Korzystając ze strony ITnes.pl wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Komputery AiO Lenovo ThinkCentre M910z

Komputery All in One Lenovo ThinkCentre M910z to niezwykle wydajne urządzenie typu All in One. Oznacza to, że komputery tego typu nie mają jednostki centralnej, tak jak ich stacjonarne odpowiedniki. Dzięki temu zajmują mniej miejsca na biurku i wokół całego miejsca pracy. System, dzięki procesorom Intel Skylake, działa płynnie i bezawaryjnie. Komputery AiO ThinkCentre M910z mają ekrany o przekątnej 23,8'' i rozdzielczości Full HD. Zostały one zaprojektowanie głównie dla użytkowników biznesowych, dla których liczy się nie tylko niezawodność systemu i wygląd całego komputera, ale również możliwość znacznej rozbudowy według własnych potrzeb. Komputery All in One doskonale sprawdzają się zwłaszcza w punktach obsługi klienta, gdzie mamy do czynienia z bezpośrednią obsługą klienta. Twoje stanowisko będzie nie tylko schludne, ale i bezpieczne (brak kabli, o które można się potknąć).

Klasyczna stylistyka połączona z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi – to właśnie AiO ThinkCentre M910z. Właśnie dzięki temu te komputery są tak pożądane w środowisku biznesowym. Korpus komputera wykonany został z wysokiej jakości tworzywa sztucznego o specjalnej fakturze, która uniemożliwia powstawanie śladów po palcach. Jeżeli chodzi o komputery All in One, to można je postawić na biurku, ale również można zamontować komputer na ścianie lub na specjalnym ramieniu, sprzedawanym przez Lenovo. To bardzo praktyczne zwłaszcza dla kręgosłupa: ramię można regulować, dzięki czemu monitor znajdzie się na optymalnej dla nas wysokości.

Close