Laptop Lenovo ThinkPad T1g Gen 9 21UGW9X2YPB

Lenovo
21UGW9X2YPB
570543
0199276430472
Produkt modyfikowany na bazie konfiguracji: 21UG0007PB

Jesteśmy oficjalnym partnerem Lenovo

Konfigurator

Dysk

Hurry! only 1 szt. w magazynie.
30 158,00 zł
24 518,70 zł netto
Mała liczba sztuk w magazynie wysyłka w 24h
Rata od
645.85 zł
PKO Leasing Widget
Liczba sztuk
Produkt w dostawie Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia przewidywanej daty dostawy.

  Nowe produkty

Wyłącznie nowe, fabrycznie zapakowane produkty z oficjalnych polskich dystrybucji.

  Bezpieczna dostawa

Przesyłki są dostarczane przez renomowane firmy kurierskie i są ubezpieczone do pełnej wartości.

  Doradztwo i wsparcie

Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz pełne wsparcie przed i po sprzedaży.

Szczegółowy opis notebooka Lenovo ThinkPad T1g Gen 9 21UGW9X2YPB

Laptop Lenovo ThinkPad T1g Gen 9 21UGW9X2YPB - Core Ultra 9 386H vPro/16" WUXGA IPS/RAM 64GB/2TB + 1TB/GF RTX 5070/Win 11 Pro - zdjęcieNotebook Lenovo ThinkPad T1g Gen 9 21UGW9X2YPB jest typowym przedstawicielem serii 16-calowych laptopów Lenovo ThinkPad T1g Gen 9. 16-calowy ekran laptopa Lenovo ThinkPad T1g Gen 9 21UGW9X2YPB wyświetla obraz w rozdzielczości natywnej 1920x1200 pikseli (WUXGA). Jasność matrycy wynosi 500 cd/m². Matryca została wykonana w technologii IPS. W notebooku producent zainstalował 64 GB pamięci operacyjnej. Producent zainstalował pamięć typu LPDDR5x. W notebooku producent zainstalował 16-rdzeniowy układ CPU Core Ultra 9 386H. Procesor dysponuje pamięcią cache 18 MB. CPU jest taktowany zegarem 4,9 GHz. Komputer oferuje podstawowy układ graficzny Intel Graphics - wynik układu w aplikacji PassMark to 5491 punktów. Użytkownik ma do dyspozycji dedykowaną kartę graficzną NVIDIA GeForce RTX 5070. Układ graficzny ma do dyspozycji 12 GB GDDR7 pamięci video.

Laptop oferuje dysk SSD (M.2, 5.0x4, NVMe, Opal, 2.0) o pojemności 2 TB. Drugi dysk modelu typu SSD ma pojemność 1 TB. W laptopie nie zainstalowano napędu optycznego. Waga komputera wynosi zaledwie 1,8 kilograma. Model umieszczono w czarnej obudowie z aluminium.

Laptop spełnia certyfikaty Energy Star 9.0, TÜV Rheinland Low Blue Light, RoHS compliant, EPEAT Gold Registered, Eyesafe Certified 2.0, TCO Certified, generation 10 oraz MIL-STD-810H.

Komputer oferuje następujące porty: jeden port słuchawkowe, jeden port HDMI 2.1, jeden port Thunderbolt 4 (PowerDelivery 3.1), jeden port USB-A 3.2 Gen 2 (Always On) oraz dwa gniazda Thunderbolt 5 (DisplayPort 2.1, PowerDelivery 3.1). Komunikacja bezprzewodowa jest możliwa dzięki zainstalowanym modułom Bluetooth i Wi-Fi w standardzie 802.11be.

Notebook został wyposażony w kamerę internetową.

Do wprowadzania danych służy podświetlana klawiatura. Użytkownik może dodatkowo korzystać z TouchPada oraz TrackPointa. Laptop ThinkPad T1g Gen 9 21UGW9X2YPB zawiera czytnik kart SDXC.

Laptop ma zainstalowany system Windows 11 Pro. Producent udziela na laptopa trzyletniej gwarancji w trybie On-Site. Podzespoły instalowane w konfiguracji zmodyfikowanej przez naszych techników są objęte 3-letnią gwarancją sklepu Carry-in.

Procesor Intel Core Ultra 9 386H

Procesor Intel Core Ultra 9 386H Intel Core Ultra 9 386H to zaawansowany procesor mobilny wyposażony w 16 rdzeni, który zadebiutował na rynku w styczniu 2026 roku. Jako flagowy przedstawiciel linii Ultra 9, jednostka ta bazuje na nowoczesnej architekturze Panther Lake-H i wykorzystuje system montażu BGA 2540. Procesor dysponuje 18 MB pamięci podręcznej trzeciego poziomu (L3), co znacząco wpływa na responsywność systemu. Standardowo układ pracuje z częstotliwością 2,1 GHz, jednak w razie potrzeby potrafi zwiększyć taktowanie w trybie boost do poziomu 4,9 GHz, dynamicznie dopasowując swoją moc do bieżącego obciążenia roboczego.

Intel wytwarza model Core Ultra 9 386H w oparciu o wysoce precyzyjny proces technologiczny 3 nm, choć dokładna liczba tranzystorów umieszczonych w krzemowej strukturze nie została ujawniona. Warto zwrócić uwagę na fakt, że mnożnik tego procesora jest zablokowany, co w naturalny sposób ogranicza możliwości jego samodzielnego podkręcania przez użytkowników. Mimo ogromnego potencjału obliczeniowego, jednostka cechuje się wysoką efektywnością energetyczną, o czym świadczy współczynnik TDP na poziomie zaledwie 25 W. W zakresie pamięci operacyjnej procesor oferuje wsparcie dla modułów DDR5 oraz LPDDR5X z interfejsem dwukanałowym, przy czym najwyższa oficjalnie obsługiwana prędkość wynosi 7200 MT/s.

W celu zapewnienia płynnej komunikacji z pozostałymi podzespołami komputera, Core Ultra 9 386H wykorzystuje nowoczesną magistralę PCI-Express piątej generacji (Gen 5). Za warstwę wizualną odpowiada zintegrowany układ graficzny Intel Xe3 Graphics, który oferuje wydajność wystarczającą do większości zadań multimedialnych i projektowych. Procesor wspiera również zaawansowaną wirtualizację sprzętową, co wymiernie poprawia działanie maszyn wirtualnych. Dzięki obsłudze technologii IOMMU, znanej jako PCI passthrough, systemy gościnne mogą zyskiwać bezpośredni dostęp do zasobów sprzętowych hosta, co drastycznie zwiększa ich sprawność.

