HuaweiHuawei to chińskie przedsiębiorstwo, założone w 1987 roku. Od tego czasu marka nieustannie się rozwijała – opłaciło się to, ponieważ obecnie Huawei jest kojarzone na świecie z niesamowitych, innowacyjnych rozwiązań telekomunikacyjnych i informatycznych. Nad rozwojem marki i ich urządzeń pracuje na całym świecie ponad 7 000 ludzi, a Huawei coraz śmielej szturmuje rynek, wypuszczając coraz to nowsze, bardziej nowoczesne rozwiązania. W Polsce w przeciągu zaledwie kilku lat Huawei umocnił swoją pozycję na rynku i jest wymieniany obok światowych liderów w branży informatycznej, tuż obok HP, Lenovo czy Toshiby. Misją marki jest inspirowanie ludzi do tego, by realizowali swoje marzenia. Założyciele wierzą, że dzięki dostarczeniu ludziom najnowszej technologii i produktów wysokiej jakości będą w stanie pomóc ludziom na całym świecie. Huawei koncertuje się przede wszystkim na jakości swoich produktów, a także na nowoczesnych rozwiązaniach, które łamią technologiczne bariery. W ofercie Huawei znajdują się zarówno notebooki, jak i nowoczesne smartfony czy tablety.


Ta marka nie idzie na kompromisy, jeżeli chodzi o technologiczne rozwiązania. Stawiają głównie na innowacje technologiczne, estetyczny, nowoczesny design i przede wszystkim na komfort użytkowania swoich produktów. Mimo że Huawei jest firmą, znaną głównie ze sprzedaży smartfonów i przenośnych modemów, to szturmem wchodzi na rynek notebooków, pokazując, że rośnie kolejny konkurent, godny zajęcia miejsca wśród takich topowych gigantów, jak HP, Lenovo czy Acer.


MateBook 13
MateBook 13 to notebooki wyjątkowo lekkie i poręczne, dostępne w różnych wariacjach kolorystycznych. Ten model ma grubość zaledwie 1,25 centymetra i waży niecały kilogram! To doskonała opcja dla osób, które często podróżują – dzięki tym wymiarom i wadze notebooka dużo łatwiej będzie można go przenosić. MateBook 13 wyposażono w nowoczesny procesor Intel Core i5 siódmej generacji – dzięki temu system działa płynnie i bezawaryjnie, a notebook jest bardzo wydajny zarówno w pracy, jak i podczas rozrywki.


MateBook X
To stylowy, bardzo lekki notebook, który podobnie jak MateBook 13 jest niezwykle mobilny i doskonale nadaje się do pracy w podróży. Obudowę wykonano z aluminium w kolorze grafitu, dzięki czemu jest ona wytrzymała i nadaje notebookowi biznesowego charakteru. Producent umieścił w tej serii złącza: USB typu C (2 sztuki), VGA, HDMI, a jeden z portów USB umożliwia ładowanie (funkcja Power Delivery). Notebook posiada również takie dodatkowe wyposażenie, jak czytnik linii papilarnych, akcelerometr i czujnik Halla.


MateBook 2018
Ta seria notebooków zostanie wprowadzona do sprzedaży już w 2018 roku. To absolutna nowość na rynku: mają ekran IPS LCD o przekątnej 12'', niezwykle wytrzymałą, lekką baterię, która nie powoduje wzrostu wagi laptopa, technologię oszczędzania energii, czytnik linii papilarnych z boku obudowy, a także ergonomiczną, niezwykle komfortową klawiaturę. Huawei zdecydowanie postarał się, jeżeli chodzi o dopieszczenie każdego detalu w tym konkretnym notebooku.


W naszej ofercie znajdziesz przede wszystkim notebooki biznesowe marki Huawei, które charakteryzują się bardzo dobrym wykonaniem i niezwykle stylowym designem. Producent poświęcił bardzo dużo czasu na dopasowanie każdego elementu obudowy do siebie – dzięki temu powstał produkt, który nie tylko doskonale prezentuje się pod względem siły podzespołów, ale również pod względem estetycznym. Wszystkie notebooki Huawei, które znajdziesz w naszym sklepie, oferują dwa razy więcej możliwości, niż widać to na pierwszy rzut oka. Smukłe obudowy, silne podzespoły, stabilnie działający system, niesamowita cienkość i ogromna mobilność notebooków sprawiają, że praca jest dużo przyjemniejsza.


Huawei ogromną wagę przywiązuje do wyświetlaczy w swoich urządzeniach, a także do ich wagi. Producent chce, żeby notebooki były nie tylko estetyczne, ale przede wszystkim funkcjonalne. Misją Huawei jest pokazanie ludziom, że sięganie po swoje marzenia jest dużo prostsze, niż może się to wydawać na początku. Dzięki notebookom Huawei praca nawet podczas podróży w delegację staje się dużo lżejsza i komfortowa, niż na większych, cięższych komputerach. Jakość to jest ta cecha główna produktów Huawei, na której najbardziej zależy założycielom marki.


Serdecznie zapraszamy do przejrzenia całej oferty Huawei.


Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie. Zapraszamy do kontaktu z działem handlowym tel.: + 48 61 415 21 91.

Close