Close

Już w sprzedaży !

Notebooki - wyszukiwanie zaawansowane
Procesor
Procesor, vPro
Procesor, model
Pamięć zainstalowana
Dysk podstawowy
Ekran, rozdzielczość
Ekran dotykowy
Modem WWAN
Notebooki Lenovo ThinkPad T470s

Notebooki Lenovo ThinkPad T470s 

Lenovo ThinkPad T470s to nietypowy notebook biznesowy, który wyróżnia wśród innych laptopów na rynku przede wszystkim duża mobilność. Mobilność zawdzięcza głównie dzięki małej wadze i niewielkim rozmiarom (przekątna ekranu wynosi zaledwie 14’’). Dodatkowym atutem jest też bardzo wytrzymała bateria, która wytrzymuje kilka godzin bez konieczności podłączania urządzenia do ładowania. Dzięki tym cechom notebook ThinkPad T470s podbił serca użytkowników biznesowych, którzy często wyjeżdżają i pracują podczas podróży. Matryca IPS jest dostępna w rozdzielczościach Full HD lub WQHD również w wersji z ekranem dotykowym. ThinkPad T470 jest niezwykle funkcjonalnym i nowoczesnym notebookiem, głównie za sprawą zamontowania w nim najnowszych procesorów Intel Kaby Lake.

Smukła i wytrzymała obudowa laptopa, wykonana z aluminium i magnezu, nadaje notebookowi biznesowego charakteru. Bogaty zestaw złączy i dodatkowe funkcje, a także możliwość rozbudowy laptopa sprawiają, że jest to notebook bardzo pożądany przez użytkowników biznesowych. Możliwości notebooka dodatkowo zwiększa opcjonalny modem WWAN. Producent zadbał również o zabezpieczenie laptopa przed wyciekiem danych w przypadku zgubienia urządzenia lub jego kradzieży: wyposażył serię ThinkPad T470s w podstawowe urządzenia zabezpieczające oraz w dodatkowe funkcje, podnoszące bezpieczeństwo, jak między innymi czytnik linii papilarnych. Wygodna klawiatura z charakterystycznym dla modeli ThinkPad TrackPointiem i blok numeryczny (w większych modelach ThinkPad T) sprawiają, że te notebooki znacznie podnoszą komfort pracy.
Gdy głównym wyznacznikiem przy wyborze notebooka jest wielkość matrycy i moc obliczeniowa to polecamy zapoznanie się ofertą notebooków Lenovo ThinkPad T470 oraz Lenovo ThinkPad T470p, który jest mocniejszą wersją serii ThinkPad T470.

W ciągu najbliższych tygodni dostępna będzie w naszej ofercie odświeżona wersja notebooków ThinkPad T470s, będzie to seria notebooków Lenovo ThinkPad T480s.

Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów
Close