Laptop Lenovo ThinkPad T16 Gen 4 AMD 21QN001BPB

Lenovo
21QN001BPB
225527
0198157792388

Jesteśmy oficjalnym partnerem Lenovo

Hurry! only 22 szt. w magazynie.
Sugerowana cena producenta
7 649,00 zł (6 218,70 zł netto)
7 444,00 zł
6 052,03 zł netto

Oszczędzasz 205,00 zł (166,67 zł netto)

Duża liczba sztuk w magazynie wysyłka w 24h
Rata od
163.93 zł
PKO Leasing Widget
Liczba sztuk
Produkt w dostawie Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia przewidywanej daty dostawy.

  Nowe produkty

Wyłącznie nowe, fabrycznie zapakowane produkty z oficjalnych polskich dystrybucji.

  Bezpieczna dostawa

Przesyłki są dostarczane przez renomowane firmy kurierskie i są ubezpieczone do pełnej wartości.

  Doradztwo i wsparcie

Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz pełne wsparcie przed i po sprzedaży.

Opis notebooka Lenovo ThinkPad T16 Gen 4 AMD 21QN001BPB

Zdjęcie komputera Lenovo ThinkPad T16 Gen 4 AMD 21QN001BPBLaptop Lenovo ThinkPad T16 Gen 4 AMD 21QN001BPB należy do cieszącej się dużą popularnością serii notebooków biznesowych ThinkPad T16 Gen 4 AMD produkowanych przez firmę Lenovo.

W laptopie zastosowano 6-rdzeniową jednostkę centralną Ryzen AI 5 PRO 340 z rodziny AMD Ryzen AI 5. CPU pracuje z częstotliwością 2GHz GHz / 4,8GHz (w trybie turbo/boost). Procesor uzyskał wynik 19422 punktów w aplikacji PassMark. Litografia procesora to TSMC 4 nm FinFET. Pamięć cache CPU ma pojemność 16MB. Model wyposażono w zintegrowaną kartę graficzną AMD Radeon 840M. Układ uzyskał wynik 3842 punktów w aplikacji PassMark.

16-calowy ekran notebooka wyświetla obraz w natywnej rozdzielczości 1920x1200 pikseli (WUXGA). Do wyświetlania obrazu wykorzystano matrycę IPS zapewniającą doskonały obraz.

Do przechowywania danych służy dysk SSD o pojemności 512 GB. Komputer nie zawiera napędu optycznego. W laptopie Lenovo ThinkPad T16 Gen 4 AMD 21QN001BPB producent zainstalował 16 GB pamięci operacyjnej (w układzie 2 x 8 GB). Pamięć RAM można rozbudować do 64 GB. W modelu 21QN001BPB zastosowano pamięć DDR5. Podzespoły laptopa ThinkPad T16 Gen 4 AMD 21QN001BPB zainstalowano w obudowie w kolorze czarnym. Zaletą modelu jest niska waga, która wynosi zaledwie 1,8 kilograma.

Komunikacja bezprzewodowa jest możliwa dzięki zainstalowanym modułom Bluetooth i Wi-Fi.

Do podłączania urządzeń peryferyjnych służą następujące porty: jedno gniazdo słuchawkowe, jedno gniazdo HDMI 2.1, jedno gniazdo USB 3.2 Gen 1, jedno gniazdo USB 3.2 Gen 1 (Always On), dwa porty Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps (Power Delivery 3.0 i DisplayPort 2.1) oraz jedno gniazdo Ethernet (RJ-45). Zaletą produktu jest wbudowana kamera internetowa. Użytkownik laptopa ma do dyspozycji podświetlaną klawiaturę z dodatkowym blokiem numerycznym. Użytkownik może dodatkowo korzystać z TouchPada oraz TrackPointa.

Komputer spełnia certyfikaty Energy Star 9.0, TCO Certified, generation 10, EPEAT Gold Registered, ErP Lot 6/26, RoHS compliant, Eyesafe Certified 2.0 oraz MIL-STD-810H. Laptop ma preinstalowany system Windows 11 Pro.

Laptop jest objęty trzyletnią gwarancją producenta typu On-Site.

Procesor AMD Ryzen AI 5 PRO 340

Procesor AMD Ryzen AI 5 PRO 340 AMD Ryzen AI 5 PRO 340 to nowoczesny procesor mobilny o wysokiej wydajności, który wywodzi się z rodziny Krakan Point i został oficjalnie zaprezentowany podczas targów CES na początku 2025 roku. Jednostka ta charakteryzuje się zaawansowaną konstrukcją hybrydową, łączącą trzy potężne rdzenie Zen 5 o maksymalnym taktowaniu 4,8 GHz z trzema energooszczędnymi rdzeniami Zen 5c, których zegary sięgają 3,4 GHz. Całość systemu obliczeniowego wspierana jest przez 16 MB pamięci podręcznej trzeciego poziomu, co zapewnia płynną pracę nawet przy intensywnym obciążeniu. Choć pod względem czystej specyfikacji model ten przypomina wariant konsumencki, wersja PRO została wzbogacona o dedykowane mechanizmy bezpieczeństwa oraz zaawansowane funkcje zdalnego zarządzania, co czyni go idealnym wyborem dla klientów korporacyjnych i profesjonalnych stacji roboczych.

Fundamentem technologicznym rodziny Krakan Point jest inteligentny podział na dwa klastry rdzeni, gdzie mniejsze jednostki Zen 5c pełnią rolę bardziej efektywnych energetycznie odpowiedników pełnowymiarowych rdzeni Zen 5, dysponując przy tym skromniejszymi zasobami pamięci cache. Eksperci branżowi zauważają, że mobilna implementacja architektury Zen 5 wykazuje pewne podobieństwa do desktopowej generacji Zen 4, co wynika ze specyficznej konfiguracji pamięci podręcznej oraz różnic w przepustowości instrukcji AVX-512. Projektanci urządzeń wykorzystujących ten procesor mają szerokie pole manewru w kwestii pamięci operacyjnej, ponieważ układ oferuje wsparcie zarówno dla modułów DDR5-5600, jak i niezwykle szybkich pamięci LPDDR5x-8000. Dodatkowo procesor zapewnia pełną kompatybilność z interfejsem USB 4 oraz magistralą PCIe 4.0, co umożliwia błyskawiczny transfer danych dla nowoczesnych nośników SSD i akcesoriów peryferyjnych.

