Monitor MSI MAG 275CQF E18

MSI
MAG 275CQF E18
537793
4711377289573
  • Przekątna ekranu 27"
  • Rozdzielczość 2560x1440 (QHD)
  • Odświeżanie 180 Hz
  • Proporcje obrazu 16:9
  • Technologia matrycy Rapid VA
  • Powłoka matrycy Antyrefleksyjna
Hurry! only 30 szt. w magazynie.
731,00 zł
594,31 zł netto
Duża liczba sztuk w magazynie wysyłka w 24h
Liczba sztuk
Produkt w dostawie Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia przewidywanej daty dostawy.

  Nowe produkty

Wyłącznie nowe, fabrycznie zapakowane produkty z oficjalnych polskich dystrybucji.

  Bezpieczna dostawa

Przesyłki są dostarczane przez renomowane firmy kurierskie i są ubezpieczone do pełnej wartości.

  Doradztwo i wsparcie

Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz pełne wsparcie przed i po sprzedaży.

Opis monitora MSI MAG 275CQF E18

Monitor MSI MAG 275CQF E18 - 27"/2560x1440 (QHD)/180Hz/zakrzywiony/Rapid VA/HDR/0,5 ms/Czarny - zdjęcieMonitor komputerowyMSI MAG 275CQF E18 należy do cieszącej się dużą popularnością wśród użytkowników biznesowych rodziny 27-calowych urządzeń od MSI.

Zakrzywiony, 27-calowy ekran modelu wyświetla obraz w rozdzielczości QHD (2560x1440 punktów) w proporcjach 16:9. Ważnym parametrem urządzenia jest jasność wynosząca 250 nitów. Producent matrycy zastosował. W nominalnej rozdzielczości obraz jest odświeżany na ekranie z częstotliwością 180 Hz. Zaletą ekranu jest możliwość wyświetlania 1,1 mld kolorów. Do wyświetlania obrazu służy matryca w technologii Rapid VA. Matryca monitora zapewnia kąty widzenia 178 stopni w poziomie i 178 stopni w pionie. Czas reakcji matrycy wynosi 0,5 ms. Jedną z największych zalet modelu jest obsługa technologii High Dynamic Range (HDR). Podzespoły monitora zainstalowano w czarnej obudowie. Waga monitora wynosi 4,60 kilograma. Urządzenie zawiera 0 x USB-C, port DisplayPort, port 3,5 mm minijack oraz dwa gniazda HDMI. Producent monitora udziela na ten produkt 3-letniej gwarancji typu Carry-in.

Zakrzywienie ekranu

Zakrzywienie ekranu w monitorach to innowacyjne rozwiązanie konstrukcyjne, które ma na celu dostosowanie płaszczyzny wyświetlacza do naturalnej, kulistej budowy ludzkiego oka. Głównym założeniem tej technologii jest sprawienie, aby każda część matrycy, od środka aż po same krawędzie, znajdowała się w niemal identycznej odległości od źrenic użytkownika. Dzięki takiemu zabiegowi obraz wydaje się bardziej spójny, a wzrok nie musi nieustannie zmieniać punktu ostrości podczas przesuwania spojrzenia wzdłuż szerokiego panelu, co znacząco redukuje zmęczenie oczu podczas wielogodzinnej pracy lub intensywnej rozrywki.

Kluczowym parametrem opisującym stopień wygięcia matrycy jest promień zakrzywienia wyrażany literą R oraz wartością w milimetrach, gdzie mniejsza liczba oznacza bardziej agresywne i wyraźne zakrzywienie ekranu. W praktyce monitory o parametrach takich jak 1500R lub 1000R oferują głębszą imersję, czyli poczucie „zanurzenia” w wyświetlanej treści, co jest niezwykle cenione przez graczy oraz miłośników kina domowego. Zakrzywienie sprawia, że krawędzie obrazu delikatnie otaczają pole widzenia użytkownika, eliminując zniekształcenia perspektywy, które często pojawiają się na bardzo dużych i płaskich ekranach typu UltraWide.

Warto jednak pamiętać, że korzyści płynące z zakrzywionej matrycy są najbardziej odczuwalne, gdy użytkownik siedzi dokładnie naprzeciwko środka ekranu w optymalnej odległości sugerowanej przez producenta. Chociaż technologia ta doskonale sprawdza się w dynamicznych grach i przy pracy z wieloma oknami jednocześnie, może ona budzić pewne zastrzeżenia u profesjonalnych grafików lub architektów, dla których idealnie proste linie geometryczne są fundamentem projektowania. Mimo to dla większości osób zakrzywiony monitor stanowi nowoczesny i ergonomiczny wybór, który nie tylko efektownie prezentuje się na biurku, ale przede wszystkim realnie poprawia komfort odbioru treści cyfrowych poprzez lepsze dopasowanie do biologicznych uwarunkowań wzroku.

