Laptop Lenovo ThinkPad T1g Gen 9 21UGKLZG7PB

Lenovo
21UGKLZG7PB
570542
0199276430472
Produkt modyfikowany na bazie konfiguracji: 21UG0007PB

Jesteśmy oficjalnym partnerem Lenovo

Konfigurator

Dysk

Hurry! only 1 szt. w magazynie.
32 464,00 zł
26 393,50 zł netto
Mała liczba sztuk w magazynie wysyłka w 24h
Rata od
694.78 zł
PKO Leasing Widget
Liczba sztuk
Produkt w dostawie Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia przewidywanej daty dostawy.

  Nowe produkty

Wyłącznie nowe, fabrycznie zapakowane produkty z oficjalnych polskich dystrybucji.

  Bezpieczna dostawa

Przesyłki są dostarczane przez renomowane firmy kurierskie i są ubezpieczone do pełnej wartości.

  Doradztwo i wsparcie

Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz pełne wsparcie przed i po sprzedaży.

Opis laptopa Lenovo ThinkPad T1g Gen 9 21UGKLZG7PB

Zdjęcie modelu Lenovo ThinkPad T1g Gen 9 21UGKLZG7PBNotebook Lenovo ThinkPad T1g Gen 9 21UGKLZG7PB należy do cenionej serii laptopów biznesowych Lenovo ThinkPad T1g Gen 9. Użytkownik ma do dyspozycji 64 GB pamięci RAM w układzie 1 x 64 GB. Producent zainstalował pamięć LPDDR5x. Maksymalna ilość pamięci RAM wynosi 96 GB. Profesjonalni użytkownicy z pewnością docenią obecność dedykowanego układu graficznego NVIDIA GeForce RTX 5070. Układ graficzny dysponuje 12 GB GDDR7 pamięci.

16-calowy ekran wyświetla obraz w rozdzielczości WUXGA (1920x1200 punktów). Matryca laptopa cechuje się jasnością 500 cd/m². Do wyświetlania obrazu wykorzystano matrycę IPS zapewniającą doskonały obraz.

W modelu 21UGKLZG7PB zainstalowano 16-rdzeniową jednostkę centralną Intel Core Ultra 9 (Core Ultra 9 386H). Wielkość pamięci cache CPU wynosi 18 MB. CPU pracuje z częstotliwością 4,9 GHz. Laptop oferuje zintegrowaną kartę graficzną Intel Graphics. Do przechowywania danych służy dysk SSD (M.2, PCIe, 5.0x4, Performance, NVMe, Opal, 2.0) o pojemności 2 TB. Uzupełnieniem pamięci masowej jest też drugi dysk SSD (M.2 NVMe PCie x3, 2280, 4 TB) o pojemności 4 TB. Notebook nie zawiera napędu optycznego. Notebook ThinkPad T1g Gen 9 21UGKLZG7PB ma preinstalowany system Windows 11 Pro.

W laptopie zainstalowano moduły komunikacji Bluetooth (wersja 5.4) i Wi-Fi.

Laptop oferuje następujące porty: port USB-A 3.2 Gen 2 (Always On), port HDMI 2.1, dwa porty Thunderbolt 5 (DisplayPort 2.1, PowerDelivery 3.1), port Thunderbolt 4 (PowerDelivery 3.1) oraz port słuchawkowe. Do wprowadzania danych służy podświetlana klawiatura. Do dyspozycji użytkownika laptopa oddano także TouchPad i TrackPoint.

Całość zamknięto w czarnej obudowie z aluminium. Cechą charakterystyczną laptopa jest niska waga, która wynosi tylko 1,8 kg.

Urządzenie jest zgodne z certyfikatami TÜV Rheinland Low Blue Light, RoHS compliant, Eyesafe Certified 2.0, TCO Certified, generation 10, MIL-STD-810H, EPEAT Gold Registered oraz Energy Star 9.0. Jedną z zalet produktu jest wbudowana kamera internetowa. Komputer zawiera czytnik kart SDXC. Producent udziela na komputer 3-letniej gwarancji w trybie On-Site - gwarancja tego typu obejmuje naprawę w siedzibie klienta. Podzespoły instalowane w ramach modyfikacji konfiguracji bazowej producenta są objęte gwarancją 3 lata Carry-in.

Procesor Intel Core Ultra 9 386H

Procesor Intel Core Ultra 9 386H Intel Core Ultra 9 386H stanowi zaawansowany przykład jednostki typu SoC z nowoczesnej rodziny Panther Lake, oferując użytkownikom potężną konfigurację składającą się z 16 rdzeni. Procesor ten został wyposażony w 18 MB pamięci Intel Smart Cache oraz nieco mniejszy, ale wydajny 4-rdzeniowy zintegrowany układ graficzny nowej generacji. Z myślą o zastosowaniach biznesowych i profesjonalnych, producent zapewnił pełne wsparcie dla technologii vPro, co umożliwia zdalne zarządzanie oraz zwiększa bezpieczeństwo floty urządzeń.

Sercem modelu 386H jest płytka obliczeniowa produkowana przez firmę Intel w nowatorskim procesie technologicznym 18A, co stanowi o jej wyjątkowej efektywności. Wewnątrz tej struktury znajdują się cztery duże rdzenie Cougar Cove P-Core, które osiągają taktowanie do 4,9 GHz, zapewniając bezkompromisową wydajność w zadaniach jednowątkowych. Architekturę tę uzupełnia osiem rdzeni Darkmont E-Core oraz cztery dodatkowe, energooszczędne rdzenie Darkmont LP E-Core, które optymalizują zużycie energii podczas mniej wymagających operacji systemowych.