Niezwykle istotnym elementem procesora jest zintegrowany silnik neuronowy XDNA 2, który stanowi milowy krok względem pierwszej generacji i oferuje wydajność na poziomie 50 INT8 TOPS, co pozwala na sprawną akcelerację różnorodnych zadań związanych ze sztuczną inteligencją. Dzięki zastosowaniu najnowszej architektury Zen 5 i wysokim częstotliwościom taktowania, ogólna wydajność jednostki stoi na bardzo wysokim poziomie, sprostając wymaganiom współczesnego oprogramowania biurowego i kreatywnego. W obszarze wizualnym procesor dysponuje układem graficznym Radeon 840M, który bazuje na nowoczesnej architekturze RDNA 3.5. Grafika ta, będąca bardziej kompaktową wersją flagowego modelu 890M, posiada cztery jednostki obliczeniowe taktowane zegarem do 2,9 GHz, co w zupełności wystarcza do płynnej obsługi multimediów oraz pracy z grafiką.

Podobnie jak większość nowoczesnych jednostek mobilnych, Ryzen AI 5 PRO 340 jest na stałe przylutowany do płyty głównej komputera, co wyklucza jego późniejszą wymianę przez użytkownika, ale pozwala na tworzenie wyjątkowo smukłych konstrukcji laptopów. Standardowy współczynnik TDP został ustalony na poziomie 28 W, jednak producenci sprzętu mogą elastycznie regulować ten parametr w szerokim zakresie od 15 W do 54 W, aby dopasować moc procesora do możliwości systemu chłodzenia danego urządzenia. Wykorzystanie zaawansowanego procesu technologicznego 4 nm w zakładach TSMC gwarantuje, że procesory te cechują się ponadprzeciętną efektywnością energetyczną, co bezpośrednio przekłada się na długi czas pracy na baterii i niską emisję ciepła.

Copilot+ PC

Copilot+ PC Copilot+ PC to nie tylko kolejna generacja sprzętu – to całkowita redefinicja roli komputera w codziennej pracy. notebook Lenovo ThinkPad T16 Gen 4 AMD 21QN001BPB, jako dumny przedstawiciel tej kategorii, został zaprojektowany, by stać się inteligentnym partnerem użytkownika. Sercem tych urządzeń są jednostki NPU (Neural Processing Unit), które przejmują zadania związane ze sztuczną inteligencją, odciążając główny procesor i kartę graficzną.

Dzięki temu użytkownik zyskuje płynność działania w aplikacjach przyszłości: od zaawansowanej edycji wideo z automatycznym wycinaniem tła, po analizę skomplikowanych arkuszy kalkulacyjnych w czasie rzeczywistym. Co najważniejsze, architektura Copilot+ PC stawia na bezprecedensową energooszczędność. notebook Lenovo ThinkPad T16 Gen 4 AMD 21QN001BPB w tej konfiguracji pozwala na pracę przez cały dzień roboczy bez konieczności szukania gniazdka, oferując inteligentne funkcje, takie jak Recall, która pomaga błyskawicznie odnaleźć każdą treść, nad którą pracowałeś, czy napisy na żywo (Live Captions) tłumaczące mowę w locie podczas międzynarodowych wideokonferencji.

Czytnik SmartCard

Czytnik SmartCard Obecność czytnika SmartCard w modelu Lenovo ThinkPad T16 Gen 4 AMD 21QN001BPB to wyraźny sygnał, że jest to urządzenie stworzone do pracy w nowoczesnych ekosystemach biznesowych. Funkcja ta pozwala na szybką i bezbłędną weryfikację tożsamości pracownika, co jest szczególnie istotne w firmach stosujących rygorystyczne polityki dostępu do baz danych i wewnętrznych aplikacji. Wykorzystanie fizycznej karty inteligentnej jako klucza do komputera sprawia, że proces autoryzacji staje się nie tylko bezpieczniejszy, ale również bardziej ustandaryzowany, co ułatwia zarządzanie flotą urządzeń w dużych organizacjach.

Dla pracownika mobilnego czytnik SmartCard to przede wszystkim gwarancja spokoju podczas wykonywania obowiązków w przestrzeniach publicznych, takich jak kawiarnie czy strefy co-workingowe. Nawet w przypadku chwilowego pozostawienia włączonego komputera, odpowiednio skonfigurowany system wymuszający obecność karty w czytniku skutecznie blokuje dostęp osobom postronnym. To rozwiązanie łączy w sobie bezkompromisową ochronę prywatności z wysoką kulturą pracy, pozwalając na swobodne korzystanie z profesjonalnego notebooka wszędzie tam, gdzie wymaga tego sytuacja biznesowa.

Klawiatura numeryczna

Klawiatura numeryczna W mobilnych stacjach roboczych i laptopach inżynieryjnych klawiatura numeryczna pełni funkcję wykraczającą poza proste wpisywanie cyfr. Jest ona niezbędna do efektywnej obsługi oprogramowania typu CAD (np. AutoCAD), środowisk programistycznych czy systemów zarządzania bazami danych. Wiele skrótów klawiszowych i funkcji nawigacyjnych w zaawansowanych aplikacjach jest domyślnie przypisanych właśnie do bloku numerycznego.

Inżynierowie projektując klawiatury w większych modelach, dbają o to, by sekcja numeryczna zachowała standardowe odstępy między klawiszami (pitch), co zapobiega przypadkowym kliknięciom. Dodatkowo, klawisze te często pełnią funkcje sterujące kursorem (Home, End, PgUp, PgDn) przy wyłączonym trybie Num Lock, co daje użytkownikowi dodatkową warstwę kontroli nad dokumentacją techniczną bez konieczności sięgania do myszki.

AMD DASH

AMD DASH Technologia AMD DASH, rozwijana jako skrót od Desktop and mobile Architecture for System Hardware, to zaawansowany standard sprzętowego zarządzania komputerami osobistymi i laptopami, stworzony z myślą o nowoczesnych środowiskach biznesowych oraz rozbudowanych infrastrukturach korporacyjnych. Rozwiązanie to, implementowane przede wszystkim w profesjonalnych procesorach z biznesowej linii AMD PRO, opiera się na otwartych specyfikacjach architektonicznych opracowanych przez niezależną organizację DMTF, co gwarantuje jego wyjątkową elastyczność i bezproblemową integrację z większością wiodących konsol administracyjnych. Głównym zadaniem technologii DASH jest umożliwienie specjalistom z działów IT zdalnego, wysoce zautomatyzowanego monitorowania, diagnozowania oraz naprawiania firmowych stacji roboczych na bardzo niskim poziomie sprzętowym. Proces ten odbywa się w trybie pozapasmowym (out-of-band), co oznacza, że administratorzy mają pełny dostęp do maszyny całkowicie niezależnie od kondycji i statusu jej systemu operacyjnego, mogąc wchodzić w interakcję z komputerem nawet wtedy, gdy uległ on krytycznej awarii, zawiesił się, jest uśpiony lub całkowicie wyłączony.