HDR

Technologia HDR, czyli High Dynamic Range (szeroki zakres dynamiczny), w laptopach i monitorach komputerowych to zaawansowany standard wyświetlania obrazu, który znacząco zwiększa rozpiętość tonalną pomiędzy najciemniejszymi cieniami a najjaśniejszymi punktami na ekranie. W odróżnieniu od tradycyjnego standardu SDR (Standard Dynamic Range), ekrany ze wsparciem dla HDR są w stanie wygenerować znacznie wyższą jasność szczytową, wyrażaną w nitach, oraz znacznie głębszą czerń. Przekłada się to na nieosiągalny dotąd poziom szczegółowości – użytkownik dostrzega ukryte detale w ciemnych scenach oraz subtelne przejścia tonalne w mocno oświetlonych partiach kadru bez efektu ich prześwietlenia. Technologia ta ściśle wiąże się także z poszerzoną paletą barw, wykorzystując co najmniej 10-bitowe kodowanie kolorów, co umożliwia wyświetlanie ponad miliarda odcieni i pełne pokrycie profesjonalnych przestrzeni barwnych, takich jak DCI-P3 czy Rec. 2020.

Uzyskanie prawdziwego efektu HDR na ekranie laptopa lub monitora wymaga odpowiedniej konstrukcji sprzętowej matrycy, dlatego kluczową rolę odgrywają tu nowoczesne technologie podświetlenia oraz typ zastosowanego panelu. Najwyższy poziom dynamiki tonalnej zapewniają wyświetlacze typu OLED, WOLED oraz QD-OLED, w których każdy piksel stanowi niezależne źródło światła, pozwalając na całkowite wyłączenie wybranych punktów i uzyskanie nieskończonego kontrastu oraz perfekcyjnej czerni. W przypadku klasycznych paneli LCD niezbędne jest zastosowanie zaawansowanego strefowego wygaszania podświetlenia (FALD) z wykorzystaniem miniaturowych diod Mini-LED, co umożliwia precyzyjne sterowanie jasnością w kilkuset lub nawet kilku tysiącach niezależnych stref. Aby ułatwić wybór odpowiedniego urządzenia, organizacja VESA wprowadziła rygorystyczne certyfikaty DisplayHDR, określające minimalną jasność szczytową oraz poziom czerni, dzieląc wyświetlacze na konkretne klasy – od podstawowych DisplayHDR 400 i 600, poprzez wysoce zaawansowane DisplayHDR 1000 i 1400, aż po dedykowane matrycom organicznym normy DisplayHDR True Black.

Obecność technologii HDR w nowoczesnych monitorach i laptopach redefiniuje doświadczenia płynące z codziennej pracy i rozrywki, tworząc realistyczne wrażenie głębi. Dla graczy oraz miłośników kina oznacza to wyjątkową immersję, efektywne rozbłyski światła i naturalną oprawę wizualną w grach oraz filmach wspierających standardy takie jak Dolby Vision, HDR10 czy HDR10+. Rozwiązanie to jest również bezcennym narzędziem w pracy twórców cyfrowych, kolorystów, fotografów oraz montażystów wideo, umożliwiając im precyzyjną edycję materiałów z zachowaniem całkowitej spójności tonalnej wymaganej przez współczesny przemysł multimedialny.

Matryca Rapid VA

Matryca Rapid VA Matryce Rapid VA stanowią nowoczesną ewolucję tradycyjnych paneli Vertical Alignment, które zostały zoptymalizowane pod kątem znacznego przyspieszenia czasu reakcji pikseli, eliminując tym samym główną wadę starszych rozwiązań w postaci smużenia. Wyróżniają się one przede wszystkim zachowaniem głębokiej czerni oraz bardzo wysokiego kontrastu statycznego, co pozwala na uzyskanie niezwykle realistycznej głębi obrazu i doskonałej widoczności detali w ciemnych scenach. Dzięki zastosowaniu szybszych ciekłych kryształów oraz zaawansowanych układów sterowania napięciem, panele te osiągają wysokie częstotliwości odświeżania oraz niski czas reakcji, zapewniając płynność wymaganą w dynamicznych zastosowaniach przy jednoczesnym zachowaniu szerokich kątów widzenia. Głównym zastosowaniem matryc Rapid VA są monitory dla graczy poszukujących kompromisu pomiędzy głębokim kontrastem rodem z tradycyjnych ekranów VA a płynnością i dynamiką ruchu typową dla matryc e-sportowych. Doskonale sprawdzają się one również w codziennej rozrywce multimedialnej, oglądaniu filmów w zaciemnionych pomieszczeniach oraz na stanowiskach biurowych, gdzie wysoki kontrast sprzyja komfortowej pracy z tekstem i grafiką.