Możliwości tego procesora wykraczają poza standardowe obliczenia dzięki obecności nowoczesnej jednostki NPU 5, która osiąga wydajność na poziomie 50 TOPS w operacjach INT 8, przyspieszając tym samym zadania związane ze sztuczną inteligencją. Zaawansowane przetwarzanie obrazu powierzono procesorowi IPU 7.5, a zintegrowany kontroler pamięci pozwala na elastyczną konfigurację sprzętu. Użytkownicy mogą skorzystać z maksymalnie 96 GB pamięci LPDDR5-8533 lub zdecydować się na 128 GB pamięci DDR5-7200, co zapewnia ogromną przestrzeń dla najbardziej wymagających aplikacji.

Kafelek graficzny tego procesora, mimo posiadania mniejszej liczby czterech rdzeni Xe3, nadal oferuje nowoczesne funkcje, takie jak sprzętowa obsługa ray tracingu. Co ciekawe, ten konkretny element SoC jest produkowany przez Intela w procesie technologicznym Intel 3, co odróżnia go od rozwiązań stosowanych w innych modelach serii. System ten jest zatem zrównoważonym połączeniem mocy obliczeniowej z solidnym wsparciem dla nowoczesnych interfejsów wizualnych.

Trzeci chipset wchodzący w skład tej konstrukcji pełni rolę kontrolera platformy i jest wytwarzany w zakładach TSMC. Wyróżnia się on na tle innych jednostek Panther Lake obecnością aż 20 linii PCIe, co stanowi istotny wzrost w porównaniu do 12 linii dostępnych w pokrewnych chipach. Kontroler ten integruje również cztery złącza Thunderbolt 4 oraz najnowocześniejsze standardy komunikacji bezprzewodowej, w tym Wi-Fi 7 (R2) oraz Bluetooth Core 6.0, gwarantując błyskawiczny transfer danych.

Pod względem zapotrzebowania na energię, Intel Core Ultra 9 386H jest jednostką niezwykle elastyczną, o bazowym współczynniku TDP mieszczącym się w granicach od 15 do 25 watów. W sytuacjach wymagających nagłego przyrostu mocy, procesor potrafi krótkotrwale zwiększyć pobór energii do 80 watów, co pozwala na sprawne radzenie sobie z intensywnymi obciążeniami bez stałego obciążania baterii urządzenia mobilnego.

Karta graficzna NVIDIA GeForce RTX 5070

Karta graficzna NVIDIA GeForce RTX 5070 Mobilny układ graficzny NVIDIA GeForce RTX 5070 Mobile został wprowadzony na rynek w kwietniu 2025 roku jako zaawansowane rozwiązanie dla laptopów nowej generacji. Jednostka ta bazuje na architekturze Blackwell i wykorzystuje procesor graficzny GB206, który jest wytwarzany w precyzyjnym procesie technologicznym 5 nm. Pełne wsparcie dla standardu DirectX 12 Ultimate zapewnia użytkownikom pewność, że wszystkie nowoczesne gry będą działać poprawnie na tym sprzęcie. Ponadto technologia ta gwarantuje obsługę sprzętowego ray tracingu oraz variable-rate shading w nadchodzących tytułach, co znacząco podnosi jakość oprawy wizualnej. Sam procesor GB206 jest układem o średniej wielkości, charakteryzującym się powierzchnią rdzenia wynoszącą 181 mm2 oraz ogromną liczbą 21 900 milionów tranzystorów.

Pod względem specyfikacji technicznej układ dysponuje 4608 jednostkami cieniującymi, 144 jednostkami mapowania tekstur oraz 48 potokami renderującymi. W strukturze chipu zintegrowano również 144 rdzenie Tensor, które wydatnie przyspieszają operacje oparte na sztucznej inteligencji i uczeniu maszynowym, a także 36 rdzeni dedykowanych akceleracji śledzenia promieni. NVIDIA zdecydowała się na wyposażenie tego modelu w 8 GB nowoczesnej pamięci GDDR7, która komunikuje się z procesorem za pośrednictwem 128-bitowego interfejsu. Taktowanie bazowe układu GPU wynosi 907 MHz i może zostać zwiększone w trybie Boost do 1425 MHz, natomiast pamięć operuje przy częstotliwości 1500 MHz, co dzięki nowej technologii zapewnia efektywną szybkość przesyłu danych na poziomie 24 Gbps.

Niezwykle istotnym parametrem jest maksymalny pobór mocy, który w tym przypadku został określony na poziomie zaledwie 50 W, co czyni ten układ wysoce energooszczędnym rozwiązaniem dla urządzeń mobilnych. Z racji swojego przeznaczenia do laptopów, chip nie posiada własnych, bezpośrednich wyjść wideo i wykorzystuje system wyświetlania obrazu zintegrowany z urządzeniem hosta. GeForce RTX 5070 Mobile łączy się z resztą podzespołów za pomocą nowoczesnego interfejsu PCI-Express 5.0 x16, co zapewnia maksymalną przepustowość i brak opóźnień w komunikacji z systemem.

Copilot+ PC

Copilot+ PC Wybierając laptop Lenovo ThinkPad T1g Gen 9 21UGKLZG7PB z certyfikatem Copilot+ PC, otrzymujesz sprzęt spełniający najbardziej wyśrubowane wymagania Microsoft dotyczące sprzętowej akceleracji AI. Kluczowym wymogiem jest wydajność jednostki NPU na poziomie co najmniej 40+ TOPS (bilionów operacji na sekundę), co w połączeniu z szybką pamięcią RAM i dyskami SSD NVMe, przekłada się na błyskawiczne działanie modeli językowych i graficznych uruchamianych lokalnie na urządzeniu.

