Filtry (4 produkty/ów)

Cena (brutto)

3650 zł - 5100 zł

Liczba rdzeni procesora

2 - 4

PassMark procesora

5930 pkt. - 9420 pkt.

Pojemność dysku

Pojemność dysku 2

Przekątna ekranu

17 cali - 18 cali

Podświetlana klawiatura

PassMark karty zintegrowanej

1190 pkt. - 1200 pkt.

PassMark karty dedykowanej

1230 pkt. - 1240 pkt.

Waga

2 kg - 3 kg
Laptopy HP ProBook 470 G7

Laptopy HP ProBook 470 G7

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Laptopy HP ProBook 470 G7 - 17-calowe laptopy dedykowane dla biznesu

Zbudowany z myślą o wydajności, HP 470 zapewnia wydajność i mobilność niezbędne dla dzisiejsza siła robocza. Atrakcyjny design i b17-calowy przekątny ekran przeciwodblaskowy zapewnia ekspansywne wrażenia wizualne dla wszystkich. Biznes wymaga więcej od komputera. Ten 17-calowy laptop o przekątnej jest wyposażony w funkcje, takie jak pełna klawiatura numeryczna, a precyzyjny touchpad i ochrona TPM oprogramowania układowego na bieżąco Twój biznes w biurze i poza nim. Pisz łatwo w słabym świetle dzięki stylowej opcjonalnej podświetlanej klawiaturze. Pomóż chronić swoją inwestycję i dane dzięki oprogramowaniu TPM i gniazdo blokady bezpieczeństwa.
Wydajność dzięki projektom z funkcjami wydajności wspólnymi dla pulpit wszystko na twoim laptopie. Ciesz się czystą wydajnością procesorów 10. generacji Intel Core, dyskretnym kartom graficznym AMD i dual przechowywanie wszystkich ważnych danych. Pracuj tam, gdzie potrzebujesz, w biurze dzięki funkcjom mobilności takich jak HP Fast Charge, kamera internetowa HD i wbudowany mikrofon. Zobacz wszystko wyraźnie na opcjonalnym, szerokim kącie widzenia Full HD
Przenośność komputera i niezawodność szybkiego połączenia określa, gdzie możesz pracować. Uzyskaj szybkie i niezawodne połączenie w gęstym środowisku bezprzewodowym z gigabitową prędkością Wi-Fi 6. Pożegnaj się z kluczami sprzętowymi i uzyskaj wszystkie potrzebne połączenia, w tym HDMI, karta SD, trzy USB-A i RJ-45. spotkania bez podłączania. Technologia szybkiego ładowania HP ładuje baterię 50% w 30 minut. HP 470 został dokładnie przetestowany pod kątem niezawodności. W trakcie HP Total Test Process, komputery PC mają 115 000 godzin pracy próby wydajności, które pomogą Ci przetrwać dzień roboczy.
 

 

 

Sklep ITnes.pl | IT for BUSINESS jest autoryzowanym partnerem HP Polska.

 

Close