Laptop Lenovo ThinkPad T16 Gen 4 AMD 21QN5BQLEPB

Lenovo
21QN5BQLEPB
561183
0198157792388
Produkt modyfikowany na bazie konfiguracji: 21QN001BPB

Jesteśmy oficjalnym partnerem Lenovo

Hurry! only 9 szt. w magazynie.
11 369,80 zł
9 243,74 zł netto
Średnia liczba sztuk w magazynie wysyłka w 24h
Rata od
246.63 zł
PKO Leasing Widget
Liczba sztuk
Produkt w dostawie Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia przewidywanej daty dostawy.

  Nowe produkty

Wyłącznie nowe, fabrycznie zapakowane produkty z oficjalnych polskich dystrybucji.

  Bezpieczna dostawa

Przesyłki są dostarczane przez renomowane firmy kurierskie i są ubezpieczone do pełnej wartości.

  Doradztwo i wsparcie

Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz pełne wsparcie przed i po sprzedaży.

Opis notebooka Lenovo ThinkPad T16 Gen 4 AMD 21QN5BQLEPB

Laptop Lenovo ThinkPad T16 Gen 4 AMD 21QN5BQLEPB - Ryzen AI 5 PRO 340/16" WUXGA IPS/RAM 16GB/SSD 4TB/Modem LTE/Windows 11 Pro - zdjęcieLaptop Lenovo ThinkPad T16 Gen 4 AMD 21QN5BQLEPB należy do cenionej serii notebooków biznesowych Lenovo ThinkPad T16 Gen 4 AMD.

16-calowy ekran wyświetla obraz w rozdzielczości 1920x1200 (WUXGA). Matryca laptopa cechuje się jasnością 500 cd/m². Matryca wykonana w technologii IPS zapewnia doskonały obraz. Pamięć masowa laptopa składa się z dysku SSD o pojemności 4 TB. W modelu producent zainstalował 6-rdzeniowy procesor Ryzen AI 5 PRO 340 z popularnej rodziny procesorów AMD Ryzen AI 5. Pamięć podręczna ma pojemność 16MB. Częstotliwość taktowania jednostki centralnej to 2GHz / 4,8GHz. Wynik CPU w aplikacji PassMark to 19422 punktów. Układ CPU wykonano w technologii TSMC 4 nm FinFET. Notebook oferuje podstawowy układ graficzny AMD Radeon 840M. Zintegrowany układ GPU osiągnął wynik 3842 punktów w aplikacji PassMark.

Laptopa wyposażono w 16 GB pamięci operacyjnej (w układzie 2 x 8 GB). Producent zainstalował pamięć DDR5. Maksymalna ilość pamięci operacyjnej obsługiwana przez notebook wynosi 64 GB.

Produkt jest dostępny w czarnej obudowie. Cechą charakterystyczną laptopa ThinkPad T16 Gen 4 AMD 21QN5BQLEPB jest niska waga wynosząca zaledwie 1,76 kg. Producent laptopa zadbał o zgodność urządzenia z certyfikatami TCO Certified, generation 10, Eyesafe Certified 2.0, Energy Star 9.0, ErP Lot 6/26, MIL-STD-810H, RoHS compliant oraz EPEAT Gold Registered. Komputer oferuje port słuchawkowe, port HDMI 2.1, dwa gniazda Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps (Power Delivery 3.0 i DisplayPort 2.1), port USB 3.2 Gen 1 (Always On), port Ethernet (RJ-45) oraz port USB 3.2 Gen 1. Model działa pod kontrolą systemu operacyjnego Windows 11 Pro.

Użytkownik ma do dyspozycji modem WWAN. Model oferuje podświetlaną klawiaturę wraz z blokiem numerycznym. Sporym ułatwieniem jest także obecność TouchPada i TrackPointa. Niewątpliwą zaletą modelu jest wbudowana kamera internetowa. W notebooku zainstalowano moduły komunikacji Bluetooth i Wi-Fi. Produkt jest objęty trzyletnią gwarancją On-Site. Podzespoły instalowane w konfiguracji zmodyfikowanej przez naszych techników są objęte gwarancją 3 lata Carry-in.

Procesor AMD Ryzen AI 5 PRO 340

Procesor AMD Ryzen AI 5 PRO 340 AMD Ryzen AI 5 PRO 340 to nowoczesny procesor mobilny o wysokiej wydajności, który wywodzi się z rodziny Krakan Point i został oficjalnie zaprezentowany podczas targów CES na początku 2025 roku. Jednostka ta charakteryzuje się zaawansowaną konstrukcją hybrydową, łączącą trzy potężne rdzenie Zen 5 o maksymalnym taktowaniu 4,8 GHz z trzema energooszczędnymi rdzeniami Zen 5c, których zegary sięgają 3,4 GHz. Całość systemu obliczeniowego wspierana jest przez 16 MB pamięci podręcznej trzeciego poziomu, co zapewnia płynną pracę nawet przy intensywnym obciążeniu. Choć pod względem czystej specyfikacji model ten przypomina wariant konsumencki, wersja PRO została wzbogacona o dedykowane mechanizmy bezpieczeństwa oraz zaawansowane funkcje zdalnego zarządzania, co czyni go idealnym wyborem dla klientów korporacyjnych i profesjonalnych stacji roboczych.

Fundamentem technologicznym rodziny Krakan Point jest inteligentny podział na dwa klastry rdzeni, gdzie mniejsze jednostki Zen 5c pełnią rolę bardziej efektywnych energetycznie odpowiedników pełnowymiarowych rdzeni Zen 5, dysponując przy tym skromniejszymi zasobami pamięci cache. Eksperci branżowi zauważają, że mobilna implementacja architektury Zen 5 wykazuje pewne podobieństwa do desktopowej generacji Zen 4, co wynika ze specyficznej konfiguracji pamięci podręcznej oraz różnic w przepustowości instrukcji AVX-512. Projektanci urządzeń wykorzystujących ten procesor mają szerokie pole manewru w kwestii pamięci operacyjnej, ponieważ układ oferuje wsparcie zarówno dla modułów DDR5-5600, jak i niezwykle szybkich pamięci LPDDR5x-8000. Dodatkowo procesor zapewnia pełną kompatybilność z interfejsem USB 4 oraz magistralą PCIe 4.0, co umożliwia błyskawiczny transfer danych dla nowoczesnych nośników SSD i akcesoriów peryferyjnych.

