Laptop Lenovo ThinkPad P16s Gen 5 AMD 21XG78QMXPB

Lenovo
21XG78QMXPB
562903
0199276170798
Produkt modyfikowany na bazie konfiguracji: 21XG0018PB

Jesteśmy oficjalnym partnerem Lenovo

Konfigurator

Dedykowane GPU

Hurry! only 11 szt. w magazynie.
13 449,00 zł
10 934,15 zł netto
Duża liczba sztuk w magazynie wysyłka w 24h
Rata od
291.34 zł
PKO Leasing Widget
Liczba sztuk
Produkt w dostawie Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia przewidywanej daty dostawy.

  Nowe produkty

Wyłącznie nowe, fabrycznie zapakowane produkty z oficjalnych polskich dystrybucji.

  Bezpieczna dostawa

Przesyłki są dostarczane przez renomowane firmy kurierskie i są ubezpieczone do pełnej wartości.

  Doradztwo i wsparcie

Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz pełne wsparcie przed i po sprzedaży.

Mobilna stacja robocza

Mobilna stacja robocza Mobilne stacje robocze to najbardziej zaawansowana kategoria komputerów przenośnych, zaprojektowana z myślą o profesjonalistach, których praca wymaga ogromnej mocy obliczeniowej, bezwzględnej stabilności oraz certyfikowanej zgodności z oprogramowaniem specjalistycznym. W przeciwieństwie do standardowych laptopów biznesowych czy gamingowych, urządzenia te są budowane jako bezpośrednie zamienniki potężnych komputerów stacjonarnych, umożliwiając pracę nad najbardziej złożonymi projektami w dowolnym miejscu na świecie.

Sercem mobilnych stacji roboczych są najpotężniejsze dostępne procesory, które oferują dużą liczbę rdzeni i wysokie limity mocy. Kluczowym wyróżnikiem jest jednak zastosowanie profesjonalnych układów graficznych, często wyposażonych w dedykowaną pamięć VRAM z obsługą kodu korekcji błędów (ECC), co eliminuje ryzyko awarii systemu podczas wielodniowych obliczeń lub renderowania skomplikowanych animacji 3D.

Jedną z najważniejszych cech stacji roboczych jest certyfikacja ISV (Independent Software Vendor). Oznacza ona, że producenci sprzętu ściśle współpracują z twórcami oprogramowania takiego jak Autodesk (AutoCAD, Revit), Dassault Systèmes (SolidWorks) czy Adobe, aby zoptymalizować sterowniki i podzespoły pod kątem konkretnych aplikacji. Dzięki temu profesjonalista ma pewność, że system nie zawiesi się w kluczowym momencie pracy, a wydajność w profesjonalnych narzędziach będzie znacznie wyższa niż na sprzęcie konsumenckim o teoretycznie podobnych parametrach.

Mobilne stacje robocze oferują unikatowe w skali laptopów opcje konfiguracji. Często wyposażone możliwość rozszerzenia ilości pamięci RAM, która pozwala na zwiększenie wielozadaniowości komputera. Podobnie wygląda kwestia składowania danych – urządzenia te posiadają zazwyczaj kilka gniazd na dyski SSD NVMe, umożliwiając tworzenie bezpiecznych macierzy RAID, które chronią dane przed utratą w przypadku awarii jednego z nośników.

Ekrany stosowane w tych urządzeniach to panele najwyższej klasy, które muszą sprostać wymaganiom grafików i montażystów wideo. Często spotykane są matryce o wysokiej rozdzielczości z pełnym pokryciem palety barw DCI-P3 lub Adobe RGB oraz certyfikacją HDR. Fabryczna kalibracja kolorów (np. X-Rite Pantone) gwarantuje, że barwy wyświetlane na ekranie będą identyczne z tymi, które pojawią się w druku lub finalnym produkcie filmowym.

Z racji tego, że mobilne stacje robocze są projektowane do pracy pod pełnym obciążeniem przez wiele godzin, posiadają one rozbudowane systemy chłodzenia, wykorzystujące komory parowe i zaawansowane stopy metali. Ich obudowy muszą spełniać surowe normy wytrzymałości (często certyfikat MIL-STD 810), co zapewnia odporność na wibracje, upadki oraz ekstremalne temperatury, czyniąc z nich niezawodne narzędzia pracy w biurach projektowych, studiach filmowych czy na placach budowy.