Praca w tym standardzie oznacza wyższe bezpieczeństwo – wiele procesów AI odbywa się bezpośrednio na Twoim urządzeniu, a nie w chmurze. Użytkownik może korzystać z narzędzi takich jak Cocreator w aplikacji Paint do generowania grafik na podstawie szkiców czy zaawansowanych efektów Windows Studio Effects, które optymalizują obraz i dźwięk podczas rozmów online, dbając o kontakt wzrokowy i eliminację szumów otoczenia. Wszystko to przy zachowaniu legendarnej trwałości ThinkPada i optymalizacji zużycia energii, która wyznacza nowe standardy w branży laptopów biznesowych.

Certyfikat RoHS

Certyfikat RoHS RoHS, czyli unijna dyrektywa ograniczająca stosowanie substancji niebezpiecznych, to kluczowy akt prawny wymuszający na producentach elektroniki eliminację toksycznych składników z procesu wytwarzania sprzętu. Norma ta surowo limituje dopuszczalne stężenie takich pierwiastków jak ołów, rtęć, kadm czy sześciowartościowy chrom, które po wyrzuceniu urządzenia na śmietnik mogłyby trwale skazić glebę oraz wody gruntowe. Dzięki rygorystycznym kontrolom na każdym etapie łańcucha dostaw, certyfikat ten gwarantuje, że laptopy, smartfony czy komponenty komputerowe są znacznie bezpieczniejsze dla użytkowników oraz pracowników zakładów recyklingowych. Obecność oznaczenia zgodności z dyrektywą na urządzeniu serii Lenovo ThinkPad T1g Gen 9 jest dla świadomego konsumenta jasnym sygnałem, że zakupiony sprzęt został wykonany z poszanowaniem zdrowia publicznego i rygorystycznych norm ochrony biosfery.

Układ Neural Processing Unit

Układ Neural Processing Unit 21UGKLZG7PB wyposażono w procesor z układem NPU. NPU, czyli Neural Processing Unit, to wyspecjalizowany akcelerator sprzętowy zaprojektowany od podstaw w celu efektywnego wykonywania obliczeń związanych z sieciami neuronowymi oraz algorytmami sztucznej inteligencji. W przeciwieństwie do tradycyjnych procesorów centralnych, które są zoptymalizowane pod kątem zadań ogólnych, NPU koncentruje się na masowo równoległym przetwarzaniu operacji matematycznych na macierzach i wektorach.

Architektura ta pozwala na znaczne odciążenie jednostek CPU i GPU, przejmując od nich zadania takie jak rozpoznawanie obrazów, przetwarzanie języka naturalnego czy zaawansowana edycja wideo w czasie rzeczywistym. Dzięki wysokiej specjalizacji układy te charakteryzują się wyjątkową efektywnością energetyczną, co jest kluczowe w urządzeniach mobilnych i laptopach, gdzie liczy się każdy wat zużytej energii przy zachowaniu płynności działania funkcji AI.

Współczesne jednostki NPU są integrowane bezpośrednio w strukturę procesorów wielordzeniowych, tworząc z nimi spójny ekosystem zdolny do błyskawicznej analizy danych bez konieczności przesyłania ich do chmury obliczeniowej. Rozwiązanie to nie tylko zwiększa szybkość reakcji aplikacji, ale również podnosi poziom prywatności użytkownika, ponieważ większość operacji związanych z uczeniem maszynowym odbywa się lokalnie na danym urządzeniu.

Wykorzystanie NPU przekłada się na realne korzyści w codziennym użytkowaniu, takie jak inteligentne zarządzanie energią, poprawa jakości rozmów wideo poprzez automatyczne usuwanie szumów czy przyspieszenie pracy w profesjonalnych programach graficznych. Technologia ta staje się obecnie standardem w nowoczesnych komputerach osobistych, definiując nową kategorię sprzętu zdolnego do natywnej obsługi zaawansowanych modeli językowych i asystentów cyfrowych bezpośrednio z poziomu systemu operacyjnego.

Klawiatura podświetlana

Klawiatura podświetlana W laptopach klasy biznesowej i premium podświetlenie klawiatury realizowane jest za pomocą energooszczędnych diod LED. System ten został zaprojektowany tak, aby zminimalizować pobór prądu z baterii, co jest kluczowe podczas pracy mobilnej. Białe, eleganckie i dyskretne, typowe dla serii biznesowych światło klawiatury pomaga w skupieniu się i męczy oczu licznymi kolorami i migotaniem. Podświetlana klawiatura pozwala na pracę miejscach gdzie oświetlenie nie jest odpowiednie. Praca w podróży służbowej w pociągu czy samolocie może być wygodniejsza, gdy klawisze będą łagodnie podświetlone. W laptopach biznesowych taka funkcja może okazać się nieoceniona i niezbędna, zwłaszcza dla osób, które często pracują poza biurem.

TrackPoint

TrackPoint Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z ThinkPadem, czerwony punkt na środku klawiatury może Cię intrygować. To TrackPoint – inteligentny manipulator, który zastępuje myszkę. Choć na początku wymaga chwili przyzwyczajenia, po krótkim czasie staje się najbardziej intuicyjnym sposobem sterowania komputerem. Pozwala na znacznie dokładniejsze ruchy niż gładzik, co jest kluczowe np. w tabelach Excela. Możesz pracować z laptopem na kolanach, na małym stoliku kawiarnianym czy w ciasnym fotelu lotniczym bez potrzeby przesuwania ręki na boki. Środkowy przycisk pod spacją pozwala na błyskawiczne przewijanie długich stron internetowych – wystarczy przytrzymać go i lekko pchnąć TrackPoint.