Wydajność w aplikacjach wymagających skomplikowanych obliczeń jest dodatkowo wzmacniana przez obsługę instrukcji Advanced Vector Extensions (AVX) oraz nowszego standardu AVX2, przy czym Intel nie zdecydował się na implementację zestawu AVX-512 w tym modelu. Jedną z najbardziej imponujących cech tego układu jest jednak obecność dedykowanej jednostki NPU (Neural Processing Unit). Moduł ten oferuje wydajność w zadaniach związanych ze sztuczną inteligencją na poziomie do 50 TOPS, co czyni Core Ultra 9 386H doskonałym wyborem dla osób korzystających z nowoczesnych narzędzi AI i uczenia maszynowego.

Karta graficzna NVIDIA GeForce RTX 5070

Karta graficzna NVIDIA GeForce RTX 5070 Mobilny układ graficzny NVIDIA GeForce RTX 5070 Mobile został wprowadzony na rynek w kwietniu 2025 roku jako zaawansowane rozwiązanie dla laptopów nowej generacji. Jednostka ta bazuje na architekturze Blackwell i wykorzystuje procesor graficzny GB206, który jest wytwarzany w precyzyjnym procesie technologicznym 5 nm. Pełne wsparcie dla standardu DirectX 12 Ultimate zapewnia użytkownikom pewność, że wszystkie nowoczesne gry będą działać poprawnie na tym sprzęcie. Ponadto technologia ta gwarantuje obsługę sprzętowego ray tracingu oraz variable-rate shading w nadchodzących tytułach, co znacząco podnosi jakość oprawy wizualnej. Sam procesor GB206 jest układem o średniej wielkości, charakteryzującym się powierzchnią rdzenia wynoszącą 181 mm2 oraz ogromną liczbą 21 900 milionów tranzystorów.

Pod względem specyfikacji technicznej układ dysponuje 4608 jednostkami cieniującymi, 144 jednostkami mapowania tekstur oraz 48 potokami renderującymi. W strukturze chipu zintegrowano również 144 rdzenie Tensor, które wydatnie przyspieszają operacje oparte na sztucznej inteligencji i uczeniu maszynowym, a także 36 rdzeni dedykowanych akceleracji śledzenia promieni. NVIDIA zdecydowała się na wyposażenie tego modelu w 8 GB nowoczesnej pamięci GDDR7, która komunikuje się z procesorem za pośrednictwem 128-bitowego interfejsu. Taktowanie bazowe układu GPU wynosi 907 MHz i może zostać zwiększone w trybie Boost do 1425 MHz, natomiast pamięć operuje przy częstotliwości 1500 MHz, co dzięki nowej technologii zapewnia efektywną szybkość przesyłu danych na poziomie 24 Gbps.

Niezwykle istotnym parametrem jest maksymalny pobór mocy, który w tym przypadku został określony na poziomie zaledwie 50 W, co czyni ten układ wysoce energooszczędnym rozwiązaniem dla urządzeń mobilnych. Z racji swojego przeznaczenia do laptopów, chip nie posiada własnych, bezpośrednich wyjść wideo i wykorzystuje system wyświetlania obrazu zintegrowany z urządzeniem hosta. GeForce RTX 5070 Mobile łączy się z resztą podzespołów za pomocą nowoczesnego interfejsu PCI-Express 5.0 x16, co zapewnia maksymalną przepustowość i brak opóźnień w komunikacji z systemem.

Copilot+ PC

Copilot+ PC Copilot+ PC to nowa kategoria laptopów i komputerów zgodnych z Windows 11 i zoptymalizowanych pod kątem sztucznej inteligencji. laptop Lenovo ThinkPad T1g Gen 9 21UGW9X2YPB należy do tej kategorii, więc użytkownik może być pewny, że dzięki odpowiedniej specyfikacji i pojemnej baterii urządzenie doskonale sprawdzi się w pracy w aplikacjach korzystających z AI również poza biurem, z dala od gniazdka zasilania. Urządzenie to zostało stworzone do długiej pracy na zasilaniu akumulatorowym i wspomagania pracy użytkownika sztuczną inteligencją.

Spełniające wymogi certyfikacje Copilot+ PC komponenty zapewnią wysoką wydajność w desktopowych aplikacjach korzystających z AI przy tworzeniu tekstu, analizie danych czy generowaniu grafiki.

Gwarancja On-Site Premier Support

Gwarancja To najwyższy poziom wsparcia technicznego dostępny na rynku, znany jako Premier Support. Wykracza daleko poza zwykłą naprawę sprzętu. Zyskujesz bezpośredni dostęp do dedykowanych, zaawansowanych inżynierów (często 24/7), pomijając standardowe infolinie i automatyczne skrypty rozmów.

Usługa obejmuje nie tylko naprawy sprzętowe (zazwyczaj w trybie Next Business Day), ale także wsparcie w zakresie oprogramowania, problemów z siecią czy konfiguracją. To kompleksowa opieka IT, w której producent przejmuje odpowiedzialność za rozwiązanie problemu „end-to-end”, a Ty masz pewność priorytetowego traktowania każdego zgłoszenia.

Klawiatura podświetlana

Klawiatura podświetlana W laptopach klasy biznesowej i premium podświetlenie klawiatury realizowane jest za pomocą energooszczędnych diod LED. System ten został zaprojektowany tak, aby zminimalizować pobór prądu z baterii, co jest kluczowe podczas pracy mobilnej. Białe, eleganckie i dyskretne, typowe dla serii biznesowych światło klawiatury pomaga w skupieniu się i męczy oczu licznymi kolorami i migotaniem. Podświetlana klawiatura pozwala na pracę miejscach gdzie oświetlenie nie jest odpowiednie. Praca w podróży służbowej w pociągu czy samolocie może być wygodniejsza, gdy klawisze będą łagodnie podświetlone. W laptopach biznesowych taka funkcja może okazać się nieoceniona i niezbędna, zwłaszcza dla osób, które często pracują poza biurem.

Certyfikat MIL-STD-810H

Certyfikat MIL-STD-810H W świecie nowoczesnego biznesu awaria sprzętu to nie tylko koszt serwisu, ale przede wszystkim ryzyko przestoju i utraty danych. Dlatego notebooki serii Lenovo ThinkPad T1g Gen 9 przechodzą rygorystyczną ścieżkę certyfikacji według normy MIL-STD-810H. Ten zaktualizowany standard wojskowy kładzie jeszcze większy nacisk na trwałość konstrukcji w obliczu codziennych zagrożeń.

