Korzystając ze strony ITnes.pl wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Komputery Lenovo ThinkCentre M715

Komputery Lenovo ThinkCentre M715

Lenovo ThinkCentre M715 to niezwykle wydajne komputery, przeznaczone dla firm. Producent wie, że firmy w zależności od branży czy wielkości mają inne oczekiwania co do sprzętu firmowego: właśnie dlatego Lenovo postanowiło stworzyć komputer o różnych formatach. Seria M715 pomoże Twojej firmie zwiększyć produktywność nie tylko dzięki dostępności w różnych obudowach, ale również dzięki zastosowaniu w komputerach nowoczesnej technologii, silnych podzespołów i pojemnej pamięci masowej.

ThinkCentre M715 – duże możliwości rozbudowy

Komputery można dowolnie konfigurować: w zależności od Twoich potrzeb możesz zmodyfikować wnętrze komputera od procesora przez pamięć i kartę graficzną. Jest to szczególnie wygodne zwłaszcza w przypadku stale rozwijających się firm – właśnie te przedsiębiorstwa potrzebują urządzeń, które będą mogły zwiększyć swoją wydajność i wszechstronność wraz z rozwojem biznesu. Seria ThinkCentre M715 jest wyposażona w procesor AMD Ryzen Pro i pamięć DDR4, co czyni te komputery bardziej wydajnymi od poprzednich generacji. Wielozadaniowość, praca na wymagających aplikacjach czy projektowanie graficzne nie powodują obciążania systemu.

Bezpieczne, bezawaryjne, nowoczesne

Dyski PCI-e SSD, które znajdują się w tej serii, umożliwiają błyskawiczną realizację powierzonych pracownikom zadań. System chodzi płynnie i bezawaryjnie, co pozytywnie wpływa na jakość pracy i zwiększa jej komfort. Oprócz tego Lenovo zadbało, jak we wszystkich komputerach z serii M, o zwiększone bezpieczeństwo: seria M715 jest wyposażona w Trusted Platform Module, który szyfruje dane. Komputery są także zabezpieczone przez kłódkę, zabezpieczającą wnętrze urządzenia.

Urządzenia ThinkCentre M715 przeszły 200 rygorystycznych testów jakości – doskonale działają zarówno w mroźnym, jak i gorącym środowisku. Zwykłe, codzienne warunki w polskich biurach są im więc niestraszne. Oprócz tego wyposażono je w specjalną ochronę ThinkCentre Dust Shield, która zmniejsza dostawanie się kurzu do wnętrza urządzenia o około 40%. Dzięki temu podzespoły są odpowiednio zabezpieczone, a czas użytkowania komputera znacznie się wydłuża. Seria ThinkCentre M715 chodzi płynnie, bezawaryjnie i niezwykle cicho. Sprawdzi się w każdym biurze.

Zwiększ jakość swojej pracy

Bez problemu dopasujesz komputer do potrzeb Twojej firmy i swoich pracowników. Możesz wybrać komputer z najbardziej odpowiadającym Ci procesorem, pamięcią, dyskiem i kartą graficzną. Seria ThinkCentre M715 umożliwia także dodanie kolejnego dysku twardego lub modułu pamięci. Duża liczba portów zapewnia także podłączenie wielu urządzeń, niezbędnych do pracy. Te komputery znacznie podnoszą komfort i jakość pracy.
Close