Korzystając ze strony ITnes.pl wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Komputery Lenovo ThinkCentre M625

Komputery Lenovo ThinkCentre M625

Lenovo ThinkCentre M625 to mały komputer o ogromnych możliwościach. Doskonale nada się dla wszystkich użytkowników biznesowych, którzy szukają urządzenia bezpiecznego, elastycznego, w niewielkiej obudowie. System działa płynnie, bezawaryjnie – mimo obudowy Tiny seria M625 posiada wszystkie zalety tradycyjnych komputerów stacjonarnych.

Ograniczona przestrzeń biurowa to nie problem

Seria ThinkCentre M625 to kompaktowy komputer stacjonarny, który odnajdzie się w każdej przestrzeni biurowej. Możesz ustawić go zarówno pionowo, jak i poziomo, a oprócz tego istnieje możliwość przymocowania go do ściany, żeby jeszcze bardziej zorganizować swoje miejsce pracy. Mimo małych rozmiarów ThinkCentre M625 zapewnia niezawodne działanie i ogromną wydajność. Dzięki tej serii uporządkujesz swoje biurko, nie tracąc przy tym na mocy urządzenia.

Komputery z serii M625 zostały skonstruowane tak, by mogły działać w każdych warunkach. Są testowane zgodnie z wymaganiami specyfikacji wojskowych, a dodatkowo przeszły 200 innych testów jakości. Będą działały niezawodnie zarówno w mroźnym, jak i gorącym środowisku. Te komputery są także bardziej odporne na kurz i gwałtowne wahania temperatur: nasze zimy czy nawet wyłączone ogrzewanie w biurze nie sprawią im żadnego kłopotu.

Mała obudowa, duże możliwości

ThinkCentre M625 odpowiadają potrzebom większości użytkowników biznesowych. Doskonale nadają się zarówno do podstawowych zadań biurowych, jak i do pracy z kilkoma wymagającymi aplikacjami naraz. Wyposażono je m.in. w USB typu C, port VGA i dwa gniazda rozszerzeń. Oprócz tego producent zadbał o pamięć DDR4, dysk SSD PCI-E lub HDD o różnej pojemności.

Jak każdy komputer z serii ThinkCentre M625 został dodatkowo zabezpieczony w Trusted Platform Module, który zajmuje się szyfrowaniem danych. Dzięki temu nie musisz obawiać się, że ktoś wykradnie dane Twojej firmy lub Twoich klientów.

Bezpieczny, energooszczędny, przyjazny środowisku

Procesor AMD oraz pamięć DDR4 pomagają w błyskawicznym rozruchu systemu. Komputer uruchamia się w ciągu kilku sekund, a także umożliwia bezproblemową instalację i korzystanie z obciążających system aplikacji. Praca na wielu programach naraz nie będzie w żaden sposób wpływać na płynność działania systemu.

Seria ThinkCentre M625 jest również energooszczędna, co znacznie pozwoli zoptymalizować koszty prowadzenia Twojej firmy. Jest także przyjazna środowisku, o czym świadczą certyfikaty Energy Star, EPEAT Gold i Greenguard oraz certyfikat UL.
Close