To mały element, który definiuje komfort pracy na laptopach Lenovo, sprawiając, że pisanie i nawigacja stają się jedną, spójną czynnością.

Technologia NVMe

Technologia NVMe NVMe, czyli Non-Volatile Memory Express, to nowoczesny protokół komunikacyjny zaprojektowany od podstaw z myślą o wykorzystaniu pełnego potencjału szybkich pamięci flash oraz dysków półprzewodnikowych. W przeciwieństwie do starszych standardów, które powstały jeszcze w erze dysków mechanicznych, rozwiązanie to wykorzystuje szybką magistralę PCIe, co pozwala na drastyczne obniżenie opóźnień i ogromny wzrost przepustowości danych. Dzięki obsłudze tysięcy równoległych kolejek komend, dyski pracujące w tym standardzie potrafią przetwarzać informacje z prędkością nieosiągalną dla tradycyjnych interfejsów, co przekłada się na błyskawiczny start systemu oraz natychmiastowe wczytywanie rozbudowanych gier i profesjonalnych aplikacji. Technologia ta stała się fundamentem nowoczesnych komputerów, oferując użytkownikom niespotykaną wcześniej responsywność i efektywność podczas pracy z dużymi zbiorami plików.

Gwarancja On-Site Premier Support

Gwarancja To najwyższy poziom wsparcia technicznego dostępny na rynku, znany jako Premier Support. Wykracza daleko poza zwykłą naprawę sprzętu. Zyskujesz bezpośredni dostęp do dedykowanych, zaawansowanych inżynierów (często 24/7), pomijając standardowe infolinie i automatyczne skrypty rozmów.

Usługa obejmuje nie tylko naprawy sprzętowe (zazwyczaj w trybie Next Business Day), ale także wsparcie w zakresie oprogramowania, problemów z siecią czy konfiguracją. To kompleksowa opieka IT, w której producent przejmuje odpowiedzialność za rozwiązanie problemu „end-to-end”, a Ty masz pewność priorytetowego traktowania każdego zgłoszenia.

Kensington Lock

Kensington Lock Gniazdo linki zabezpieczającej przed kradzieżą to popularny mechanizm poprawiający bezpieczeństwo komputerów biznesowych. Najczęstszym standardem jest Kensington Lock, nazwany tak od producenta, który wprowadził to rozwiązanie na rynek. laptopy serii Lenovo ThinkPad T1g Gen 9 otrzymały takie gniazdo by lepiej chronić urządzenie przed przywłaszczeniem przez osoby postronne w zatłoczonych biurach, urzędach, sklepach czy innych lokalach usługowych. Specjalnie zaprojektowane, wzmocnione gniazdo chroni urządzenie przed łatwą kradzieżą. Solidne wykonanie sprawia, że wyrwanie linki czy gniada jest wręcz niemożliwe.

Intel vPro

Intel vPro Notebook Lenovo ThinkPad T1g Gen 9 21UGKLZG7PB wspiera technologię Intel vPro, która stanowi zintegrowaną platformę sprzętową zaprojektowaną z myślą o potrzebach nowoczesnego biznesu. Łączy w sobie wysoką wydajność, zaawansowane funkcje bezpieczeństwa oraz rozbudowane możliwości zdalnego zarządzania. Fundamentem tego rozwiązania jest ścisła integracja procesorów Intel Core z dedykowanymi chipsetami i kartami sieciowymi, co pozwala na stworzenie stabilnego i przewidywalnego środowiska informatycznego w dużych organizacjach.

Jednym z najważniejszych elementów platformy jest technologia Intel Active Management Technology, która umożliwia działom IT uzyskanie dostępu do komputera nawet w sytuacji, gdy system operacyjny uległ awarii lub urządzenie jest wyłączone. Dzięki takiemu rozwiązaniu administratorzy mogą zdalnie naprawiać błędy, aktualizować oprogramowanie układowe czy przeprowadzać inwentaryzację sprzętu bez konieczności fizycznej obecności przy danym stanowisku pracy.

Kwestie bezpieczeństwa są realizowane poprzez rozwiązanie Intel Hardware Shield, które oferuje ochronę wykraczającą poza możliwości tradycyjnego oprogramowania antywirusowego. System ten monitoruje integralność procesów na poziomie sprzętowym, chroniąc BIOS przed atakami oraz izolując krytyczne dane w bezpiecznych kontenerach, co znacząco minimalizuje ryzyko infekcji złośliwym oprogramowaniem typu ransomware.

Ważnym aspektem Intel vPro jest również program Intel Stable IT Platform, który gwarantuje przedsiębiorstwom niezmienność kluczowych komponentów sprzętowych i sterowników przez co najmniej piętnaście miesięcy od premiery produktu. Taka stabilność pozwala na uniknięcie problemów z kompatybilnością podczas wdrażania nowych obrazów systemu i ułatwia zarządzanie cyklem życia floty komputerowej w firmie. Całość technologii została zoptymalizowana pod kątem współpracy z nowoczesnymi systemami operacyjnymi, oferując płynne przejście między różnymi trybami pracy przy zachowaniu maksymalnej energooszczędności i responsywności sprzętu.

