Close

Już w sprzedaży !

Notebooki - wyszukiwanie zaawansowane
Procesor
Procesor, vPro
Procesor, model
Pamięć zainstalowana
Dysk podstawowy
Ekran, rozdzielczość
Modem WWAN
System operacyjny
Notebooki Lenovo ThinkPad X270

Notebooki Lenovo ThinkPad X270 

Lenovo ThinkPad X270 to niewielki laptop, przeznaczony głównie dla użytkowników biznesowych. Wyróżnia się przede wszystkim dużą mobilnością, niezwykłą funkcjonalnością i niespotykaną wśród innych notebooków klasy biznes wydajnością. Dodatkowo solidna konstrukcja w połączeniu z niską wagą sprawiają, że model ThinkPad X270 doskonale sprawdza się zarówno w warunkach biurowych, jak i w warunkach podróżnych. Dodatkowa opcja zamontowania modemu WWAN zapewnia dostęp do internetu praktycznie zawsze i wszędzie, a na dodatek system wydajnych akumulatorów pozwala na długotrwałe działanie notebooka bez konieczności podłączania go do ładowania. W modelu ThinkPad X270 zamontowano nowoczesne podzespoły, jak na przykład procesory Intel Core Kaby Lake, pamięć RAM DDR4 czy miejsce na podłączenie dysku M.2 SSD.

Cała seria ThinkPad to ikona niezawodności i solidności. W modelu ThinkPad X270 na uwagę zasługuje również wygodna, podświetlana klawiatura: oprócz wygodnych klawiszy i TrackPointa wyposażona jest w panel wielodotykowy, ergonomiczne klawisze i niezwykle wygodne przyciski multimedialne, które nadają pracy biurowej nowego, wysokiego komfortu. Dodatkowe opcje bezpieczeństwa, a także wybór funkcjonalnych złączy i jakość wykonania znacznie zwiększają komfort pracy również w podróży. Wytrzymałą konstrukcja sprawia, że ThinkPad to jeden z najlepszych notebooków w branży biznesowej. Możliwość zamontowania dodatkowych zabezpieczeń i przede wszystkim duże możliwości rozbudowy sprawiają, że rodzina notebooków ThinkPad jest jedną z najchętniej wybieraną rodziną notebooków na świecie.

Następcą notebooka Lenovo ThinkPad X270 jest notebook Lenovo ThinkPad X280, który pojawi się w sprzedaży na przełomie stycznia i lutego 2018 roku.
Nowością w ofercie będzie także "większy brat" notebooka Lenovo ThinkPad X280 czyli notebook Lenovo ThinkPad X380 Yoga, który oprócz większej matrycy (13.3 cala) będzie także notebookiem konwertowalnym (pracującym w dwóch trybach: jak notebook lub jako tablet).

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Close