Proces certyfikacji obejmuje szereg zaawansowanych prób, takich jak testy odporności na korozję (mgła solna), promieniowanie słoneczne, a nawet wpływ grzybów i pleśni, co jest kluczowe dla osób pracujących w zmiennych warunkach klimatycznych. Solidne zawiasy, wzmocniona obudowa i precyzyjnie chronione podzespoły wewnętrzne sprawiają, że urządzenia te są niemal niezniszczalne w standardowym użytkowaniu biurowym. Wybierając serię Lenovo ThinkPad T1g Gen 9 z certyfikatem MIL-STD-810H, inwestujesz w narzędzie pracy, które nie zawiedzie w kluczowym momencie, bez względu na to, czy pracujesz w biurze, na hali produkcyjnej, czy w terenie.

Kensington Lock

Kensington Lock Gniazdo linki zabezpieczającej przed kradzieżą to popularny mechanizm poprawiający bezpieczeństwo komputerów biznesowych. Najczęstszym standardem jest Kensington Lock, nazwany tak od producenta, który wprowadził to rozwiązanie na rynek. laptopy serii Lenovo ThinkPad T1g Gen 9 otrzymały takie gniazdo by lepiej chronić urządzenie przed przywłaszczeniem przez osoby postronne w zatłoczonych biurach, urzędach, sklepach czy innych lokalach usługowych. Specjalnie zaprojektowane, wzmocnione gniazdo chroni urządzenie przed łatwą kradzieżą. Solidne wykonanie sprawia, że wyrwanie linki czy gniada jest wręcz niemożliwe.

Intel vPro

Intel vPro Laptop Lenovo ThinkPad T1g Gen 9 21UGW9X2YPB wspiera technologię Intel vPro, która stanowi zintegrowaną platformę sprzętową zaprojektowaną z myślą o potrzebach nowoczesnego biznesu. Łączy w sobie wysoką wydajność, zaawansowane funkcje bezpieczeństwa oraz rozbudowane możliwości zdalnego zarządzania. Fundamentem tego rozwiązania jest ścisła integracja procesorów Intel Core z dedykowanymi chipsetami i kartami sieciowymi, co pozwala na stworzenie stabilnego i przewidywalnego środowiska informatycznego w dużych organizacjach.

Jednym z najważniejszych elementów platformy jest technologia Intel Active Management Technology, która umożliwia działom IT uzyskanie dostępu do komputera nawet w sytuacji, gdy system operacyjny uległ awarii lub urządzenie jest wyłączone. Dzięki takiemu rozwiązaniu administratorzy mogą zdalnie naprawiać błędy, aktualizować oprogramowanie układowe czy przeprowadzać inwentaryzację sprzętu bez konieczności fizycznej obecności przy danym stanowisku pracy.

Kwestie bezpieczeństwa są realizowane poprzez rozwiązanie Intel Hardware Shield, które oferuje ochronę wykraczającą poza możliwości tradycyjnego oprogramowania antywirusowego. System ten monitoruje integralność procesów na poziomie sprzętowym, chroniąc BIOS przed atakami oraz izolując krytyczne dane w bezpiecznych kontenerach, co znacząco minimalizuje ryzyko infekcji złośliwym oprogramowaniem typu ransomware.

Ważnym aspektem Intel vPro jest również program Intel Stable IT Platform, który gwarantuje przedsiębiorstwom niezmienność kluczowych komponentów sprzętowych i sterowników przez co najmniej piętnaście miesięcy od premiery produktu. Taka stabilność pozwala na uniknięcie problemów z kompatybilnością podczas wdrażania nowych obrazów systemu i ułatwia zarządzanie cyklem życia floty komputerowej w firmie. Całość technologii została zoptymalizowana pod kątem współpracy z nowoczesnymi systemami operacyjnymi, oferując płynne przejście między różnymi trybami pracy przy zachowaniu maksymalnej energooszczędności i responsywności sprzętu.

TrackPoint

TrackPoint TrackPoint, charakterystyczna czerwona nakładka umieszczona między klawiszami G, H i B, to coś więcej niż tylko alternatywa dla myszy. Jego największą zaletą jest to, że pozwala na nawigację kursorem bez odrywania dłoni od klawiatury. W połączeniu z trzema fizycznymi przyciskami znajdującymi się nad touchpadem, TrackPoint umożliwia płynne przewijanie dokumentów, precyzyjne zaznaczanie tekstu i błyskawiczne przełączanie się między oknami.

Dla profesjonalistów pracujących z tekstem lub kodem oznacza to mniejsze zmęczenie nadgarstka i znaczną oszczędność czasu – ruch dłoni między klawiaturą a touchpadem zostaje wyeliminowany do zera. W najnowszych modelach TrackPoint zyskał dodatkową funkcjonalność: dwukrotne dotknięcie otwiera szybkie menu komunikacyjne (Quick Menu), pozwalające na błyskawiczną konfigurację mikrofonu czy ustawień kamery podczas spotkań online.

Matryca IPS

Matryca IPS Laptop Lenovo ThinkPad T1g Gen 9 21UGW9X2YPB został wyposażony w matrycę IPS. Ekran taki daje przede wszystkim wyjątkową jakością obrazu oraz komfort użytkowania, którego nie są w stanie zapewnić starsze technologie. Najważniejszą cechą tego rozwiązania są niemal nieograniczone kąty widzenia, co oznacza, że kolory i kontrast pozostają stabilne nawet wtedy, gdy patrzymy na ekran z boku lub pod dużym nachyleniem.

Kolejnym argumentem przemawiającym za tym typem ekranu jest precyzyjne i naturalne odwzorowanie barw. Matryce IPS potrafią wyświetlać znacznie szerszą paletę kolorów niż budżetowe panele TN, dzięki czemu wyświetlane zdjęcia, filmy oraz projekty graficzne wyglądają żywo i realistycznie. Ta cecha sprawia, że laptopy wyposażone w technologię In-Plane Switching są preferowanym narzędziem pracy dla profesjonalistów zajmujących się obróbką obrazu, ale korzyści z lepszego nasycenia barw odczuje każdy użytkownik podczas codziennej rozrywki.