Gwarancja Carry-in (Door-to-Door / Serwis zewnętrzny)

Gwarancja Opcja Carry-in to klasyczna formuła gwarancyjna, w której naprawa odbywa się w profesjonalnym centrum serwisowym producenta. Jest to ekonomiczne rozwiązanie zapewniające dostęp do certyfikowanych techników i oryginalnych części zamiennych, bez konieczności wizyty serwisanta w Twoim biurze czy domu.

: MAG 275CQF E18
Hurry! only 30 szt. w magazynie.
Producent
MSI
Produkt
Monitor
Stan
Nowy
Gwarancja
3 lata Carry-in
Kolor obudowy
Czarny
Pivot
Nie
Kamera internetowa
Nie
Przekątna ekranu
27"
Rozdzielczość
2560x1440 (QHD)
Format obrazu
16:9
Technologia matrycy
Rapid VA
Ekran dotykowy
Nie
Zakrzywiony
Tak
Powłoka matrycy
Antyrefleksyjna
High Dynamic Range (HDR)
Tak
Odświeżanie
180 Hz
Synchronizacja pionowa
48-180 Hz
Synchronizacja pozioma
73,86-251,74 kHz
Liczba kolorów
1070 mln
Powierzchnia robocza
596,736 x 335,664 mm
Czas reakcji
0,5 ms
Jasność
250 cd/m²
Kontrast statyczny
5000:1
Kontrast dynamiczny
100 000 000:1
Kąt widzenia (w poziomie)
178°
Kąt widzenia (w pionie)
178°
Rozmiar piksela
0,233 mm
Interfejsy
1 x DisplayPort
2 x HDMI
0 x USB-C
1 x 3,5 mm minijack
Liczba portów DisplayPort
1
Liczba portów HDMI
2
Złącze DisplayPort
Nie
Zużycie energii (tryb pracy)
26,0 W
Wymiary (z podstawą)
Szerokość: 61,2 cm
Wysokość: 43,9 cm
Głębokość: 25,0 cm
Wbudowany hub USB
Nie
Wbudowane głośniki
Nie
Waga
4,6 kg

Specyficzne kody

UPC
537793
EAN13
4711377289573
MPN
MAG 275CQF E18
Przesyłka kurierska
Darmowa
Przesyłka pobraniowa (COD)
50,00 zł (brutto)
40,65 zł (netto)

Widok 360° nie jest dostępny dla tego produktu.

ITnes.pl · PKO Leasing

Finansowanie jutra:
Leasing w ITnes.pl

Napędzamy Twój biznes technologią, której nie musisz kupować na własność.

W świecie nowoczesnego biznesu wygrywają ci, którzy potrafią szybciej adaptować zmiany. W ITnes.pl wierzymy, że dostęp do najpotężniejszych narzędzi IT nie powinien być ograniczony jednorazowym wydatkiem. Dlatego, wspólnie z PKO Leasing – niekwestionowanym liderem rynku – stworzyliśmy ekosystem finansowy, który pozwala Twojej firmie wejść na wyższy poziom efektywności bez obciążania budżetu.

Dlaczego Leasing z ITnes.pl to Twój strategiczny ruch?

Leasing w naszym wydaniu to nie tylko rata.
To Power Up dla Twojej infrastruktury IT.

Maksymalna Płynność

Cash Flow Mastery

Zachowaj gotówkę na kluczowe inwestycje, marketing czy ekspansję. Sprzęt zarabia na siebie sam, gdy Ty płacisz niskie, przewidywalne raty.

Optymalizacja Podatkowa 2.0

Tarcza Podatkowa

Wykorzystaj tarczę podatkową. Każda rata to koszt uzyskania przychodu, który realnie obniża Twoje zobowiązania wobec fiskusa.

Technologia Zawsze na Czas

Rotacja Floty IT

Nie czekaj latami na wymianę sprzętu. Leasing pozwala na regularną rotację floty IT, dzięki czemu Twój zespół zawsze pracuje na najszybszych i najbezpieczniejszych rozwiązaniach.

