Korzystając ze strony ITnes.pl wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Filtry (3 produkty/ów)

Rodzaj produktu

Dostępność

Cena (brutto)

Od 
do 

Gwarancja

Rozmiar dysku

Prędkość obrotowa

Pojemność pamięci podręcznej

Wysokość

Filtry (3 produkty/ów)

Cena (brutto)

Od 
do 

Dyski do serwerów NAS Synology

Dyski twarde Synology z serii HAT5300 są specjalne zaprojektowane do pracy w serwerach NAS tego producenta. Dzięki ściślej integracji z systemem operacyjnym DSM oferuje najlepszą w swojej klasie wydajność, a trzysta tysięcy godzin wewnętrznych testów udowodniło, że średni czas pomiędzy awariami jest w ich przypadku szacowany na 2,5 miliona godzin.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Seria SAT5200 to z kolei dyski SSD klasy korporacyjnej, również specjalnie zaprojektowane i zintegrowane z systemem DSM pracującym w serwerach NAS Synology. Charakteryzują się zwiększoną wydajnością operacji we/wy, bardzo małymi opóźnieniami, przystosowaniem do pracy w trybie 24/7 oraz ponadprzeciętną trwałością.

To wszystko sprawia, że nie ma lepszego wyboru dla serwera NAS Synology niż dyski tego producenta. Wszystkie dyski Synology objęte są 5-cio letnią gwarancją.

Close