Warto również zwrócić uwagę na ogólną czytelność i mniejsze obciążenie dla wzroku, co wynika z wysokiej stabilności wyświetlanego obrazu. Mimo że matryce te mogą charakteryzować się nieco wyższym czasem reakcji niż ekrany dedykowane wyłącznie dla e-sportowców, współczesne panele IPS stosowane w laptopach gamingowych z łatwością osiągają parametry wystarczające do bardzo płynnej rozgrywki. Choć technologia ta może wiązać się z występowaniem zjawiska lekkiego srebrzenia czerni w ciemnych pomieszczeniach, korzyści w postaci głębi kolorów i wygody użytkowania zdecydowanie przeważają nad tą drobną niedogodnością.

Windows 11 Pro

Windows 11 Pro Laptop Lenovo ThinkPad T1g Gen 9 21UGW9X2YPB otrzymał Microsoft Windows 11 Pro czyli system stworzony do profesjonalnych wyzwań. Wybierając laptopa z preinstalowanym systemem Windows 11 Pro, zyskujesz narzędzie zaprojektowane z myślą o pracy hybrydowej i maksymalnym bezpieczeństwie danych. Wersja Pro oferuje zaawansowane funkcje, których nie znajdziesz w wersji Home, takie jak szyfrowanie urządzeń technologią BitLocker oraz ochronę informacji Windows (WIP).

System wspiera nowoczesne metody zarządzania chmurą, pozwalając na łatwe logowanie się do domeny firmowej i korzystanie z usługi Azure Active Directory. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi, ulepszonej obsłudze pulpitów wirtualnych oraz funkcji Snap Layouts (układy przyciągania okien), organizacja wielozadaniowej pracy staje się prostsza niż kiedykolwiek. To stabilne i bezpieczne środowisko, które nadąży za tempem Twojego biznesu.

Technologia NVMe

Technologia NVMe NVMe, czyli Non-Volatile Memory Express, to nowoczesny protokół komunikacyjny zaprojektowany od podstaw z myślą o wykorzystaniu pełnego potencjału szybkich pamięci flash oraz dysków półprzewodnikowych. W przeciwieństwie do starszych standardów, które powstały jeszcze w erze dysków mechanicznych, rozwiązanie to wykorzystuje szybką magistralę PCIe, co pozwala na drastyczne obniżenie opóźnień i ogromny wzrost przepustowości danych. Dzięki obsłudze tysięcy równoległych kolejek komend, dyski pracujące w tym standardzie potrafią przetwarzać informacje z prędkością nieosiągalną dla tradycyjnych interfejsów, co przekłada się na błyskawiczny start systemu oraz natychmiastowe wczytywanie rozbudowanych gier i profesjonalnych aplikacji. Technologia ta stała się fundamentem nowoczesnych komputerów, oferując użytkownikom niespotykaną wcześniej responsywność i efektywność podczas pracy z dużymi zbiorami plików.

Certyfikat RoHS

Certyfikat RoHS Certyfikat RoHS, stanowiący skrót od angielskiej nazwy dyrektywy dotyczącej ograniczenia stosowania niektórych niebezpiecznych substancji w sprzęcie elektrycznym i elektronicznym, to Unijna regulacja prawna mająca na celu ochronę zdrowia ludzi oraz środowiska naturalnego. Wprowadzona pierwotnie w 2003 roku dyrektywa nakłada na producentów, importerów i dystrybutorów bezwzględny obowiązek ograniczenia zawartości szkodliwych związków chemicznych i metali ciężkich w produktach wprowadzanych na rynek Unii Europejskiej. Do grupy substancji objętych najostrzejszymi rygorami należą między innymi ołów, rtęć, kadm, sześciowartościowy chrom oraz wybrane palne związki bromu i plastyfikatory ftalanowe.

Proces uzyskiwania zgodności z normą RoHS wymaga od firm pełnej kontroli łańcucha dostaw oraz stosowania bezpieczniejszych materiałów zastępczych na każdym etapie produkcji. Wyeliminowanie tradycyjnego spoiwa ołowiowego na rzecz lutowania bezołowiowego w płytkach drukowanych komputerów, monitorów czy sprzętu AGD było jednym z najbardziej widocznych efektów wprowadzenia tego standardu. Weryfikacja spełniania wymogów odbywa się poprzez rygorystyczne testy laboratoryjne komponentów, a potwierdzeniem zgodności wyrobu na rynku europejskim jest umieszczenie na nim oznakowania CE wraz z odpowiednią dokumentacją techniczną.

Z punktu widzenia konsumentów oraz gospodarki cyrkularnej certyfikat RoHS niesie ze sobą istotne korzyści zdrowotne i ekologiczne. Ograniczenie toksycznych składników zapobiega ich przenikaniu do gleby i wód gruntowych podczas składowania elektroodpadów na wysypiskach, a także czyni proces recyklingu zużytego sprzętu znacznie bezpieczniejszym dla pracowników zakładów przetwarzania. Obecność tego standardu gwarantuje użytkownikom, że codzienne korzystanie z laptopów, smartfonów czy urządzeń gospodarstwa domowego nie stwarza bezpośredniego zagrożenia chemicznego dla ich zdrowia.

Wi-Fi 7

Wi-Fi 7 Wi-Fi 7, znany również pod technicznym oznaczeniem 802.11be, stanowi najnowszą rewolucję w łączności bezprzewodowej, która wprowadza termin Extremely High Throughput w celu opisania niespotykanej dotąd przepustowości. Ten standard buduje swoje fundamenty na rozwiązaniach znanych z Wi-Fi 6E, jednak drastycznie zwiększa szerokość kanału do 320 MHz, co pozwala na przesyłanie dwukrotnie większej ilości danych w tym samym czasie.

Najbardziej przełomową funkcją Wi-Fi 7 jest technologia Multi-Link Operation, która umożliwia urządzeniom jednoczesne wysyłanie i odbieranie danych przez różne pasma i kanały. W starszych standardach sprzęt musiał wybierać między pasmami 2,4 GHz, 5 GHz lub 6 GHz, natomiast teraz może korzystać z nich wszystkich naraz, co radykalnie zmniejsza opóźnienia i niemal eliminuje ryzyko zerwania połączenia w gęstym środowisku sieciowym. Kolejnym kluczowym usprawnieniem jest wprowadzenie modulacji 4096-QAM, która upakowuje informacje o 20% gęściej niż w poprzedniej generacji, przekładając się na teoretyczną prędkość przesyłu przekraczającą 40 Gb/s.