Formy Finansowania

Skrojone pod Twój Model Biznesowy. Wybierz drogę, która najlepiej pasuje do strategii rozwoju Twojej firmy.

Leasing Operacyjny

Wolność i Elastyczność

To najczęściej wybierana forma przez naszych partnerów B2B. Traktujesz leasing jak usługę.

DLA KOGO? Dla firm chcących regularnie odświeżać park maszynowy.
KORZYŚĆ Opłata wstępna i wszystkie raty są w całości kosztem uzyskania przychodu. Podatek VAT płacisz proporcjonalnie w każdej racie.

Leasing Finansowy

Inwestycja w Majątek

Idealny, gdy planujesz związać się ze sprzętem na dłużej i chcesz go amortyzować po swojej stronie.

DLA KOGO? Dla przedsiębiorców stawiających na budowę stałych aktywów firmy.
KORZYŚĆ Ty dokonujesz odpisów amortyzacyjnych, a część odsetkowa raty jest Twoim kosztem.

Twoja Droga do Nowoczesności

Proces w ITnes.pl jest tak płynny, jak praca na nowym workstation od HP czy Dell.

TECH

Wybór Rozwiązania

Wybierz topowy sprzęt z naszej oferty. Nasi eksperci pomogą Ci skonfigurować zestaw idealnie pod profil Twojej działalności.

LEARN

Konsultacja i Decyzja

Skontaktuj się ze swoim Dedykowanym Opiekunem. Wniosek procesujemy błyskawicznie – decyzję z PKO Leasing otrzymasz często w 15 minut.

TOGETHER

Podpisanie i Realizacja

Formalności ograniczamy do minimum. Podpisujesz umowę (często całkowicie online) i dołączasz do grona firm, które nie czekają na przyszłość, ale ją tworzą.

SUCCESS

Start Systemu

Sprzęt trafia do Twojego biura, gotowy do pracy, a Ty cieszysz się pełnym wsparciem posprzedażowym ITnes.pl.

PORADA EKSPERTA

Strategiczne Zarządzanie Cyklem Życia IT

„W dzisiejszym IT to nie posiadanie, a użytkowanie generuje zysk. Rekomendujemy leasing jako narzędzie do zarządzania TCO (Total Cost of Ownership). Zamiast jednorazowego kosztu 100 000 zł na serwery, zainwestuj te środki w rozwój produktu, a technologię sfinansuj z bieżących przychodów. To różnica między firmą, która trwa, a firmą, która dominuje."

FAQ – Rozumiemy Twój Biznes

Absolutnie. Dzięki partnerstwu z PKO Leasing oferujemy procedury uproszczone dla startupów i nowych podmiotów.
Praktycznie wszystko, co buduje Twoje środowisko pracy: laptopy, stacje robocze, serwery, macierze, monitory, a nawet specjalistyczne oprogramowanie.
Stawiamy na minimum biurokracji. W większości przypadków wystarczy NIP i dowód osobisty reprezentanta firmy.

ITnes.pl | IT for BUSINESS

Więcej niż Sklep – Twój Partner Technologiczny. Nie jesteśmy tylko dostawcą pudełek. Jesteśmy architektami Twojej przewagi konkurencyjnej.

Dedykowany Opiekun Klienta

W ITnes.pl nie jesteś numerem w systemie. Masz swojego partnera, który zna specyfikę Twojej branży i zawsze odbiera telefon.

A-brandy z Rodziny IT

Dostarczamy tylko rozwiązania od globalnych liderów (Dell, HP, Lenovo, Apple). To gwarancja jakości, prestiżu i niezawodności.

Wsparcie Przed i Posprzedażowe

Nasza rola nie kończy się na wystawieniu faktury. Doradzamy przy wyborze, wspieramy przy wdrożeniu i dbamy o Twój spokój w trakcie eksploatacji.

B2B DNA

Rozumiemy język biznesu. Nasza oferta jest elastyczna, skalowalna i zawsze zorientowana na Twój sukces.

Gotowy na przyspieszenie?

Porozmawiajmy o tym, jak leasing z PKO Leasing w ITnes.pl może odmienić Twoją firmę. Skontaktuj się z nami już dziś.

