Korzystając ze strony ITnes.pl wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Stacje robocze Lenovo ThinkStation P910

Lenovo ThinkStation P910 to stacje robocze najwyższej jakości, stworzone do wymagających prac z programami, które mogą powodować zawieszanie się systemów słabszych komputerów. Ta seria doskonale nada się zarówno dla użytkowników biznesowych, jak i osób prywatnych, które wymagają od swoich urządzeń znacznie więcej, niż przeciętni konsumenci. Seria Lenovo ThinkStation P910  jest także przeznaczona dla osób, które hobbystycznie lub zawodowo zajmują się pracą z programami na przykład do obróbki graficznej czy montażu filmów i system w ich komputerach często nie wytrzymuje takiego obciążenia. Na uwagę w tej serii zasługuje na pierwszy rzut oka obudowa, która dzięki sprawdzonym rozwiązaniom z P900 zapewnia nie tylko szczególną ochronę podzespołów komputera, ale również zapewnia doskonałe warunki do stabilnej, bezpiecznej pracy.

ThinkStation P910 to odświeżona wersja ThinkStation P900. Producent wprowadził kilka drobnych zmian w podzespołach, a także sporo unowocześnień, jak zamontowanie procesorów Intel Xeon v4 czy kart graficznych nViadia Quadro z rdzeniami Maxwell. Lenovo wykorzystało całą swoją wiedzę i sprawdzone rozwiązania (między innymi z serii ThinkPad), żeby stworzyć najnowocześniejsze i najmocniejsze na rynku stacje robocze. Jeżeli chodzi o serię Lenovo ThinkStation P910 , to  każdy użytkownik może dostosować swoje urządzenie bezpośrednio pod swoje wymagania i preferencje – ta stacja robocza oferuje duże możliwości rozbudowy (zależą one od typu obudowy: obudowa Tower oferuje największe możliwości pod tym względem). To urządzenie niezwykle wydajne, sprawdzone i niezawodne.

Close