Niezwykle istotnym elementem procesora jest zintegrowany silnik neuronowy XDNA 2, który stanowi milowy krok względem pierwszej generacji i oferuje wydajność na poziomie 50 INT8 TOPS, co pozwala na sprawną akcelerację różnorodnych zadań związanych ze sztuczną inteligencją. Dzięki zastosowaniu najnowszej architektury Zen 5 i wysokim częstotliwościom taktowania, ogólna wydajność jednostki stoi na bardzo wysokim poziomie, sprostając wymaganiom współczesnego oprogramowania biurowego i kreatywnego. W obszarze wizualnym procesor dysponuje układem graficznym Radeon 840M, który bazuje na nowoczesnej architekturze RDNA 3.5. Grafika ta, będąca bardziej kompaktową wersją flagowego modelu 890M, posiada cztery jednostki obliczeniowe taktowane zegarem do 2,9 GHz, co w zupełności wystarcza do płynnej obsługi multimediów oraz pracy z grafiką.

Podobnie jak większość nowoczesnych jednostek mobilnych, Ryzen AI 5 PRO 340 jest na stałe przylutowany do płyty głównej komputera, co wyklucza jego późniejszą wymianę przez użytkownika, ale pozwala na tworzenie wyjątkowo smukłych konstrukcji laptopów. Standardowy współczynnik TDP został ustalony na poziomie 28 W, jednak producenci sprzętu mogą elastycznie regulować ten parametr w szerokim zakresie od 15 W do 54 W, aby dopasować moc procesora do możliwości systemu chłodzenia danego urządzenia. Wykorzystanie zaawansowanego procesu technologicznego 4 nm w zakładach TSMC gwarantuje, że procesory te cechują się ponadprzeciętną efektywnością energetyczną, co bezpośrednio przekłada się na długi czas pracy na baterii i niską emisję ciepła.

Copilot+ PC

Copilot+ PC Wybierając laptop Lenovo ThinkPad T16 Gen 4 AMD 21QN5BQLEPB z certyfikatem Copilot+ PC, otrzymujesz sprzęt spełniający najbardziej wyśrubowane wymagania Microsoft dotyczące sprzętowej akceleracji AI. Kluczowym wymogiem jest wydajność jednostki NPU na poziomie co najmniej 40+ TOPS (bilionów operacji na sekundę), co w połączeniu z szybką pamięcią RAM i dyskami SSD NVMe, przekłada się na błyskawiczne działanie modeli językowych i graficznych uruchamianych lokalnie na urządzeniu.

Praca w tym standardzie oznacza wyższe bezpieczeństwo – wiele procesów AI odbywa się bezpośrednio na Twoim urządzeniu, a nie w chmurze. Użytkownik może korzystać z narzędzi takich jak Cocreator w aplikacji Paint do generowania grafik na podstawie szkiców czy zaawansowanych efektów Windows Studio Effects, które optymalizują obraz i dźwięk podczas rozmów online, dbając o kontakt wzrokowy i eliminację szumów otoczenia. Wszystko to przy zachowaniu legendarnej trwałości ThinkPada i optymalizacji zużycia energii, która wyznacza nowe standardy w branży laptopów biznesowych.

Kensington Lock

Kensington Lock Gniazdo linki zabezpieczającej przed kradzieżą to popularny mechanizm poprawiający bezpieczeństwo komputerów biznesowych. Najczęstszym standardem jest Kensington Lock, nazwany tak od producenta, który wprowadził to rozwiązanie na rynek. laptopy serii Lenovo ThinkPad T16 Gen 4 AMD otrzymały takie gniazdo by lepiej chronić urządzenie przed przywłaszczeniem przez osoby postronne w zatłoczonych biurach, urzędach, sklepach czy innych lokalach usługowych. Specjalnie zaprojektowane, wzmocnione gniazdo chroni urządzenie przed łatwą kradzieżą. Solidne wykonanie sprawia, że wyrwanie linki czy gniada jest wręcz niemożliwe.

Matryca IPS

Matryca IPS Laptop Lenovo ThinkPad T16 Gen 4 AMD 21QN5BQLEPB został wyposażony w matrycę IPS. Ekran taki daje przede wszystkim wyjątkową jakością obrazu oraz komfort użytkowania, którego nie są w stanie zapewnić starsze technologie. Najważniejszą cechą tego rozwiązania są niemal nieograniczone kąty widzenia, co oznacza, że kolory i kontrast pozostają stabilne nawet wtedy, gdy patrzymy na ekran z boku lub pod dużym nachyleniem.

Kolejnym argumentem przemawiającym za tym typem ekranu jest precyzyjne i naturalne odwzorowanie barw. Matryce IPS potrafią wyświetlać znacznie szerszą paletę kolorów niż budżetowe panele TN, dzięki czemu wyświetlane zdjęcia, filmy oraz projekty graficzne wyglądają żywo i realistycznie. Ta cecha sprawia, że laptopy wyposażone w technologię In-Plane Switching są preferowanym narzędziem pracy dla profesjonalistów zajmujących się obróbką obrazu, ale korzyści z lepszego nasycenia barw odczuje każdy użytkownik podczas codziennej rozrywki.

Warto również zwrócić uwagę na ogólną czytelność i mniejsze obciążenie dla wzroku, co wynika z wysokiej stabilności wyświetlanego obrazu. Mimo że matryce te mogą charakteryzować się nieco wyższym czasem reakcji niż ekrany dedykowane wyłącznie dla e-sportowców, współczesne panele IPS stosowane w laptopach gamingowych z łatwością osiągają parametry wystarczające do bardzo płynnej rozgrywki. Choć technologia ta może wiązać się z występowaniem zjawiska lekkiego srebrzenia czerni w ciemnych pomieszczeniach, korzyści w postaci głębi kolorów i wygody użytkowania zdecydowanie przeważają nad tą drobną niedogodnością.

Certyfikat Energy Star

Certyfikat Energy Star Certyfikat Energy Star to międzynarodowy symbol przyznawany urządzeniom i budynkom charakteryzującym się wysoką efektywnością energetyczną oraz niskim szkodliwym wpływem na środowisko naturalne. Program ten został powołany do życia w 1992 roku przez amerykańską Agencję Ochrony Środowiska (EPA) oraz Departament Energii Stanów Zjednoczonych, a z biegiem lat zyskał status globalnego standardu uznawanego w wielu regionach świata, w tym w Unii Europejskiej. Główną ideą stojącą za powstaniem tego oznaczenia było stworzenie czytelnego i godnego zaufania wskaźnika, który pomagałby konsumentom oraz przedsiębiorstwom w identyfikacji produktów zużywających zauważalnie mniej energii elektrycznej, co bezpośrednio przekłada się na redukcję emisji gazów cieplarnianych do atmosfery.

