Korzystając ze strony ITnes.pl wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Stacje robocze Lenovo ThinkStation P320

Stacje robocze Lenovo ThinkStation to wysokiej klasy urządzenia, które zostały stworzone specjalnie dla wymagających użytkowników, którzy oczekują od swoich komputerów więcej, niż przeciętni konsumenci. Lenovo ThinkStation P320 to stacja robocza, którą producent wyposażył w nowoczesne podzespoły: seria P320 zawiera między innymi procesory Intel Core i Xeon E3 1200 v6, a także karty graficzne nVidia generacji Pascal. Jeżeli chodzi o rozbudowę stacji roboczych, to są one dość obszerne, jednak głównie zależą od rodzaju obudowy (dostępne są trzy obudowy: Tower, SFF i Tiny). Tower zdecydowanie przoduje, jeżeli chodzi o możliwości rozbudowy, jednak nie każdy ma ochotę później na zmianę konfiguracji swojego komputera – jeżeli wiesz, że wystarczy Ci tylko rozbudowa karty graficznej, to wybierz obudowę SFF. W zależności od tego, na którą obudowę się zdecydujesz, to możesz rozbudować stację roboczą o różne podzespoły. Przykładowo rozbudujesz stację o karty graficzne nVidia Quadro P4000 tylko wtedy, gdy wybierzesz obudowę Tower, a nVidia Quadro P1000, jeżeli postawisz na kompaktową obudowę SFF. Wszystkie trzy typy obudowy stacji skutecznie chronią komputer i zapewniają warunki do stabilnej i bezpiecznej pracy.

Lenovo ThinkStation P320 to niezwykle wydajna stacja robocza, która zapewnia użytkownikom nie tylko komfort pracy na najwyższych obrotach. Pozwala także zaoszczędzić miejsce na stanowisku pracy (obudowa SFF lub Tiny), a także pieniądze (przystępna cena). Seria ThinkStation P320 dzięki procesorom i nowoczesnym podzespołom ma system, który pracuje płynnie i praktycznie bezawaryjnie.

Close