Standard ten wprowadza również inteligentne rozwiązanie o nazwie Puncturing, które pozwala na efektywne wykorzystanie szerokich kanałów nawet w sytuacji, gdy ich część jest zakłócana przez inne systemy. Zamiast blokować cały kanał z powodu drobnych interferencji, Wi-Fi 7 po prostu wycina zakłócony fragment i przesyła dane pozostałą, czystą częścią pasma. Dzięki tym wszystkim innowacjom nowa generacja sieci bezprzewodowych staje się realną alternatywą dla kabli ethernetowych, oferując stabilność i wydajność niezbędną do strumieniowania wideo w jakości 8K oraz profesjonalnej pracy w chmurze bez żadnych przestojów.

Wi-Fi 7 to technologia przyszłości, która całkowicie zmienia zasady gry w domowej rozrywce i pracy zdalnej, choć wymaga zakupu zupełnie nowej klasy urządzeń. Mogę sprawdzić, czy na rynku są już dostępne smartfony lub laptopy, które pozwolą Ci wykorzystać ten standard w praktyce.

Certyfikat Energy Star

Certyfikat Energy Star Certyfikat Energy Star to międzynarodowy symbol przyznawany urządzeniom i budynkom charakteryzującym się wysoką efektywnością energetyczną oraz niskim szkodliwym wpływem na środowisko naturalne. Program ten został powołany do życia w 1992 roku przez amerykańską Agencję Ochrony Środowiska (EPA) oraz Departament Energii Stanów Zjednoczonych, a z biegiem lat zyskał status globalnego standardu uznawanego w wielu regionach świata, w tym w Unii Europejskiej. Główną ideą stojącą za powstaniem tego oznaczenia było stworzenie czytelnego i godnego zaufania wskaźnika, który pomagałby konsumentom oraz przedsiębiorstwom w identyfikacji produktów zużywających zauważalnie mniej energii elektrycznej, co bezpośrednio przekłada się na redukcję emisji gazów cieplarnianych do atmosfery.

Proces certyfikacji opiera się na rygorystycznych badaniach i normach technicznych ustalanych dla poszczególnych kategorii produktów. Aby urządzenie mogło zostać opatrzone charakterystycznym, błękitnym logo z wpisaną w nie gwiazdą, musi wykazywać wyższą sprawność energetyczną od standardowych odpowiedników dostępnych na rynku – przeważnie o kilkanaście do kilkudziesięciu procent. Oznaczenie to stosuje się szeroko w segmencie elektroniki użytkowej i sprzętu komputerowego, w tym w laptopach, komputerach stacjonarnych, serwerach, monitorach czy urządzeniach wielofunkcyjnych, ze szczególnym uwzględnieniem ich energooszczędności w trybach bezczynności i uśpienia. Certyfikat obejmuje również sprzęt gospodarstwa domowego, taki jak lodówki, pralki, zmywarki i klimatyzatory, a także zaawansowane systemy oświetleniowe oraz całe obiekty budowlane spełniające rygorystyczne kryteria zrównoważonego budownictwa.

Z punktu widzenia użytkowników obecność symbolu Energy Star stanowi proste zapewnienie, że dany produkt pozwala na realne obniżenie rachunków za prąd w całym okresie jego eksploatacji, nie wymagając przy tym idących na ustępstwa kompromisów w zakresie wydajności, funkcjonalności czy wygody obsługi. Dla sektora biznesowego oraz instytucji publicznych posiadanie przez sprzęt certyfikatu Energy Star jest bardzo często warunkiem koniecznym do spełnienia norm przetargowych oraz realizacji wymogów proekologicznej polityki zakupowej.

Certyfikat EPEAT Silver

Certyfikat EPEAT Silver EPEAT Silver to średni szczebel w globalnym systemie klasyfikacji ekologicznej, który wskazuje na zaawansowane zaangażowanie producenta w ochronę środowiska i zrównoważoną produkcję. notebooki serii Lenovo ThinkPad T1g Gen 9 z tym certyfikatem spełniają wszystkie wymagania podstawowe standardu oraz dodatkowo zaliczyły co najmniej 50% kryteriów opcjonalnych, co odróżnia je od produktów z poziomu Bronze. Sprzęt tej klasy charakteryzuje się obniżoną zawartością substancji niebezpiecznych, wyższą efektywnością energetyczną oraz konstrukcją ułatwiającą recykling po zakończeniu eksploatacji. Wybór elektroniki z oznaczeniem Silver to rozsądny kompromis dla organizacji i użytkowników, którzy poszukują urządzeń przyjaznych planecie bez konieczności celowania w najbardziej rygorystyczne i kosztowne rozwiązania z segmentu Gold.

Układ Neural Processing Unit

Układ Neural Processing Unit 21UGW9X2YPB wyposażono w procesor z układem NPU. NPU, czyli Neural Processing Unit, to wyspecjalizowany akcelerator sprzętowy zaprojektowany od podstaw w celu efektywnego wykonywania obliczeń związanych z sieciami neuronowymi oraz algorytmami sztucznej inteligencji. W przeciwieństwie do tradycyjnych procesorów centralnych, które są zoptymalizowane pod kątem zadań ogólnych, NPU koncentruje się na masowo równoległym przetwarzaniu operacji matematycznych na macierzach i wektorach.

Architektura ta pozwala na znaczne odciążenie jednostek CPU i GPU, przejmując od nich zadania takie jak rozpoznawanie obrazów, przetwarzanie języka naturalnego czy zaawansowana edycja wideo w czasie rzeczywistym. Dzięki wysokiej specjalizacji układy te charakteryzują się wyjątkową efektywnością energetyczną, co jest kluczowe w urządzeniach mobilnych i laptopach, gdzie liczy się każdy wat zużytej energii przy zachowaniu płynności działania funkcji AI.

Współczesne jednostki NPU są integrowane bezpośrednio w strukturę procesorów wielordzeniowych, tworząc z nimi spójny ekosystem zdolny do błyskawicznej analizy danych bez konieczności przesyłania ich do chmury obliczeniowej. Rozwiązanie to nie tylko zwiększa szybkość reakcji aplikacji, ale również podnosi poziom prywatności użytkownika, ponieważ większość operacji związanych z uczeniem maszynowym odbywa się lokalnie na danym urządzeniu.

