Korzystając ze strony ITnes.pl wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Stacje robocze Lenovo ThinkStation P310

Stacje robocze TinkStation to wysokiej klasy urządzenia, stworzone do bardzo wymagających zadań, jak na przykład obróbka grafiki, montaż filmów czy projektowanie wnętrz w bardzo zaawansowanych, obciążających system programach. Lenovo ThinStation P310 to urządzenie, które zapewnia wysoką wydajność do wymagających zadań, a także pozwala zaoszczędzić zarówno pieniądze, jak i miejsce na stanowisku pracy – wszystko dzięki możliwości zakupu stacji roboczej w kompaktowej obudowie SFF. Ten typ obudowy zapewnia stabilne działanie stacji i jednocześnie zapewnia jej ogromną wydajność, a także można rozbudować pamięć RAM z 8 GB do aż 64 GB. Ten konkretny model stacji roboczej może mieć maksymalnie 2 procesory firmy Intel Xeon i maksymalnie 3 karty graficzne nVidia Qyadro. W zestawie znajduje się również zasilacz o mocy 250 W. W Lenovo ThinStation P310 można bez problemu zmienić system operacyjny z Windows na Linux.

Stacja robocza Lenovo ThinStation P310 łączy w sobie najnowsze podzespoły, innowacyjne rozwiązania, solidne wykonanie i atrakcyjną cenę. To wszystko sprawia, że jest to urządzenie niezwykle funkcjonalne, które sprawdzi się w każdym biurze. Niewątpliwą zaletą na pewno są duże możliwości rozbudowy stacji roboczej (dotyczy obudowy Tower, obudowa SFF daje mniejsze możliwości konfiguracji), a także system dyskowy, który ma pojemność aż do 256 GB. Producent wyposażył serię Lenovo ThinStation P310 w wydajne procesory Intel, które zapewniają płynną i bezawaryjną pracę systemu. Specjalnie wzmacniane obudowy stacji roboczych skutecznie chronią delikatne podzespoły i zapewniają idealne warunki do stabilnej i bezpiecznej pracy.

Close