Brak produktów
0,00 zł netto
Korzystając ze strony ITnes.pl wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. | |
Brak produktów
Produkt nie jest obecnie dostępny w magazynie.
Zachęcamy do skorzystania z poniższego narzędzia POWIADOM MNIE, KIEDY BĘDZIE DOSTĘPNY.
Kiedy produkt będzie dostępny, otrzymają Państwo jednorazową wiadomość e-mail. Wówczas będzie możliwe zamówienie tego produktu.
13790
Produkt nowy, z oficjalnej, polskiej dystrybucji
Oryginalna konfiguracja producenta. Więcej...
Nowość
Ostatnie egzemplarze!
Informacje podstawowe | |
Producent | Dell |
Produkt | Laptop |
Rodzaj konfiguracji | Bazowa |
Model | Vostro 14 5490 |
Stan | Produkt nowy, oryginalny (urządzenie pochodzi z oficjalnej, polskiej dystrybucji i jest objęte gwarancją producenta na terenie Polski) |
Gwarancja | 3 lata On-Site (naprawa w miejscu instalacji sprzętu, wykonywana przez technika producenta) Produkt jest objęty ograniczoną gwarancją producenta. |
Laptop konwertowalny | Nie |
Kolor obudowy | Szary |
Kamera internetowa | Tak |
Procesor | |
Procesor | Intel Core i5 |
Generacja procesora | 10 (Comet Lake) |
Typ procesora | Model: i5-10210U Częstotliwość: 1,60 GHz / 4,20 GHz Cache: 6 MB Litografia: 14 nm Obsługiwane gniazda: FCBGA1528 Obsługiwana pamięć: DDR4-2666, LPDDR3-2133, LPDDR4-2933 Zestaw instrukcji: 64-bit Rozszerzony zestaw instrukcji: Intel SSE4.1, Intel SSE4.2, Intel AVX2 |
Technologia Intel vPro | Nie |
Liczba rdzeni procesora | 4 |
Technologia AMD DASH | Nie |
Liczba zainstalowanych procesorów | 1 |
Maksymalna liczba procesorów | 1 |
PassMark procesora | 6303 |
Pamięć | |
Pamięć zainstalowana | 8 GB |
Typ pamięci | 1 x 8 GB 2666 MHz DDR4 |
Liczba banków pamięci | 1 |
Maksymalna ilość pamięci | 24 GB |
Dyski | |
Dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
Pojemność dysku | 256 GB |
Parametry dysku | M.2 NVMe PCIe |
Napęd optyczny | brak |
Ekran | |
Przekątna ekranu | 14" |
Rozdzielczość | 1920x1080 (Full HD) |
Technologia matrycy | WVA (Technologia matrycy WVA jest odpowiednikiem technologii IPS. Nazwa IPS jest zastrzeżonym znakiem handlowym firmy LG, dlatego bez odpowiedniego porozumienia pomiędzy obiema firmami nie może być stosowana w opisach produktów firmy Dell. Matryce WVA cechują się kątami widzenia i odwzorowaniem kolorów zbliżonymi do tych znanych z matryc IPS.) |
Jasność matrycy | 220 cd/m² |
Ekran dotykowy | Nie |
Filtr prywatyzujący | Nie |
High Dynamic Range (HDR) | Nie |
Informacja o ekranie | Podświetlenie LED |
Karty graficzne | |
Zintegrowana karta graficzna | Intel UHD Graphics |
PassMark karty zintegrowanej | 2151 |
Rodzaj karty graficznej | Zintegrowana |
Złącza i interfejsy | |
Interfejsy | 2 x USB 3.0 1 x HDMI 1 x Audio (Combo) 1 x LAN/RJ-45 1 x USB 2.0 |
Komunikacja | |
Modem WWAN | Nie |
Typ modemu WWAN | brak |
Komunikacja | Intel Dual Band Wi-Fi-AC 9462 Bluetooth |
Złącze Thunderbolt | brak |
Złącze HDMI | Tak |
Złącze DisplayPort | Nie |
Złącze VGA (15-pin D-Sub) | Nie |
Wi-Fi | Tak |
Złącze COM (RS-232) | Nie |
Bluetooth | Tak |
Pozostałe informacje | |
Multimedia | Karta dźwiękowa HD Audio Wbudowany mikrofon 2 głośniki |
Bezpieczeństwo | Czytnik linii papilarnych Układ szyfrowania TPM (Trusted Platform Module) |
Czytnik kart SmartCard | Nie |
Wprowadzanie danych | Klawiatura podświetlana |
Układ klawiatury | Międzynarodowy |
Podświetlana klawiatura | Tak |
Czytnik linii papilarnych | Tak |
Klawiatura numeryczna | Nie |
Near Field Communication (NFC) | Nie |
Zasilanie | Zasilacz 45W |
Kensington Lock | Nie |
Bateria | Bateria 3-ogniwowa |
Trusted Platform Module (TPM) | Tak |
System operacyjny | Windows 10 Pro |
Materiał obudowy | Aluminium |
Wymiary | Szerokość: 321,8 mm |
Waga | 1,5 kg |
Laptopa Dell Vostro 14 5490 N4106VN5490BTPPL01_2005 producent wyposażył w 8 GB pamięci operacyjnej w układzie 1 x 8 GB. Producent zastosował pamięć DDR4 z taktowaniem 2666 MHz. Laptop obsługuje maksymalnie 24 GB pamięci operacyjnej.
W notebooku Dell Vostro 14 5490 N4106VN5490BTPPL01_2005 producent zainstalował 4-rdzeniowy układ CPU Intel Core i5 (model i5-10210U). Zegar procesora jest taktowany z częstotliwością 1,60 GHz / 4,20 GHz (w trybie turbo/boost). Procesor wyprodukowano w technologii 14 nm. Procesor uzyskał 6305 punktów w aplikacji PassMark. CPU dysponuje pamięcią cache o pojemności 6 MB. Za generowanie obrazu odpowiada zintegrowany układ graficzny Intel UHD Graphics. Obraz jest wyświetlany na 14-calowym ekranie laptopa w rozdzielczości Full HD (1920x1080 pikseli). Do wyświetlania obrazu służy matryca w technologii WVA. Notebook wyposażono w dysk SSD (NVMe, PCIe) o pojemności 256 GB. W notebooku Vostro 14 5490 N4106VN5490BTPPL01_2005 nie zainstalowano napędu optycznego. Komputer jest sprzedawany z systemem operacyjnym Windows 10 Pro.
Laptop oferuje podświetlaną klawiaturę. W komputerze zainstalowano kamerkę internetową. W laptopie zainstalowano moduły umożliwiające komunikację w standardzie Bluetooth oraz z siecią bezprzewodową Wi-Fi.
Notebook waży 1,50 kilograma. Podzespoły laptopa zainstalowano w szarej obudowie wykonanej z wytrzymałego aluminium.
Produkt jest objęty trzyletnią gwarancją producenta typu On-Site.
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Asortyment sklepu skierowany jest wyłącznie do Przedsiębiorców, Firm i Instytucji, które bezpośrednio i w związku z wykonywaną działalnością gospodarczą lub zawodową zawierają Umowę Sprzedaży na odległość za pośrednictwem Sklepu o charakterze zawodowym. Ogłoszenia, reklamy, cenniki i inne informacje o produktach podane na stronach sklepu internetowego, w szczególności ich opisy, parametry użytkowe oraz ceny, stanowią zaproszenie do zawarcia umowy w rozumieniu art. 71 Kodeksu cywilnego.