Korzystając ze strony ITnes.pl wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Laptopy Lenovo E31-70

Notebooki Lenovo E31-70 to niewielkie urządzenia, których głównym przeznaczeniem są podstawowe zadani biurowe. Radzą sobie z podstawowymi i trochę bardziej wymagającymi aplikacjami, a system jest bezawaryjny i działa płynnie. Ma mniejsze rozmiary, ponieważ wyposażono go w ekran o przekątnej 13,3'', dzięki czemu jest znacznie bardziej mobilny, niż niektóre notebooki od Lenovo. Mniejsze wymiary i niższa waga nie wpływają w ogóle na funkcjonalność ani komfort pracy. Lenovo wyposażyło serię E31-70 w nowoczesne podzespoły, jak procesory Intel Core i3, pamięć RAM DDR3 4 GB i system dyskowy o pojemności 1000 GB. Dodatkowo wmontowano w ten model zintegrowaną kartę Intel HD Graphics 5500. Solidna konstrukcja i wzmacniana obudowa zapewniają odpowiednią ochronę wrażliwym podzespołom, a także zwiększają mobilność laptopa.

Lenovo E31-70 oferuje szeroki wybór portów – w obudowie umieszczono dwa gniazda USB 3.0, a także porty VGA i HDMI. Notebooka wyposażono także w czytnik kart pamięci. Laptop ma wygodną klawiaturę wyspową, która znacznie poprawia komfort pracy, zwłaszcza jeżeli jej główną częścią jest pisanie. Ta seria notebooków to komputery skromne, ale eleganckie. Trochę przypominają swoim wyglądem serię ThinkPad. Matowa obudowa zapewnia dużą odporność na zabrudzenia, a matowe matryce pozwalają uniknąć refleksów i odbić światła. Jest to przydatne zwłaszcza podczas pracy w podróży, kiedy nie mamy możliwości zmiany miejsca (np. w pociągu czy samolocie). Jeżeli szukasz komputera prostego, eleganckiego i mobilnego, to ta seria będzie najlepszym wyborem.

Close