Kluczową zaletą technologii AMD DASH jest oparcie jej na otwartych standardach sieciowych, co pozwala firmom na uniknięcie rygorystycznego uzależnienia od zamkniętych, autorskich ekosystemów oprogramowania, oferując przy tym potężną i tańszą we wdrożeniu alternatywę dla konkurencyjnych systemów zarządzania. Administratorzy korzystający z tego rozwiązania otrzymują do dyspozycji bogaty wachlarz narzędzi diagnostycznych, obejmujących między innymi możliwość zdalnego włączania i restartowania maszyn, inwentaryzację zasobów sprzętowych, aktualizację oprogramowania układowego BIOS/UEFI, a także zdalne bootowanie systemu z zewnętrznych nośników sieciowych w celu jego pełnej reinstalacji. W połączeniu ze wsparciem dla technologii KVM, która pozwala na wirtualne przekierowanie obrazu, klawiatury i myszy bezpośrednio na monitor serwisanta, technologia ta umożliwia rozwiązanie zdecydowanej większości problemów technicznych bez konieczności fizycznego opuszczania biurka przez pracownika wsparcia. Wdrożenie floty komputerów wyposażonych w procesory AMD PRO ze wsparciem dla standardu DASH znacząco obniża całkowite koszty operacyjne przedsiębiorstwa, minimalizując czasy przestojów sprzętu i radykalnie ułatwiając codzienne administrowanie setkami urządzeń rozproszonych w różnych oddziałach firmy.

Certyfikat EPEAT Gold

Certyfikat EPEAT Gold Certyfikat EPEAT Gold to najwyższe i najbardziej prestiżowe odznaczenie w ramach globalnego systemu oceny wpływu urządzeń elektronicznych na środowisko naturalne, zarządzanego przez organizację Global Electronics Council. Aby dany produkt, taki jak nowoczesny laptop, zaawansowany monitor czy profesjonalna stacja robocza, mógł uzyskać to elitarne wyróżnienie, musi on nie tylko rygorystycznie spełniać wszystkie nałożone kryteria obowiązkowe, ale również sprostać wymaganiom co najmniej siedemdziesięciu pięciu procent bardzo wyśrubowanych kryteriów opcjonalnych. Wymogi te drobiazgowo weryfikują niemal każdy etap cyklu życia sprzętu, począwszy od zrównoważonego projektowania i starannego doboru materiałów, poprzez drastyczne ograniczenie użycia substancji toksycznych i szkodliwych w procesie produkcyjnym, aż po powszechne wykorzystanie tworzyw sztucznych oraz metali pochodzących bezpośrednio z recyklingu. Każde urządzenie opatrzone tą złotą odznaką musi charakteryzować się również wybitną energooszczędnością w codziennym użytkowaniu, przemyślaną konstrukcją ułatwiającą jego przyszłą naprawę lub dłuższą eksploatację, a także ekologicznym opakowaniem i dostępnością darmowych programów odbioru zużytego sprzętu.

Z perspektywy świadomych konsumentów oraz nowoczesnych przedsiębiorstw, wybór elektroniki z certyfikatem EPEAT Gold stanowi bezkompromisową gwarancję inwestycji w sprawdzone rozwiązania technologiczne o minimalnym śladzie węglowym, które realnie wspierają globalną gospodarkę obiegu zamkniętego. Wartość tego standardu jest szczególnie doceniana w przypadku dużych wdrożeń firmowych oraz międzynarodowych zamówień publicznych, gdzie zrównoważony rozwój, długowieczność infrastruktury IT oraz ścisła, proekologiczna polityka odpowiedzialności biznesu stanowią kluczowe filary podejmowania decyzji zakupowych. Decydując się na sprzęt najwyższej klasy ekologicznej, użytkownicy otrzymują nie tylko innowacyjne i wydajne narzędzia do pracy, ale także wymiernie przyczyniają się do redukcji elektrośmieci i obniżenia globalnego zużycia energii elektrycznej.

Złącze Thunderbolt 4

Złącze Thunderbolt 4 Port Thunderbolt 4 to wszechstronny, wieloprotokołowy interfejs komunikacyjny oparty na symetrycznym złączu USB-C oraz architekturze USB4. Gwarantuje on stałą, dwukierunkową przepustowość na poziomie 40 Gb/s, zachowując tę pełną prędkość na uniwersalnych kablach pasywnych o długości do 2 metrów. W porównaniu do poprzednich generacji, specyfikacja Thunderbolt 4 znacząco podnosi minimalne wymagania sprzętowe, nakładając obowiązek podwojenia minimalnej przepustowości dla magistrali PCI Express do 32 Gb/s (co przekłada się na transfery danych dochodzące do 3000 MB/s dla szybkich nośników SSD). Ponadto standard oferuje obowiązkowe wsparcie dla przesyłu sygnału wideo umożliwiające jednoczesne zasilenie dwóch monitorów w rozdzielczości 4K przy odświeżaniu 60 Hz lub jednego wyświetlacza 8K. W kwestii zasilania specyfikacja wymusza obsługę ładowania komputera z mocą co najmniej 15 W dla urządzeń peryferyjnych oraz wsparcie dla technologii Power Delivery do 100 W na przynajmniej jednym porcie. Ważnym elementem specyfikacji jest również wbudowane zabezpieczenie przed atakami typu DMA (Direct Memory Access) wykorzystujące technologię wirtualizacji Intel VT-d, a także pełna wsteczna kompatybilność z urządzeniami Thunderbolt 3 oraz standardami USB 3.2 i USB4.

