Korzystając ze strony ITnes.pl wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Komputery Lenovo ThinkCentre M700

Komputery Lenovo ThinkCentre M700 to komputery osobiste, stworzone zarówno dla użytkowników biznesowych i prywatnych. Wysoka stabilność działania, beznarzędziowa obsługa i wysoki poziom bezpieczeństwa to cechy, które ceni się zarówno w międzynarodowych korporacjach, jak i w mniejszych firmach, również tych, prowadzonych w domu. Jeżeli należysz do grona wymagających użytkowników, dla których liczy się nie tylko wygląd komputera, ale przede wszystkim siła jego podzespołów i płynne, bezawaryjne działanie systemu, to Lenovo ThinkCentre M700 jest odpowiedzią na Twoje potrzeby.

To podstawowa seria biznesowych komputerów Lenovo, stworzona specjalnie dla użytkowników, którzy wymagają od swojego sprzętu więcej niż od standardowego komputera. Nadadzą się  zarówno do podstawowych zadań biurowych, jak i do nieco wymagających działań, jak na przykład sklejanie filmików, tworzenie zaawansowanych prezentacji, obróbki grafiki czy również do gier komputerowych. To komputery, które przy zachowaniu niskiej ceny nadal mają bardzo wysokiej jakości podzespoły. Wysoką wydajność zapewnia im między innymi procesor Intel Skylake. Co ważne, seria M700 jest również bardzo energooszczędna, co na pewno jest ogromnym plusem dla osób, które starają się ograniczyć zużycie energii elektrycznej. Seria Lenovo ThinkCentre M700 jest dostępna w trzech obudowach: Tower, SFF i Tiny. Dzięki temu możesz bezpośrednio dopasować komputer do swojego stanowiska – jeżeli preferujesz minimalizm i porządek wokół swojego stanowiska pracy, to polecamy obudowę SFF lub Tiny, a jeżeli wolisz mieć komputer, który przypomina jednostkę centralną, wybierz klasyczną obudowę Tower.

Close