Proces certyfikacji opiera się na rygorystycznych badaniach i normach technicznych ustalanych dla poszczególnych kategorii produktów. Aby urządzenie mogło zostać opatrzone charakterystycznym, błękitnym logo z wpisaną w nie gwiazdą, musi wykazywać wyższą sprawność energetyczną od standardowych odpowiedników dostępnych na rynku – przeważnie o kilkanaście do kilkudziesięciu procent. Oznaczenie to stosuje się szeroko w segmencie elektroniki użytkowej i sprzętu komputerowego, w tym w laptopach, komputerach stacjonarnych, serwerach, monitorach czy urządzeniach wielofunkcyjnych, ze szczególnym uwzględnieniem ich energooszczędności w trybach bezczynności i uśpienia. Certyfikat obejmuje również sprzęt gospodarstwa domowego, taki jak lodówki, pralki, zmywarki i klimatyzatory, a także zaawansowane systemy oświetleniowe oraz całe obiekty budowlane spełniające rygorystyczne kryteria zrównoważonego budownictwa.

Z punktu widzenia użytkowników obecność symbolu Energy Star stanowi proste zapewnienie, że dany produkt pozwala na realne obniżenie rachunków za prąd w całym okresie jego eksploatacji, nie wymagając przy tym idących na ustępstwa kompromisów w zakresie wydajności, funkcjonalności czy wygody obsługi. Dla sektora biznesowego oraz instytucji publicznych posiadanie przez sprzęt certyfikatu Energy Star jest bardzo często warunkiem koniecznym do spełnienia norm przetargowych oraz realizacji wymogów proekologicznej polityki zakupowej.

Wi-Fi 7

Wi-Fi 7 Wi-Fi 7, znane oficjalnie jako standard IEEE 802.11be, stanowi najbardziej zaawansowany etap ewolucji łączności bezprzewodowej i promowany jest jako fundament dla przyszłości cyfrowej rozrywki i pracy profesjonalnej. Technologia ta wprowadza drastyczne zmiany w sposobie przesyłania danych, oferując prędkości, które w praktycznych zastosowaniach laptopowych mogą osiągać nawet 5,8 Gb/s, co czyni ją niemal dwuipółkrotnie szybszą od standardu Wi-Fi 6/6E.

Kluczem do tak imponujących osiągów jest przede wszystkim radykalne rozszerzenie szerokości kanału do 320 MHz, co stanowi dwukrotny wzrost w porównaniu do poprzedniej generacji. Dzięki tak szerokim autostradom informacyjnym urządzenia mogą przesyłać znacznie większe pakiety danych w tym samym czasie, co eliminuje wąskie gardła nawet w bardzo zatłoczonych sieciach. Dodatkowo Intel implementuje technologię 4096-QAM, która pozwala na gęstsze upakowanie bitów w sygnale radiowym, co przekłada się na około dwudziestoprocentowy wzrost wydajności w porównaniu do modulacji stosowanej w Wi-Fi 6.

Istotnym elementem nowej architektury jest funkcja Multi-Link Operation, w skrócie MLO, która pozwala urządzeniom na jednoczesne nawiązywanie połączeń w wielu pasmach częstotliwości, takich jak 5 GHz oraz 6 GHz. Zamiast przełączać się między nimi, sprzęt wykorzystuje oba pasma naraz, co nie tylko drastycznie obniża opóźnienia, ale także drastycznie zwiększa niezawodność połączenia w trudnych warunkach radiowych.

Kolejną nowością jest funkcja zwana "Puncturing", która rozwiązuje odwieczny problem marnowania pasma przez lokalne zakłócenia. W starszych standardach pojawienie się interferencji na fragmencie kanału wymuszało porzucenie całej jego szerokości, natomiast Wi-Fi 7 potrafi precyzyjnie wyciąć tylko zakłóconą część, pozwalając na dalsze przesyłanie danych na pozostałej, wolnej przestrzeni. Dzięki temu rozwiązaniu sieć staje się znacznie bardziej odporna na działanie innych urządzeń elektronicznych w domu czy biurze.

Standard ten został zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających scenariuszach, takich jak strumieniowanie wideo w rozdzielczości 8K, profesjonalne granie w chmurze bez zauważalnych opóźnień oraz zaawansowane systemy rozszerzonej i wirtualnej rzeczywistości. Poprzez zminimalizowanie drgań sygnału, czyli tak zwanego jittera, oraz radykalną redukcję opóźnień, Wi-Fi 7 zaciera granicę między stabilnością tradycyjnego kabla Ethernet a swobodą komunikacji bezprzewodowej.

Warto zauważyć, że Wi-Fi 7 jest w pełni kompatybilne wstecz, co oznacza, że nowe karty sieciowe Intela będą bez problemu współpracować ze starszymi routerami, choć pełnię swoich możliwości pokażą dopiero w ekosystemie nowoczesnych punktów dostępowych. Dla użytkownika końcowego technologia ta zawarta w urządzeniach serii Lenovo ThinkPad T16 Gen 4 AMD oznacza przede wszystkim koniec kompromisów w kwestii stabilności łącza podczas jednoczesnej pracy wielu domowników na pasmach wymagających ogromnej przepustowości.

Czytnik linii papilarnych

Czytnik linii papilarnych Laptopy serii Lenovo ThinkPad T16 Gen 4 AMD słyną z niezawodności i zabezpieczeń, a wbudowany czytnik linii papilarnych jest tego najlepszym dowodem. To popularne zabezpieczenie biometryczne nie tylko gwarantuje, że nikt niepowołany nie uzyska dostępu do Twoich projektów, ale także oferuje najwyższy komfort użytkowania. Wystarczy jedno dotknięcie palca, aby błyskawicznie odblokować komputer i wrócić do przerwanych zadań. Rezygnacja z wpisywania hasła to oszczędność czasu i wygoda, która w dzisiejszym, dynamicznym świecie biznesu jest nieoceniona. Czytnik linii papilarnych w urządzeniach biznesowych to synergia bezpieczeństwa i nowoczesnego designu.

Klawiatura podświetlana

Klawiatura podświetlana Podświetlana klawiatura to jedna z tych funkcji, które po jednorazowym wypróbowaniu stają się niezbędnym elementem wyposażenia laptopa. Pozwala ona na pełną swobodę pracy – od nocnych maratonów z projektami, po odpisywanie na e-maile podczas wieczornego lotu samolotem. Delikatne, białe światło wydobywające się spod klawiszy oraz przezroczyste oznaczenia znaków sprawiają, że nie musisz szukać dodatkowego źródła światła, co oszczędza Twój wzrok i zwiększa skupienie.

Większość nowoczesnych laptopów oferuje kilkustopniową regulację natężenia światła, co pozwala dopasować jasność do panujących warunków – od subtelnej poświaty po wyraźny blask. Dzięki temu klawiatura staje się czytelna nawet w całkowitej ciemności, a Ty zachowujesz pełną precyzję pisania bez względu na porę dnia i nocy.