Podstawową funkcją portu Thunderbolt 4 jest zastąpienie wielu osobnych przewodów jednym uniwersalnym połączeniem, łączącym w czasie rzeczywistym szybki transfer danych, przesyłanie obrazu i dźwięku oraz zasilanie urządzenia. Interfejs pozwala na tworzenie rozbudowanych rozgałęzień za pomocą stacji dokujących z czterema portami Thunderbolt (jednym wejściowym i trzema wyjściowymi) oraz wspiera tradycyjne łączenie w łańcuch (daisy-chaining) do sześciu urządzeń peryferyjnych. Do istotnych funkcji użytkowych należy możliwość natychmiastowego wybudzania komputera ze stanu uśpienia za pomocą podłączonej do stacji dokującej klawiatury lub myszy. Dodatkowo port umożliwia bezpośrednie łączenie dwóch komputerów w szybką sieć (Thunderbolt Networking) z przepustowością do 10 Gb/s, co ułatwia bezpośrednią migrację dużych ilości danych.

Przeznaczeniem portów Thunderbolt 4 jest obsługa nowoczesnych komputera mobilnych i stacjonarnych w środowiskach biurowych, profesjonalnych oraz domowych. Dedykowany jest programistom, fotografom, montażystom wideo oraz twórcom treści cyfrowych, którzy potrzebują stabilnego transferu obszernych plików RAW i projektów wideo bezpośrednio na zewnętrzne macierze dyskowe NVMe. Za sprawą certyfikowanej obsługi dwóch monitorów 4K i stacji dokujących interfejs idealnie sprawdza się na stanowiskach pracy, gdzie podłączenie jednego kabla USB-C do laptopa natychmiastowo zapewnia zasilanie, dostęp do przewodowej sieci oraz obsługę wszystkich akcesoriów peryferyjnych. Technologia ta znajduje również zastosowanie wśród graczy i inżynierów, umożliwiając łatwe podpięcie zewnętrznych stacji eGPU czy specjalistycznych urządzeń do przechwytywania obrazu.

Certyfikat MIL-STD-810H

Certyfikat MIL-STD-810H Laptopy serii Lenovo ThinkPad T16 Gen 4 AMD pozytywnie przechodząc rygorystyczne testy wytrzymałości zgodne z zaktualizowanym standardem militarnym MIL-STD-810H potwierdziły swoją niezawodność i znakomite wykonanie. Przejście na wersję „H” oznacza podniesienie poprzeczki – procedury badawcze są teraz bardziej rygorystyczne, a metody testowe zostały zaprojektowane tak, aby jeszcze wierniej symulować skrajne wyzwania, z jakimi sprzęt może się mierzyć w rzeczywistym środowisku pracy.

Inżynierowie poddają urządzenia testom obejmującym m.in. odporność na gwałtowne zmiany ciśnienia na dużych wysokościach, ekstremalne temperatury (od arktycznego mrozu po pustynny żar), a także długotrwałą ekspozycję na pył, piasek i dużą wilgotność. Dodatkowo, testy wibracji i wstrząsów mechanicznych gwarantują, że urządzenie przetrwa nie tylko trudną podróż, ale i przypadkowe upadki czy uderzenia. Posiadanie certyfikatu MIL-STD-810H to dla użytkownika ostateczny dowód na to, że wybiera sprzęt o bezkompromisowej jakości, zaprojektowany do niezawodnej pracy przez lata.

Matryca IPS

Matryca IPS Laptop Lenovo ThinkPad T16 Gen 4 AMD 21QN001BPB otrzymał matrycę In-Plane Switching, czyli w skrócie IPS. Technologia ta wyróżnia się na tle konkurencyjnych rozwiązań przede wszystkim zaawansowaną konstrukcją, w której cząsteczki ciekłego kryształu są ułożone równolegle do powierzchni ekranu i obracają się w tej samej płaszczyźnie pod wpływem pola elektrycznego. Takie rozwiązanie niemal całkowicie eliminuje problem zmiany odcieni czy jasności obrazu podczas patrzenia na monitor z boku, co jest kluczowe w pracy zespołowej lub przy korzystaniu z dużych wyświetlaczy.

Wysoka precyzja w reprodukcji kolorów oraz obsługa szerokich palet barw, takich jak sRGB czy DCI-P3, sprawiają, że panele te są niezastąpione w profesjonalnej obróbce wizualnej, gdzie liczy się każdy detal i zgodność z rzeczywistością. Choć matryce te mogą cechować się nieco niższą głębią czerni w porównaniu do paneli VA, to ich stabilność obrazu oraz dynamiczny rozwój technologii "Fast IPS" pozwoliły na osiągnięcie bardzo wysokich częstotliwości odświeżania. Dzięki temu współczesne ekrany tego typu są obecnie najczęściej rekomendowanym wyborem zarówno dla profesjonalistów, jak i wymagających graczy ceniących estetykę wizualną.

Czytnik linii papilarnych

Czytnik linii papilarnych Notebook Lenovo ThinkPad T16 Gen 4 AMD 21QN001BPB wyposażono w czytnik linii papilarnych. Jest to kluczowy standard bezpieczeństwa w urządzeniach klasy biznesowej, który tworzy pierwszą linię obrony przed nieautoryzowanym dostępem. Technologia ta wykorzystuje unikalne cechy biometryczne użytkownika, co czyni ją znacznie trudniejszą do złamania niż tradycyjne kody PIN. Rozwiązanie to nie tylko radykalnie podnosi poziom ochrony danych firmowych, ale również znacząco usprawnia codzienną pracę. Dzięki pełnej integracji z usługą Windows Hello, logowanie do systemu następuje w ułamku sekundy, całkowicie eliminując uciążliwą konieczność zapamiętywania i wpisywania skomplikowanych haseł.

Certyfikat Energy Star

Certyfikat Energy Star Certyfikat Energy Star to międzynarodowy symbol przyznawany urządzeniom i budynkom charakteryzującym się wysoką efektywnością energetyczną oraz niskim szkodliwym wpływem na środowisko naturalne. Program ten został powołany do życia w 1992 roku przez amerykańską Agencję Ochrony Środowiska (EPA) oraz Departament Energii Stanów Zjednoczonych, a z biegiem lat zyskał status globalnego standardu uznawanego w wielu regionach świata, w tym w Unii Europejskiej. Główną ideą stojącą za powstaniem tego oznaczenia było stworzenie czytelnego i godnego zaufania wskaźnika, który pomagałby konsumentom oraz przedsiębiorstwom w identyfikacji produktów zużywających zauważalnie mniej energii elektrycznej, co bezpośrednio przekłada się na redukcję emisji gazów cieplarnianych do atmosfery.

