Laptop Lenovo LOQ 15AHP11 83TNGX9EBPB

Lenovo
83TNGX9EBPB
575204
0199276689931
Produkt modyfikowany na bazie konfiguracji: 83TN008QPB

Jesteśmy oficjalnym partnerem Lenovo

Konfigurator

Pamięć RAM

System operacyjny

Hurry! only 36 szt. w magazynie.
7 459,17 zł
6 064,36 zł netto
Duża liczba sztuk w magazynie wysyłka w 24h
Rata od
164.25 zł
PKO Leasing Widget
Liczba sztuk
Produkt w dostawie Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia przewidywanej daty dostawy.

  Nowe produkty

Wyłącznie nowe, fabrycznie zapakowane produkty z oficjalnych polskich dystrybucji.

  Bezpieczna dostawa

Przesyłki są dostarczane przez renomowane firmy kurierskie i są ubezpieczone do pełnej wartości.

  Doradztwo i wsparcie

Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz pełne wsparcie przed i po sprzedaży.

Opis laptopa Lenovo LOQ 15AHP11 83TNGX9EBPB

Lenovo LOQ 15AHP11 83TNGX9EBPBNotebook Lenovo LOQ 15AHP11 83TNGX9EBPB należy do popularnej serii 15,3-calowych laptopów biznesowych LOQ 15AHP11 firmy Lenovo. Użytkownik modelu ma do dyspozycji dedykowaną kartę graficzną NVIDIA GeForce RTX 5060. Kartę wyposażono w 8 GB GDDR7 pamięci. W komputerze zainstalowano 8-rdzeniowy układ CPU Ryzen 7 250 z rodziny procesorów AMD Ryzen 7. Zegar układu CPU jest taktowany z częstotliwością 3,3GHz GHz / 5,1GHz (w trybie turbo/boost). Pamięć cache procesora ma pojemność 16MB. CPU uzyskał 25549 punktów w aplikacji PassMark. Litografia procesora wynosi TSMC 4 nm FinFET. W laptopie zainstalowano podstawowy układ graficzny AMD Radeon 780M. Karta zintegrowana osiągnęła wynik 6888 punktów w aplikacji PassMark.

W laptopie zainstalowano 16 GB pamięci operacyjnej w układzie 1 x 16 GB. Pamięć można rozbudować do 32 GB. W komputerze zastosowano pamięć typu DDR5. Pamięć masowa obejmuje wydajny dysku SSD (M.2 2242, NVMe, PCIe 4.0) o pojemności 512 GB. Drugi dysk komputera typu SSD (jednostronne, 2280, 1 TB) ma pojemność 1 TB. W laptopie nie zainstalowano napędu optycznego. Natywna rozdzielczość 15,3-calowego ekranu komputera wynosi WUXGA (1920x1200). Jasność matrycy wynosi 300 nitów. Do wyświetlania obrazu służy matryca w technologii IPS. Laptop działa pod kontrolą preinstalowanego systemu operacyjnego Windows 11 Home.

W laptopie zainstalowano kamerkę internetową. Producent notebooka zadbał o zgodność urządzenia z certyfikatami ErP Lot 6/26, EPEAT Silver Registered, RoHS compliant, Energy Star 9.0 oraz TÜV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution). Model oferuje następujące porty: port HDMI 2.1, port USB4 (40Gbps, PD 65-100W, DisplayPort 1.4), port słuchawkowe, port USB-A 3.2 Gen 2, port zasilania, dwa porty USB-A 3.2 Gen 1 oraz port RJ-45.

Komputer oferuje podświetlaną klawiaturę z dodatkowym blokiem numerycznym. Uzupełnieniem klawiatury jest TouchPad. Waga laptopa wynosi 2,1 kilograma. Podzespoły komputera zainstalowano w obudowie w kolorze szarym. Producent modelu 83TNGX9EBPB udziela na swój produkt 2-letniej gwarancji typu Carry-in. Podzespoły instalowane w ramach modyfikacji konfiguracji bazowej producenta są objęte gwarancją 3 lata Carry-in.