Mobilne stacje robocze to komputery przenośne do najtrudniejszych i najbardziej wymagających zadań dla profesjonalistów, którzy wymagają komfortu pracy, niezawodności i wysokiej wydajności.

Szczegółowy opis mobilnej stacji roboczej Lenovo ThinkPad P16s Gen 5 AMD 21XG78QMXPB

Zdjęcie produktu Laptop Lenovo ThinkPad P16s Gen 5 AMD 21XG78QMXPB - Ryzen AI 7 PRO 450/16" WUXGA IPS/RAM 32GB/SSD 1TB/RTX PRO 500/5G/Win 11 ProLenovo ThinkPad P16s Gen 5 AMD 21XG78QMXPB należy do popularnej serii 16-calowych mobilnych stacji roboczych ThinkPad P16s Gen 5 AMD firmy Lenovo. Obraz jest wyświetlany na 16-calowym ekranie laptopa w rozdzielczości maksymalnej WUXGA (1920x1200 pikseli). Do wyświetlania obrazu wykorzystano matrycę IPS zapewniającą doskonały obraz. Komputer oferuje dysk SSD (M.2 2280, NVMe, PCIe 4.0, Opal2) o pojemności 1 TB. Sercem stacji roboczej jest jednostka centralna AMD Ryzen AI 7 (Ryzen AI 7 PRO 450). Jednostka centralna jest taktowana zegarem 2GHz GHz (maksymalnie 5,1GHz). CPU wykonano w technologii TSMC 4 nm FinFET. Wielkość pamięci cache procesora wynosi 16MB. Za generowanie obrazu odpowiada zintegrowany układ graficzny AMD Radeon 860M. Wynik zintegrowanego GPU w aplikacji PassMark to 4872 punktów. Jedną z największych zalet mobilnej stacji roboczej jest dedykowany układ graficzny NVIDIA RTX PRO 500. Karta dedykowana dysponuje 6 GB GDDR7 pamięci video. Użytkownik laptopa ThinkPad P16s Gen 5 AMD 21XG78QMXPB ma do dyspozycji 32 GB pamięci RAM w układzie 1 x 32 GB. Producent zainstalował pamięć LPDDR5X. Pamięć można rozbudować do 96 GB. Zaletą produktu jest wbudowana kamera internetowa. Użytkownik modelu ma do dyspozycji następujące porty: jeden port RJ-45, jeden port HDMI 2.1, jeden port USB 3.2 Gen 1, dwa gniazda Thunderbolt 4 (Power Delivery 3.1), jeden port USB 3.2 Gen 1 (Always On) oraz jeden port słuchawkowe. Stacja robocza jest sprzedawana z systemem operacyjnym Windows 11 Pro. Użytkownik ma do dyspozycji modem WWAN.

Do wprowadzania danych służy podświetlana klawiatura z dodatkowym blokiem numerycznym. Sporym ułatwieniem jest także obecność TouchPada i TrackPointa. Mobilna stacja robocza oferuje czytnik kart SDXC. W mobilnej stacji roboczej zainstalowano moduły komunikacji bezprzewodowej Wi-Fi (standard 802.11be) i Bluetooth (wersja 5.4). Podzespoły mobilnej stacji roboczej zainstalowano w czarnej obudowie. Cechą charakterystyczną notebooka jest niska waga, która wynosi zaledwie 1,75 kg.

Procesor AMD Ryzen AI 7 PRO 450

Procesor AMD Ryzen AI 7 PRO 450 AMD Ryzen AI 7 PRO 450 to zaawansowany procesor mobilny, który zadebiutował w styczniu 2026 roku jako istotny element prestiżowej linii Ryzen AI PRO 400. Jednostka ta została zaprojektowana z myślą o wymagających użytkownikach biznesowych, wykorzystując nowoczesną architekturę hybrydową Zen 5 oraz Zen 5c i współpracując z podstawką Socket FP8. Układ dysponuje ośmioma rdzeniami, a dzięki technologii AMD Simultaneous Multithreading (SMT) każdy z nich może obsługiwać dwa strumienie instrukcji równolegle. W praktyce oznacza to dostępność aż szesnastu wątków, co pozwala na błyskawiczne i efektywne zarządzanie zasobami sprzętowymi nawet przy bardzo złożonych zadaniach wielozadaniowych.