Proces certyfikacji opiera się na rygorystycznych badaniach i normach technicznych ustalanych dla poszczególnych kategorii produktów. Aby urządzenie mogło zostać opatrzone charakterystycznym, błękitnym logo z wpisaną w nie gwiazdą, musi wykazywać wyższą sprawność energetyczną od standardowych odpowiedników dostępnych na rynku – przeważnie o kilkanaście do kilkudziesięciu procent. Oznaczenie to stosuje się szeroko w segmencie elektroniki użytkowej i sprzętu komputerowego, w tym w laptopach, komputerach stacjonarnych, serwerach, monitorach czy urządzeniach wielofunkcyjnych, ze szczególnym uwzględnieniem ich energooszczędności w trybach bezczynności i uśpienia. Certyfikat obejmuje również sprzęt gospodarstwa domowego, taki jak lodówki, pralki, zmywarki i klimatyzatory, a także zaawansowane systemy oświetleniowe oraz całe obiekty budowlane spełniające rygorystyczne kryteria zrównoważonego budownictwa.

Z punktu widzenia użytkowników obecność symbolu Energy Star stanowi proste zapewnienie, że dany produkt pozwala na realne obniżenie rachunków za prąd w całym okresie jego eksploatacji, nie wymagając przy tym idących na ustępstwa kompromisów w zakresie wydajności, funkcjonalności czy wygody obsługi. Dla sektora biznesowego oraz instytucji publicznych posiadanie przez sprzęt certyfikatu Energy Star jest bardzo często warunkiem koniecznym do spełnienia norm przetargowych oraz realizacji wymogów proekologicznej polityki zakupowej.

Kensington Lock

Kensington Lock Gniazdo linki zabezpieczającej stanowi pierwszą linię obrony fizycznej w serii Lenovo ThinkPad T16 Gen 4 AMD, szczególnie w środowiskach o dużym natężeniu ruchu. Standard Kensington Lock pozwala na szybkie i pewne przypięcie komputera do biurka, lady lub innego nieruchomego elementu wyposażenia wnętrza za pomocą stalowej linki. Rozwiązanie to jest niezwykle skuteczne w otwartych przestrzeniach biurowych typu open space oraz w punktach obsługi klienta, gdzie laptop często pozostaje bez bezpośredniego nadzoru. Zastosowanie tego mechanizmu pozwala użytkownikowi na swobodne oddalenie się od stanowiska pracy bez ryzyka, że urządzenie zostanie skradzione w wyniku chwilowej nieuwagi.

Wi-Fi 7

Wi-Fi 7 Laptopy serii Lenovo ThinkPad T16 Gen 4 AMD zostały wyposażone w najnowocześniejsze karty sieciowe wspierające standard Wi-Fi 7 (802.11be), znany również jako Extremely High Throughput (EHT). Największą rewolucją jest technologia Multi-Link Operation (MLO), która pozwala urządzeniu na jednoczesne wysyłanie i odbieranie danych w wielu pasmach (2,4 GHz, 5 GHz i 6 GHz). Dzięki temu wyeliminowano problem przełączania się między częstotliwościami, co drastycznie redukuje opóźnienia.

Standard ten wprowadza szerokość kanału aż do 320 MHz oraz modulację 4096-QAM, co pozwala na osiągnięcie prędkości przesyłu danych przekraczających 40 Gb/s – to blisko pięciokrotnie więcej niż w Wi-Fi 6. Dodatkowo funkcja Multi-RU Puncturing/ pozwala na efektywne wykorzystanie pasma nawet w obecności zakłóceń, „wycinając” jedynie zaszumiony fragment kanału zamiast blokowania go w całości. Całość wspiera moduł Bluetooth 5.4, oferujący jeszcze lepszą stabilność i zasięg dla profesjonalnych akcesoriów.

Gwarancja On-Site Premier Support

Gwarancja Wybierz wsparcie klasy VIP. Gwarancja Premier to dedykowana linia telefoniczna, zaawansowani technicy i priorytetowy dostęp do części zamiennych. Twoje zgłoszenia trafiają od razu na szczyt kolejki, a diagnoza obejmuje zarówno sprzęt, jak i oprogramowanie systemowe.

W razie konieczności naprawy fizycznej, technik przyjeżdża do Twojej siedziby (zazwyczaj na następny dzień roboczy). To idealne rozwiązanie dla firm bez własnego, rozbudowanego działu IT, potrzebujących szybkiego i profesjonalnego wsparcia zewnętrznego.

Klawiatura podświetlana

Klawiatura podświetlana W laptopach klasy biznesowej i premium podświetlenie klawiatury realizowane jest za pomocą energooszczędnych diod LED. System ten został zaprojektowany tak, aby zminimalizować pobór prądu z baterii, co jest kluczowe podczas pracy mobilnej. Białe, eleganckie i dyskretne, typowe dla serii biznesowych światło klawiatury pomaga w skupieniu się i męczy oczu licznymi kolorami i migotaniem. Podświetlana klawiatura pozwala na pracę miejscach gdzie oświetlenie nie jest odpowiednie. Praca w podróży służbowej w pociągu czy samolocie może być wygodniejsza, gdy klawisze będą łagodnie podświetlone. W laptopach biznesowych taka funkcja może okazać się nieoceniona i niezbędna, zwłaszcza dla osób, które często pracują poza biurem.

Układ Neural Processing Unit

Układ Neural Processing Unit Jednostka NPU, czyli procesor neuronowy, to wyspecjalizowany układ scalony zaprojektowany bezpośrednio z myślą o sprzętowym przyspieszaniu obliczeń związanych z algorytmami sztucznej inteligencji oraz uczenia maszynowego. W przeciwieństwie do tradycyjnych rdzeni procesora głównego (CPU), które są stworzone do wykonywania skomplikowanych i różnorodnych zadań sekwencyjnych, oraz układów graficznych (GPU) zoptymalizowanych pod kątem równoległego przetwarzania grafiki 3D, układ NPU skupia się wyłącznie na specyficznych operacjach matematycznych. Należą do nich przede wszystkim mnożenie macierzy oraz operacje na liczbach o niższej precyzji, takich jak formaty INT8 czy FP16, które stanowią fundament działania sztucznych sieci neuronowych.

Główną zaletą zintegrowania jednostki NPU bezpośrednio w strukturze krzemowej procesora jest niezwykle wysoka efektywność energetyczna przy przetwarzaniu zadań AI. Uruchamianie modeli językowych, generowanie obrazów, rozmywanie tła w wideo czy rozpoznawanie twarzy i głosu na klasycznym procesorze lub karcie graficznej wymaga znacznych nakładów mocy i powoduje szybkie zużycie baterii w urządzeniach mobilnych. Układ NPU realizuje te same zadania wielokrotnie szybciej, zużywając przy tym zaledwie ułamek energii elektrycznej, co ma kluczowe znaczenie w nowoczesnych laptopach, smartfonach i tabletach.