Procesor AMD Ryzen 7 250

Procesor AMD Ryzen 7 250 Debiutujący podczas targów CES 2025 procesor AMD Ryzen 7 250 stanowi solidną propozycję w segmencie wydajnych jednostek mobilnych typu APU, choć należy zaznaczyć, że wywodzi się on ze znanej już od kilku lat rodziny Hawk Point. W rzeczywistości nie mamy tu do czynienia z zupełnie nową konstrukcją, lecz z odświeżonym modelem Ryzen 7 8840U, który otrzymał nowe oznaczenie rynkowe. Jednostka ta dysponuje ośmioma rdzeniami opartymi na architekturze Zen 4, które pracują z częstotliwością od 3,3 GHz do 5,1 GHz, a dzięki obsłudze technologii SMT system operacyjny może operować na szesnastu wątkach jednocześnie. Za generowanie grafiki trójwymiarowej oraz zadania obliczeniowe wspierające procesor odpowiada zintegrowany układ graficzny Radeon 780M.

Fundamentem rodziny Hawk Point jest architektura Zen 4, która wcześniej napędzała tak udane serie jak Phoenix czy Dragon Range. Warto jednak zwrócić uwagę na obecność zintegrowanego modułu NPU o wydajności 16 TOPS, co mimo nowoczesnego charakteru procesora jest wartością niewystarczającą do spełnienia rygorystycznych wymogów certyfikacji Microsoft Copilot+ PC. Pod względem technologicznym procesor oferuje 16 MB pamięci podręcznej trzeciego poziomu oraz wsparcie dla bardzo szybkich pamięci RAM typu DDR5-5600 oraz LPDDR5x-7500. Użytkownicy mogą również liczyć na pełną kompatybilność z interfejsem USB 4, co zapewnia obsługę standardu Thunderbolt, a 20 linii PCIe 4.0 pozwala na wykorzystanie nowoczesnych dysków NVMe SSD o przepustowości dochodzącej do 7,8 GB/s. Należy przy tym pamiętać, że jednostka ta jest na stałe przylutowana do płyty głównej za pomocą gniazda FP8, co wyklucza jej wymianę w przyszłości oraz uniemożliwia podkręcanie parametrów pracy.

W kwestii czystej wydajności Ryzen 7 250 zachowuje parametry zbieżne ze swoimi poprzednikami, czyli modelami 8840U i 7840U, co plasuje go na poziomie porównywalnym z układem Intel Core Ultra 7 256V w testach wielowątkowych. Taka moc obliczeniowa sprawia, że procesor doskonale radzi sobie nawet z wymagającymi zadaniami profesjonalnymi przewidzianymi na rok 2025. Ostateczne rezultaty w codziennym użytkowaniu będą jednak ściśle uzależnione od tego, jak agresywne limity mocy ustawili inżynierowie danego laptopa oraz jak sprawnie działa system odprowadzania ciepła w konkretnym urządzeniu.

Zintegrowana karta graficzna Radeon 780M została wyposażona w 12 jednostek obliczeniowych, co przekłada się na 768 procesorów strumieniowych pracujących z maksymalnym taktowaniem 2700 MHz. Układ ten bez problemu radzi sobie z obsługą do czterech zewnętrznych monitorów o rozdzielczościach sięgających standardu SUHD 4320p, a także oferuje sprzętowe kodowanie i dekodowanie najpopularniejszych kodeków wideo, w tym nowoczesnego formatu AV1. Jeśli chodzi o rozrywkę, większość gier wydanych w 2024 roku działa płynnie w rozdzielczości 1080p przy niskich ustawieniach detali, choć płynność animacji będzie mocno zależeć od szybkości zainstalowanej pamięci RAM, która służy tutaj jako współdzielona pamięć wideo.

Efektywność energetyczna pozostaje jedną z najsilniejszych stron tego układu, ponieważ został on wykonany w zaawansowanym procesie technologicznym 4 nm w zakładach TSMC. Domyślny współczynnik TDP wynosi 28 W, jednak producenci laptopów mają sporą swobodę w konfiguracji tego parametru w zakresie od 15 W do 30 W, co pozwala na dostosowanie procesora do różnych formatów komputerów przenośnych. Niezależnie od wybranej konfiguracji energetycznej, systemy oparte na procesorze Ryzen 7 250 wymagają zastosowania aktywnego chłodzenia z wentylatorem, aby zapewnić stabilną pracę pod obciążeniem i utrzymać wysoką sprawność energetyczną.

