowym. To notebook, który sprosta oczekiwaniom każdego użytkownika biznesowego.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Close