Wydajność procesorów neuronowych jest najczęściej podawana w teraoperacjach na sekundę (TOPS), co określa, ile bilionów operacji matematycznych układ jest w stanie wykonać w ciągu jednej sekundy. Współczesne systemy operacyjne oraz oprogramowanie coraz silniej polegają na dedykowanych układach NPU, odciążając od ciągłej pracy procesor główny i grafikę, co przekłada się na wyższą kulturę pracy całego komputera, niższe temperatury oraz znacznie dłuższy czas pracy na jednym ładowaniu akumulatora.

TrackPoint

TrackPoint Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z ThinkPadem, czerwony punkt na środku klawiatury może Cię intrygować. To TrackPoint – inteligentny manipulator, który zastępuje myszkę. Choć na początku wymaga chwili przyzwyczajenia, po krótkim czasie staje się najbardziej intuicyjnym sposobem sterowania komputerem. Pozwala na znacznie dokładniejsze ruchy niż gładzik, co jest kluczowe np. w tabelach Excela. Możesz pracować z laptopem na kolanach, na małym stoliku kawiarnianym czy w ciasnym fotelu lotniczym bez potrzeby przesuwania ręki na boki. Środkowy przycisk pod spacją pozwala na błyskawiczne przewijanie długich stron internetowych – wystarczy przytrzymać go i lekko pchnąć TrackPoint.

To mały element, który definiuje komfort pracy na laptopach Lenovo, sprawiając, że pisanie i nawigacja stają się jedną, spójną czynnością.

TPM

TPM Laptopy serii Lenovo ThinkPad T16 Gen 4 AMD wykorzystują układ TPM jako dedykowany układ bezpieczeństwa, który jest fizycznie odizolowany od reszty podzespołów na płycie głównej. Takie rozwiązanie gwarantuje, że klucze kryptograficzne są generowane i przechowywane w środowisku odpornym na ataki hakerskie skierowane bezpośrednio w system operacyjny. Moduł ten staje się kluczowym elementem podczas współpracy z funkcją BitLocker, ponieważ odpowiada za automatyczne zarządzanie dostępem do zaszyfrowanych partycji dysku przy każdym uruchomieniu komputera. Dodatkowo układ monitoruje integralność oprogramowania układowego, blokując dostęp do danych w sytuacji, gdy wykryje nieautoryzowaną ingerencję w pliki startowe systemu Windows.

Certyfikat RoHS

Certyfikat RoHS RoHS, czyli unijna dyrektywa ograniczająca stosowanie substancji niebezpiecznych, to kluczowy akt prawny wymuszający na producentach elektroniki eliminację toksycznych składników z procesu wytwarzania sprzętu. Norma ta surowo limituje dopuszczalne stężenie takich pierwiastków jak ołów, rtęć, kadm czy sześciowartościowy chrom, które po wyrzuceniu urządzenia na śmietnik mogłyby trwale skazić glebę oraz wody gruntowe. Dzięki rygorystycznym kontrolom na każdym etapie łańcucha dostaw, certyfikat ten gwarantuje, że laptopy, smartfony czy komponenty komputerowe są znacznie bezpieczniejsze dla użytkowników oraz pracowników zakładów recyklingowych. Obecność oznaczenia zgodności z dyrektywą na urządzeniu serii Lenovo ThinkPad T16 Gen 4 AMD jest dla świadomego konsumenta jasnym sygnałem, że zakupiony sprzęt został wykonany z poszanowaniem zdrowia publicznego i rygorystycznych norm ochrony biosfery.

: 21QN001BPB
Hurry! only 22 szt. w magazynie.
Informacje podstawowe
Producent
Lenovo
Produkt
Laptop
Rodzaj konfiguracji
Bazowa
Certyfikat Intel EVO
Nie
Model
ThinkPad T16 Gen 4 AMD
Stan
Nowy
Gwarancja
3 lata On-Site (w tym 3 lata Premier Support)
Laptop konwertowalny
Nie
Materiał obudowy
Tworzywo sztuczne wzmacniane włóknem węglowym
Kolor obudowy
Czarny
Kamera internetowa
Tak
Procesor
Procesor
AMD Ryzen AI 5
Typ procesora
Model: Ryzen AI 5 PRO 340
Częstotliwość: 2GHz / 4,8GHz
Cache: 16MB
Litografia: TSMC 4 nm FinFET
Obsługiwane gniazda: FP8
Obsługiwana pamięć: DDR5 (FP8), LPDDR5X (FP8)
Technologia Intel vPro
Nie
Liczba rdzeni procesora
6
Układ NPU (AI)
Tak
Technologia AMD DASH
Tak
Liczba zainstalowanych procesorów
1
Chipset płyty głównej
AMD SoC
PassMark procesora
19422
Pamięć RAM
Pamięć zainstalowana
16 GB
Typ pamięci
2 x 8 GB
SODIMM
DDR5
5600 MT/s
Liczba banków pamięci
2
Maksymalna ilość pamięci
64 GB
Dysk
Dysk
SSD
Pojemność dysku
512 GB
Parametry dysku
M.2 2280
NVMe
PCIe 4.0
Opal2
Dysk 2
brak
Dysk 3
brak
Dysk 4
brak
Napęd optyczny
brak
Ekran
Przekątna ekranu
16"
Rozdzielczość
1920x1200 (WUXGA)
Technologia matrycy
IPS
Jasność matrycy
500 cd/m²
Ekran dotykowy
Nie
Filtr prywatyzujący
Nie
High Dynamic Range (HDR)
Nie
Informacja o ekranie
16" WUXGA (1920x1200) IPS 500nits
Anti-glare
100% sRGB
Low Power
Karta graficzna
Zintegrowana karta graficzna
AMD Radeon 840M
PassMark karty zintegrowanej
3842
Rodzaj karty graficznej
Zintegrowana
Interfejsy i komunikacja
Interfejsy
2 x Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps (Power Delivery 3.0 i DisplayPort 2.1)
1 x USB 3.2 Gen 1
1 x USB 3.2 Gen 1 (Always On)
1 x HDMI 2.1
1 x Ethernet (RJ-45)
1 x Gniazdo słuchawkowe
Modem WWAN
Nie
Typ modemu WWAN
brak
Komunikacja
LAN 1 GbE
Wi-Fi 7 (802.11be)
Bluetooth 5.4
Złącze Thunderbolt
Thunderbolt 4
Złącze HDMI
Tak
Złącze DisplayPort
Nie
Złącze VGA (15-pin D-Sub)
Nie
Wi-Fi
Tak
Złącze COM (RS-232)
Nie
Bluetooth
Tak
Pozostałe
Multimedia
High Definition (HD) Audio
Realtek ALC3287
2 mikrofony 360°
Głośniki stereo 2W x2, Dolby Audio
Kamera internetowa 5.0MP + IR Discrete with Privacy Shutter
Bezpieczeństwo
Dedykowany układ szyfrowania TPM 2.0 Enabled
Czytnik linii papilarnych (dotykowy, Match-on-Chip), Zintegrowany z przyciskiem uruchamiania
Kensington Lock (Nano), 2.5 x 6 mm
Czytnik kart procesorowych (SmartCard)
Zabezpieczenie kamery internetowej (cam
Czytnik kart SmartCard
Tak
Wprowadzanie danych
Klawiatura podświetlana
Klawiatura odporna na zachlapanie
Klawiatura numeryczna
TrackPoint
Touchpad
Układ klawiatury
Międzynarodowy
Podświetlana klawiatura
Tak
Czytnik linii papilarnych
Tak
Klawiatura numeryczna
Tak
Near Field Communication (NFC)
Nie
Zasilanie
Zasilacz 65W USB-C
Kensington Lock
Tak
Bateria
Bateria 52,5 Wh
Trusted Platform Module (TPM)
Tak
System operacyjny
Windows 11 Pro
Wymiary
Szerokość: 360 mm
Głębokość: 251 mm
Wysokość: 24 mm
Certyfikaty
MIL-STD-810H
Eyesafe Certified 2.0
Energy Star 9.0
EPEAT Gold Registered
ErP Lot 6/26
RoHS compliant
TCO Certified, generation 10
Certyfikat MIL-STD-810
MIL-STD-810H
Certyfikat EPEAT Gold
Tak
W zestawie
Zasilacz 65W USB-C (3-pin)
Waga
1,76 kg
Copilot+ PC
Tak

