Korzystając ze strony ITnes.pl wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Komputery AiO Lenovo ThinkCentre M810z

All in One Lenovo ThinkCentre M810z to jedne z najwydajniejszych komputerów AiO marki Lenovo. Są wyjątkowo energooszczędne, dzięki czemu na pewno spodoba się osobom, które starają się jak najbardziej zminimalizować ilość zużywanej przez siebie energii elektrycznej. Ta seria komputerów sprawdzi się zarówno w biurze, w domu, jak i na stanowisku przy obsłudze klienta. Wyróżnia ją przede wszystkim stabilna, zwarta konstrukcja, która dzięki swojej wytrzymałości i nowoczesnej technologii zapewnia całemu komputerowi i informacjom na nim zapisanym bezpieczeństwo. Serię ThinkCentre cechuje przede wszystkim niezawodność i płynne, bezawaryjne działanie systemu. W połączeniu z elegancką stylistyką i przystępną ceną ten komputer typu All in One to jeden z najbardziej pożądanych komputerów AiO na rynku.

Komputer All in One Lenovo ThinkCentre M810z mają wbudowany procesor Intel Core, dzięki czemu system działa płynnie i stabilnie, a także poradzi sobie ze wszystkimi podstawowymi działaniami biurowymi. Przekątna ekranu wynosi 21,5'' (rozdzielczość Full HD), dlatego też też komputer najlepiej sprawdzi się w biurze lub w domu. Na pewno jego niewątpliwą zaletą jest brak pełnego okablowania, które jest niezbędne w przypadku komputerów stacjonarnych: przy wyborze komputera All in One oszczędzisz cenne miejsce wokół całego stanowiska pracy. Dodatkowo te komputery nie mają jednostki centralnej, co również pozwala zaoszczędzić na miejscu. Pamięć RAM wynosi 4GB, ale istnieje możliwość powiększenia jej.

Close