Gwarancja On-Site Premier Support

Gwarancja Wybierz wsparcie klasy VIP. Gwarancja Premier to dedykowana linia telefoniczna, zaawansowani technicy i priorytetowy dostęp do części zamiennych. Twoje zgłoszenia trafiają od razu na szczyt kolejki, a diagnoza obejmuje zarówno sprzęt, jak i oprogramowanie systemowe.

W razie konieczności naprawy fizycznej, technik przyjeżdża do Twojej siedziby (zazwyczaj na następny dzień roboczy). To idealne rozwiązanie dla firm bez własnego, rozbudowanego działu IT, potrzebujących szybkiego i profesjonalnego wsparcia zewnętrznego.

Certyfikat MIL-STD-810H

Certyfikat MIL-STD-810H Notebooki serii Lenovo ThinkPad T16 Gen 4 AMD pozytywnie przechodząc rygorystyczne testy wytrzymałości zgodne z zaktualizowanym standardem militarnym MIL-STD-810H potwierdziły swoją niezawodność i znakomite wykonanie. Przejście na wersję „H” oznacza podniesienie poprzeczki – procedury badawcze są teraz bardziej rygorystyczne, a metody testowe zostały zaprojektowane tak, aby jeszcze wierniej symulować skrajne wyzwania, z jakimi sprzęt może się mierzyć w rzeczywistym środowisku pracy.

Inżynierowie poddają urządzenia testom obejmującym m.in. odporność na gwałtowne zmiany ciśnienia na dużych wysokościach, ekstremalne temperatury (od arktycznego mrozu po pustynny żar), a także długotrwałą ekspozycję na pył, piasek i dużą wilgotność. Dodatkowo, testy wibracji i wstrząsów mechanicznych gwarantują, że urządzenie przetrwa nie tylko trudną podróż, ale i przypadkowe upadki czy uderzenia. Posiadanie certyfikatu MIL-STD-810H to dla użytkownika ostateczny dowód na to, że wybiera sprzęt o bezkompromisowej jakości, zaprojektowany do niezawodnej pracy przez lata.

Certyfikat TCO

Certyfikat TCO Certyfikat TCO to uznany na całym świecie międzynarodowy standard zrównoważonego rozwoju, stworzony specjalnie dla branży sprzętu IT przez szwedzką organizację TCO Development. Powstały na początku lat dziewięćdziesiątych system certyfikacji stawiał początkowo na obniżenie promieniowania i poprawę ergonomii monitorów komputerowych, jednak z biegiem lat przekształcił się w wielowymiarowy zestaw wymogów. Obecnie TCO Certified obejmuje szeroką gamę sprzętu elektronicznego, w tym komputery stacjonarne, laptopy, wyświetlacze, smartfony, serwery oraz urządzenia pamięci masowej, stanowiąc niezależne potwierdzenie, że dany produkt spełnia wyśrubowane kryteria środowiskowe i społeczne.

Proces uzyskania tej certyfikacji wymaga od producentów przeformatowania podejścia do całego cyklu życia produktu, począwszy od pozyskiwania surowców i warunków w zakładach produkcyjnych. Urządzenia ubiegające się o znak TCO muszą powstawać w fabrykach respektujących prawa pracowników, zasady bezpieczeństwa i higieny pracy oraz sprawiedliwe wynagrodzenie. W kontekście ekologii sprawdza się ograniczanie użycia substancji niebezpiecznych, takich jak ciężkie metale czy szkodliwe opóźniacze palności, a także wysoki poziom efektywności energetycznej, podatność sprzętu na łatwą naprawę, modernizację oraz późniejszy recykling.

Z punktu widzenia użytkownika końcowego certyfikat TCO stanowi kompleksową gwarancję, że sprzęt jest bezpieczny dla zdrowia, ergonomiczny i nie nadwyręża wzroku ani kręgosłupa podczas wielogodzinnej pracy. Obecność tego oznaczenia zapewnia także pewność, że zakupiony monitor czy komputer charakteryzuje się wysoką trwałością, niskim zużyciem energii i został wyprodukowany w sposób odpowiedzialny społecznie. Z tego powodu TCO Certified stał się kluczowym wyznacznikiem i kryterium oceny w przetargach publicznych oraz korporacyjnych politykach zakupowych na całym świecie.

TrackPoint

TrackPoint Wprowadzony po raz pierwszy w 1992 roku, TrackPoint stał się ikoną designu przemysłowego. Został zaprojektowany, aby rozwiązać problem ograniczonej przestrzeni w samolotach i pociągach, gdzie korzystanie z myszy zewnętrznej było niemożliwe. Konstrukcyjnie jest to miniaturowy dżojstik (strain gauge), który reaguje na siłę nacisku – im mocniej go przesuwasz, tym szybciej porusza się kursor.

To rozwiązanie jest cenione za niezawodność w ekstremalnych warunkach. W przeciwieństwie do tradycyjnych touchpadów, TrackPoint działa bezbłędnie, gdy masz mokre dłonie lub pracujesz w rękawiczkach, co czyni go niezastąpionym w zastosowaniach inżynieryjnych i terenowych. Charakterystyczna chropowata faktura nakładki (dostępnej w różnych kształtach, jak Classic Dome czy Soft Rim) zapewnia doskonałą przyczepność i precyzję co do jednego piksela.

Technologia NVMe

Technologia NVMe NVMe, czyli Non-Volatile Memory Express, to nowoczesny protokół komunikacyjny zaprojektowany od podstaw z myślą o wykorzystaniu pełnego potencjału szybkich pamięci flash oraz dysków półprzewodnikowych. W przeciwieństwie do starszych standardów, które powstały jeszcze w erze dysków mechanicznych, rozwiązanie to wykorzystuje szybką magistralę PCIe, co pozwala na drastyczne obniżenie opóźnień i ogromny wzrost przepustowości danych. Dzięki obsłudze tysięcy równoległych kolejek komend, dyski pracujące w tym standardzie potrafią przetwarzać informacje z prędkością nieosiągalną dla tradycyjnych interfejsów, co przekłada się na błyskawiczny start systemu oraz natychmiastowe wczytywanie rozbudowanych gier i profesjonalnych aplikacji. Technologia ta stała się fundamentem nowoczesnych komputerów, oferując użytkownikom niespotykaną wcześniej responsywność i efektywność podczas pracy z dużymi zbiorami plików.

Klawiatura numeryczna

Klawiatura numeryczna Lenovo ThinkPad T16 Gen 4 AMD 21QN5BQLEPB to urządzenie zaprojektowane z myślą o maksymalnej produktywności, co znajduje odzwierciedlenie w jego pełnowymiarowej klawiaturze. Dzięki zastosowaniu ekranu o dużej przekątnej, inżynierowie zmieścili w obudowie dedykowany blok numeryczny, który jest nieocenionym wsparciem dla finansistów, księgowych oraz analityków danych.