Specyficzne kody

UPC
225527
EAN13
0198157792388
MPN
21QN001BPB
Przesyłka kurierska
Darmowa
Przesyłka pobraniowa (COD)
50,00 zł (brutto)
40,65 zł (netto)

Widok 360° nie jest dostępny dla tego produktu.

ITnes.pl · PKO Leasing

Finansowanie jutra:
Leasing w ITnes.pl

Napędzamy Twój biznes technologią, której nie musisz kupować na własność.

W świecie nowoczesnego biznesu wygrywają ci, którzy potrafią szybciej adaptować zmiany. W ITnes.pl wierzymy, że dostęp do najpotężniejszych narzędzi IT nie powinien być ograniczony jednorazowym wydatkiem. Dlatego, wspólnie z PKO Leasing – niekwestionowanym liderem rynku – stworzyliśmy ekosystem finansowy, który pozwala Twojej firmie wejść na wyższy poziom efektywności bez obciążania budżetu.

Dlaczego Leasing z ITnes.pl to Twój strategiczny ruch?

Leasing w naszym wydaniu to nie tylko rata.
To Power Up dla Twojej infrastruktury IT.

Maksymalna Płynność

Cash Flow Mastery

Zachowaj gotówkę na kluczowe inwestycje, marketing czy ekspansję. Sprzęt zarabia na siebie sam, gdy Ty płacisz niskie, przewidywalne raty.

Optymalizacja Podatkowa 2.0

Tarcza Podatkowa

Wykorzystaj tarczę podatkową. Każda rata to koszt uzyskania przychodu, który realnie obniża Twoje zobowiązania wobec fiskusa.

Technologia Zawsze na Czas

Rotacja Floty IT

Nie czekaj latami na wymianę sprzętu. Leasing pozwala na regularną rotację floty IT, dzięki czemu Twój zespół zawsze pracuje na najszybszych i najbezpieczniejszych rozwiązaniach.

Formy Finansowania

Skrojone pod Twój Model Biznesowy. Wybierz drogę, która najlepiej pasuje do strategii rozwoju Twojej firmy.

Leasing Operacyjny

Wolność i Elastyczność

To najczęściej wybierana forma przez naszych partnerów B2B. Traktujesz leasing jak usługę.

DLA KOGO? Dla firm chcących regularnie odświeżać park maszynowy.
KORZYŚĆ Opłata wstępna i wszystkie raty są w całości kosztem uzyskania przychodu. Podatek VAT płacisz proporcjonalnie w każdej racie.

Leasing Finansowy

Inwestycja w Majątek

Idealny, gdy planujesz związać się ze sprzętem na dłużej i chcesz go amortyzować po swojej stronie.

DLA KOGO? Dla przedsiębiorców stawiających na budowę stałych aktywów firmy.
KORZYŚĆ Ty dokonujesz odpisów amortyzacyjnych, a część odsetkowa raty jest Twoim kosztem.

Twoja Droga do Nowoczesności

Proces w ITnes.pl jest tak płynny, jak praca na nowym workstation od HP czy Dell.

TECH

Wybór Rozwiązania

Wybierz topowy sprzęt z naszej oferty. Nasi eksperci pomogą Ci skonfigurować zestaw idealnie pod profil Twojej działalności.

LEARN

Konsultacja i Decyzja

Skontaktuj się ze swoim Dedykowanym Opiekunem. Wniosek procesujemy błyskawicznie – decyzję z PKO Leasing otrzymasz często w 15 minut.

TOGETHER

Podpisanie i Realizacja

Formalności ograniczamy do minimum. Podpisujesz umowę (często całkowicie online) i dołączasz do grona firm, które nie czekają na przyszłość, ale ją tworzą.

SUCCESS

Start Systemu

Sprzęt trafia do Twojego biura, gotowy do pracy, a Ty cieszysz się pełnym wsparciem posprzedażowym ITnes.pl.

PORADA EKSPERTA

Strategiczne Zarządzanie Cyklem Życia IT

„W dzisiejszym IT to nie posiadanie, a użytkowanie generuje zysk. Rekomendujemy leasing jako narzędzie do zarządzania TCO (Total Cost of Ownership). Zamiast jednorazowego kosztu 100 000 zł na serwery, zainwestuj te środki w rozwój produktu, a technologię sfinansuj z bieżących przychodów. To różnica między firmą, która trwa, a firmą, która dominuje."