Skontaktuj się z nami

Sprzęt IT dla firm bez inwestycji na start

Zamiast jednorazowego wydatku rzędu kilkudziesięciu tysięcy zł – przewidywalny miesięczny koszt

Rozwiązanie dla klientów biznesowych

Sprzęt elektroniczny RentPay

finansowanie sprzętu IT
dla firm

RentPay to model finansowania, w którym firma korzysta ze sprzętu w zamian za stałą miesięczna opłatę. Nie inwestujesz w zakup środków trwałych – zachowujesz płynność finansową i kontrolę nad kosztami.

Jak wynajmować sprzęt za pomocą RentPay?

Zobacz opcję „Subskrybuj” przy na stronie produktu i sprawdź miesięczny koszt dla Twojej firmy

Dlaczego firmy wybierają subskrypcję?

Wykup

Stały miesięczny koszt bez dużych inwestycji

Nie angażujesz kapitału w zakup sprzętu, który traci wartość

Przedłużenie

Krótka umowa

Na 12 miesięcy. W ofercie dla firm sprzęt wymienisz już po pół roku.

Rozwiązanie

Możliwość zmiany sprzętu w trakcie umowy

Rozbudowujesz lub wymieniasz sprzęt bez rozwiązywania umowy, po 6 miesiącach możesz wymienić sprzęt na nowy – coś czego nie oferuje leasing.

Wykup 2

Ochrona i SafeUp w cenie

Subskrypcja sprzętu obejmuje bezpłatny pakiet ochronny SafeUp. Nie musisz martwić się kradzieżą i serwisem sprzętu.

Przedłużenie 2

Faktura VAT za usługę

Co miesiąc otrzymujesz fakturę VAT za subskrypcję, którą łatwo zaksięgujesz w koszty prowadzenia biznesu.

Jak działa RentPay?

1 Koszyk

Wybierz subskrypcję

W metodach płatności za produkt wybierz opcję SUBSKRYBUJ.

2 Koszyk

Podsumowanie oferty

Na tym etapie poznasz dokładną ofertę subskrypcji bądź najmu. Możesz dobrać dodatkowy pakiet serwisowy.

3 Koszyk

Zaakceptuj umowę

Na ekranie generowania Umowy zostaniesz poproszony o podanie swoich danych.

Przygotuj dowód osobisty, na podstawie Twoich informacji zostanie wygenerowana Umowa Subskrypcji. Zaakceptuj aby przejść dalej.

4 Koszyk

Subskrypcja dla biznesu

Po zaakceptowaniu Umowy należy wpłacić kaucję, która jest niezbędna do aktywowania Twojej Umowy.

Możesz to zrobić na dwa sposoby – płatnością online AutoPay bądź na podstawie Noty Księgowej. Pamiętaj, aby wpłacić kaucję z konta firmowego, inaczej niezbędna będzie dodatkowa weryfikacja. Po zaksięgowaniu wpłaty, wysyłamy Twój sprzęt!

Najczęstsze pytania

Czy subskrypcja to leasing?
Nie. W leasingu spłacasz sprzęt i często go wykupujesz. Dzięki subskrypcji płacisz tylko za korzystanie ze sprzętu, co znacznie zmniejsza Twoje firmowe wydatki.
Co zawiera cena subskrypcji?
Cena miesięcznego wynajmu związana jest ze spadkiem wartości urządzenia w czasie, kiedy jest użytkowany przez klienta. Oznacza to, że płacisz tylko za korzystanie z urządzenia. W cenę wliczony jest podstawowy pakiet ochronny.
Uproszczony proces zawarcia umowy
Proces wynajmu sprzętu IT został zaprojektowany z myślą o firmach, które cenią czas i sprawność działania. Ograniczamy formalności do niezbędnego minimum – bez rozbudowanej dokumentacji, długiego oczekiwania na decyzję czy skomplikowanych negocjacji. W kilku prostych krokach Twoja firma może szybko uzyskać dostęp do potrzebnego sprzętu.
Czy mogę zmienić sprzęt w trakcie umowy?
Tak. W trakcie trwania umowy zawsze możesz rozbudować sprzęt i po 6 miesiącach już wymieniać na inny model.
Co się stanie, jeśli sprzęt zostanie skradziony, zgubiony lub zniszczony?
Kradzież sprzętu należy jak najszybciej zgłosić na policję oraz do firmy WeSub S.A. W przypadku zgubienia lub zniszczenia wynajmowanego sprzętu należy natychmiastowo poinformować firmę WeSub S.A., której pracownicy udzielą szczegółowych informacji w celu dalszego postępowania.

Skontaktuj się z nami

```

Widok 360° nie jest dostępny dla tego produktu.