Komputery Lenovo ThinkCentre M920

Komputery Lenovo ThinkCentre M920

Lenovo ThinkCentre M920 to niezwykle wydajne komputery biznesowe, przeznaczone dla firm. Przypadną do gustu wszystkim użytkownikom, którym zależy na wysokiej jakości wykonania i najniższej awaryjności. Komputery ThinkCenter to bezawaryjny sprzęt z dużymi możliwościami rozbudowy. Są dostępne w obudowach Tower, Tiny i SFF, dzięki czemu odnajdą się również w niewielkiej przestrzeni. Seria ThinkCentre M920 jest również dostępna w wersji ThinClient.

Lenovo ThinkCentre M920 – bezawaryjny sprzęt, w który warto zainwestować

Lenovo ThinkCentre to niezawodna seria urządzeń o wielkiej mocy. Proste w obsłudze, wydajne i łatwe w konfiguracji komputery ThinkCentre bez problemu dopasujesz do swoich potrzeb. ThinCentre M920 to zaawansowane, wydajne urządzenia biznesowe, przeznaczone dla średnich i dużych firm. Odznaczają się zwiększonym zabezpieczeniem przechowywanych danych oraz łatwą zarządzalnością.
Komputery ThinkCentre M920 zwiększą komfort i jakość Twojej pracy. Dadzą Ci przewagę nad konkurencją – najnowsza generacja procesorów Intel, nowoczesna pamięć i karty graficzne sprawią, że będziesz mógł realizować projekty jeszcze szybciej i skuteczniej, niż do tej pory. Ta seria oferuje zaawansowane funkcje bezpieczeństwa, dzięki którym bez problemu zabezpieczysz dane swojej firmy i klientów, z którymi współpracujesz.

ThinkCentre M920 Tower, Tiny, SFF i Thin Client

ThinkCentre M920 nadają się zarówno do prostych prac biurowych, realizacji bardziej skomplikowanych zleceń oraz wymagającej pracy z obciążającymi system aplikacjami. Nadają się zarówno dla osób, które są na stanowisku menadżera IT, grafika, architekta, jak i montażysty filmów. Seria M920 oferuje najnowszą technologię przetwarzania oraz pamięć masową o dużej pojemności. Wyposażono ją w funkcje, dzięki którym będziesz mógł skupić się na swojej pracy bez obawy o ewentualny wyciek danych. Komputery mają m.in. moduł TPM lub specjalny moduł, który zapewnia dodatkowe zabezpieczenia sprzętowe (np. generowanie i przechowywanie kluczy kryptograficznych), a także Smart USB Protection.

Ultrabezpieczny, szybki i wydajny

ThinkCentre M920 Tower został przetestowany zgodnie ze standardami MIL-SPEC. Oznacza to, że ten model działa praktycznie w każdych warunkach. Oprócz tego ta seria odznacza się energooszczędnością, co nie tylko prowadzi do obniżenia kosztów, ale również jest zbawienne dla naszej planety. ThinkCentre M920 chodzi płynnie, cicho, a także zostało odznaczone certyfikatem Ultra Low Noise, przyznawanym przez TÜV Rheinland.
Close