Praca w arkuszach kalkulacyjnych staje się znacznie szybsza dzięki intuicyjnemu układowi cyfr i dedykowanym klawiszom operacyjnym. Klawiatura w modelu Lenovo ThinkPad T16 Gen 4 AMD 21QN5BQLEPB zachowuje komfort serii biznesowych notebooków – odpowiednio wyprofilowane klawisze o głębokim skoku i wyraźnym punkcie aktywacji sprawiają, że nawet wielogodzinne wprowadzanie danych nie powoduje zmęczenia dłoni. To idealny wybór dla tych, którzy potrzebują precyzji klawiatury stacjonarnej w formie przenośnego laptopa.

Układ Neural Processing Unit

Układ Neural Processing Unit 21QN5BQLEPB wyposażono w procesor z układem NPU. NPU, czyli Neural Processing Unit, to wyspecjalizowany akcelerator sprzętowy zaprojektowany od podstaw w celu efektywnego wykonywania obliczeń związanych z sieciami neuronowymi oraz algorytmami sztucznej inteligencji. W przeciwieństwie do tradycyjnych procesorów centralnych, które są zoptymalizowane pod kątem zadań ogólnych, NPU koncentruje się na masowo równoległym przetwarzaniu operacji matematycznych na macierzach i wektorach.

Architektura ta pozwala na znaczne odciążenie jednostek CPU i GPU, przejmując od nich zadania takie jak rozpoznawanie obrazów, przetwarzanie języka naturalnego czy zaawansowana edycja wideo w czasie rzeczywistym. Dzięki wysokiej specjalizacji układy te charakteryzują się wyjątkową efektywnością energetyczną, co jest kluczowe w urządzeniach mobilnych i laptopach, gdzie liczy się każdy wat zużytej energii przy zachowaniu płynności działania funkcji AI.

Współczesne jednostki NPU są integrowane bezpośrednio w strukturę procesorów wielordzeniowych, tworząc z nimi spójny ekosystem zdolny do błyskawicznej analizy danych bez konieczności przesyłania ich do chmury obliczeniowej. Rozwiązanie to nie tylko zwiększa szybkość reakcji aplikacji, ale również podnosi poziom prywatności użytkownika, ponieważ większość operacji związanych z uczeniem maszynowym odbywa się lokalnie na danym urządzeniu.

Wykorzystanie NPU przekłada się na realne korzyści w codziennym użytkowaniu, takie jak inteligentne zarządzanie energią, poprawa jakości rozmów wideo poprzez automatyczne usuwanie szumów czy przyspieszenie pracy w profesjonalnych programach graficznych. Technologia ta staje się obecnie standardem w nowoczesnych komputerach osobistych, definiując nową kategorię sprzętu zdolnego do natywnej obsługi zaawansowanych modeli językowych i asystentów cyfrowych bezpośrednio z poziomu systemu operacyjnego.

Windows 11 Pro

Windows 11 Pro Laptop Lenovo ThinkPad T16 Gen 4 AMD 21QN5BQLEPB otrzymał Microsoft Windows 11 Pro czyli system stworzony do profesjonalnych wyzwań. Wybierając laptopa z preinstalowanym systemem Windows 11 Pro, zyskujesz narzędzie zaprojektowane z myślą o pracy hybrydowej i maksymalnym bezpieczeństwie danych. Wersja Pro oferuje zaawansowane funkcje, których nie znajdziesz w wersji Home, takie jak szyfrowanie urządzeń technologią BitLocker oraz ochronę informacji Windows (WIP).

System wspiera nowoczesne metody zarządzania chmurą, pozwalając na łatwe logowanie się do domeny firmowej i korzystanie z usługi Azure Active Directory. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi, ulepszonej obsłudze pulpitów wirtualnych oraz funkcji Snap Layouts (układy przyciągania okien), organizacja wielozadaniowej pracy staje się prostsza niż kiedykolwiek. To stabilne i bezpieczne środowisko, które nadąży za tempem Twojego biznesu.

TPM

TPM Laptopy serii Lenovo ThinkPad T16 Gen 4 AMD zostały wyposażone w układ TPM, czyli Trusted Platform Module. Przechowuje on w bezpiecznym miejscu klucze kryptograficzne używane do szyfrowania danych. Dzięki modułowi TPM możliwe jest szybkie szyfrowanie i odszyfrowywanie danych na dysku za pomocą funkcji BitLocker dostępnej w systemach Windows. Zabezpiecza to dane na dysku przed odczytaniem po zgubieniu lub kradzieży urządzenia. TPM przechowuje także dane biometryczne wykorzystywane przez logowanie za pomocą Windows Hello odciskiem palca czy rozpoznawaniem twarzy.

Moduł TPM to już podstawowe i wymagane przez system Windows 11 zabezpieczenie komputera, które znacząco ułatwia szyfrowanie danych i logowanie do systemu.

Certyfikat RoHS

Certyfikat RoHS RoHS, czyli unijna dyrektywa ograniczająca stosowanie substancji niebezpiecznych, to kluczowy akt prawny wymuszający na producentach elektroniki eliminację toksycznych składników z procesu wytwarzania sprzętu. Norma ta surowo limituje dopuszczalne stężenie takich pierwiastków jak ołów, rtęć, kadm czy sześciowartościowy chrom, które po wyrzuceniu urządzenia na śmietnik mogłyby trwale skazić glebę oraz wody gruntowe. Dzięki rygorystycznym kontrolom na każdym etapie łańcucha dostaw, certyfikat ten gwarantuje, że laptopy, smartfony czy komponenty komputerowe są znacznie bezpieczniejsze dla użytkowników oraz pracowników zakładów recyklingowych. Obecność oznaczenia zgodności z dyrektywą na urządzeniu serii Lenovo ThinkPad T16 Gen 4 AMD jest dla świadomego konsumenta jasnym sygnałem, że zakupiony sprzęt został wykonany z poszanowaniem zdrowia publicznego i rygorystycznych norm ochrony biosfery.