Karta graficzna NVIDIA GeForce RTX 5060

Karta graficzna NVIDIA GeForce RTX 5060 Mobilny układ graficzny NVIDIA GeForce RTX 5060 Mobile zadebiutował 20 maja 2025 roku jako zaawansowane rozwiązanie dla laptopów oparte na architekturze Blackwell. Jednostka ta jest wytwarzana w nowoczesnym procesie technologicznym 5 nm i bazuje na procesorze graficznym GB206, co zapewnia jej pełną zgodność ze standardem DirectX 12 Ultimate. Dzięki temu użytkownicy mają gwarancję obsługi wszystkich współczesnych gier oraz dostępu do kluczowych technologii, takich jak sprzętowy ray tracing czy variable-rate shading, w nadchodzących produkcjach. Sam procesor GB206 jest układem o średniej wielkości, charakteryzującym się powierzchnią rdzenia wynoszącą 181 mm2 oraz obecnością aż 21 900 milionów tranzystorów.

W celu dostosowania wydajności do specyfiki urządzeń przenośnych, NVIDIA zdecydowała się na dezaktywację części jednostek obliczeniowych względem w pełni odblokowanego układu GB206 znanego z wersji Ti. Ostatecznie mobilny wariant RTX 5060 oferuje 3328 jednostek cieniujących, 104 jednostki mapowania tekstur oraz 48 potoków renderujących. Architektura ta obejmuje również 104 rdzenie Tensor, które wydatnie wspierają aplikacje wykorzystujące algorytmy sztucznej inteligencji, a także 26 rdzeni RT dedykowanych akceleracji śledzenia promieni. Wyjątkowym atutem tej generacji jest zastosowanie 8 GB nowoczesnej pamięci GDDR7, która komunikuje się z układem za pośrednictwem 128-bitowego interfejsu.

Parametry taktowania zostały zoptymalizowane pod kątem efektywności, co przekłada się na bazową częstotliwość procesora wynoszącą 952 MHz z możliwością wzrostu w trybie Boost do 1455 MHz. Pamięć operuje przy częstotliwości 1500 MHz, co dzięki nowej technologii zapewnia bardzo wysoką efektywną szybkość przesyłu danych na poziomie 24 Gbps. Maksymalny pobór mocy układu wynosi zaledwie 45 W, co czyni go niezwykle energooszczędnym rozwiązaniem pozwalającym na dłuższą pracę na zasilaniu bateryjnym.

Zgodnie ze swoją mobilną charakterystyką, układ nie posiada bezpośrednich wyjść wideo, lecz wykorzystuje system wyświetlania obrazu urządzenia hosta. GeForce RTX 5060 Mobile łączy się z resztą podzespołów za pomocą najnowocześniejszego interfejsu PCI-Express 5.0 x16, co zapewnia błyskawiczną komunikację z procesorem i pamięcią RAM komputera.

Certyfikat Energy Star

Certyfikat Energy Star Energy Star to międzynarodowy symbol wysokiej efektywności energetycznej, przyznawany urządzeniom, które zużywają znacznie mniej prądu niż ich standardowe odpowiedniki bez utraty wydajności czy funkcjonalności. Certyfikat ten wymusza na producentach stosowanie zaawansowanych systemów zarządzania energią, które automatycznie przełączają sprzęt w tryb uśpienia o niskim poborze mocy po okresie bezczynności. Program ten został stworzony przez amerykańską Agencję Ochrony Środowiska (EPA), aby pomóc konsumentom i firmom w obniżaniu rachunków za elektryczność przy jednoczesnym ograniczaniu emisji gazów cieplarnianych. Wybierając laptopy serii Lenovo LOQ 15AHP11 z tym charakterystycznym logo, użytkownik ma pewność, że produkt przeszedł rygorystyczne testy laboratoryjne potwierdzające jego proekologiczny charakter i oszczędność eksploatacji.

Klawiatura podświetlana

Klawiatura podświetlana Podświetlana klawiatura to jedna z tych funkcji, które po jednorazowym wypróbowaniu stają się niezbędnym elementem wyposażenia laptopa. Pozwala ona na pełną swobodę pracy – od nocnych maratonów z projektami, po odpisywanie na e-maile podczas wieczornego lotu samolotem. Delikatne, białe światło wydobywające się spod klawiszy oraz przezroczyste oznaczenia znaków sprawiają, że nie musisz szukać dodatkowego źródła światła, co oszczędza Twój wzrok i zwiększa skupienie.