Certyfikat MIL-STD-810H

Certyfikat MIL-STD-810H W świecie nowoczesnego biznesu awaria sprzętu to nie tylko koszt serwisu, ale przede wszystkim ryzyko przestoju i utraty danych. Dlatego laptopy serii Lenovo ThinkPad T1g Gen 9 przechodzą rygorystyczną ścieżkę certyfikacji według normy MIL-STD-810H. Ten zaktualizowany standard wojskowy kładzie jeszcze większy nacisk na trwałość konstrukcji w obliczu codziennych zagrożeń.

Proces certyfikacji obejmuje szereg zaawansowanych prób, takich jak testy odporności na korozję (mgła solna), promieniowanie słoneczne, a nawet wpływ grzybów i pleśni, co jest kluczowe dla osób pracujących w zmiennych warunkach klimatycznych. Solidne zawiasy, wzmocniona obudowa i precyzyjnie chronione podzespoły wewnętrzne sprawiają, że urządzenia te są niemal niezniszczalne w standardowym użytkowaniu biurowym. Wybierając serię Lenovo ThinkPad T1g Gen 9 z certyfikatem MIL-STD-810H, inwestujesz w narzędzie pracy, które nie zawiedzie w kluczowym momencie, bez względu na to, czy pracujesz w biurze, na hali produkcyjnej, czy w terenie.

Matryca IPS

Matryca IPS Laptop Lenovo ThinkPad T1g Gen 9 21UGKLZG7PB otrzymał matrycę IPS, czyli In-Plane Switching. Jest to technologia wyświetlaczy ciekłokrystalicznych zaprojektowana w celu wyeliminowania głównych ograniczeń starszych paneli typu TN. Jej najważniejszą cechą jest to, że kryształy poruszają się równolegle do płaszczyzny ekranu, co pozwala na uzyskanie wyjątkowo szerokich kątów widzenia sięgających 178 stopni bez degradacji kolorów czy utraty kontrastu.

Dzięki precyzyjnemu sterowaniu światłem matryce te oferują bardzo wierne odwzorowanie barw i głębokie nasycenie, co czyni je standardem w pracy grafików, fotografów oraz montażystów wideo. Choć historycznie charakteryzowały się wolniejszym czasem reakcji, współczesne panele IPS dogoniły inne technologie, stając się uniwersalnym wyborem łączącym świetną jakość obrazu z zadowalającą płynnością w grach i multimediach.

Czytnik linii papilarnych

Czytnik linii papilarnych Laptopy serii Lenovo ThinkPad T1g Gen 9 słyną z niezawodności i zabezpieczeń, a wbudowany czytnik linii papilarnych jest tego najlepszym dowodem. To popularne zabezpieczenie biometryczne nie tylko gwarantuje, że nikt niepowołany nie uzyska dostępu do Twoich projektów, ale także oferuje najwyższy komfort użytkowania. Wystarczy jedno dotknięcie palca, aby błyskawicznie odblokować komputer i wrócić do przerwanych zadań. Rezygnacja z wpisywania hasła to oszczędność czasu i wygoda, która w dzisiejszym, dynamicznym świecie biznesu jest nieoceniona. Czytnik linii papilarnych w urządzeniach biznesowych to synergia bezpieczeństwa i nowoczesnego designu.

TPM

TPM Laptopy serii Lenovo ThinkPad T1g Gen 9 wykorzystują układ TPM jako dedykowany układ bezpieczeństwa, który jest fizycznie odizolowany od reszty podzespołów na płycie głównej. Takie rozwiązanie gwarantuje, że klucze kryptograficzne są generowane i przechowywane w środowisku odpornym na ataki hakerskie skierowane bezpośrednio w system operacyjny. Moduł ten staje się kluczowym elementem podczas współpracy z funkcją BitLocker, ponieważ odpowiada za automatyczne zarządzanie dostępem do zaszyfrowanych partycji dysku przy każdym uruchomieniu komputera. Dodatkowo układ monitoruje integralność oprogramowania układowego, blokując dostęp do danych w sytuacji, gdy wykryje nieautoryzowaną ingerencję w pliki startowe systemu Windows.

Złącze Thunderbolt 5

Złącze Thunderbolt 5 Wybierając laptopy serii Lenovo ThinkPad T1g Gen 9 z portem Thunderbolt 5, inwestujesz w najwyższy komfort organizacji stanowiska pracy. Ten wszechstronny port pozwala na stworzenie zaawansowanego ekosystemu biurowego przy użyciu jednego przewodu. Dzięki ogromnej przepustowości, stacja dokująca Thunderbolt 5 staje się prawdziwym centrum dowodzenia – bez najmniejszych opóźnień obsłuży kilka monitorów o wysokiej rozdzielczości, szybkie macierze dyskowe oraz całą gamę akcesoriów, od myszy czy klawiatury po profesjonalne karty dźwiękowe.

Taka konfiguracja eliminuje plątaninę kabli na biurku i pozwala na błyskawiczne przejście z trybu mobilnego do pełnej pracy stacjonarnej. Co więcej, Thunderbolt 5 jest w pełni wstecznie kompatybilny z poprzednimi wersjami Thunderbolt oraz urządzeniami USB, co zapewnia pełne wsparcie dla posiadanych już akcesoriów, jednocześnie otwierając drzwi do technologii przyszłości.

Wi-Fi 7

Wi-Fi 7 Lenovo ThinkPad T1g Gen 9 21UGKLZG7PB z Wi-Fi 7 to przeskok technologiczny, który odczujesz przy każdym kliknięciu. Jeśli Wi-Fi 6 było jak szybka autostrada, to Wi-Fi 7 jest jak wielopoziomowy system transportowy, w którym dane nigdy nie stoją w korku. Dzięki technologii MLO, Twój laptop korzysta z kilku pasm naraz. Jeśli jedno pasmo zostanie obciążone, dane natychmiast płyną drugim, co eliminuje przycięcia podczas ważnych rozmów online. Pobieranie ogromnych projektów czy aktualizacji systemu trwa teraz sekundy, a nie minuty. Funkcja Puncturing sprawia, że mikrofalówki czy routery sąsiadów nie spowalniają już Twojej pracy – sieć „obchodzi” zakłócenia szerokim łukiem.

