Korzystając ze strony ITnes.pl wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Laptopy HP Spectre x360

Wyspowa klawiatura, TouchPad z łatwą obsługą gestów, niewielkie rozmiary i możliwość obrócenia ekranu – to właśnie cechy charakterystyczne serii HP Spectre x360. To niezwykle wydajne, wygodne urządzenia mobilne, które wznoszą jakość pracy na zupełnie inny poziom. Optymalna wydajność i wytrzymała bateria sprawiają, że praca nawet w pociągu czy samolocie będzie szybka i bardzo komfortowa. To notebooki lekkie, a jednocześnie niezwykle wytrzymałe, dlatego nadadzą się dla każdego, kto oczekuje od swojego komputera mobilności, funkcjonalności i niewielkich rozmiarów.

Seria notebooków HP Spectre x360 to niezwykłe ultrabooki, które w prosty sposób można zmienić w tablet. Te funkcjonalne urządzenia dedykowane są osobom, które często pracują w podróży i jednocześnie wymagają od swoich urządzeń najwyższej wydajności. Dodatkowym atutem na pewno jest niestandardowa konstrukcja, dzięki której można obrócić ekran o 360 stopni – zdecydowanie ułatwia to pracę osobom, które często muszą pokazywać na ekranie wyniki swojej pracy. Dodatkowo niewielkie rozmiary i wytrzymała obudowa sprawiają, że Spectre x360 odznaczają się dużą mobilnością: to doskonałe komputery dla osób, które często jeżdżą na spotkania z klientami. Dodatkowo nowoczesna stylistyka, solidne wykonanie oraz mocne podzespoły sprawiają, że są to urządzenia niezwykle wszechstronne i nowoczesne.
Close