Close

Lenovo ThinkCentre Tiny-In-One to seria modułowych monitorów biznesowych

Wysłany dnia: Jan 8, 2019 | Autor: ITnes.pl | Kategorie: Nowości w ofercie sklepu
Lenovo ThinkCentre Tiny-In-One to seria modułowych monitorów biznesowych

Lenovo ThinkCentre Tiny-In-One to seria modułowych i konfigurowalnych monitorów biznesowych

Monitory Lenovo ThinkCentre Tiny-In-One to modułowe systemy monitorów All-in-One, które są wszechstronne i umożliwia błyskawiczną konfigurację. W tych monitorach można szybko zainstalować komputery Lenovo ThinkCentre Tiny (dostępny osobno) i w ten sposób zbudować komputer All-in-One zaspokajający potrzeby większości firm.Monitory Lenovo ThinkCentre Tiny-In-One są kompatybilne z komputerami Lenovo Tiny ThinkCentre (w obudowach Tiny) serii Mxx od 2. do 4. generacji oraz komputerami Chromebox jak i Thin Client.Komputer i monitor stanowią osobne moduły, dlatego można je niezależnie wymieniać w przeciwieństwie do tradycyjnych komputerów AIO, w których oba elementy są zintegrowane.Biznesowe, bezramkowe ekrany monitorów Lenovo ThinkCentre Tiny-In-One o przekątnej 22 i 24 cali z pewnością zrobą wrażenie zarówno na klientach, jak i współpracownikach. Monitor wyświetla czysty obraz o rozdzielczości Full HD, a oszczędzająca miejsce konstrukcja zapewnia porządek na biurku.

Wysokość, przechylenie oraz obrót ekranu w pionie i poziomie można regulować, co umożliwia wygodną pracę pod dowolnym kątem.Lenovo ThinkCentre Tiny-In-One umożliwia stałą łączność. Włączana dotykiem kamera o rozdzielczości 1080p i wbudowane głośniki umożliwiają komfortowe uczestnictwo w wideokonferencjach. Do gniazda USB 3.1 można łatwo podłączyć wszelkie potrzebne urządzenia peryferyjne.

W skład serii monitorów Lenovo ThinkCentre Tiny-In-One wchodzą:

Lenovo ThinkCentre Tiny-In-One 22 Gen 3 - to bezramkowy, biznesowy monitor z 22 calową matrycą IPS o rozdzielczości FHD. Monitor posiada gniazdo do podłączenia komputerów: Lenovo Tiny 2, Tiny 3, Tiny 4, Chromebox, Thin Client; posiada także wbudowane głośniki.

Lenovo ThinkCentre Tiny-In-One 24 Gen 3 - to bezramkowy, biznesowy monitor z 24 calową matrycą IPS o rozdzielczości FHD. Monitor posiada gniazdo do podłączenia komputerów: Lenovo Tiny 2, Tiny 3, Tiny 4, Chromebox, Thin Client; posiada także wbudowane głośniki.

Oficjalny partner:

Close