Wykorzystanie NPU przekłada się na realne korzyści w codziennym użytkowaniu, takie jak inteligentne zarządzanie energią, poprawa jakości rozmów wideo poprzez automatyczne usuwanie szumów czy przyspieszenie pracy w profesjonalnych programach graficznych. Technologia ta staje się obecnie standardem w nowoczesnych komputerach osobistych, definiując nową kategorię sprzętu zdolnego do natywnej obsługi zaawansowanych modeli językowych i asystentów cyfrowych bezpośrednio z poziomu systemu operacyjnego.

Czytnik linii papilarnych

Czytnik linii papilarnych Laptop Lenovo ThinkPad T1g Gen 9 21UGW9X2YPB wyposażono w czytnik linii papilarnych. Jest to kluczowy standard bezpieczeństwa w urządzeniach klasy biznesowej, który tworzy pierwszą linię obrony przed nieautoryzowanym dostępem. Technologia ta wykorzystuje unikalne cechy biometryczne użytkownika, co czyni ją znacznie trudniejszą do złamania niż tradycyjne kody PIN. Rozwiązanie to nie tylko radykalnie podnosi poziom ochrony danych firmowych, ale również znacząco usprawnia codzienną pracę. Dzięki pełnej integracji z usługą Windows Hello, logowanie do systemu następuje w ułamku sekundy, całkowicie eliminując uciążliwą konieczność zapamiętywania i wpisywania skomplikowanych haseł.

Certyfikat TCO

Certyfikat TCO TCO Certified to najbardziej wszechstronny na świecie certyfikat zrównoważonego rozwoju dla produktów IT, który wykracza daleko poza samą oszczędność energii czy niską emisję szkodliwych substancji. Aby urządzenie mogło otrzymać to prestiżowe oznaczenie, musi przejść rygorystyczną weryfikację niezależnych audytorów, która obejmuje odpowiedzialność społeczną w łańcuchu dostaw, etykę produkcji oraz pełną transparentność procesów fabrycznych. Standard ten kładzie szczególny nacisk na wydłużenie cyklu życia sprzętu poprzez wymóg wysokiej ergonomii użytkowania, trwałości konstrukcji oraz łatwości naprawy i późniejszego recyklingu. Wybierając urządzenie serii Lenovo ThinkPad T1g Gen 9 z aktualnym certyfikatem TCO, użytkownik zyskuje pewność, że jego zakup wspiera gospodarkę o obiegu zamkniętym i został wyprodukowany z poszanowaniem praw pracowniczych oraz najwyższych norm ekologicznych.

Złącze Thunderbolt 5

Złącze Thunderbolt 5 Laptopy serii Lenovo ThinkPad T1g Gen 9 wyposażono w jeden z najszybszych i wszechstronnych gniazdo jakim jest Thunderbolt 5. Fizycznie występuje jako port USB-C, ale potrafi przesyłać dane z prędkością do 80Gbps w obu kierunkach lub do 120Gbps w jednym kierunku i 40Gbps w drugim. Poza tym używa standardu DisplayPort do przesyłania dźwięku i obrazu z wysoką częstotliwością i rozdzielczością, a także obsługuje ładowanie z wysoką mocą dzięki Power Delivery. Dzięki swoim właściwością Thunderbolt 5 obsłuży bez trudu szybkie dyski zewnętrzne czy podłączy laptop do wielu monitorów, akcesoriów i peryferiów jednym przewodem przez stację dokującą. Ten sam przewód również posłuży do ładowania urządzenia.

: 21UGW9X2YPB
Hurry! only 1 szt. w magazynie.
Informacje podstawowe
Producent
Lenovo
Produkt
Laptop
Rodzaj konfiguracji
Rozszerzona
Certyfikat Intel EVO
Nie
Model
ThinkPad T1g Gen 9
Stan
Nowy
Gwarancja
3 lata On-Site (w tym 3 lata Premier Support)
Laptop konwertowalny
Nie
Materiał obudowy
Aluminium
Kolor obudowy
Czarny
Kamera internetowa
Tak
Procesor
Procesor
Intel Core Ultra 9
Generacja procesora
Panther Lake
Typ procesora
Model: Core Ultra 9 386H
Częstotliwość: 4,9 GHz
Cache: 18 MB
Obsługiwane gniazda: FCBGA2540
Obsługiwana pamięć: Up to LPDDR5X 8533 MT/s Up to DDR5 7200 MT/s
Zestaw instrukcji: 64-bit
Technologia Intel vPro
Tak
Liczba rdzeni procesora
16
Układ NPU (AI)
Tak
Technologia AMD DASH
Nie
Liczba zainstalowanych procesorów
1
Chipset płyty głównej
Intel SoC
Pamięć RAM
Pamięć zainstalowana
64 GB
Typ pamięci
1 x 64 GB
LPCAMM2
LPDDR5x
8533 MT/s
Liczba banków pamięci
1
Maksymalna ilość pamięci
96 GB
Dyski
Dysk
SSD
Pojemność dysku
2 TB
Parametry dysku
M.2
2280
PCIe
5.0x4
Performance
NVMe
Opal
2.0
Dysk 2
SSD
Pojemność dysku 2
1 TB
Parametry dysku 2
M.2 NVMe PCie x3
SSD
jednostronne
2280
1 TB
Dysk 3
brak
Dysk 4
brak
Napęd optyczny
brak
Ekran
Przekątna ekranu
16"
Rozdzielczość
1920x1200 (WUXGA)
Technologia matrycy
IPS
Jasność matrycy
500 cd/m²
Ekran dotykowy
Nie
Filtr prywatyzujący
Nie
High Dynamic Range (HDR)
Nie
Informacja o ekranie
16" WUXGA (1920x1200) IPS 500nits
Anti-glare
100% sRGB
60Hz
Low Power
Eyesafe
TÜV Low Blue Light
Karta graficzna
Zintegrowana karta graficzna
Intel Graphics
PassMark karty zintegrowanej
5491
Dedykowana karta graficzna
NVIDIA GeForce RTX 5070
Typ dedykowanej karty graficznej
Pamięć video: 12 GB GDDR7
Rodzaj karty graficznej
Dedykowana
Interfejsy i komunikacja
Interfejsy
2 x Thunderbolt 5 (DisplayPort 2.1, PowerDelivery 3.1)
1 x Thunderbolt 4 (PowerDelivery 3.1)
1 x USB-A 3.2 Gen 2 (Always On)
1 x HDMI 2.1
1 x Gniazdo słuchawkowe
Złącza, gniazda rozszerzeń
Czytnik kart SDXC
Modem WWAN
Nie
Typ modemu WWAN
brak
Komunikacja
Wi-Fi 7 (802.11be)
Bluetooth 5.4
Złącze Thunderbolt
Thunderbolt 5
Złącze HDMI
Tak
Złącze DisplayPort
Nie
Złącze VGA (15-pin D-Sub)
Nie
Wi-Fi
Tak
Złącze COM (RS-232)
Nie
Bluetooth
Tak
Pozostałe
Multimedia
SoundWire
Cirrus Logic CS42L43
2 mikrofony
Stereo speakers:
WLAN model: Dual speakers 2W x2, Dolby Atmos
WWAN model: Quad speakers (2W x2 + 1W x2), Dolby Atmos
Kamera internetowa 5.0MP + IR with Privacy Shutter, HDR and Computer Vision Human Prese
Bezpieczeństwo
Dedykowany układ szyfrowania TPM 2.0 Enabled
Czytnik linii papilarnych (dotykowy, Match-on-Chip), Zintegrowany z przyciskiem uruchamiania
Kensington Lock (Nano), 2.5 x 6 mm
Computer Vision-based Human Presence Detection
Bottom cover tamper detection
Czytnik kart SmartCard
Nie
Wprowadzanie danych
Touchpad
TrackPoint
Klawiatura podświetlana
Układ klawiatury
Międzynarodowy
Podświetlana klawiatura
Tak
Czytnik linii papilarnych
Tak
Klawiatura numeryczna
Nie
Near Field Communication (NFC)
Nie
Zasilanie
Zasilacz 140W USB-C GaN (3-pin)
Kensington Lock
Tak
Bateria
Bateria 90 Wh
Trusted Platform Module (TPM)
Tak
System operacyjny
Windows 11 Pro
Wymiary
Szerokość: 354 mm
Głębokość: 241 mm
Wysokość: 16 mm
Certyfikaty
MIL-STD-810H
Eyesafe Certified 2.0
TÜV Rheinland Low Blue Light
Energy Star 9.0
EPEAT Gold Registered
RoHS compliant
TCO Certified, generation 10
Certyfikat MIL-STD-810
MIL-STD-810H
Certyfikat EPEAT Silver
Tak
W zestawie
Lenovo AI Now + Intel Connectivity Performance Suite
Zasilacz 140W USB-C GaN (3-pin)
Waga
1,8 kg
Copilot+ PC
Tak

