Korzystając ze strony ITnes.pl wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Stacje robocze Dell Precision 3930

Stacje robocze Dell Precision 3930 to wytrzymałe komputery, zamknięte w zgrabnej obudowie. Doskonale sprawdzą się w miejscach pracy, które mają ograniczoną przestrzeń biurową. Opcjonalnie można kupić wersję z filtrami przeciwpyłowymi, które przedłużą żywotność urządzenia. Wyposażono je w gniazda PCI, które obsługują starsze karty, a także zdalny wyłącznik zasilania. Komputery dostępne są w wersji z pamięcią od 8 do 64 GB RAM DDR4.

Wydajny, szybki, kompaktowy – Dell Precision 3930

Serię Dell Precision 3930 wyposażono w najnowsze procesory Intel Core i Xeon 8. generacji i karty graficzne NVIDIA Quadro lub AMD Radeon Pro. Możesz także wybrać wersję z oddzielnymi kartami graficznymi 250 W o podwójnej szerokości. Dzięki temu ta stacja robocza doskonale sprawdzi się przy realizacji wymagających projektów graficznych czy projektów z zakresu automatyki przemysłowej.

Dell Precision 3930 ma ogromne możliwości konfiguracji, dzięki czemu bez problemu dopasujesz go do swoich potrzeb. Dwa napędy 3,5'' lub cztery napędy 2,5'', a także dwa wewnętrzne gniazda M.2 na dyski PCIe SSD (do 20 TB) zapewnią Ci wystarczającą wydajność do pracy na bardzo wymagających aplikacjach. Komputery mają również pamięć Intel Optane.

Bezpieczeństwo danych, ogromna moc, wiele portów

Komputery z tej serii wyposażono w technologię Reliable Memory Technology Pro, dzięki czemu są one chronione przed ewentualnymi awariami. Stacje robocze mają także wbudowany układ TPM 2.0, czujnik naruszenia obudowy oraz Dell Data Guardian, Dell Endpoint Security Suite Enterprise i blokadę Kensington z kłódką. Nie będziesz już musiał się obawiać, że dane Twojej firmy i Twoich klientów zostaną wykradzione: w połączeniu z odpowiednim programem antywirusowym wszystkie pliki będą odpowiednio zabezpieczone.

Stacje robocze mają z przodu 1 gniazdo uniwersalne audio, porto USB typu C, 2 porty USB 3.1 i czytnik kart SD. Z tyłu obudowy znajdują się 2 porty USB typu C (lub złącze DisplayPort), złącze wyłącznika zdalnego, port szeregowy i 2 złącza sieciowe RJ-45. Do tego wyposażono je w gniazdo PCIe x16 (możliwy zakup wersji z 2 gniazdami PCIe x8) oraz gniazdo PCI x4 (3/4 długości).

Dell Precision 3930 to stacje robocze, które nadadzą się zarówno dla mniejszych, jak i większych firm. To komputery przeznaczone dla biznesu: są niezwykle wydajne i korzystają z zaawansowanej technologii, która zapewnia płynną i bezawaryjną pracę systemu. Urządzenie można kupić z systemem operacyjnym Windows 10 Pro.
Close