Close

Już w sprzedaży !

Notebooki - wyszukiwanie zaawansowane
Procesor
Procesor, vPro
Procesor, model
Pamięć zainstalowana
Dysk podstawowy, typ
Dysk podstawowy
Ekran, rozdzielczość
Karta graficzna dedykowana
Karta graficzna dedykowana, typ
Modem WWAN
System operacyjny
Waga, kg
Notebooki Lenovo ThinkPad T570

Notebooki Lenovo ThinkPad T570 

Lenovo ThinkPad T570 to seria klasycznych notebooków biznesowych. Stworzono je z myślą o profesjonalistach, którzy oczekują czegoś więcej od swojego laptopa. Na tle innych notebooków wyróżnia się głównie jakością wykonania, solidną konstrukcją i zastosowaniem najnowszych rozwiązań technologicznych. ThinkPad T570 wyposażono w wydajne podzespoły, w tym w zaawansowane procesory Intel Core siódmej generacji, pamięć RAM DDR4 oraz dyski SSD w formacie M.2 NVMe. Istnieje również opcja skorzystania z pamięci Intel Optane. Notebooki z tej serii zostały wyposażone wyposażone w wysokiej jakości ekran Full HD lub 4K o przekątnej 15,6’, zapewniający maksymalny komfort pracy. Ekran jest dostępny w wersji matowej lub dotykowej. Całość dopełnia wygodna klawiatura z charakterystycznym TrackPointiem i niezwykle bogaty zestaw złączy, który zwiększa funkcjonalność urządzenia. Oprócz tego wydajne akumulatory z innowacyjną technologią Power Bridge i dodatkowe opcje bezpieczeństwa w postaci modułu TPM, czytnika linii papilarnych lub modemu WWAN udaremnią przechwycenie danych z notebooka w przypadku zgubienia lub kradzieży urządzenia.

Wyposażenie Lenovo ThinkPad T570 uzupełnia niezwykle wygodna, profesjonalna klawiatura z charakterystycznym dla serii TouchPad TrackPointiem, a także bogaty zestaw złączy, który znacznie zwiększa funkcjonalność urządzenia. Dodatkowo wydajne akumulatory z nowoczesną technologią Power Bridge i możliwość wyboru dodatkowych opcji (jak moduł TPM, czytnik linii papilarnych czy model WWAN) znacznie zwiększa prestiż tego urządzenia.

W sytuacji, w której wielkość matrycy notebooka ma dla Państwa znaczenie nadrzędne, polecamy zapoznanie się ofertę notebooków Lenovo ThinkPad z serii T470. Notebooki Lenovo ThinkPad T470 to odpowiednik serii ThinkPad T570 - główna różnica to 14 calowa matryca. Lenovo ThinkPad T470p to mocniejsza wydajnościowo wersja ThinkPad T470 a seria Lenovo ThinkPad T470s to najlżejsze w serii ThinkPad T470 notebooki biznesowe.

Kolejnym krokiem w ewolucji serii notebooków Lenovo ThinkPad T570 jest seria ThinkPad T580, która będzie miała swoją premierę na przełomie stycznia i lutego bieżącego roku.

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Close