Specyficzne kody

EAN13
0199276430472
MPN
21UG0007PB
Przesyłka kurierska
Darmowa

Widok 360° nie jest dostępny dla tego produktu.

ITnes.pl · PKO Leasing

Finansowanie jutra:
Leasing w ITnes.pl

Napędzamy Twój biznes technologią, której nie musisz kupować na własność.

W świecie nowoczesnego biznesu wygrywają ci, którzy potrafią szybciej adaptować zmiany. W ITnes.pl wierzymy, że dostęp do najpotężniejszych narzędzi IT nie powinien być ograniczony jednorazowym wydatkiem. Dlatego, wspólnie z PKO Leasing – niekwestionowanym liderem rynku – stworzyliśmy ekosystem finansowy, który pozwala Twojej firmie wejść na wyższy poziom efektywności bez obciążania budżetu.

Dlaczego Leasing z ITnes.pl to Twój strategiczny ruch?

Leasing w naszym wydaniu to nie tylko rata.
To Power Up dla Twojej infrastruktury IT.

Maksymalna Płynność

Cash Flow Mastery

Zachowaj gotówkę na kluczowe inwestycje, marketing czy ekspansję. Sprzęt zarabia na siebie sam, gdy Ty płacisz niskie, przewidywalne raty.

Optymalizacja Podatkowa 2.0

Tarcza Podatkowa

Wykorzystaj tarczę podatkową. Każda rata to koszt uzyskania przychodu, który realnie obniża Twoje zobowiązania wobec fiskusa.

Technologia Zawsze na Czas

Rotacja Floty IT

Nie czekaj latami na wymianę sprzętu. Leasing pozwala na regularną rotację floty IT, dzięki czemu Twój zespół zawsze pracuje na najszybszych i najbezpieczniejszych rozwiązaniach.

Formy Finansowania

Skrojone pod Twój Model Biznesowy. Wybierz drogę, która najlepiej pasuje do strategii rozwoju Twojej firmy.

Leasing Operacyjny

Wolność i Elastyczność

To najczęściej wybierana forma przez naszych partnerów B2B. Traktujesz leasing jak usługę.

DLA KOGO? Dla firm chcących regularnie odświeżać park maszynowy.
KORZYŚĆ Opłata wstępna i wszystkie raty są w całości kosztem uzyskania przychodu. Podatek VAT płacisz proporcjonalnie w każdej racie.

Leasing Finansowy

Inwestycja w Majątek

Idealny, gdy planujesz związać się ze sprzętem na dłużej i chcesz go amortyzować po swojej stronie.

DLA KOGO? Dla przedsiębiorców stawiających na budowę stałych aktywów firmy.
KORZYŚĆ Ty dokonujesz odpisów amortyzacyjnych, a część odsetkowa raty jest Twoim kosztem.

Twoja Droga do Nowoczesności

Proces w ITnes.pl jest tak płynny, jak praca na nowym workstation od HP czy Dell.

TECH

Wybór Rozwiązania

Wybierz topowy sprzęt z naszej oferty. Nasi eksperci pomogą Ci skonfigurować zestaw idealnie pod profil Twojej działalności.

LEARN

Konsultacja i Decyzja

Skontaktuj się ze swoim Dedykowanym Opiekunem. Wniosek procesujemy błyskawicznie – decyzję z PKO Leasing otrzymasz często w 15 minut.

TOGETHER

Podpisanie i Realizacja

Formalności ograniczamy do minimum. Podpisujesz umowę (często całkowicie online) i dołączasz do grona firm, które nie czekają na przyszłość, ale ją tworzą.

SUCCESS

Start Systemu

Sprzęt trafia do Twojego biura, gotowy do pracy, a Ty cieszysz się pełnym wsparciem posprzedażowym ITnes.pl.

PORADA EKSPERTA

Strategiczne Zarządzanie Cyklem Życia IT

„W dzisiejszym IT to nie posiadanie, a użytkowanie generuje zysk. Rekomendujemy leasing jako narzędzie do zarządzania TCO (Total Cost of Ownership). Zamiast jednorazowego kosztu 100 000 zł na serwery, zainwestuj te środki w rozwój produktu, a technologię sfinansuj z bieżących przychodów. To różnica między firmą, która trwa, a firmą, która dominuje."

