Korzystając ze strony ITnes.pl wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Laptopy Lenovo B51-80

Notebooki Lenovo B51-80 to jedna z serii laptopów Lenovo Essential. Tak jak wszystkie notebooki z tej serii, Lenovo B51-80 to energooszczędne urządzenia, które doskonale sprawdzą się przy podstawowych zadaniach biurowych. Można je kupić w przystępnej cenie, dzięki czemu nawet małe, dopiero rozwijające się firmy mogą pozwolić sobie na ich zakup. Lenovo w serii B51-80 postanowił zastosować w nich nowoczesne, sprawdzone w poprzednich seriach podzespoły. Dzięki temu korzystanie z notebooków B51-80 jest niezwykle komfortowe i bezproblemowe. Podobnie jak wszystkie komputery Lenovo Essential, seria B51-80 wyróżnia się lekką konstrukcją i kompaktowymi wymiarami, co sprawia, że doskonale sprawdzą się również w podróży. Ich poręczność i mała waga czynią z nich doskonałe notebooki do pracy zdalnej.

W serii Lenovo B51-80 zamontowano procesor Intel Core i7, pamięć RAM 8GB, kartę graficzną Intel HD oraz dysk SSD. Możliwy jest zakup komputera z wbudowanym systemem Windows 10 Pro. W obudowie zmieściły się aż 2 porty USB typu 3.0, USB 2.0, złącze VGA oraz HDMI. Lenovo B51-80 to notebook, na którym zdecydowanie możesz polegać – wyróżnia się wśród innych notebooków w podobnej cenie nie tylko niezawodną mocą obliczeniową i dużą ilością pamięci, ale także ergonomicznym kształtem, niewielkimi rozmiarami i niską wagą. Oprócz tego te urządzenia wyposażono w napęd DVD+, złącze dokowania i wygodną klawiaturę kafelkową.
Close