Korzystając ze strony ITnes.pl wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Stacje robocze Dell Precision 3430

Realizuj swoją wizję i pracuj nad nowymi projektami bez martwienia się o finanse. Seria Dell Precision 3430 to niewielkie komputery w obudowie SFF, które odnajdą się zarówno w większych biurach, jak i na stanowiskach pracy o ograniczonej przestrzeni. Jeżeli potrzebujesz wydajnego urządzenia o niewielkich rozmiarach i pełnej niezawodności, to Precision 3430 z pewnością sprosta Twoim oczekiwaniom. Doskonale sprawdzi się do codziennej, wielozadaniowej pracy, a także do realizacji bardziej skomplikowanych projektów. I to wszystko w przystępnej cenie!

Wygodna konstrukcja, mocne podzespoły

Precision 3430 to nowoczesne podzespoły, zamknięte w funkcjonalnej obudowie. Łatwo dostępne porty i karta WiFi usprawniają pracę i podłączanie wielu urządzeń bez konieczności wysuwania całego urządzenia. Możesz zamówić komputer z zewnętrznym filtrem przeciwpyłowym, który chroni podzespoły przed kurzem, wydłużając żywotność stacji roboczej. Te rozwiązania sprawią, że Twoja praca będzie jeszcze przyjemniejsza.

Nawet bardzo wymagające projekty nie stanowią problemu dla tego komputera. Producent zadbał o zamontowanie nowoczesnych procesorów Intel Core i Xeon ósmej generacji, a także do 64 GB pamięci 2666 MHz. Oprócz tego w serii Precision 3430 znajdziesz zaawansowane karty AMD Radeon Pro i NVIDIA Quadro (do 55 W) oraz dyski SATA, SAS i SSD w standardzie PCIe NVMe do 6 TB pojemności. Dodatkowo komputery wyposażono w pamięć Intel Optane. System działa płynnie, bezawaryjnie i bez nadmiernego obciążania pamięci masowej.

Błyskawiczna optymalizacja aplikacji, duże możliwości rozbudowy

Precision 3430 wyposażono w Dell Precision Optimizer – bezpłatne narzędzie, które optymalizuje wydajność aplikacji. Możliwe jest zamówienie komputera z narzędziem w wersji premium, które jako pierwsze na świecie (z oprogramowań do optymalizacji stacji roboczych) jest oparte na sztucznej inteligencji. To rozwiązanie pozwala na samoistną naukę działania aplikacji i ich automatyczną, regularną optymalizację pod względem wydajności.

Stacje robocze wyposażone są w układ szyfrowania TPM, blokadę portów USB i złącze Kensington. Dzięki temu dane Twoje i Twoich klientów będą bezpieczne. W połączeniu z wydajnymi podzespołami, które umożliwiają pracę na nawet bardzo wymagających aplikacjach tworzą komputer idealny zarówno dla małych, jak i dużych firm. Przystępna cena oraz możliwości rozbudowy sprawią, że ta stacja robocza będzie rozwijać się razem z Twoim biznesem.

Serdecznie zapraszamy do zakupu. W razie pytań zachęcamy do kontaktu – nasi pracownicy z przyjemnością udzielą Ci wszystkich niezbędnych informacji na temat komputera.
Close