Korzystając ze strony ITnes.pl wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Stacje robocze Lenovo ThinkStation P510

Stacje robocze Lenovo ThinkStation P510 to niezwykle wszechstronne i wydajne urządzenia, które mają ogromną moc i są bardzo funkcjonalne. Lenovo ThinkStation P510 z innych stacji roboczych na rynku wyróżnia przede wszystkim wysoka jakość, ogromne możliwości rozbudowy i wspomniana już wydajność. Seria z pewnością sprosta oczekiwaniom każdego, kto wymaga od swojego urządzenia więcej, niż przeciętny użytkownik: ThinkStation P510 stworzono właśnie dla takich osób. Jeżeli więc na co dzień pracujesz z wymagającymi programami, jak na przykład programy do obróbki grafiki czy montowania filmów, to ta seria będzie dla Ciebie idealna. Lenovo ThinkStation P510 ma przede wszystkim dwukrotnie większą przestrzeń dyskową niż inne stacje robocze z pokrewnych serii. Oprócz tego znajdziesz w niej kartę graficzną nVidia Quadro M6000 (istnieje możliwość rozbudowy stacji roboczej do maksymalnie 2 kart graficznych) i procesor Intel Xeon. Dzięki temu system chodzi płynnie i bezawaryjnie, a obraz jest bardzo ostry i wysokiej jakości.

Lenovo zadbało nie tylko o najwyższej jakości podzespoły, ale również o obudowę, która nie tylko jest elegancka i smukła, ale przede wszystkim zapewnia całemu systemowi odpowiednie chłodzenie trójkanałowe. Dodatkowo istnieje możliwość rozbudowy dysków czy zmiany systemu operacyjnego z Windows na Linux. Jeżeli chodzi o wymagane certyfikaty bezpieczeństwa, to Lenovo ThinkStation posiada wszystkie niezbędne oznaczenia, takie jak CE, RoHS, EPEAT Compliant, Energy Star Qualified, Energy Star, EPEAT Compliant. 

Close