Większość nowoczesnych laptopów oferuje kilkustopniową regulację natężenia światła, co pozwala dopasować jasność do panujących warunków – od subtelnej poświaty po wyraźny blask. Dzięki temu klawiatura staje się czytelna nawet w całkowitej ciemności, a Ty zachowujesz pełną precyzję pisania bez względu na porę dnia i nocy.

Wi-Fi 6

Wi-Fi 6 Standard Wi-Fi 6, znany również pod techniczną nazwą 802.11ax, stanowi milowy krok w ewolucji łączności bezprzewodowej, ponieważ nie skupia się wyłącznie na podkręcaniu maksymalnej prędkości, ale przede wszystkim na poprawie wydajności w zatłoczonych sieciach. Głównym założeniem tej technologii jest rozwiązanie problemu zatorów komunikacyjnych, które pojawiają się, gdy w jednym domu lub biurze znajduje się kilkanaście lub kilkadziesiąt urządzeń jednocześnie korzystających z pasma.

Kluczowym elementem wyróżniającym tę generację jest technologia OFDMA, która pozwala na dzielenie kanałów transmisji na mniejsze jednostki, dzięki czemu router może obsługiwać wielu klientów w tym samym czasie zamiast ustawiać ich w kolejce. Dodatkowo Wi-Fi 6 wprowadza udoskonaloną funkcję MU-MIMO, która umożliwia przesyłanie danych do wielu odbiorców jednocześnie w obu kierunkach, co znacząco redukuje opóźnienia podczas grania online czy prowadzenia wideokonferencji.

Bardzo istotnym aspektem nowego standardu jest również dbałość o oszczędność energii w urządzeniach mobilnych oraz czujnikach inteligentnego domu. Funkcja Target Wake Time pozwala routerowi precyzyjnie ustalać harmonogram komunikacji z telefonem lub laptopem, co sprawia, że moduły sieciowe mogą pozostawać w stanie uśpienia przez dłuższy czas, realnie wydłużając żywotność baterii. Bezpieczeństwo użytkowników również doczekało się wzmocnienia, ponieważ Wi-Fi 6 idzie w parze z obowiązkowym protokołem szyfrowania WPA3, który znacznie skuteczniej chroni przed atakami hakerskimi i próbami odgadnięcia hasła.

Choć Wi-Fi 6 oferuje teoretyczną przepustowość sięgającą niemal 10 Gb/s, jego prawdziwą siłę odczujesz dopiero wtedy, gdy cała Twoja rodzina zacznie jednocześnie strumieniować wideo w wysokiej rozdzielczości. Jeśli zastanawiasz się nad wymianą sprzętu, chętnie pomogę Ci sprawdzić, czy Twoje obecne urządzenia poradzą sobie z pełnym wykorzystaniem możliwości tego standardu.

TPM

TPM Laptopy serii Lenovo LOQ 15AHP11 wykorzystują układ TPM jako dedykowany układ bezpieczeństwa, który jest fizycznie odizolowany od reszty podzespołów na płycie głównej. Takie rozwiązanie gwarantuje, że klucze kryptograficzne są generowane i przechowywane w środowisku odpornym na ataki hakerskie skierowane bezpośrednio w system operacyjny. Moduł ten staje się kluczowym elementem podczas współpracy z funkcją BitLocker, ponieważ odpowiada za automatyczne zarządzanie dostępem do zaszyfrowanych partycji dysku przy każdym uruchomieniu komputera. Dodatkowo układ monitoruje integralność oprogramowania układowego, blokując dostęp do danych w sytuacji, gdy wykryje nieautoryzowaną ingerencję w pliki startowe systemu Windows.

Matryca IPS

Matryca IPS Notebook Lenovo LOQ 15AHP11 83TNGX9EBPB otrzymał matrycę IPS, czyli In-Plane Switching. Jest to technologia wyświetlaczy ciekłokrystalicznych zaprojektowana w celu wyeliminowania głównych ograniczeń starszych paneli typu TN. Jej najważniejszą cechą jest to, że kryształy poruszają się równolegle do płaszczyzny ekranu, co pozwala na uzyskanie wyjątkowo szerokich kątów widzenia sięgających 178 stopni bez degradacji kolorów czy utraty kontrastu.

