Korzystając ze strony ITnes.pl wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Close

Przewodnik po serii elitarnych laptopów biznesowych HP EliteBook 800 G6

Wysłany dnia: Sep 4, 2019 | Autor: ITnes.pl | Kategorie: Nowości w ofercie sklepu
Przewodnik po serii elitarnych laptopów biznesowych HP EliteBook 800 G6

HP EliteBook 8xx G6 - szósta generacja elitarnych laptopów biznesowych

Szósta generacja (G6) biznesowych laptopów HP EliteBook 800 oferuje szereg nowatorskich rozwiązań, które wpływają na komfort i bezpieczeństwo pracy. Wbudowany akumulator zapewnia do 18 godzin pracy, przesłonę kamery oraz opcjonalny ekrany o jasności 1000 nitów, który można bez problemów używany na zewnątrz, z takim samym komfortem jak w biurze. Wszystkie trzy podserie (830, 840, 850) laptopów z rodziny EliteBook 800 G6 oparte są na najnowszej platformie firmy Intel - Whiskey Lake. HP wraz z premierą nowej generacji swoich EliteBooków po pierwszy wprowadza konfiguracje laptopów biznesowych z Wi-Fi 6 oraz Bluetooth 5.0. Laptopy EliteBook z serii 800 są poddawane testom według normy MIL-STD 810G. Akumulator HP z funkcją szybkiego ładowania zapewnia nawet 50% pojemności akumulatora już po 30 minutach ładowania.


W skład nowej generacji laptopów biznesowych HP EliteBook 800 G6 wchodzą:

Autorskie technologie użyte w biznesowych notebookach HP EliteBook 800 G6:

  • HP Sure Start Gen5 - może automatycznie wykrywać, zatrzymywać i przywracać system po ataku lub uszkodzeniu BIOS-u bez interwencji działu IT i przy minimalnym lub żadnym zakłóceniu wydajności użytkownika. Za każdym razem, gdy komputer się włącza, HP Sure Start automatycznie sprawdza poprawność kodu BIOS, aby zapewnić ochronę komputera przed złośliwymi atakami. Po uruchomieniu komputera wykrywanie wtargnięcia w środowisku wykonawczym stale monitoruje pamięć. W przypadku ataku komputer może się wyleczyć za pomocą izolowanej „złotej kopii” systemu BIOS w mniej niż minutę.

  • HP Sure Run Gen2 - to wymuszone sprzętowo rozwiązanie do utrwalania aplikacji, które może utrzymywać komunikację ze sprzętem do egzekwowania zasad podczas działania systemu operacyjnego. Stale monitoruj obecność krytycznych usług i aplikacji, nawet jeśli agent HP Sure Run w systemie operacyjnym zostanie zaatakowany lub usunięty. HP Sure Run łączy się z kontrolerem HP Endpoint Security na poziomie sprzętowym (poniżej systemu operacyjnego), aby zapewnić integralność systemu operacyjnego. Jest on zawarty bez dodatkowych opłat w wybranych produktach HP.

  • HP Sure Recover Gen2 - zminimalizuj przestoje użytkowników i wysiłek IT dzięki HP Sure Recover. Wykorzystując możliwości kontrolera HP Endpoint Security, HP Sure Recover pozwala szybko i łatwo zrestartować urządzenie za pomocą tylko połączenia sieciowego - a nawet może umożliwić działowi IT zaplanowanie ponownego tworzenia obrazu dla całej floty.

  • HP Sure View Gen3 - Zintegrowany w ekran filtr prywatności HP Sure View pomaga użytkownikom w ochronie danych na ekranie. HP Sure View eliminuje potrzebę noszenia dodatkowych narzędzi do ochrony poufnych informacji. Użytkownicy po prostu naciskają klawisze fn + F2, aby natychmiast przełączyć komputer w tryb prywatności, co zmniejsza do 95 procent światła widzialnego pod kątem, utrudniając innym wyświetlanie informacji na ekranie

  • HP Sure Sense - to rozwiązanie do ochrony przed złośliwym oprogramowaniem oparte na sztucznej inteligencji (AI), które jeszcze bardziej zwiększa wiodącą rolę HP jako dostawcy najbardziej bezpiecznych i łatwych w zarządzaniu komputerów PC na świecie.Sklep ITnes.pl jest autoryzowanym parterem HP Polska