Certyfikat EPEAT Gold

Certyfikat EPEAT Gold Certyfikat EPEAT Gold to najwyższe i najbardziej prestiżowe odznaczenie w ramach globalnego systemu oceny wpływu urządzeń elektronicznych na środowisko naturalne, zarządzanego przez organizację Global Electronics Council. Aby dany produkt, taki jak nowoczesny laptop, zaawansowany monitor czy profesjonalna stacja robocza, mógł uzyskać to elitarne wyróżnienie, musi on nie tylko rygorystycznie spełniać wszystkie nałożone kryteria obowiązkowe, ale również sprostać wymaganiom co najmniej siedemdziesięciu pięciu procent bardzo wyśrubowanych kryteriów opcjonalnych. Wymogi te drobiazgowo weryfikują niemal każdy etap cyklu życia sprzętu, począwszy od zrównoważonego projektowania i starannego doboru materiałów, poprzez drastyczne ograniczenie użycia substancji toksycznych i szkodliwych w procesie produkcyjnym, aż po powszechne wykorzystanie tworzyw sztucznych oraz metali pochodzących bezpośrednio z recyklingu. Każde urządzenie opatrzone tą złotą odznaką musi charakteryzować się również wybitną energooszczędnością w codziennym użytkowaniu, przemyślaną konstrukcją ułatwiającą jego przyszłą naprawę lub dłuższą eksploatację, a także ekologicznym opakowaniem i dostępnością darmowych programów odbioru zużytego sprzętu.

Z perspektywy świadomych konsumentów oraz nowoczesnych przedsiębiorstw, wybór elektroniki z certyfikatem EPEAT Gold stanowi bezkompromisową gwarancję inwestycji w sprawdzone rozwiązania technologiczne o minimalnym śladzie węglowym, które realnie wspierają globalną gospodarkę obiegu zamkniętego. Wartość tego standardu jest szczególnie doceniana w przypadku dużych wdrożeń firmowych oraz międzynarodowych zamówień publicznych, gdzie zrównoważony rozwój, długowieczność infrastruktury IT oraz ścisła, proekologiczna polityka odpowiedzialności biznesu stanowią kluczowe filary podejmowania decyzji zakupowych. Decydując się na sprzęt najwyższej klasy ekologicznej, użytkownicy otrzymują nie tylko innowacyjne i wydajne narzędzia do pracy, ale także wymiernie przyczyniają się do redukcji elektrośmieci i obniżenia globalnego zużycia energii elektrycznej.

AMD DASH

AMD DASH Technologia AMD DASH, rozwijana jako skrót od Desktop and mobile Architecture for System Hardware, to zaawansowany standard sprzętowego zarządzania komputerami osobistymi i laptopami, stworzony z myślą o nowoczesnych środowiskach biznesowych oraz rozbudowanych infrastrukturach korporacyjnych. Rozwiązanie to, implementowane przede wszystkim w profesjonalnych procesorach z biznesowej linii AMD PRO, opiera się na otwartych specyfikacjach architektonicznych opracowanych przez niezależną organizację DMTF, co gwarantuje jego wyjątkową elastyczność i bezproblemową integrację z większością wiodących konsol administracyjnych. Głównym zadaniem technologii DASH jest umożliwienie specjalistom z działów IT zdalnego, wysoce zautomatyzowanego monitorowania, diagnozowania oraz naprawiania firmowych stacji roboczych na bardzo niskim poziomie sprzętowym. Proces ten odbywa się w trybie pozapasmowym (out-of-band), co oznacza, że administratorzy mają pełny dostęp do maszyny całkowicie niezależnie od kondycji i statusu jej systemu operacyjnego, mogąc wchodzić w interakcję z komputerem nawet wtedy, gdy uległ on krytycznej awarii, zawiesił się, jest uśpiony lub całkowicie wyłączony.

Kluczową zaletą technologii AMD DASH jest oparcie jej na otwartych standardach sieciowych, co pozwala firmom na uniknięcie rygorystycznego uzależnienia od zamkniętych, autorskich ekosystemów oprogramowania, oferując przy tym potężną i tańszą we wdrożeniu alternatywę dla konkurencyjnych systemów zarządzania. Administratorzy korzystający z tego rozwiązania otrzymują do dyspozycji bogaty wachlarz narzędzi diagnostycznych, obejmujących między innymi możliwość zdalnego włączania i restartowania maszyn, inwentaryzację zasobów sprzętowych, aktualizację oprogramowania układowego BIOS/UEFI, a także zdalne bootowanie systemu z zewnętrznych nośników sieciowych w celu jego pełnej reinstalacji. W połączeniu ze wsparciem dla technologii KVM, która pozwala na wirtualne przekierowanie obrazu, klawiatury i myszy bezpośrednio na monitor serwisanta, technologia ta umożliwia rozwiązanie zdecydowanej większości problemów technicznych bez konieczności fizycznego opuszczania biurka przez pracownika wsparcia. Wdrożenie floty komputerów wyposażonych w procesory AMD PRO ze wsparciem dla standardu DASH znacząco obniża całkowite koszty operacyjne przedsiębiorstwa, minimalizując czasy przestojów sprzętu i radykalnie ułatwiając codzienne administrowanie setkami urządzeń rozproszonych w różnych oddziałach firmy.