Dzięki precyzyjnemu sterowaniu światłem matryce te oferują bardzo wierne odwzorowanie barw i głębokie nasycenie, co czyni je standardem w pracy grafików, fotografów oraz montażystów wideo. Choć historycznie charakteryzowały się wolniejszym czasem reakcji, współczesne panele IPS dogoniły inne technologie, stając się uniwersalnym wyborem łączącym świetną jakość obrazu z zadowalającą płynnością w grach i multimediach.

Gwarancja Carry-in (Door-to-Door / Serwis zewnętrzny)

Gwarancja Gwarancja typu Carry-in (często realizowana w wygodnym systemie Door-to-Door) to podstawowa, ale solidna forma ochrony Twojego sprzętu. W przypadku wystąpienia usterki, Twoim zadaniem jest jedynie zgłoszenie problemu do serwisu i przygotowanie urządzenia do transportu. Klient sam organizuje kuriera i dostarcza go do autoryzowanego centrum serwisowego. To sprawdzone rozwiązanie, które nie wymaga od Ciebie samodzielnego szukania punktów naprawczych.

Technologia NVMe

Technologia NVMe Technologia NVMe (Non-Volatile Memory Express) to nowoczesny protokół komunikacyjny zaprojektowany specjalnie dla dysków SSD, który radykalnie zwiększa szybkość przesyłania danych. W przeciwieństwie do starszego standardu SATA, NVMe wykorzystuje szybką magistralę PCI Express (PCIe), co pozwala na bezpośrednią i wielokanałową komunikację z procesorem.

Dzięki ogromnej przepustowości i minimalnym opóźnieniom, technologia ta umożliwia błyskawiczne ładowanie systemu operacyjnego, skrócenie czasu renderowania wideo oraz płynną pracę w najbardziej wymagających grach i aplikacjach profesjonalnych. W praktyce dyski NVMe mogą być nawet kilkanaście razy szybsze od tradycyjnych nośników półprzewodnikowych starszej generacji, co czyni je obecnym standardem w wydajnych komputerach i serwerach.

: 83TNGX9EBPB
Hurry! only 36 szt. w magazynie.
Informacje podstawowe
Producent
Lenovo
Produkt
Laptop
Rodzaj konfiguracji
Rozszerzona
Certyfikat Intel EVO
Nie
Model
LOQ 15AHP11
Stan
Nowy
Gwarancja
2 lata Carry-in
Laptop konwertowalny
Nie
Kolor obudowy
Szary
Kamera internetowa
Tak
Procesor
Procesor
AMD Ryzen 7
Typ procesora
Model: Ryzen 7 250
Częstotliwość: 3,3GHz / 5,1GHz
Cache: 16MB
Litografia: TSMC 4 nm FinFET
Obsługiwane gniazda: FP8, FP7, FP7r2
Obsługiwana pamięć: DDR5 (FP8), LPDDR5X (FP8), DDR5 (FP7r2), LPDDR5X (FP7)
Technologia Intel vPro
Nie
Liczba rdzeni procesora
8
Układ NPU (AI)
Nie
Technologia AMD DASH
Nie
Liczba zainstalowanych procesorów
1
Chipset płyty głównej
AMD SoC
PassMark procesora
25549
Pamięć RAM
Pamięć zainstalowana
16 GB
Typ pamięci
1 x 16 GB
SODIMM
DDR5
5600 MT/s
Liczba banków pamięci
2
Liczba wolnych banków pamięci
1
Maksymalna ilość pamięci
32 GB
Dyski
Dysk
SSD
Pojemność dysku
512 GB
Parametry dysku
M.2 2242
NVMe
PCIe 4.0
Dysk 2
SSD
Pojemność dysku 2
1 TB
Parametry dysku 2
M.2 NVMe PCie x3
SSD
jednostronne
2280
1 TB
Dysk 3
brak
Dysk 4
brak
Napęd optyczny
brak
Ekran
Przekątna ekranu
15,3"
Rozdzielczość
1920x1200 (WUXGA)
Technologia matrycy
IPS
Jasność matrycy
300 cd/m²
Ekran dotykowy
Nie
Filtr prywatyzujący
Nie
High Dynamic Range (HDR)
Nie
Informacja o ekranie
15.3" WUXGA (1920x1200) IPS 300nits
Anti-glare
100% sRGB
165Hz
FreeSync
G-SYNC
Low Blue Light
Karta graficzna
Zintegrowana karta graficzna
AMD Radeon 780M
PassMark karty zintegrowanej
6888
Dedykowana karta graficzna
NVIDIA GeForce RTX 5060
Typ dedykowanej karty graficznej
Pamięć video: 8 GB GDDR7
Rodzaj karty graficznej
Dedykowana
Interfejsy i komunikacja
Interfejsy
1 x USB4 (40Gbps, PD 65-100W, DisplayPort 1.4)
2 x USB-A 3.2 Gen 1
1 x USB-A 3.2 Gen 2
1 x HDMI 2.1
1 x Gniazdo słuchawkowe
1 x RJ-45
1 x Gniazdo zasilania
Modem WWAN
Nie
Typ modemu WWAN
brak
Komunikacja
LAN 1 GbE
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Bluetooth 5.3
Złącze Thunderbolt
brak
Złącze HDMI
Tak
Złącze DisplayPort
Nie
Złącze VGA (15-pin D-Sub)
Nie
Wi-Fi
Tak
Złącze COM (RS-232)
Nie
Bluetooth
Tak
Pozostałe
Multimedia
High Definition (HD) Audio
Realtek ALC3287
2 mikrofony
Głośniki stereo 2W x2, optimized with Nahimic Audio
Kamera internetowa 5.0MP with E-shutter
Bezpieczeństwo
Układ szyfrowania TPM 2.0 Enabled
E-shutter
Czytnik kart SmartCard
Nie
Wprowadzanie danych
Touchpad
Klawiatura podświetlana
Klawiatura numeryczna
Układ klawiatury
Międzynarodowy
Podświetlana klawiatura
Tak
Czytnik linii papilarnych
Nie
Klawiatura numeryczna
Tak
Near Field Communication (NFC)
Nie
Zasilanie
Zasilacz 245W Slim Tip (3-pin)
Kensington Lock
Nie
Bateria
Bateria 60 Wh
Trusted Platform Module (TPM)
Tak
System operacyjny
Windows 11 Home
Wymiary
Szerokość: 345 mm
Głębokość: 255 mm
Wysokość: 23 mm
Certyfikaty
TÜV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution)
Energy Star 9.0
EPEAT Silver Registered
ErP Lot 6/26
RoHS compliant
Certyfikat MIL-STD-810
brak
W zestawie
Zasilacz 245W Slim Tip (3-pin)
Waga
2,1 kg
Copilot+ PC
Nie

