Korzystając ze strony ITnes.pl wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Komputery Lenovo ThinkCentre M910

Komputery Lenovo ThinkCentre M910 to, podobnie jak seria M900, najwyższa seria komputerów Lenovo ThinkCentre, które zostały stworzone z myślą o użytkownikach biznesowych. W tej serii, podobnie jak w przypadku całej serii ThinkCentre M, komputery są dostępne w trzech różnych obudowach: Tower, SFF i Tiny. Jeżeli zależy Ci na jak największych możliwościach rozbudowy, żeby komputer pasował idealnie do Twoich preferencji i Twojej pracy, to zalecamy wybrać obudowę Tower – daje ona najwięcej swobody podczas konfiguracji komputera. Będzie to też doskonały wybór, jeżeli Twoja praca wymaga od urządzenia większej mocy od tej, którą prezentują podstawowe komputery. Jeżeli jednak potrzebujesz tylko silnych podzespołów i co najwyżej dodatkowej karty, to proponujemy obudowę SFF. To obudowa pomiędzy Tiny a Tower – można ją rozbudować, ale jest przy tym kompaktowa i zajmuje mało miejsca.

ThinkCentre M910 to komputery niezwykle wydajne. Ich system jest bezawaryjny, chodzi płynnie, a komputer się nie nagrzewa. Seria M910 zawdzięcza to wszystko nowoczesnym podzespołom (jak procesor Intel Skylake) oraz innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym, które są znakiem rozpoznawczym firmy Lenovo. Ta seria powstałą specjalnie dla użytkowników wymagających od swoich urządzeń czegoś więcej, niż tylko radzenie sobie z podstawowymi zadaniami biurowymi. A właśnie ze względu na specyfikę prac biurowych (w zależności od branży – inne komputery zakupią graficy komputerowi, a inne prawnicy) Lenovo umożliwiło użytkownikom całkowitą modyfikację komputera do własnych, indywidualnych potrzeb.

Close