Close

Już w sprzedaży !

Notebooki - wyszukiwanie zaawansowane
Procesor
Procesor, vPro
Procesor, model
Dysk podstawowy
Ekran dotykowy
Modem WWAN
System operacyjny
Waga, kg
Notebooki Lenovo ThinkPad T470

Notebooki Lenovo ThinkPad T470 

Notebooki Lenovo ThinkPad T470 to klasyczne notebooki, przeznaczone dla ludzi biznesu. Odznaczają się nie tylko wysoką wydajnością, ale również niewielkimi rozmiarami (14’’), co przekłada się na ich niezwykłą mobilność. Dodatkową zaletą jest niewątpliwie ekran o rozdzielczości Full HD. Biznesowo-mobilny charakter tego notebooka podkreśla stonowana stylistyka, mniejsze wymiary i mniejsza waga laptopa. Dodatkowo modele T470 wyposażono w najnowsze procesory Intel Kaby Lake. Wygodna klawiatura w porównaniu z rozdzielczością Full HD znacznie podwyższają komfort pracy, a bogaty zestaw złączy i dodatkowe funkcje bezpieczeństwa plus wytrzymała bateria pozwalają na każdą pracę w każdych warunkach. Bateria według producenta trzyma nawet do 14 godzin bez konieczności ładowania akumulatora (w zależności od rodzaju wykonywanej pracy). Notebook został wyposażony w technologię Power Bridge, która umożliwia wymianę zewnętrznego modułu akumulatorowego bez wyłączania komputera.

Najważniejsze cechy tego notebooka to przede wszystkim mobilność, wysoka funkcjonalność, klasyczny design i najnowsze podzespoły. Niewielkie rozmiary i mała waga czynią z tego notebooka doskonałe narzędzie do pracy mobilnej. Doskonale sprawdzi się zarówno w podróży, jak i biurze, na konferencji czy szkoleniu. Wygodna klawiatura z charakterystycznym dla modeli ThinkPad TrackPointiem i blok numeryczny (w większych modelach ThinkPad T) sprawiają, że te notebooki znacznie podnoszą komfort pracy. Stworzono je z myślą o profesjonalistach, dlatego też spełniają wymogi nawet grafików i architektów, którzy pracują na wymagającym oprogramowaniu.
Jeżeli potrzebują Państwo większej mocy obliczeniowej ale nie chcą rezygnować z 14 cali polecamy serię notebooków Lenovo ThinkPad T470p.

Już niebawem w naszej ofercie pojawi się następca cenionej wśród klientów serii ThinkPad T470 a mianowicie notebook Lenovo ThinkPad T480.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Close