Dodatkowo nowoczesny Bluetooth 5.4 zintegrowany z kartą to jeszcze pewniejsze połączenie z bezprzewodowymi słuchawkami i myszką, przy minimalnym zużyciu energii.

: 21UGKLZG7PB
Hurry! only 1 szt. w magazynie.
Informacje podstawowe
Producent
Lenovo
Produkt
Laptop
Rodzaj konfiguracji
Rozszerzona
Certyfikat Intel EVO
Nie
Model
ThinkPad T1g Gen 9
Stan
Nowy
Gwarancja
3 lata On-Site (w tym 3 lata Premier Support)
Laptop konwertowalny
Nie
Materiał obudowy
Aluminium
Kolor obudowy
Czarny
Kamera internetowa
Tak
Procesor
Procesor
Intel Core Ultra 9
Generacja procesora
Panther Lake
Typ procesora
Model: Core Ultra 9 386H
Częstotliwość: 4,9 GHz
Cache: 18 MB
Obsługiwane gniazda: FCBGA2540
Obsługiwana pamięć: Up to LPDDR5X 8533 MT/s Up to DDR5 7200 MT/s
Zestaw instrukcji: 64-bit
Technologia Intel vPro
Tak
Liczba rdzeni procesora
16
Układ NPU (AI)
Tak
Technologia AMD DASH
Nie
Liczba zainstalowanych procesorów
1
Chipset płyty głównej
Intel SoC
Pamięć RAM
Pamięć zainstalowana
64 GB
Typ pamięci
1 x 64 GB
LPCAMM2
LPDDR5x
8533 MT/s
Liczba banków pamięci
1
Maksymalna ilość pamięci
96 GB
Dyski
Dysk
SSD
Pojemność dysku
2 TB
Parametry dysku
M.2
2280
PCIe
5.0x4
Performance
NVMe
Opal
2.0
Dysk 2
SSD
Pojemność dysku 2
4 TB
Parametry dysku 2
M.2 NVMe PCie x3
SSD
jednostronne
2280
4 TB
Dysk 3
brak
Dysk 4
brak
Napęd optyczny
brak
Ekran
Przekątna ekranu
16"
Rozdzielczość
1920x1200 (WUXGA)
Technologia matrycy
IPS
Jasność matrycy
500 cd/m²
Ekran dotykowy
Nie
Filtr prywatyzujący
Nie
High Dynamic Range (HDR)
Nie
Informacja o ekranie
16" WUXGA (1920x1200) IPS 500nits
Anti-glare
100% sRGB
60Hz
Low Power
Eyesafe
TÜV Low Blue Light
Karta graficzna
Zintegrowana karta graficzna
Intel Graphics
PassMark karty zintegrowanej
5491
Dedykowana karta graficzna
NVIDIA GeForce RTX 5070
Typ dedykowanej karty graficznej
Pamięć video: 12 GB GDDR7
Rodzaj karty graficznej
Dedykowana
Interfejsy i komunikacja
Interfejsy
2 x Thunderbolt 5 (DisplayPort 2.1, PowerDelivery 3.1)
1 x Thunderbolt 4 (PowerDelivery 3.1)
1 x USB-A 3.2 Gen 2 (Always On)
1 x HDMI 2.1
1 x Gniazdo słuchawkowe
Złącza, gniazda rozszerzeń
Czytnik kart SDXC
Modem WWAN
Nie
Typ modemu WWAN
brak
Komunikacja
Wi-Fi 7 (802.11be)
Bluetooth 5.4
Złącze Thunderbolt
Thunderbolt 5
Złącze HDMI
Tak
Złącze DisplayPort
Nie
Złącze VGA (15-pin D-Sub)
Nie
Wi-Fi
Tak
Złącze COM (RS-232)
Nie
Bluetooth
Tak
Pozostałe
Multimedia
SoundWire
Cirrus Logic CS42L43
2 mikrofony
Stereo speakers:
WLAN model: Dual speakers 2W x2, Dolby Atmos
WWAN model: Quad speakers (2W x2 + 1W x2), Dolby Atmos
Kamera internetowa 5.0MP + IR with Privacy Shutter, HDR and Computer Vision Human Prese
Bezpieczeństwo
Dedykowany układ szyfrowania TPM 2.0 Enabled
Czytnik linii papilarnych (dotykowy, Match-on-Chip), Zintegrowany z przyciskiem uruchamiania
Kensington Lock (Nano), 2.5 x 6 mm
Computer Vision-based Human Presence Detection
Bottom cover tamper detection
Czytnik kart SmartCard
Nie
Wprowadzanie danych
Touchpad
TrackPoint
Klawiatura podświetlana
Układ klawiatury
Międzynarodowy
Podświetlana klawiatura
Tak
Czytnik linii papilarnych
Tak
Klawiatura numeryczna
Nie
Near Field Communication (NFC)
Nie
Zasilanie
Zasilacz 140W USB-C GaN (3-pin)
Kensington Lock
Tak
Bateria
Bateria 90 Wh
Trusted Platform Module (TPM)
Tak
System operacyjny
Windows 11 Pro
Wymiary
Szerokość: 354 mm
Głębokość: 241 mm
Wysokość: 16 mm
Certyfikaty
MIL-STD-810H
Eyesafe Certified 2.0
TÜV Rheinland Low Blue Light
Energy Star 9.0
EPEAT Gold Registered
RoHS compliant
TCO Certified, generation 10
Certyfikat MIL-STD-810
MIL-STD-810H
Certyfikat EPEAT Silver
Tak
W zestawie
Lenovo AI Now + Intel Connectivity Performance Suite
Zasilacz 140W USB-C GaN (3-pin)
Waga
1,8 kg
Copilot+ PC
Tak

Specyficzne kody

EAN13
0199276430472
MPN
21UG0007PB
Przesyłka kurierska
Darmowa

Widok 360° nie jest dostępny dla tego produktu.

