Korzystając ze strony ITnes.pl wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Komputery Lenovo ThinkCentre M725

Komputery Lenovo ThinkCentre M725

Seria Lenovo ThinkCentre M725 dostępna jest wyłącznie w formacie SFF. Mimo mniejszej obudowy ten komputer nie odstaje wydajnością i mocą od większości komputerów stacjonarnych. Seria M725 jest idealna do pracy wielozadaniowej, a także umożliwia obsługę wymagających aplikacji. Dodatkowe funkcje zabezpieczające dane w połączeniu z pojemnością i nowoczesnymi podzespołami sprawiają, że to urządzenie doskonale odnajdzie się w każdym biurze.

ThinkCentre M725 – elegancki design, niezwykła wydajność

Seria ThinkCentre M725 to komputer kompaktowy, wyposażony w funkcje zarządzania zgodnie ze standardem DASH. Niewielkie rozmiary czynią te urządzenia doskonałym zakupem nawet do niewielkich przestrzeni. Instalacja, konfiguracja i zarządzanie komputerem jest bardzo proste, dzięki czemu bez problemu wdrożysz go w swój biznes. Seria M725 ma także dodatkowe zabezpieczenia, jak technologia AMD GuardMI, szyfrowanie AES czy układ TPM 2.0. Dodatkowo producent wyposażył te komputery w Smart USB Protection.

Ekologia, oszczędność i ogromna moc w jednym

ThinkCentre M725 chodzi płynnie i bezawaryjnie – świetnie sprawdzi się w każdym biurze. Dodatkowo wydajny procesor AMD, pamięć DDR4 i PCI-E SSD zapewniają mu niezbędną moc, potrzebną do pracy z dużymi plikami i obciążającymi system aplikacjami. Jest to szczególnie ważne w przypadku takich zawodów, jak menadżer IT, ale również grafik, projektant czy architekt. Dzięki nowoczesnej, zaawansowanej karcie graficznej komputer umożliwia pracę i tworzenie dużych materiałów cyfrowych.

ThinkCentre M725 – bezpieczeństwo przede wszystkim

Wbudowany moduł TPM 2.0 zajmuje się szyfrowaniem danych na komputerze. Jest to o tyle niespotykane, że zwykle TPM stosuje się na laptopach, które są najbardziej narażone na przejęcie danych. Lenovo postanowiło jednak jeszcze bardziej zwiększyć bezpieczeństwo serii M725. Dodatkowo dane są chronione przez Smart USB Protection, czyli inteligentną ochronę gniazd USB, opartą na BIOS-ie. Smart USB Protection polega na konfiguracji portów w taki sposób, by nie reagowały na inne urządzenia, niż te wcześniej określone. Dzięki temu żaden niepożądany sprzęt nie będzie mógł być podpięty do komputera.

Komputery ThinkCentre M725 są zgodne ze standardem Energy Star 7.0 – zużywają mniej energii, a przy okazji są przyjazne środowisku. To oszczędność i ekologia w jednym. Te urządzenia są również specjalnie zabezpieczone przez kurzem przy pomocy opcjonalnego rozwiązania ThinkCentre Dust Shield.
 
Serdecznie zapraszamy do zakupów każdą osobę, której zależy na energooszczędnym, wydajnym urządzeniu do swojej firmy.
Close