: 21QN5BQLEPB
Hurry! only 9 szt. w magazynie.
Informacje podstawowe
Producent
Lenovo
Produkt
Laptop
Rodzaj konfiguracji
Rozszerzona
Certyfikat Intel EVO
Nie
Model
ThinkPad T16 Gen 4 AMD
Stan
Nowy
Gwarancja
3 lata On-Site (w tym 3 lata Premier Support)
Laptop konwertowalny
Nie
Materiał obudowy
Tworzywo sztuczne wzmacniane włóknem węglowym
Kolor obudowy
Czarny
Kamera internetowa
Tak
Procesor
Procesor
AMD Ryzen AI 5
Typ procesora
Model: Ryzen AI 5 PRO 340
Częstotliwość: 2GHz / 4,8GHz
Cache: 16MB
Litografia: TSMC 4 nm FinFET
Obsługiwane gniazda: FP8
Obsługiwana pamięć: DDR5 (FP8), LPDDR5X (FP8)
Technologia Intel vPro
Nie
Liczba rdzeni procesora
6
Układ NPU (AI)
Tak
Technologia AMD DASH
Tak
Liczba zainstalowanych procesorów
1
Chipset płyty głównej
AMD SoC
PassMark procesora
19422
Pamięć RAM
Pamięć zainstalowana
16 GB
Typ pamięci
2 x 8 GB
SODIMM
DDR5
5600 MT/s
Liczba banków pamięci
2
Maksymalna ilość pamięci
64 GB
Dysk
Dysk
SSD
Pojemność dysku
4 TB
Parametry dysku
M.2 NVMe PCie x3
SSD
jednostronne
2280
4 TB
Dysk 2
brak
Dysk 3
brak
Dysk 4
brak
Napęd optyczny
brak
Ekran
Przekątna ekranu
16"
Rozdzielczość
1920x1200 (WUXGA)
Technologia matrycy
IPS
Jasność matrycy
500 cd/m²
Ekran dotykowy
Nie
Filtr prywatyzujący
Nie
High Dynamic Range (HDR)
Nie
Informacja o ekranie
16" WUXGA (1920x1200) IPS 500nits
Anti-glare
100% sRGB
Low Power
Karta graficzna
Zintegrowana karta graficzna
AMD Radeon 840M
PassMark karty zintegrowanej
3842
Rodzaj karty graficznej
Zintegrowana
Interfejsy i komunikacja
Interfejsy
2 x Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps (Power Delivery 3.0 i DisplayPort 2.1)
1 x USB 3.2 Gen 1
1 x USB 3.2 Gen 1 (Always On)
1 x HDMI 2.1
1 x Ethernet (RJ-45)
1 x Gniazdo słuchawkowe
Modem WWAN
Tak
Typ modemu WWAN
4G (LTE)
Komunikacja
LAN 1 GbE
Wi-Fi 7 (802.11be)
Bluetooth 5.4
Złącze Thunderbolt
Thunderbolt 4
Złącze HDMI
Tak
Złącze DisplayPort
Nie
Złącze VGA (15-pin D-Sub)
Nie
Wi-Fi
Tak
Złącze COM (RS-232)
Nie
Bluetooth
Tak
Pozostałe
Multimedia
High Definition (HD) Audio
Realtek ALC3287
2 mikrofony 360°
Głośniki stereo 2W x2, Dolby Audio
Kamera internetowa 5.0MP + IR Discrete with Privacy Shutter
Bezpieczeństwo
Dedykowany układ szyfrowania TPM 2.0 Enabled
Czytnik linii papilarnych (dotykowy, Match-on-Chip), Zintegrowany z przyciskiem uruchamiania
Kensington Lock (Nano), 2.5 x 6 mm
Czytnik kart procesorowych (SmartCard)
Zabezpieczenie kamery internetowej (cam
Czytnik kart SmartCard
Tak
Wprowadzanie danych
Klawiatura podświetlana
Klawiatura odporna na zachlapanie
Klawiatura numeryczna
TrackPoint
Touchpad
Układ klawiatury
Międzynarodowy
Podświetlana klawiatura
Tak
Czytnik linii papilarnych
Tak
Klawiatura numeryczna
Tak
Near Field Communication (NFC)
Nie
Zasilanie
Zasilacz 65W USB-C
Kensington Lock
Tak
Bateria
Bateria 52,5 Wh
Trusted Platform Module (TPM)
Tak
System operacyjny
Windows 11 Pro
Wymiary
Szerokość: 360 mm
Głębokość: 251 mm
Wysokość: 24 mm
Certyfikaty
MIL-STD-810H
Eyesafe Certified 2.0
Energy Star 9.0
EPEAT Gold Registered
ErP Lot 6/26
RoHS compliant
TCO Certified, generation 10
Certyfikat MIL-STD-810
MIL-STD-810H
Certyfikat EPEAT Gold
Tak
W zestawie
Zasilacz 65W USB-C (3-pin)
Waga
1,76 kg
Copilot+ PC
Tak

Specyficzne kody

UPC
225527
EAN13
0198157792388
MPN
21QN001BPB
Przesyłka kurierska
Darmowa

Widok 360° nie jest dostępny dla tego produktu.

ITnes.pl · PKO Leasing

Finansowanie jutra:
Leasing w ITnes.pl

Napędzamy Twój biznes technologią, której nie musisz kupować na własność.

W świecie nowoczesnego biznesu wygrywają ci, którzy potrafią szybciej adaptować zmiany. W ITnes.pl wierzymy, że dostęp do najpotężniejszych narzędzi IT nie powinien być ograniczony jednorazowym wydatkiem. Dlatego, wspólnie z PKO Leasing – niekwestionowanym liderem rynku – stworzyliśmy ekosystem finansowy, który pozwala Twojej firmie wejść na wyższy poziom efektywności bez obciążania budżetu.

Dlaczego Leasing z ITnes.pl to Twój strategiczny ruch?

Leasing w naszym wydaniu to nie tylko rata.
To Power Up dla Twojej infrastruktury IT.

Maksymalna Płynność

Cash Flow Mastery

Zachowaj gotówkę na kluczowe inwestycje, marketing czy ekspansję. Sprzęt zarabia na siebie sam, gdy Ty płacisz niskie, przewidywalne raty.

Optymalizacja Podatkowa 2.0

Tarcza Podatkowa

Wykorzystaj tarczę podatkową. Każda rata to koszt uzyskania przychodu, który realnie obniża Twoje zobowiązania wobec fiskusa.

Technologia Zawsze na Czas

Rotacja Floty IT

Nie czekaj latami na wymianę sprzętu. Leasing pozwala na regularną rotację floty IT, dzięki czemu Twój zespół zawsze pracuje na najszybszych i najbezpieczniejszych rozwiązaniach.

Formy Finansowania

Skrojone pod Twój Model Biznesowy. Wybierz drogę, która najlepiej pasuje do strategii rozwoju Twojej firmy.

Leasing Operacyjny

Wolność i Elastyczność

To najczęściej wybierana forma przez naszych partnerów B2B. Traktujesz leasing jak usługę.

DLA KOGO? Dla firm chcących regularnie odświeżać park maszynowy.
KORZYŚĆ Opłata wstępna i wszystkie raty są w całości kosztem uzyskania przychodu. Podatek VAT płacisz proporcjonalnie w każdej racie.

Leasing Finansowy

Inwestycja w Majątek

Idealny, gdy planujesz związać się ze sprzętem na dłużej i chcesz go amortyzować po swojej stronie.

DLA KOGO? Dla przedsiębiorców stawiających na budowę stałych aktywów firmy.
KORZYŚĆ Ty dokonujesz odpisów amortyzacyjnych, a część odsetkowa raty jest Twoim kosztem.

Twoja Droga do Nowoczesności

Proces w ITnes.pl jest tak płynny, jak praca na nowym workstation od HP czy Dell.

TECH

Wybór Rozwiązania

Wybierz topowy sprzęt z naszej oferty. Nasi eksperci pomogą Ci skonfigurować zestaw idealnie pod profil Twojej działalności.

LEARN

Konsultacja i Decyzja

Skontaktuj się ze swoim Dedykowanym Opiekunem. Wniosek procesujemy błyskawicznie – decyzję z PKO Leasing otrzymasz często w 15 minut.

TOGETHER

Podpisanie i Realizacja

Formalności ograniczamy do minimum. Podpisujesz umowę (często całkowicie online) i dołączasz do grona firm, które nie czekają na przyszłość, ale ją tworzą.

SUCCESS

Start Systemu

Sprzęt trafia do Twojego biura, gotowy do pracy, a Ty cieszysz się pełnym wsparciem posprzedażowym ITnes.pl.