Specyficzne kody

EAN13
0199276689931
MPN
83TN008QPB
Przesyłka kurierska
Darmowa

Widok 360° nie jest dostępny dla tego produktu.

ITnes.pl · PKO Leasing

Finansowanie jutra:
Leasing w ITnes.pl

Napędzamy Twój biznes technologią, której nie musisz kupować na własność.

W świecie nowoczesnego biznesu wygrywają ci, którzy potrafią szybciej adaptować zmiany. W ITnes.pl wierzymy, że dostęp do najpotężniejszych narzędzi IT nie powinien być ograniczony jednorazowym wydatkiem. Dlatego, wspólnie z PKO Leasing – niekwestionowanym liderem rynku – stworzyliśmy ekosystem finansowy, który pozwala Twojej firmie wejść na wyższy poziom efektywności bez obciążania budżetu.

Dlaczego Leasing z ITnes.pl to Twój strategiczny ruch?

Leasing w naszym wydaniu to nie tylko rata.
To Power Up dla Twojej infrastruktury IT.

Maksymalna Płynność

Cash Flow Mastery

Zachowaj gotówkę na kluczowe inwestycje, marketing czy ekspansję. Sprzęt zarabia na siebie sam, gdy Ty płacisz niskie, przewidywalne raty.

Optymalizacja Podatkowa 2.0

Tarcza Podatkowa

Wykorzystaj tarczę podatkową. Każda rata to koszt uzyskania przychodu, który realnie obniża Twoje zobowiązania wobec fiskusa.

Technologia Zawsze na Czas

Rotacja Floty IT

Nie czekaj latami na wymianę sprzętu. Leasing pozwala na regularną rotację floty IT, dzięki czemu Twój zespół zawsze pracuje na najszybszych i najbezpieczniejszych rozwiązaniach.

Formy Finansowania

Skrojone pod Twój Model Biznesowy. Wybierz drogę, która najlepiej pasuje do strategii rozwoju Twojej firmy.