FAQ – Rozumiemy Twój Biznes

Absolutnie. Dzięki partnerstwu z PKO Leasing oferujemy procedury uproszczone dla startupów i nowych podmiotów.
Praktycznie wszystko, co buduje Twoje środowisko pracy: laptopy, stacje robocze, serwery, macierze, monitory, a nawet specjalistyczne oprogramowanie.
Stawiamy na minimum biurokracji. W większości przypadków wystarczy NIP i dowód osobisty reprezentanta firmy.

ITnes.pl | IT for BUSINESS

Więcej niż Sklep – Twój Partner Technologiczny. Nie jesteśmy tylko dostawcą pudełek. Jesteśmy architektami Twojej przewagi konkurencyjnej.

Dedykowany Opiekun Klienta

W ITnes.pl nie jesteś numerem w systemie. Masz swojego partnera, który zna specyfikę Twojej branży i zawsze odbiera telefon.

A-brandy z Rodziny IT

Dostarczamy tylko rozwiązania od globalnych liderów (Dell, HP, Lenovo, Apple). To gwarancja jakości, prestiżu i niezawodności.

Wsparcie Przed i Posprzedażowe

Nasza rola nie kończy się na wystawieniu faktury. Doradzamy przy wyborze, wspieramy przy wdrożeniu i dbamy o Twój spokój w trakcie eksploatacji.

B2B DNA

Rozumiemy język biznesu. Nasza oferta jest elastyczna, skalowalna i zawsze zorientowana na Twój sukces.

Gotowy na przyspieszenie?

Porozmawiajmy o tym, jak leasing z PKO Leasing w ITnes.pl może odmienić Twoją firmę. Skontaktuj się z nami już dziś.

Skontaktuj się z nami

Sprzęt IT dla firm bez inwestycji na start

Zamiast jednorazowego wydatku rzędu kilkudziesięciu tysięcy zł – przewidywalny miesięczny koszt

Rozwiązanie dla klientów biznesowych

Sprzęt elektroniczny RentPay

finansowanie sprzętu IT
dla firm

RentPay to model finansowania, w którym firma korzysta ze sprzętu w zamian za stałą miesięczna opłatę. Nie inwestujesz w zakup środków trwałych – zachowujesz płynność finansową i kontrolę nad kosztami.

Jak wynajmować sprzęt za pomocą RentPay?

Zobacz opcję „Subskrybuj” przy na stronie produktu i sprawdź miesięczny koszt dla Twojej firmy

Dlaczego firmy wybierają subskrypcję?

Wykup

Stały miesięczny koszt bez dużych inwestycji

Nie angażujesz kapitału w zakup sprzętu, który traci wartość

Przedłużenie

Krótka umowa

Na 12 miesięcy. W ofercie dla firm sprzęt wymienisz już po pół roku.

Rozwiązanie

Możliwość zmiany sprzętu w trakcie umowy

Rozbudowujesz lub wymieniasz sprzęt bez rozwiązywania umowy, po 6 miesiącach możesz wymienić sprzęt na nowy – coś czego nie oferuje leasing.

Wykup 2

Ochrona i SafeUp w cenie

Subskrypcja sprzętu obejmuje bezpłatny pakiet ochronny SafeUp. Nie musisz martwić się kradzieżą i serwisem sprzętu.

Przedłużenie 2

Faktura VAT za usługę

Co miesiąc otrzymujesz fakturę VAT za subskrypcję, którą łatwo zaksięgujesz w koszty prowadzenia biznesu.

Jak działa RentPay?

1 Koszyk

Wybierz subskrypcję

W metodach płatności za produkt wybierz opcję SUBSKRYBUJ.

2 Koszyk

Podsumowanie oferty

Na tym etapie poznasz dokładną ofertę subskrypcji bądź najmu. Możesz dobrać dodatkowy pakiet serwisowy.

3 Koszyk

Zaakceptuj umowę

Na ekranie generowania Umowy zostaniesz poproszony o podanie swoich danych.

Przygotuj dowód osobisty, na podstawie Twoich informacji zostanie wygenerowana Umowa Subskrypcji. Zaakceptuj aby przejść dalej.

4 Koszyk

Subskrypcja dla biznesu

Po zaakceptowaniu Umowy należy wpłacić kaucję, która jest niezbędna do aktywowania Twojej Umowy.

Możesz to zrobić na dwa sposoby – płatnością online AutoPay bądź na podstawie Noty Księgowej. Pamiętaj, aby wpłacić kaucję z konta firmowego, inaczej niezbędna będzie dodatkowa weryfikacja. Po zaksięgowaniu wpłaty, wysyłamy Twój sprzęt!

Najczęstsze pytania

Czy subskrypcja to leasing?
Nie. W leasingu spłacasz sprzęt i często go wykupujesz. Dzięki subskrypcji płacisz tylko za korzystanie ze sprzętu, co znacznie zmniejsza Twoje firmowe wydatki.
Co zawiera cena subskrypcji?
Cena miesięcznego wynajmu związana jest ze spadkiem wartości urządzenia w czasie, kiedy jest użytkowany przez klienta. Oznacza to, że płacisz tylko za korzystanie z urządzenia. W cenę wliczony jest podstawowy pakiet ochronny.
Uproszczony proces zawarcia umowy
Proces wynajmu sprzętu IT został zaprojektowany z myślą o firmach, które cenią czas i sprawność działania. Ograniczamy formalności do niezbędnego minimum – bez rozbudowanej dokumentacji, długiego oczekiwania na decyzję czy skomplikowanych negocjacji. W kilku prostych krokach Twoja firma może szybko uzyskać dostęp do potrzebnego sprzętu.
Czy mogę zmienić sprzęt w trakcie umowy?
Tak. W trakcie trwania umowy zawsze możesz rozbudować sprzęt i po 6 miesiącach już wymieniać na inny model.
Co się stanie, jeśli sprzęt zostanie skradziony, zgubiony lub zniszczony?
Kradzież sprzętu należy jak najszybciej zgłosić na policję oraz do firmy WeSub S.A. W przypadku zgubienia lub zniszczenia wynajmowanego sprzętu należy natychmiastowo poinformować firmę WeSub S.A., której pracownicy udzielą szczegółowych informacji w celu dalszego postępowania.

Skontaktuj się z nami

```

Widok 360° nie jest dostępny dla tego produktu.