PORADA EKSPERTA

Strategiczne Zarządzanie Cyklem Życia IT

„W dzisiejszym IT to nie posiadanie, a użytkowanie generuje zysk. Rekomendujemy leasing jako narzędzie do zarządzania TCO (Total Cost of Ownership). Zamiast jednorazowego kosztu 100 000 zł na serwery, zainwestuj te środki w rozwój produktu, a technologię sfinansuj z bieżących przychodów. To różnica między firmą, która trwa, a firmą, która dominuje."

FAQ – Rozumiemy Twój Biznes

Absolutnie. Dzięki partnerstwu z PKO Leasing oferujemy procedury uproszczone dla startupów i nowych podmiotów.
Praktycznie wszystko, co buduje Twoje środowisko pracy: laptopy, stacje robocze, serwery, macierze, monitory, a nawet specjalistyczne oprogramowanie.
Stawiamy na minimum biurokracji. W większości przypadków wystarczy NIP i dowód osobisty reprezentanta firmy.

ITnes.pl | IT for BUSINESS

Więcej niż Sklep – Twój Partner Technologiczny. Nie jesteśmy tylko dostawcą pudełek. Jesteśmy architektami Twojej przewagi konkurencyjnej.

Dedykowany Opiekun Klienta

W ITnes.pl nie jesteś numerem w systemie. Masz swojego partnera, który zna specyfikę Twojej branży i zawsze odbiera telefon.

A-brandy z Rodziny IT

Dostarczamy tylko rozwiązania od globalnych liderów (Dell, HP, Lenovo, Apple). To gwarancja jakości, prestiżu i niezawodności.

Wsparcie Przed i Posprzedażowe

Nasza rola nie kończy się na wystawieniu faktury. Doradzamy przy wyborze, wspieramy przy wdrożeniu i dbamy o Twój spokój w trakcie eksploatacji.

B2B DNA

Rozumiemy język biznesu. Nasza oferta jest elastyczna, skalowalna i zawsze zorientowana na Twój sukces.

Gotowy na przyspieszenie?

Porozmawiajmy o tym, jak leasing z PKO Leasing w ITnes.pl może odmienić Twoją firmę. Skontaktuj się z nami już dziś.

Skontaktuj się z nami

Sprzęt IT dla firm bez inwestycji na start

Zamiast jednorazowego wydatku rzędu kilkudziesięciu tysięcy zł – przewidywalny miesięczny koszt

Rozwiązanie dla klientów biznesowych

Sprzęt elektroniczny RentPay

finansowanie sprzętu IT
dla firm

RentPay to model finansowania, w którym firma korzysta ze sprzętu w zamian za stałą miesięczna opłatę. Nie inwestujesz w zakup środków trwałych – zachowujesz płynność finansową i kontrolę nad kosztami.

Jak wynajmować sprzęt za pomocą RentPay?

Zobacz opcję „Subskrybuj” przy na stronie produktu i sprawdź miesięczny koszt dla Twojej firmy

Dlaczego firmy wybierają subskrypcję?

Wykup

Stały miesięczny koszt bez dużych inwestycji

Nie angażujesz kapitału w zakup sprzętu, który traci wartość

Przedłużenie

Krótka umowa

Na 12 miesięcy. W ofercie dla firm sprzęt wymienisz już po pół roku.

Rozwiązanie

Możliwość zmiany sprzętu w trakcie umowy

Rozbudowujesz lub wymieniasz sprzęt bez rozwiązywania umowy, po 6 miesiącach możesz wymienić sprzęt na nowy – coś czego nie oferuje leasing.

Wykup 2

Ochrona i SafeUp w cenie

Subskrypcja sprzętu obejmuje bezpłatny pakiet ochronny SafeUp. Nie musisz martwić się kradzieżą i serwisem sprzętu.

Przedłużenie 2

Faktura VAT za usługę

Co miesiąc otrzymujesz fakturę VAT za subskrypcję, którą łatwo zaksięgujesz w koszty prowadzenia biznesu.

Jak działa RentPay?

1 Koszyk

Wybierz subskrypcję

W metodach płatności za produkt wybierz opcję SUBSKRYBUJ.

2 Koszyk

Podsumowanie oferty

Na tym etapie poznasz dokładną ofertę subskrypcji bądź najmu. Możesz dobrać dodatkowy pakiet serwisowy.

3 Koszyk

Zaakceptuj umowę

Na ekranie generowania Umowy zostaniesz poproszony o podanie swoich danych.

Przygotuj dowód osobisty, na podstawie Twoich informacji zostanie wygenerowana Umowa Subskrypcji. Zaakceptuj aby przejść dalej.

4 Koszyk

Subskrypcja dla biznesu

Po zaakceptowaniu Umowy należy wpłacić kaucję, która jest niezbędna do aktywowania Twojej Umowy.

Możesz to zrobić na dwa sposoby – płatnością online AutoPay bądź na podstawie Noty Księgowej. Pamiętaj, aby wpłacić kaucję z konta firmowego, inaczej niezbędna będzie dodatkowa weryfikacja. Po zaksięgowaniu wpłaty, wysyłamy Twój sprzęt!

Najczęstsze pytania

Czy subskrypcja to leasing?
Nie. W leasingu spłacasz sprzęt i często go wykupujesz. Dzięki subskrypcji płacisz tylko za korzystanie ze sprzętu, co znacznie zmniejsza Twoje firmowe wydatki.
Co zawiera cena subskrypcji?
Cena miesięcznego wynajmu związana jest ze spadkiem wartości urządzenia w czasie, kiedy jest użytkowany przez klienta. Oznacza to, że płacisz tylko za korzystanie z urządzenia. W cenę wliczony jest podstawowy pakiet ochronny.
Uproszczony proces zawarcia umowy
Proces wynajmu sprzętu IT został zaprojektowany z myślą o firmach, które cenią czas i sprawność działania. Ograniczamy formalności do niezbędnego minimum – bez rozbudowanej dokumentacji, długiego oczekiwania na decyzję czy skomplikowanych negocjacji. W kilku prostych krokach Twoja firma może szybko uzyskać dostęp do potrzebnego sprzętu.
Czy mogę zmienić sprzęt w trakcie umowy?
Tak. W trakcie trwania umowy zawsze możesz rozbudować sprzęt i po 6 miesiącach już wymieniać na inny model.
Co się stanie, jeśli sprzęt zostanie skradziony, zgubiony lub zniszczony?
Kradzież sprzętu należy jak najszybciej zgłosić na policję oraz do firmy WeSub S.A. W przypadku zgubienia lub zniszczenia wynajmowanego sprzętu należy natychmiastowo poinformować firmę WeSub S.A., której pracownicy udzielą szczegółowych informacji w celu dalszego postępowania.

Skontaktuj się z nami

```

Widok 360° nie jest dostępny dla tego produktu.