Leasing Operacyjny

Wolność i Elastyczność

To najczęściej wybierana forma przez naszych partnerów B2B. Traktujesz leasing jak usługę.

DLA KOGO? Dla firm chcących regularnie odświeżać park maszynowy.
KORZYŚĆ Opłata wstępna i wszystkie raty są w całości kosztem uzyskania przychodu. Podatek VAT płacisz proporcjonalnie w każdej racie.

Leasing Finansowy

Inwestycja w Majątek

Idealny, gdy planujesz związać się ze sprzętem na dłużej i chcesz go amortyzować po swojej stronie.

DLA KOGO? Dla przedsiębiorców stawiających na budowę stałych aktywów firmy.
KORZYŚĆ Ty dokonujesz odpisów amortyzacyjnych, a część odsetkowa raty jest Twoim kosztem.

Twoja Droga do Nowoczesności

Proces w ITnes.pl jest tak płynny, jak praca na nowym workstation od HP czy Dell.

TECH

Wybór Rozwiązania

Wybierz topowy sprzęt z naszej oferty. Nasi eksperci pomogą Ci skonfigurować zestaw idealnie pod profil Twojej działalności.

LEARN

Konsultacja i Decyzja

Skontaktuj się ze swoim Dedykowanym Opiekunem. Wniosek procesujemy błyskawicznie – decyzję z PKO Leasing otrzymasz często w 15 minut.

TOGETHER

Podpisanie i Realizacja

Formalności ograniczamy do minimum. Podpisujesz umowę (często całkowicie online) i dołączasz do grona firm, które nie czekają na przyszłość, ale ją tworzą.

SUCCESS

Start Systemu

Sprzęt trafia do Twojego biura, gotowy do pracy, a Ty cieszysz się pełnym wsparciem posprzedażowym ITnes.pl.

PORADA EKSPERTA

Strategiczne Zarządzanie Cyklem Życia IT

„W dzisiejszym IT to nie posiadanie, a użytkowanie generuje zysk. Rekomendujemy leasing jako narzędzie do zarządzania TCO (Total Cost of Ownership). Zamiast jednorazowego kosztu 100 000 zł na serwery, zainwestuj te środki w rozwój produktu, a technologię sfinansuj z bieżących przychodów. To różnica między firmą, która trwa, a firmą, która dominuje."

FAQ – Rozumiemy Twój Biznes

Absolutnie. Dzięki partnerstwu z PKO Leasing oferujemy procedury uproszczone dla startupów i nowych podmiotów.
Praktycznie wszystko, co buduje Twoje środowisko pracy: laptopy, stacje robocze, serwery, macierze, monitory, a nawet specjalistyczne oprogramowanie.
Stawiamy na minimum biurokracji. W większości przypadków wystarczy NIP i dowód osobisty reprezentanta firmy.

ITnes.pl | IT for BUSINESS

Więcej niż Sklep – Twój Partner Technologiczny. Nie jesteśmy tylko dostawcą pudełek. Jesteśmy architektami Twojej przewagi konkurencyjnej.

Dedykowany Opiekun Klienta

W ITnes.pl nie jesteś numerem w systemie. Masz swojego partnera, który zna specyfikę Twojej branży i zawsze odbiera telefon.

A-brandy z Rodziny IT

Dostarczamy tylko rozwiązania od globalnych liderów (Dell, HP, Lenovo, Apple). To gwarancja jakości, prestiżu i niezawodności.

Wsparcie Przed i Posprzedażowe

Nasza rola nie kończy się na wystawieniu faktury. Doradzamy przy wyborze, wspieramy przy wdrożeniu i dbamy o Twój spokój w trakcie eksploatacji.

B2B DNA

Rozumiemy język biznesu. Nasza oferta jest elastyczna, skalowalna i zawsze zorientowana na Twój sukces.

Gotowy na przyspieszenie?

Porozmawiajmy o tym, jak leasing z PKO Leasing w ITnes.pl może odmienić Twoją firmę. Skontaktuj się z nami już dziś.

Skontaktuj się z nami

Sprzęt IT dla firm bez inwestycji na start

Zamiast jednorazowego wydatku rzędu kilkudziesięciu tysięcy zł – przewidywalny miesięczny koszt

Rozwiązanie dla klientów biznesowych

Sprzęt elektroniczny RentPay

finansowanie sprzętu IT
dla firm

RentPay to model finansowania, w którym firma korzysta ze sprzętu w zamian za stałą miesięczna opłatę. Nie inwestujesz w zakup środków trwałych – zachowujesz płynność finansową i kontrolę nad kosztami.

