Close

Lenovo ThinkPad X1 Yoga 4 - konwertowalny ultrabook biznesowy klasy premium

Wysłany dnia: Jan 31, 2019 | Autor: ITnes.pl | Kategorie: Wkrótce w ofercie sklepu ITnes.pl
Lenovo ThinkPad X1 Yoga 4 - konwertowalny ultrabook biznesowy klasy premium

Lenovo ThinkPad X1 Yoga 4 - konwertowalny ultrabook biznesowy klasy premium


Seria Lenovo ThinkPad X1 Yoga to biznesowe urządzenie 2 w 1. Dzięki swojej nowoczesnej, specjalnej konstrukcji z notebooka można korzystać zarówno w trybie notebooka, jak i w trybie tabletu. To niezwykle lekki ultrabook o dużych możliwościach i biznesowej funkcjonalności. Niezwykłą funkcjonalność zapewnia obracany ekran: pozwala on na wygodną pracę z różnym oprogramowaniem. Dzięki mniejszym rozmiarom (przekątna ekranu wynosi zaledwie 14’’) ThinkPad X1 Yoga to doskonałe urządzenie, które sprawdzi się zwłaszcza w rękach mobilnego profesjonalisty, jak na przykład architekta czy grafika. Dodatkowym atutem na pewno będzie bardzo wytrzymały akumulator, dzięki któremu nie trzeba podłączać notebooka do ładowania przez wiele godzin. Można wybrać wersję notebooka z opcjonalnym modemem WWAN.
Lenovo ThinkPad X1 Yoga od momentu wprowadzenia dedykowany był do konkretnych użytkowników - takich którzy potrzebują stabilnie działającego laptopa, ale także chcących korzystać z wszechstronności jakie dają urządzenia 2-w-1.
Nowa generacja konwertowalnych laptopów Lenovo ThinkaPad X1 Yoga wprowadza sporo zmian w swojej konstrukcji i komponentach. Ale to co najlepsze zostało niezmienione. Lenovo ThinkPad X1 Yoga 4 ma nadal świetną klawiaturę Think, duży touchpad oraz trackpointer. Lenovo wprowadza do ofert kilka opcji matryc, w tym także ekran dotykowy 1440p z obsługą HDR. Konwertowalne laptopy Lenovo ThinkPad X1 Yoga 4 od teraz obsługują także procesory 8-rdzeniowe Intel Core, co w połączeniu z maksymalnie 16 GB pamięci RAM i 2 TB pamięci półprzewodnikowej PCIe NVMe przekłada się na znakomitą wydajność.
Wybór portu również pozostaje bez zmian. Lenovo ThinkPad X1 Yoga 4 jest smukła, ale wciąż posiada dwa porty USB-A i dwa porty Thunderbolt 3 / USB-C, a także gniazdo słuchawkowe 3,5 mm. A co zaskakujące, Lenovo udało się zamontować w tak cienkim laptopie zaskakująco dobrze brzmiące głośniki. Lenovo ThinkPAd X1 Yoga 4 posiada system z czterema głośnikami, w skład których wchodzą głośniki wysokotonowe skierowane w stronę użytkownika oraz głośniki niskotonowe pod spodem laptopa. Zapewniło to certyfikat Dolby Atmos co sprawia, że dźwięk jak znacznie bogatszy. Obudowa Lenovo ThinkPad X1 Yoga jest teraz w pełni aluminiowa.Rodzina biznesowych laptopów Lenovo ThinkPad X składa się z:

  • ThinkPad X1 Extreme - ultrabook klasy premium , matryca 15.6 cala, procesory firmy Intel, NVIDIA GeForce GTX
  • ThinkPad X1 Tablet - tablet, matryca 13 cali, procesory firmy Intel
  • ThinkPad X1 Carbon - ultrabook klasy premium, matryca 14.0 cali, procesory firmy Intel
  • ThinkPad X1 Yoga - ultrabook konwertowalny klasy premium, matryca 14.0 cala, procesory firmy Intel
  • ThinkPad X380 Yoga - ultrabook konwertowalny, matryca 13.3 cala, procesory firmy Intel z 8. generacji (U)
  • ThinkPad X290 - ultrabook, matryca 12.5 cala, procesory firmy Intel z 8. generacji Whiskey Lake (U)
  • ThinkPad X280 - ultrabook, matryca 12.5 cala, procesory firmy Intel z 8. generacji (U)
  • ThinkPad X270 - ultrabook, matryca 12.5 cala, procesory firmy Intel z 7. generacji (U)
  • ThinkPad X260 - ultrabook, matryca 12.5 cala, procesory firmy Intel z 6. generacji (U)

 

Oficjalny partner:
Close