Korzystając ze strony ITnes.pl wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Komputery Lenovo ThinkCentre M800

Komputery Lenovo ThinkCentre M800 to niezwykłe komputery, które spełniają oczekiwania zarówno użytkowników biurowych, jak i domowych. Ta seria, podobnie jak serie M700 i M710, może występować w trzech różnych obudowach: klasycznej Tower, kompaktowej SFF i niewielkiej Tiny. ThinkCentre to jedne z najczęściej wybieranych komputerów nie tylko ze względu na możliwość wybrania wielkości komputera, ale także na ogromne możliwości rozbudowy. Dzięki temu tę serię można dopasować bezpośrednio pod swoje preferencje i potrzeby. Możliwość ustawienia dowolnej konfiguracji niektórych elementów znacznie zwiększa uniwersalność tych komputerów i sprawia, że nadają się one do większości skomplikowanych prac, które wymagają od komputerów ogromnej mocy (np. obróbka graficzna czy montowanie filmów).

Nowoczesne podzespoły, w tym procesor Intel Skylake, zapewniają tej serii niezwykłą wydajność pracy w każdych warunkach i płynne działanie systemu. Lenovo stworzyło tę serię specjalnie dla użytkowników, którzy wymagają od swoich komputerów więcej, niż od przeciętnego komputera, przeznaczonego do podstawowych zadań biurowych. Seria M800 sprawdzi się przy bardziej wymagających zadaniach, jak na przykład sprawdzi się przy montażu krótkiego filmu, tworzeniu zaawansowanych prezentacji czy obróbce graficznej. Jeżeli chodzi o podzespoły, to ta seria może mieć nawet do 64 GB pamięci RAM, dysk PCI-E SSD 1 TB, dysk twardy PCI-E SSD 1 TB klasy premium, drugi dysk również  PCI-E SSD 1 TB klasy premium i kartę graficzną nVidia Quadro k620 lub nVidia NVS 510.

Close