Korzystając ze strony ITnes.pl wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Komputery Intel Compute Stick

Intel Compute Stick to niewielkie urządzenie, dzięki któremu w błyskawiczny sposób zmienisz zwykły wyświetlacz w funkcjonalny komputer bądź centrum rozrywki. Do podłączenia Compute Stick wystarczy złącze HDMI. Komputery Intel Compute Stick wyróżniają się nie tylko innowacyjnym rozwiązaniem i niewielkimi rozmiarami, ale również wysoką wydajnością i cichą pracą nawet przy dużym obciążeniu. Te urządzenia zostały stworzone z myślą o wszystkich użytkownikach: i biznesowych, i indywidualnych. Producent zapewnia, że Compute Stick doskonale nadaje się dla wszystkich instytucji, w których stawia się na ochronę dawnych i zdalne zarządzenie sprzętem.

Niewątpliwą zaletą Compute Stick są na pewno jego kompaktowe rozmiary – nie tylko łatwo go przenieść, ale również przechowywanie go nie stanowi żadnego problemu. Nie można jednak zapominać o wydajności tego urządzenia: producent zapewnia, że mimo niewielkich gabarytów komputer nie odstaje mocą od większości komputerów. Dodatkowo jest bardzo intuicyjny w obsłudze, a także jest gotowy do użycia od razu po wyjęciu z opakowania. Jego sposób działania jest bardzo prosty: przy pomocy portu HDMI podłączasz urządzenie do wyświetlacza i w ten sposób zamieniasz go w podręczny komputer. Pamiętaj o tym, że dzięki zastosowaniu najnowszej technologii i zaawansowanych podzespołów Intel Computer Stick nie odstaje pod względem mocy od komputerów, a jego forma i prostota użycia czyni go jeszcze bardziej funkcjonalnym.
Close