Korzystając ze strony ITnes.pl wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Komputery Lenovo ThinkCentre M600

Komputery Lenovo ThinkCentre M600

Lenovo ThinkCentre M600 to kompaktowy, solidny komputer marki Lenovo. Dzięki niewielkim rozmiarom odnajdzie się w każdym, nawet bardzo małym pomieszczeniu. Obsługuje Tiny-in-One, posiada atest MIL-SPEC, ThinkCentre Dust Shield (opcjonalnie), a także umożliwia obsługę wielu monitorów naraz. To urządzenie, które doskonale nadaje się zarówno do domu, jak i do biura. Stworzony z myślą o użytkownikach biznesowych komputer jest wydajny i niezwykle prosty w obsłudze.

Uniwersalny komputer do domu i biura

ThinkCentre M600 to urządzenie kompaktowe, które jednocześnie wspiera zaawansowane rozwiązania montażu (jak standard VESA czy Tiny-in-One). Niewątpliwą zaletą tych komputerów jest ich wielkość (obudowy Tiny i SFF): M600 doskonale odnajdą się nawet na bardzo małej przestrzeni. Dzięki swoim rozmiarom pozwalają na utrzymanie porządku na stanowisku pracy. Jednocześnie to urządzenia niezawodne, zaawansowane, które składają się z nowoczesnych, silnych podzespołów, odpowiadających za płynne i bezawaryjne działanie systemu.

Seria ThinkCentre M600 umożliwia szybkie uruchomienie komputera przy pomocy skrótu Alt+P na klawiaturze. Dzięki temu wygodnie włączysz urządzenie nawet w sytuacji, w której będzie ono schowane i trudno dostępne. Oprócz tego M600 umożliwia obsługę do trzech monitorów naraz. Korzystając z tego rozwiązania znacznie ułatwisz sobie pracę i zwiększysz jej komfort. M600 umożliwia także szybkie przenoszenie danych przy pomocy wbudowanego portu USB 3.0.

ThinkCentre M600 w obudowie Tower, SFF i Tiny

ThinkCentre M600 można zakupić wraz ze specjalną ochroną przed kurzem: ThinkCentre Dust Shield. Lenovo zamontowało w obudowie specjalne filtry przeciwpyłowe, które chronią komputer przed kurzem: aż 40% mniej pyłu przenika do wnętrza komputera! Filtry można bez problemu wyjąć i wyczyścić – regularne czyszczenie komputera i filtrów pozwala znacznie zwiększyć żywotność komputera.

Te komputery biznesowe z pewnością zadowolą nawet bardzo wymagających użytkowników. Doskonale nadają się zarówno do wykonywania codziennych podstawowych zadań biurowych, jak i pracy na obciążających system aplikacjach. Seria ThinkCentre M600 dostępna jest zarówno w obudowie Tiny, jak i mniejszej – SFF. Te komputery można też również kupić w klasycznej obudowie Tower. Umożliwiają zróżnicowaną konfigurację, dzięki której każdy użytkownik bez problemu dopasuje urządzenie do swoich indywidualnych potrzeb.
 
Serdecznie zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym. W razie pytań nasi konsultanci z przyjemnością na nie odpowiedzą i pomogą Ci dopasować najlepszy komputer.
Close