Pod względem parametrów czysto wydajnościowych, procesor wyposażono w 8 MB pamięci podręcznej L3. Standardowo pracuje on z częstotliwością taktowania wynoszącą 2000 MHz, jednak w sytuacjach wymagających nagłego przyrostu mocy obliczeniowej, inteligentny system boost pozwala na osiągnięcie nawet 5,1 GHz. Całość konstrukcji oparto na ultra-precyzyjnym procesie technologicznym 4 nm, przy czym za produkcję krzemowych matryc odpowiadają zakłady TSMC. Warto odnotować, że model ten posiada zablokowany mnożnik, co jest typowym rozwiązaniem w segmencie biznesowym, mającym na celu zapewnienie maksymalnej stabilności i przewidywalności pracy systemu kosztem ekstremalnego podkręcania.

Jednostka Ryzen AI 7 PRO 450 wykazuje się niezwykłą kulturą pracy, charakteryzując się współczynnikiem TDP na poziomie zaledwie 28 W, co przekłada się na niskie zużycie energii i mniejszą emisję ciepła. Procesor wspiera nowoczesne moduły pamięci DDR5 oraz LPDDR5X w konfiguracji dwukanałowej, oferując oficjalne wsparcie dla prędkości dochodzących do 5600 MT/s. Istotnym atutem w kontekście profesjonalnym jest obsługa pamięci ECC, która poprzez korekcję błędów eliminuje ryzyko uszkodzenia danych, co jest krytyczne w systemach przetwarzających kluczowe informacje firmowe. Komunikacja z pozostałymi komponentami komputera odbywa się za pośrednictwem szybkiego interfejsu PCI-Express czwartej generacji.

Możliwości graficzne procesora opierają się na zintegrowanym rozwiązaniu Radeon 860M, które zapewnia płynną obsługę multimediów i aplikacji graficznych bez konieczności stosowania zewnętrznej karty. Dla specjalistów od IT kluczowe będą rozbudowane funkcje wirtualizacji sprzętowej oraz wsparcie dla IOMMU (PCI passthrough). Dzięki temu maszyny wirtualne mogą korzystać z zasobów fizycznych hosta w sposób bezpośredni, co drastycznie podnosi wydajność pracy w środowiskach izolowanych.

Nowoczesne oprogramowanie wykorzystujące instrukcje Advanced Vector Extensions (AVX) zyska na tym procesorze znaczne przyspieszenie, zwłaszcza że AMD zaimplementowało tutaj również wsparcie dla najnowszych standardów AVX2 oraz AVX-512. Całość tej potężnej specyfikacji dopełnia dedykowana jednostka NPU (Neural Processing Unit). Z wydajnością ocenianą na poziomie 50 TOPS, procesor ten staje się prawdziwym centrum operacyjnym dla lokalnych algorytmów sztucznej inteligencji, umożliwiając błyskawiczną realizację zadań związanych z uczeniem maszynowym czy zaawansowaną analizą danych bezpośrednio na laptopie użytkownika.

Karta graficzna NVIDIA RTX PRO 500

Karta graficzna NVIDIA RTX PRO 500 Sercem prezentowanej mobilnej stacji roboczej jest profesjonalny układ graficzny NVIDIA RTX PRO 500, stanowiący punkt wejścia do najnowszej generacji architektury o nazwie Blackwell. Mimo że jest to model podstawowy w hierarchii rozwiązań dla inżynierów i projektantów, oferuje on znaczące postępy technologiczne względem swoich poprzedników. Karta została wyposażona w 1792 rdzenie CUDA, które stanowią fundament jej mocy obliczeniowej, umożliwiając sprawne wykonywanie równoległych operacji na danych. Architektura ta jest wspierana przez 14 rdzeni RT (Ray Tracing) 4. generacji, odpowiedzialnych za fotorealistyczne renderowanie światła i cieni w czasie rzeczywistym, oraz 56 zaawansowanych rdzeni Tensor 5. generacji, które są kluczowe dla procesów opartych na algorytmach sztucznej inteligencji.