Jak wynajmować sprzęt za pomocą RentPay?

Zobacz opcję „Subskrybuj” przy na stronie produktu i sprawdź miesięczny koszt dla Twojej firmy

Dlaczego firmy wybierają subskrypcję?

Wykup

Stały miesięczny koszt bez dużych inwestycji

Nie angażujesz kapitału w zakup sprzętu, który traci wartość

Przedłużenie

Krótka umowa

Na 12 miesięcy. W ofercie dla firm sprzęt wymienisz już po pół roku.

Rozwiązanie

Możliwość zmiany sprzętu w trakcie umowy

Rozbudowujesz lub wymieniasz sprzęt bez rozwiązywania umowy, po 6 miesiącach możesz wymienić sprzęt na nowy – coś czego nie oferuje leasing.

Wykup 2

Ochrona i SafeUp w cenie

Subskrypcja sprzętu obejmuje bezpłatny pakiet ochronny SafeUp. Nie musisz martwić się kradzieżą i serwisem sprzętu.

Przedłużenie 2

Faktura VAT za usługę

Co miesiąc otrzymujesz fakturę VAT za subskrypcję, którą łatwo zaksięgujesz w koszty prowadzenia biznesu.

Jak działa RentPay?

1 Koszyk

Wybierz subskrypcję

W metodach płatności za produkt wybierz opcję SUBSKRYBUJ.

2 Koszyk

Podsumowanie oferty

Na tym etapie poznasz dokładną ofertę subskrypcji bądź najmu. Możesz dobrać dodatkowy pakiet serwisowy.

3 Koszyk

Zaakceptuj umowę

Na ekranie generowania Umowy zostaniesz poproszony o podanie swoich danych.

Przygotuj dowód osobisty, na podstawie Twoich informacji zostanie wygenerowana Umowa Subskrypcji. Zaakceptuj aby przejść dalej.

4 Koszyk

Subskrypcja dla biznesu

Po zaakceptowaniu Umowy należy wpłacić kaucję, która jest niezbędna do aktywowania Twojej Umowy.

Możesz to zrobić na dwa sposoby – płatnością online AutoPay bądź na podstawie Noty Księgowej. Pamiętaj, aby wpłacić kaucję z konta firmowego, inaczej niezbędna będzie dodatkowa weryfikacja. Po zaksięgowaniu wpłaty, wysyłamy Twój sprzęt!

Najczęstsze pytania

Czy subskrypcja to leasing?
Nie. W leasingu spłacasz sprzęt i często go wykupujesz. Dzięki subskrypcji płacisz tylko za korzystanie ze sprzętu, co znacznie zmniejsza Twoje firmowe wydatki.
Co zawiera cena subskrypcji?
Cena miesięcznego wynajmu związana jest ze spadkiem wartości urządzenia w czasie, kiedy jest użytkowany przez klienta. Oznacza to, że płacisz tylko za korzystanie z urządzenia. W cenę wliczony jest podstawowy pakiet ochronny.
Uproszczony proces zawarcia umowy
Proces wynajmu sprzętu IT został zaprojektowany z myślą o firmach, które cenią czas i sprawność działania. Ograniczamy formalności do niezbędnego minimum – bez rozbudowanej dokumentacji, długiego oczekiwania na decyzję czy skomplikowanych negocjacji. W kilku prostych krokach Twoja firma może szybko uzyskać dostęp do potrzebnego sprzętu.
Czy mogę zmienić sprzęt w trakcie umowy?
Tak. W trakcie trwania umowy zawsze możesz rozbudować sprzęt i po 6 miesiącach już wymieniać na inny model.
Co się stanie, jeśli sprzęt zostanie skradziony, zgubiony lub zniszczony?
Kradzież sprzętu należy jak najszybciej zgłosić na policję oraz do firmy WeSub S.A. W przypadku zgubienia lub zniszczenia wynajmowanego sprzętu należy natychmiastowo poinformować firmę WeSub S.A., której pracownicy udzielą szczegółowych informacji w celu dalszego postępowania.

Skontaktuj się z nami

```

Widok 360° nie jest dostępny dla tego produktu.