Korzystając ze strony ITnes.pl wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Laptopy Lenovo V310

Notebooki Lenovo V310 to urządzenia, zaprojektowane specjalnie dla użytkowników biznesowych. Zaspokajają one wszystkie potrzeby w większości biur, w tym również potrzebę zakupu dobrego sprzętu w przystępnej cenie. Modele V310 oferują szereg ciekawych, dodatkowych opcji (między innymi elastyczny system podwójnego przechowywania danych), a także możliwość znacznej rozbudowy. Oprócz tego ten notebook jest bardzo mobilny i doskonale nada się do pracy poza biurem – na baterii może pracować do 12 godzin – wszystko dlatego, że może on przechowywać dwie baterie (model z podwójnym akumulatorem). Oprócz tego dzięki najnowszej wersji pamięci DDR4 można znacznie zwiększyć wydajność systemu, bo aż o 30% (w zależności od konfiguracji). Pamięć pozwala także na pracę z większą ilością wymagających programów.
Lenovo V310 wyposażono w wytrzymałą, smukłą obudowę – dzięki temu notebook wyróżnia się na tle innych komputerów, a także zachowuje swój biznesowy wygląd. Sam laptop jest cienki i lekki, dzięki czemu łatwo go przenosić z miejsca na miejsce, co czyni z niego doskonałe narzędzie do pracy w podróży. Notebook został wyposażony w wyświetlacz o rozdzielczości Full HD – dzięki temu obrazy są ostre, jasne i wyraźne, z doskonale odwzorowanymi barwami. Matryca jest osadzona na płaskim zawiasie, który może obracać się do 180 stopni, dzięki czemu możesz położyć laptopa na płasko. Oprócz tego Lenovo V310 ma wbudowany, opcjonalny, czytnik linii papilarnych – dzięki temu Twoje dane zawsze będą bezpieczne.
Close