Korzystając ze strony ITnes.pl wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Laptopy Lenovo ThinkPad Yoga 370

Lenovo ThinkPad Yoga 370 to niezwykle funkcjonalny notebook, który dzięki swojej lekkości i wytrzymałej konstrukcji odznacza się ogromną mobilnością. Notebook wyposażono w dotykowy ekran IPS o przekątnej 13,3’’ i rozdzielczości Full HD. Najważniejszą cechą tego notebooka jest możliwość obrócenia ekranu o 360 stopni – ta funkcja pozwala na wykorzystywanie laptopa zarówno w trybie notebooka, jak i tabletu. Dodatkowo można opcjonalnie obsługiwać go aktywnym piórkiem ThinkPad Pen Pro. To notebook, który znacznie zwiększa komfort pracy. Odpowiednio wysoką wydajność zapewniają nowoczesne procesory Intel Core siódmej generacji, pamięć RAM DDR4 i szybkie dyski SSD. Dzięki temu notebook ThinkPad Yoga 370 działa szybko, bezawaryjnie, płynnie i przede wszystkim stabilnie.

Dzięki niezwykle wydajnej baterii, podświetlanej klawiatury (wielokrotnie nagradzanej za podnoszenie komfortu pracy w notebookach ThinkPad) i bogatemu zestawu złączy notebook ThinkPad Yoga 370 to doskonałe urządzenie mobilne, na którym można pracować w każdych warunkach. Dodatkowo producent zadbał o to, żeby w przypadku zgubienia czy kradzieży laptopa wszystkie dane, znajdujące się na nim, były bezpieczne: w ThinkPad Yoga 370 zamontowano dodatkowe opcje bezpieczeństwa w postaci czytnika linii papilarnych, modułu TPM i czytnika Smart Card. Jeżeli chodzi o obudowę, to ta seria notebooków odznacza się wyjątkowo wytrzymałą obudową, wykonaną ze specjalnego, wzmacnianego tworzywa z włóknem węglowym. To notebook, który sprosta oczekiwaniom każdego użytkownika biznesowego.

Close