ITnes.pl · PKO Leasing

Finansowanie jutra:
Leasing w ITnes.pl

Napędzamy Twój biznes technologią, której nie musisz kupować na własność.

W świecie nowoczesnego biznesu wygrywają ci, którzy potrafią szybciej adaptować zmiany. W ITnes.pl wierzymy, że dostęp do najpotężniejszych narzędzi IT nie powinien być ograniczony jednorazowym wydatkiem. Dlatego, wspólnie z PKO Leasing – niekwestionowanym liderem rynku – stworzyliśmy ekosystem finansowy, który pozwala Twojej firmie wejść na wyższy poziom efektywności bez obciążania budżetu.

Dlaczego Leasing z ITnes.pl to Twój strategiczny ruch?

Leasing w naszym wydaniu to nie tylko rata.
To Power Up dla Twojej infrastruktury IT.

Maksymalna Płynność

Cash Flow Mastery

Zachowaj gotówkę na kluczowe inwestycje, marketing czy ekspansję. Sprzęt zarabia na siebie sam, gdy Ty płacisz niskie, przewidywalne raty.

Optymalizacja Podatkowa 2.0

Tarcza Podatkowa

Wykorzystaj tarczę podatkową. Każda rata to koszt uzyskania przychodu, który realnie obniża Twoje zobowiązania wobec fiskusa.

Technologia Zawsze na Czas

Rotacja Floty IT

Nie czekaj latami na wymianę sprzętu. Leasing pozwala na regularną rotację floty IT, dzięki czemu Twój zespół zawsze pracuje na najszybszych i najbezpieczniejszych rozwiązaniach.

Formy Finansowania

Skrojone pod Twój Model Biznesowy. Wybierz drogę, która najlepiej pasuje do strategii rozwoju Twojej firmy.

Leasing Operacyjny

Wolność i Elastyczność

To najczęściej wybierana forma przez naszych partnerów B2B. Traktujesz leasing jak usługę.

DLA KOGO? Dla firm chcących regularnie odświeżać park maszynowy.
KORZYŚĆ Opłata wstępna i wszystkie raty są w całości kosztem uzyskania przychodu. Podatek VAT płacisz proporcjonalnie w każdej racie.

Leasing Finansowy

Inwestycja w Majątek

Idealny, gdy planujesz związać się ze sprzętem na dłużej i chcesz go amortyzować po swojej stronie.

DLA KOGO? Dla przedsiębiorców stawiających na budowę stałych aktywów firmy.
KORZYŚĆ Ty dokonujesz odpisów amortyzacyjnych, a część odsetkowa raty jest Twoim kosztem.

Twoja Droga do Nowoczesności

Proces w ITnes.pl jest tak płynny, jak praca na nowym workstation od HP czy Dell.

TECH

Wybór Rozwiązania

Wybierz topowy sprzęt z naszej oferty. Nasi eksperci pomogą Ci skonfigurować zestaw idealnie pod profil Twojej działalności.

LEARN

Konsultacja i Decyzja

Skontaktuj się ze swoim Dedykowanym Opiekunem. Wniosek procesujemy błyskawicznie – decyzję z PKO Leasing otrzymasz często w 15 minut.

TOGETHER

Podpisanie i Realizacja

Formalności ograniczamy do minimum. Podpisujesz umowę (często całkowicie online) i dołączasz do grona firm, które nie czekają na przyszłość, ale ją tworzą.

SUCCESS

Start Systemu

Sprzęt trafia do Twojego biura, gotowy do pracy, a Ty cieszysz się pełnym wsparciem posprzedażowym ITnes.pl.

PORADA EKSPERTA

Strategiczne Zarządzanie Cyklem Życia IT

„W dzisiejszym IT to nie posiadanie, a użytkowanie generuje zysk. Rekomendujemy leasing jako narzędzie do zarządzania TCO (Total Cost of Ownership). Zamiast jednorazowego kosztu 100 000 zł na serwery, zainwestuj te środki w rozwój produktu, a technologię sfinansuj z bieżących przychodów. To różnica między firmą, która trwa, a firmą, która dominuje."

FAQ – Rozumiemy Twój Biznes

Absolutnie. Dzięki partnerstwu z PKO Leasing oferujemy procedury uproszczone dla startupów i nowych podmiotów.
Praktycznie wszystko, co buduje Twoje środowisko pracy: laptopy, stacje robocze, serwery, macierze, monitory, a nawet specjalistyczne oprogramowanie.
Stawiamy na minimum biurokracji. W większości przypadków wystarczy NIP i dowód osobisty reprezentanta firmy.

ITnes.pl | IT for BUSINESS

Więcej niż Sklep – Twój Partner Technologiczny. Nie jesteśmy tylko dostawcą pudełek. Jesteśmy architektami Twojej przewagi konkurencyjnej.