FAQ – Rozumiemy Twój Biznes

Absolutnie. Dzięki partnerstwu z PKO Leasing oferujemy procedury uproszczone dla startupów i nowych podmiotów.
Praktycznie wszystko, co buduje Twoje środowisko pracy: laptopy, stacje robocze, serwery, macierze, monitory, a nawet specjalistyczne oprogramowanie.
Stawiamy na minimum biurokracji. W większości przypadków wystarczy NIP i dowód osobisty reprezentanta firmy.

ITnes.pl | IT for BUSINESS

Więcej niż Sklep – Twój Partner Technologiczny. Nie jesteśmy tylko dostawcą pudełek. Jesteśmy architektami Twojej przewagi konkurencyjnej.

Dedykowany Opiekun Klienta

W ITnes.pl nie jesteś numerem w systemie. Masz swojego partnera, który zna specyfikę Twojej branży i zawsze odbiera telefon.

A-brandy z Rodziny IT

Dostarczamy tylko rozwiązania od globalnych liderów (Dell, HP, Lenovo, Apple). To gwarancja jakości, prestiżu i niezawodności.

Wsparcie Przed i Posprzedażowe

Nasza rola nie kończy się na wystawieniu faktury. Doradzamy przy wyborze, wspieramy przy wdrożeniu i dbamy o Twój spokój w trakcie eksploatacji.

B2B DNA

Rozumiemy język biznesu. Nasza oferta jest elastyczna, skalowalna i zawsze zorientowana na Twój sukces.

Gotowy na przyspieszenie?

Porozmawiajmy o tym, jak leasing z PKO Leasing w ITnes.pl może odmienić Twoją firmę. Skontaktuj się z nami już dziś.

Skontaktuj się z nami

Sprzęt IT dla firm bez inwestycji na start

Zamiast jednorazowego wydatku rzędu kilkudziesięciu tysięcy zł – przewidywalny miesięczny koszt

Rozwiązanie dla klientów biznesowych

Sprzęt elektroniczny RentPay

finansowanie sprzętu IT
dla firm

RentPay to model finansowania, w którym firma korzysta ze sprzętu w zamian za stałą miesięczna opłatę. Nie inwestujesz w zakup środków trwałych – zachowujesz płynność finansową i kontrolę nad kosztami.

Jak wynajmować sprzęt za pomocą RentPay?

Zobacz opcję „Subskrybuj” przy na stronie produktu i sprawdź miesięczny koszt dla Twojej firmy

Dlaczego firmy wybierają subskrypcję?

Wykup

Stały miesięczny koszt bez dużych inwestycji

Nie angażujesz kapitału w zakup sprzętu, który traci wartość

Przedłużenie

Krótka umowa

Na 12 miesięcy. W ofercie dla firm sprzęt wymienisz już po pół roku.

Rozwiązanie

Możliwość zmiany sprzętu w trakcie umowy

Rozbudowujesz lub wymieniasz sprzęt bez rozwiązywania umowy, po 6 miesiącach możesz wymienić sprzęt na nowy – coś czego nie oferuje leasing.

Wykup 2

Ochrona i SafeUp w cenie

Subskrypcja sprzętu obejmuje bezpłatny pakiet ochronny SafeUp. Nie musisz martwić się kradzieżą i serwisem sprzętu.

Przedłużenie 2

Faktura VAT za usługę

Co miesiąc otrzymujesz fakturę VAT za subskrypcję, którą łatwo zaksięgujesz w koszty prowadzenia biznesu.

Jak działa RentPay?

1 Koszyk

Wybierz subskrypcję

W metodach płatności za produkt wybierz opcję SUBSKRYBUJ.

2 Koszyk

Podsumowanie oferty

Na tym etapie poznasz dokładną ofertę subskrypcji bądź najmu. Możesz dobrać dodatkowy pakiet serwisowy.

3 Koszyk

Zaakceptuj umowę

Na ekranie generowania Umowy zostaniesz poproszony o podanie swoich danych.

Przygotuj dowód osobisty, na podstawie Twoich informacji zostanie wygenerowana Umowa Subskrypcji. Zaakceptuj aby przejść dalej.

4 Koszyk

Subskrypcja dla biznesu

Po zaakceptowaniu Umowy należy wpłacić kaucję, która jest niezbędna do aktywowania Twojej Umowy.

Możesz to zrobić na dwa sposoby – płatnością online AutoPay bądź na podstawie Noty Księgowej. Pamiętaj, aby wpłacić kaucję z konta firmowego, inaczej niezbędna będzie dodatkowa weryfikacja. Po zaksięgowaniu wpłaty, wysyłamy Twój sprzęt!

Najczęstsze pytania

Czy subskrypcja to leasing?
Nie. W leasingu spłacasz sprzęt i często go wykupujesz. Dzięki subskrypcji płacisz tylko za korzystanie ze sprzętu, co znacznie zmniejsza Twoje firmowe wydatki.
Co zawiera cena subskrypcji?
Cena miesięcznego wynajmu związana jest ze spadkiem wartości urządzenia w czasie, kiedy jest użytkowany przez klienta. Oznacza to, że płacisz tylko za korzystanie z urządzenia. W cenę wliczony jest podstawowy pakiet ochronny.
Uproszczony proces zawarcia umowy
Proces wynajmu sprzętu IT został zaprojektowany z myślą o firmach, które cenią czas i sprawność działania. Ograniczamy formalności do niezbędnego minimum – bez rozbudowanej dokumentacji, długiego oczekiwania na decyzję czy skomplikowanych negocjacji. W kilku prostych krokach Twoja firma może szybko uzyskać dostęp do potrzebnego sprzętu.
Czy mogę zmienić sprzęt w trakcie umowy?
Tak. W trakcie trwania umowy zawsze możesz rozbudować sprzęt i po 6 miesiącach już wymieniać na inny model.
Co się stanie, jeśli sprzęt zostanie skradziony, zgubiony lub zniszczony?
Kradzież sprzętu należy jak najszybciej zgłosić na policję oraz do firmy WeSub S.A. W przypadku zgubienia lub zniszczenia wynajmowanego sprzętu należy natychmiastowo poinformować firmę WeSub S.A., której pracownicy udzielą szczegółowych informacji w celu dalszego postępowania.

Skontaktuj się z nami

```

Widok 360° nie jest dostępny dla tego produktu.