Korzystając ze strony ITnes.pl wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Laptopy HP EliteBook x360 830 G9

Laptopy HP EliteBook x360 830 G9 są kompaktowymi urządzeniami dla biznesowych użytkowników. Oferują świetną wydajność i funkcjonalność profesjonalnego sprzętu – potwierdza to certyfikat Intel Evo. Oprócz topowych podzespołów bardzo ważnym elementem jest tu dotykowy ekran z opcją obrotu o 360 stopni. Taka funkcja w biznesowym laptopie znacznie poszerza jego możliwości. HP EliteBook x360 830 G9 to idealne rozwiązanie do zdalnej, mobilnej pracy. Połączenie profesjonalnego, biznesowego laptopa z możliwościami niezwykle wydajnego tabletu.

Dotykowy ekran w biznesowym laptopie – profesjonalny sprzęt z serii HP EliteBook x360 830 G9

Laptopy z tej serii są jednym z najlepszych rozwiązań wśród biznesowych modeli na rynku. Sprzęt oferuje funkcjonalność standardowego komputera w połączeniu z dotykowym ekranem. Urządzenia przygotowano na platformie Intel Evo, co gwarantuje wydajność, bezpieczeństwo oraz funkcjonalność biznesowego laptopa. HP EliteBook x360 830 G9 to jeden z najbardziej uniwersalnych modeli w ofercie producenta.

Pod względem wydajności, sprzęt poradzi sobie z profesjonalnym oprogramowaniem czy wymagającymi zadaniami. Wykorzystano tu procesory Intel Core 12. generacji o obniżonym zużyciu energii. Dzięki temu laptopy zachowują świetne osiągi oraz mogą działać dłużej bez konieczności ładowania. HP EliteBook x360 830 G9 nie posiada dedykowanej karty graficznej – wykorzystywane są zintegrowane układy Intel Iris Xe. Pamięć RAM zależy natomiast od wybranej konfiguracji. Można zdecydować się maksymalnie na 16 GB DDR5. Producent zaimplementował także szybkie dyski SSD PCIe 4.0 o pojemności sięgającej 2 TB. To bardzo dobra specyfikacja w przypadku tak kompaktowego laptopa, jak HP EliteBook x360 830 G9.

Tę serię wyróżnia przede wszystkim budowa. To 13,3-calowe laptopy, których ekran może obracać się o 360 stopni. Dzięki temu można łatwo zamienić sprzęt w bardziej mobilne urządzenie i obsługiwać je za pomocą dotyku. Producent wykorzystał matryce IPS o przekątnej 13,3 cala oraz proporcjach 16:10 dla wygodniejszej obsługi programów. Są dostępne jednak aż 3 ekrany – zależnie od konfiguracji.

Każdy z nich obsługuje natywną rozdzielczość 1920 × 1200. W najtańszej wersji wyświetlacz ma jednak tylko 250 nitów jasności. W wyższej posiada aż 400 oraz oferuje funkcję HP Eye Ease czy też HP Sure View Reflect. Wpływa to na zdrowie oczu i komfort użytkowania. Jakość obrazu jest naprawdę wysoka na tak niewielkim ekranie. Sprzęt można obsługiwać standardowo za pomocą dotyku lub używając specjalnego rysika. Warto zwrócić uwagę na niewielkie gabaryty HP EliteBook x360 830 G9 – waga wynosi zaledwie 1,32 kg.

Prawdziwie biznesowy, profesjonalny laptop, czyli idealna propozycja dla mobilnego użytkownika

Laptopy HP EliteBook x360 830 G9 są kompaktowym, uniwersalnym narzędziem do biznesowych zastosowań. Wydajność jest bardzo istotna, jednak producent zadbał również o inne aspekty. W Profesjonalnym sprzęcie duże znaczenie ma także bezpieczeństwo. HP EliteBook x360 830 G9 dba o nie za użytkownika. Wykorzystano tu między innymi specjalny system HP Wolf Pro, który na bieżąco monitoruje zagrożenia. Sprzęt posiada również szyfrujący chip TPM 2.0. Laptopy wyposażono także w czytniki linii papilarnych i opcjonalny obiektyw IR, który umożliwia korzystanie z funkcji Windows Hello – można wtedy odblokować laptopa za pośrednictwem skanu twarzy, jak w smartfonie.

Ta seria idealnie sprawdzi się także podczas wideokonferencji. Laptopy posiadają kamerki internetowe o rozdzielczości 5 Mpix z funkcją automatycznego śledzenia. Warto zwrócić uwagę na podwójny mikrofon wspierany przez autorskie funkcje producenta – niwelowany jest hałas otoczenia, szumy i inne zakłócenia. Kamerka posiada także specjalną osłonkę dla zachowania prywatności użytkownika.

Biznesowy laptop powinien zawsze być gotowy do pracy. W serii HP EliteBook x360 830 G9 wykorzystano więc naprawdę pojemne baterie (51 Wh) z funkcją szybkiego ładowania. Sprzęt jest także dość elastyczny pod względem łączności bezprzewodowej. Producent zaimplementował Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.2, opcjonalnie 5G lub 4G LTE i NFC. Możliwości jest naprawdę dużo – sprzęt obsługuje nawet system Tile.

Co wyróżnia HP EliteBook x360 830 G9 na tle innych laptopów?

Jest to prawdziwie biznesowy sprzęt z certyfikatem Intel Evo, który mobilnością zbliża się nawet do tabletów. Komfort, jaki z tego płynie ma ogromne znaczenie. Na rynku można znaleźć niewiele laptopów, które są tak wygodne i mobilne. HP EliteBook x360 830 G9 charakteryzuje się topowymi osiągami, bezpieczeństwem oraz komfortową pracą, niezależnie od tego, gdzie z niego korzystasz.

Warto zwrócić uwagę na niewielkie rozmiary i niską wagę urządzenia. Laptop można w kilka sekund zamienić w dotykowy sprzęt do pracy. Możliwość obracania ekranu daje tutaj wiele. Sama funkcja obsługi rysikiem w biznesowym laptopie jest dla niektórych użytkowników wręcz koniecznością. Producent zadbał o najmniejsze szczegóły, by dostarczyć prawdziwie profesjonalny sprzęt.

Oficjalny partner:

Close