Korzystając ze strony ITnes.pl wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Stacje robocze Dell Precision 7810

Dell Precision 7810 to seria stacji roboczych, przeznaczonych dla użytkowników biznesowych. Nawet najbardziej wymagający profesjonaliści z działu IT będą zachwyceni tym komputerem. Praca z obciążającymi system aplikacjami, potrzebnymi do realizacji skomplikowanych projektów nigdy nie była łatwiejsza. Nowoczesne podzespoły i zaawansowane rozwiązania technologiczne zapewniają ogromną wydajność, stabilne działanie systemu i zwiększone bezpieczeństwo danych.

Precision 7810 – nowoczesne procesory i zaawansowane narzędzia

Seria wyposażona jest w procesory Intel Xeon najnowszej generacji (maksymalnie 14 rdzeni). Dzięki temu komputer zyskuje moc i wydajność, które są potrzebne do użytkowania wymagających aplikacji. Precision 7810 umożliwia zainstalowanie dwóch procesorów – to rozwiązanie sprawia, że nawet wielogodzinna codzienna praca nie będzie aż tak obciążająca dla systemu. Z tej opcji ucieszą się zwłaszcza pracownicy IT, którzy wykorzystują swoje komputery do renderowania czy przeprowadzania symulacji.
Producent zadbał o dodatkowe narzędzia, usprawniające pracę. Wśród nich znajdują się m.in. Advanced Vestor Extensions, Technologia vPro i Turbo Boost, zestaw instrukcji AES oraz Trusted Execution Technology. Zdalne monitorowanie i zarządzanie stacją roboczą, przyśpieszone działanie aplikacji, a także zwiększone bezpieczeństwo systemu to tylko niektóre z zalet tej serii.

Większa pamięć RAM, dwa procesory

Dell Precision 7810 można zakupić z pamięcią RAM DDR4 o pojemności do 256 GB. Stacje robocze są wyposażone w 8 kości pamięci o pojemności 32 GB. Dzięki takiemu rozwiązaniu system uruchamia się i działa płynnie nawet wtedy, gdy komputer wykorzystywany jest do codziennej, wielogodzinnej, wymagającej pracy. Nawet kilkanaście chodzących naraz aplikacji nie jest w stanie spowolnić tej maszyny.

Dell zapewnił użytkownikom biznesowym możliwość wyboru stacji roboczej z różnymi kartami graficznymi. Należą do nich m.in. zaawansowane NVIDIA Quadro, AMD Fire Pro lub  średnio-zaawansowane NVIDIA Quadro K4200 i K2200. Możliwe jest zainstalowanie dodatkowej karty graficznej przez gniazdo PCIe 2 lub 3 generacji. Oprócz tego stacje robocze wyposażone są w dodatkowy akcelerator graficzny NVIDIA Tesla K20C, który skraca czas otrzymywania wyników narzędzi do renderingu czy symulacji aż o połowę.

Seria Precision 7810 wyposażona jest w układ szyfrowania TPM, blokadę portów USB, złącze Kensington i czytnik naruszenia obudowy. Tak zabezpieczona stacja robocza zapewni maksymalne bezpieczeństwo danych Twoich i Twoich klientów.
Close