Korzystając ze strony ITnes.pl wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Stacje robocze Lenovo ThinkStation P410

Stacje robocze Lenovo ThinkStation P410 to nowoczesne urządzenia, które są połączeniem podzespołów z serii P510 z mniejszą obudową serii P310. To wysokiej klasy stacje robocze, stworzone do pracy z najbardziej wymagającymi programami. To zdecydowanie jedna z najlepszych stacji roboczych na rynku (jeżeli chodzi o podstawową wersję). Wyróżnia je, oprócz niezwykłej wydajności, także bardzo przystępna cena w stosunku do jakości. Dzięki nowoczesnym procesorom marki Intel system chodzi płynnie i praktycznie bezawaryjnie, a dzięki karcie graficznej nVidia Quadro obraz jest ostry, w wysokiej jakości, a odwzorowanie kolorów jest jak najbardziej naturalne.

Stacje robocze Lenovo ThinkStation P410 zachwycą każdą osobę, która oczekuje od swojego urządzenia niesamowitej jakości i ogromnej wydajności. Seria P410 pozwala zaoszczędzić zarówno środki finansowe, jak i miejsce, które jest potrzebne postawienie urządzenia (mniejsza obudowa). Każdy, kto ze względu na pracę lub swoją pasję potrzebuje komputera z bardzo wysoką mocą obliczeniową i dużą pamięcią, będzie zachwycony tym modelem. Tę stację roboczą wyposażono w procesory Intel Xeon z funkcją Turbo Max 3.0, co czyni z niej niezwykle solidne urządzenie, przeznaczone głównie dla profesjonalistów i użytkowników biznesowych. Innowacyjna obudowa zapewnia chłodzenie całej stacji, dzięki czemu ryzyko przegrzania praktycznie nie istnieje. Jeżeli zależy Ci na stacji roboczej, która jest superwydajna i przy okazji pozwoli Ci zaoszczędzić i pieniądze, i miejsce na biurku, to seria Lenovo ThinkStation P410 jest dla Ciebie stworzona.

Close