Korzystając ze strony ITnes.pl wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Komputery Lenovo ThinkCentre M710

Komputery Lenovo ThinkCentre M710 to wysokiej klasy komputery, stworzone dla użytkowników biznesowych i prywatnych, którzy mają duże wymagania co do swojego sprzętu. Ta seria charakteryzuje się przede wszystkim wysoką stabilnością działania, beznarzędziową obsługą i wysokim poziomem bezpieczeństwa – to cechy, które są cenione zarówno w międzynarodowych korporacjach, jak i w mniejszych firmach, również tych, prowadzonych w domu. Jesteś użytkownikiem, który wymaga od swojego komputera więcej, niż od przeciętnego urządzenia? Liczy się dla Ciebie nie tylko wygląd urządzenia, ale przede wszystkim  siła jego podzespołów i płynne, bezawaryjne działanie systemu? W takim razie gorąco polecamy Lenovo ThinkCentre M710.

Lenovo ThinkCentre M710, podobnie jak M700, to podstawowa seria komputerów biznesowych. Lenovo stworzyło ją specjalnie dla użytkowników, którzy wymagają od swoich urządzeń dużo więcej, niż od przeciętnego komputera. Seria M710 sprawdzi się zarówno przy realizacji codziennych, podstawowych zadań biurowych, jak i doskonale nada się również do nieco bardziej wymagających zadań, jak na przykład montaż krótkiego filmu, tworzenie zaawansowanych prezentacji czy obróbki graficznej. Poradzi sobie również z większością gier komputerowych. Wszystko dlatego, że nowoczesne podzespoły, w tym procesor Intel Skylake, zapewniają tej serii niezwykłą wydajność i płynne działanie systemu. Oprócz tego serię M710 można rozbudowywać według własnych potrzeb – dodatkowe karty graficzne czy pamięć nie stanowi problemu. Ta seria występuje również w trzech różnych obudowach:  Tower, SFF i Tiny.
Close