W kwestii zaplecza pamięciowego, model RTX PRO 500 dysponuje 6 GB dedykowanej pamięci VRAM. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych modułów, karta oferuje przepustowość na poziomie 288 GB/s, co gwarantuje szybki dostęp do danych i płynną pracę nawet przy operowaniu na bardziej złożonych teksturach czy zestawach informacji. Takie parametry sprawiają, że urządzenie nie tylko radzi sobie z wyświetlaniem obrazu, ale staje się aktywnym partnerem w procesie tworzenia, minimalizując opóźnienia wynikające z wąskich gardeł przesyłu danych.

Dzięki pełnemu wsparciu dla bibliotek CUDA, NVIDIA RTX PRO 500 służy jako efektywny akcelerator w szerokim spektrum specjalistycznego oprogramowania. Jest to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących mobilnego sprzętu, który przyspieszy renderowanie oraz obliczenia w aplikacjach korzystających z technologii NVIDIA. Karta ta wykazuje się szczególną skutecznością w takich obszarach jak obróbka grafiki rastrowej, projekty 3D czy trenowanie małych modeli językowych (LLM).

W rezultacie, NVIDIA RTX PRO 500 to wszechstronna jednostka, która łączy mobilność z profesjonalnymi funkcjami wymaganymi w nowoczesnych środowiskach pracy kreatywnej i technicznej.

Copilot+ PC

Copilot+ PC Copilot+ PC to nie tylko kolejna generacja sprzętu – to całkowita redefinicja roli komputera w codziennej pracy. laptop Lenovo ThinkPad P16s Gen 5 AMD 21XG78QMXPB, jako dumny przedstawiciel tej kategorii, został zaprojektowany, by stać się inteligentnym partnerem użytkownika. Sercem tych urządzeń są jednostki NPU (Neural Processing Unit), które przejmują zadania związane ze sztuczną inteligencją, odciążając główny procesor i kartę graficzną.

Dzięki temu użytkownik zyskuje płynność działania w aplikacjach przyszłości: od zaawansowanej edycji wideo z automatycznym wycinaniem tła, po analizę skomplikowanych arkuszy kalkulacyjnych w czasie rzeczywistym. Co najważniejsze, architektura Copilot+ PC stawia na bezprecedensową energooszczędność. laptop Lenovo ThinkPad P16s Gen 5 AMD 21XG78QMXPB w tej konfiguracji pozwala na pracę przez cały dzień roboczy bez konieczności szukania gniazdka, oferując inteligentne funkcje, takie jak Recall, która pomaga błyskawicznie odnaleźć każdą treść, nad którą pracowałeś, czy napisy na żywo (Live Captions) tłumaczące mowę w locie podczas międzynarodowych wideokonferencji.

TPM

TPM Laptopy serii Lenovo ThinkPad P16s Gen 5 AMD zostały wyposażone w układ TPM, czyli Trusted Platform Module. Przechowuje on w bezpiecznym miejscu klucze kryptograficzne używane do szyfrowania danych. Dzięki modułowi TPM możliwe jest szybkie szyfrowanie i odszyfrowywanie danych na dysku za pomocą funkcji BitLocker dostępnej w systemach Windows. Zabezpiecza to dane na dysku przed odczytaniem po zgubieniu lub kradzieży urządzenia. TPM przechowuje także dane biometryczne wykorzystywane przez logowanie za pomocą Windows Hello odciskiem palca czy rozpoznawaniem twarzy.

Moduł TPM to już podstawowe i wymagane przez system Windows 11 zabezpieczenie komputera, które znacząco ułatwia szyfrowanie danych i logowanie do systemu.

Gwarancja On-Site Premier Support

Gwarancja To najwyższy poziom wsparcia technicznego dostępny na rynku, znany jako Premier Support. Wykracza daleko poza zwykłą naprawę sprzętu. Zyskujesz bezpośredni dostęp do dedykowanych, zaawansowanych inżynierów (często 24/7), pomijając standardowe infolinie i automatyczne skrypty rozmów.

Usługa obejmuje nie tylko naprawy sprzętowe (zazwyczaj w trybie Next Business Day), ale także wsparcie w zakresie oprogramowania, problemów z siecią czy konfiguracją. To kompleksowa opieka IT, w której producent przejmuje odpowiedzialność za rozwiązanie problemu „end-to-end”, a Ty masz pewność priorytetowego traktowania każdego zgłoszenia.

