Korzystając ze strony ITnes.pl wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Komputery HP ProDesk 490

Komputery HP ProDesk 490 to niezwykle wydajne urządzenia, które można kupić za bardzo przystępną cenę. Zastosowano w nich technologię Intel Haswell, dzięki czemu komputery ProDesk 490 są niezwykle wydajne i praktycznie niezawodne (a oprócz tego energooszczędne). Dodatkowo dzięki możliwości rozbudowy pamięci do 32 GB te urządzenia są w stanie sprostać niemal każdemu zadaniu. ProDesk 490 wyposażono w czarną, stylową obudowę – jej najważniejszą cechą jest jednak funkcjonalność: z przodu i z tyłu obudowy producent umieścił sporo portów, które pozwalają na podłączenie większości urządzeń. Łącznie w obudowie znajduje się dziesięć portów USB (4 x 3.0). Dodatkowo w bardzo prosty sposób można rozbudować komputer, co pozwala zwiększyć jego wydajność przy stosunkowo niskich kosztach.

HP ProDesk 490 można dowolnie konfigurować i dostosowywać sprzęt do naszych potrzeb – w zależności od naszych oczekiwań możemy dobrać różne procesory firmy Intel – od ekonomicznych Intel Pentium po zaawansowane Intel Core i7. Jeżeli chodzi o grafikę, to dla bardziej wymagających użytkowników przewidziano karty graficzne AMD Radeon, nVidia GeForce lub NVS. Pamięć RAM można rozbudować aż do 32 GB, dzięki czemu komputer poradzi sobie nawet z bardziej wymagającymi aplikacjami, które muszą być uruchomione jednocześnie. Sprzęt jest bardzo dopracowany – kupując go zyskujemy pewność, że jest będzie on działał sprawnie i płynnie przez długi czas, a także nie dojdzie do konfliktu między urządzeniami, jak to się czasem zdarza.

Close