Laptopy Dell Latitude 15 9510 2-in-1

Laptopy Dell Latitude 15 9510 2-in-1


Mały rozmiar, duża moc: notebook Latitude 9510 jest smukły i przenośny — to nasz najmniejszy i najlżejszy komputer biznesowy z 15-calowym ekranem, który waży zaledwie 1,4 kg (3,1 funta). Ekran InfinityEdge od krawędzi do krawędzi o przekątnej 15,0" zapewnia maksymalny obszar roboczy, nie zwiększając masy urządzenia.

Niesamowity od samego początku: najbardziej zaawansowane notebooki Latitude w historii mają obudowy precyzyjnie wykonane z obrabianego aluminium o szlifowanych krawędziach i szczotkowanym wykończeniu. Nowa klawiatura i touchpad działają tak dobrze, jak wyglądają.

Praca w dowolnym miejscu: nowatorskie szkło Corning® Gorilla® Glass DX na ekranie urządzenia 2 w 1 ogranicza odbicia światła nawet o 9%, więc możesz pracować tam, gdzie chcesz. W porównaniu ze szkłem Gorilla Glass 5 ekran jest bardziej wytrzymały dzięki nawet 15-krotnie lepszej odporności na zarysowania i prawie dwukrotnie mniejszej podatności na pęknięcia3. Panel o bardzo niskim poborze energii (SLP) pozwala zaoszczędzić baterię, a opcjonalna osłona kamery zapewnia większą prywatność.

Stale niska temperatura: dział IT może teraz zarządzać temperaturą z poziomu systemu BIOS. Proces ten nie jest powiązany z oprogramowaniem systemu, co pozwala zaoszczędzić miejsce w pamięci masowej i przeznaczyć je na inne, ważniejsze aplikacje. Wentylatory chłodzące z łopatkami z włókna węglowego są cichsze, więc możesz skupić się na pracy. Oprócz tego dwa przewody termiczne skuteczniej odprowadzają ciepło niż jeden, a nasze systemy 2 w 1 adaptacyjnie reagują na zmiany temperatury, dzięki czemu są chłodniejsze, gdy trzyma się je na kolanach, a nie na biurku.

Zobowiązanie do zrównoważonego rozwoju: wszystkie pomalowane części są pokryte lakierem na bazie wody o niskiej zawartości lotnych związków organicznych, co przekłada się na zdrowsze warunki pracy. Aby pomóc w walce z zanieczyszczeniem środowiska, 100% tacek w opakowaniach naszych urządzeń 2 w 1 nadaje się do recyklingu, ponieważ zawierają one tworzywa pochodzące z odpadów oceanicznych (25%) i tworzywa HDPE z recyklingu (75%). Dotychczas firma Dell zapobiegła wyrzuceniu do oceanów ponad 27 ton tworzyw sztucznych.

Close