Dedykowany Opiekun Klienta

W ITnes.pl nie jesteś numerem w systemie. Masz swojego partnera, który zna specyfikę Twojej branży i zawsze odbiera telefon.

A-brandy z Rodziny IT

Dostarczamy tylko rozwiązania od globalnych liderów (Dell, HP, Lenovo, Apple). To gwarancja jakości, prestiżu i niezawodności.

Wsparcie Przed i Posprzedażowe

Nasza rola nie kończy się na wystawieniu faktury. Doradzamy przy wyborze, wspieramy przy wdrożeniu i dbamy o Twój spokój w trakcie eksploatacji.

B2B DNA

Rozumiemy język biznesu. Nasza oferta jest elastyczna, skalowalna i zawsze zorientowana na Twój sukces.

Gotowy na przyspieszenie?

Porozmawiajmy o tym, jak leasing z PKO Leasing w ITnes.pl może odmienić Twoją firmę. Skontaktuj się z nami już dziś.

Skontaktuj się z nami

Sprzęt IT dla firm bez inwestycji na start

Zamiast jednorazowego wydatku rzędu kilkudziesięciu tysięcy zł – przewidywalny miesięczny koszt

Rozwiązanie dla klientów biznesowych

Sprzęt elektroniczny RentPay

finansowanie sprzętu IT
dla firm

RentPay to model finansowania, w którym firma korzysta ze sprzętu w zamian za stałą miesięczna opłatę. Nie inwestujesz w zakup środków trwałych – zachowujesz płynność finansową i kontrolę nad kosztami.

Jak wynajmować sprzęt za pomocą RentPay?

Zobacz opcję „Subskrybuj” przy na stronie produktu i sprawdź miesięczny koszt dla Twojej firmy

Dlaczego firmy wybierają subskrypcję?

Wykup

Stały miesięczny koszt bez dużych inwestycji

Nie angażujesz kapitału w zakup sprzętu, który traci wartość

Przedłużenie

Krótka umowa

Na 12 miesięcy. W ofercie dla firm sprzęt wymienisz już po pół roku.

Rozwiązanie

Możliwość zmiany sprzętu w trakcie umowy

Rozbudowujesz lub wymieniasz sprzęt bez rozwiązywania umowy, po 6 miesiącach możesz wymienić sprzęt na nowy – coś czego nie oferuje leasing.

Wykup 2

Ochrona i SafeUp w cenie

Subskrypcja sprzętu obejmuje bezpłatny pakiet ochronny SafeUp. Nie musisz martwić się kradzieżą i serwisem sprzętu.

Przedłużenie 2

Faktura VAT za usługę

Co miesiąc otrzymujesz fakturę VAT za subskrypcję, którą łatwo zaksięgujesz w koszty prowadzenia biznesu.

Jak działa RentPay?

1 Koszyk

Wybierz subskrypcję

W metodach płatności za produkt wybierz opcję SUBSKRYBUJ.

2 Koszyk

Podsumowanie oferty

Na tym etapie poznasz dokładną ofertę subskrypcji bądź najmu. Możesz dobrać dodatkowy pakiet serwisowy.

3 Koszyk

Zaakceptuj umowę

Na ekranie generowania Umowy zostaniesz poproszony o podanie swoich danych.

Przygotuj dowód osobisty, na podstawie Twoich informacji zostanie wygenerowana Umowa Subskrypcji. Zaakceptuj aby przejść dalej.

4 Koszyk

Subskrypcja dla biznesu

Po zaakceptowaniu Umowy należy wpłacić kaucję, która jest niezbędna do aktywowania Twojej Umowy.

Możesz to zrobić na dwa sposoby – płatnością online AutoPay bądź na podstawie Noty Księgowej. Pamiętaj, aby wpłacić kaucję z konta firmowego, inaczej niezbędna będzie dodatkowa weryfikacja. Po zaksięgowaniu wpłaty, wysyłamy Twój sprzęt!

Najczęstsze pytania

Czy subskrypcja to leasing?
Nie. W leasingu spłacasz sprzęt i często go wykupujesz. Dzięki subskrypcji płacisz tylko za korzystanie ze sprzętu, co znacznie zmniejsza Twoje firmowe wydatki.
Co zawiera cena subskrypcji?
Cena miesięcznego wynajmu związana jest ze spadkiem wartości urządzenia w czasie, kiedy jest użytkowany przez klienta. Oznacza to, że płacisz tylko za korzystanie z urządzenia. W cenę wliczony jest podstawowy pakiet ochronny.
Uproszczony proces zawarcia umowy
Proces wynajmu sprzętu IT został zaprojektowany z myślą o firmach, które cenią czas i sprawność działania. Ograniczamy formalności do niezbędnego minimum – bez rozbudowanej dokumentacji, długiego oczekiwania na decyzję czy skomplikowanych negocjacji. W kilku prostych krokach Twoja firma może szybko uzyskać dostęp do potrzebnego sprzętu.
Czy mogę zmienić sprzęt w trakcie umowy?
Tak. W trakcie trwania umowy zawsze możesz rozbudować sprzęt i po 6 miesiącach już wymieniać na inny model.
Co się stanie, jeśli sprzęt zostanie skradziony, zgubiony lub zniszczony?
Kradzież sprzętu należy jak najszybciej zgłosić na policję oraz do firmy WeSub S.A. W przypadku zgubienia lub zniszczenia wynajmowanego sprzętu należy natychmiastowo poinformować firmę WeSub S.A., której pracownicy udzielą szczegółowych informacji w celu dalszego postępowania.

Skontaktuj się z nami

```

Widok 360° nie jest dostępny dla tego produktu.