Korzystając ze strony ITnes.pl wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Stacje robocze Lenovo ThinkStation P710

Stacja robocza Lenovo ThinkStation P710 to bardzo zaawansowana stacja robocza, która na rynku wyróżnia się przede wszystkim solidnością i jakością wykonania. Stworzono ją głównie dla użytkowników, których praca (lub hobby) wymaga od nich użytkowania wymagających aplikacji i programów, które mogą powodować zawieszanie się systemów w słabszych komputerach. Dzięki temu sprosta oczekiwaniom nawet architektów, grafików czy programistów – każdy, kto wymaga od swojej stacji stanu najwyższej gotowości, będzie zadowolony z serii Lenovo ThinkStation P710. Lenovo w tej serii użyło niezawodnych rozwiązań z modelu P700 i postanowiło połączyć je z nowoczesnymi procesorami  Intel Xeon v4 i kartą graficzną nVidia Quadro. Dzięki temu powstało urządzenie o niezwykłej mocy, które chodzi płynnie i praktycznie bezawaryjnie.

W Lenovo ThinkStation P710 znajdziesz również oprócz układy Maxwell, które pozwoliły stacji roboczej P710 stać się jednym z potężniejszych i najnowocześniejszych narzędzi do pracy dla każdego ceniącego swój czas i pieniądze profesjonalisty. W tej serii możesz rozszerzyć pojemność pamięci RAM, a także możesz rozbudować do aż 4 dysków twardych. Ta stacja robocza jest tak skonstruowana, żebyś w każdej chwili mógł bez problemu ja przebudować, jeżeli tylko Twoje potrzeby się zwiększą. Możesz kupić zarówno podstawowy model, jak i rozszerzyć urządzenie już na etapie sprzedaży tak, żeby pasowało do Twoich preferencji. Wydajność, stabilność działania, bezpieczeństwo i wysoka jakość wykonania – to cechy, które charakteryzują Lenovo ThinkStation P710.

Close