Matryca IPS

Matryca IPS Matryca IPS w serii Lenovo ThinkPad P16s Gen 5 AMD to idealny kompromis między wysoką jakością obrazu a efektywnością energetyczną. Nowoczesne panele IPS stosowane w tych urządzeniach są optymalizowane pod kątem niskiego poboru prądu przy zachowaniu wysokiej jasności, co pozwala na komfortową pracę nawet w mocno oświetlonych pomieszczeniach czy na zewnątrz.

Dzięki stabilnej reprodukcji barw i wysokiemu współczynnikowi kontrastu, laptop Lenovo ThinkPad P16s Gen 5 AMD 21XG78QMXPB z ekranem IPS doskonale sprawdza się w dynamicznym trybie pracy. Niezależnie od tego, czy tworzysz skomplikowane projekty graficzne, czy analizujesz dane, możesz liczyć na wierne oddanie detali. Jest to technologia „wszystko w jednym”, która łączy trwałość, oszczędność baterii i profesjonalną jakość wyświetlania, co czyni ją standardem w najbardziej wymagających korporacjach na świecie.

Złącze Thunderbolt 4

Złącze Thunderbolt 4 Port Thunderbolt 4 to wszechstronny, wieloprotokołowy interfejs komunikacyjny oparty na symetrycznym złączu USB-C oraz architekturze USB4. Gwarantuje on stałą, dwukierunkową przepustowość na poziomie 40 Gb/s, zachowując tę pełną prędkość na uniwersalnych kablach pasywnych o długości do 2 metrów. W porównaniu do poprzednich generacji, specyfikacja Thunderbolt 4 znacząco podnosi minimalne wymagania sprzętowe, nakładając obowiązek podwojenia minimalnej przepustowości dla magistrali PCI Express do 32 Gb/s (co przekłada się na transfery danych dochodzące do 3000 MB/s dla szybkich nośników SSD). Ponadto standard oferuje obowiązkowe wsparcie dla przesyłu sygnału wideo umożliwiające jednoczesne zasilenie dwóch monitorów w rozdzielczości 4K przy odświeżaniu 60 Hz lub jednego wyświetlacza 8K. W kwestii zasilania specyfikacja wymusza obsługę ładowania komputera z mocą co najmniej 15 W dla urządzeń peryferyjnych oraz wsparcie dla technologii Power Delivery do 100 W na przynajmniej jednym porcie. Ważnym elementem specyfikacji jest również wbudowane zabezpieczenie przed atakami typu DMA (Direct Memory Access) wykorzystujące technologię wirtualizacji Intel VT-d, a także pełna wsteczna kompatybilność z urządzeniami Thunderbolt 3 oraz standardami USB 3.2 i USB4.

Podstawową funkcją portu Thunderbolt 4 jest zastąpienie wielu osobnych przewodów jednym uniwersalnym połączeniem, łączącym w czasie rzeczywistym szybki transfer danych, przesyłanie obrazu i dźwięku oraz zasilanie urządzenia. Interfejs pozwala na tworzenie rozbudowanych rozgałęzień za pomocą stacji dokujących z czterema portami Thunderbolt (jednym wejściowym i trzema wyjściowymi) oraz wspiera tradycyjne łączenie w łańcuch (daisy-chaining) do sześciu urządzeń peryferyjnych. Do istotnych funkcji użytkowych należy możliwość natychmiastowego wybudzania komputera ze stanu uśpienia za pomocą podłączonej do stacji dokującej klawiatury lub myszy. Dodatkowo port umożliwia bezpośrednie łączenie dwóch komputerów w szybką sieć (Thunderbolt Networking) z przepustowością do 10 Gb/s, co ułatwia bezpośrednią migrację dużych ilości danych.

Przeznaczeniem portów Thunderbolt 4 jest obsługa nowoczesnych komputera mobilnych i stacjonarnych w środowiskach biurowych, profesjonalnych oraz domowych. Dedykowany jest programistom, fotografom, montażystom wideo oraz twórcom treści cyfrowych, którzy potrzebują stabilnego transferu obszernych plików RAW i projektów wideo bezpośrednio na zewnętrzne macierze dyskowe NVMe. Za sprawą certyfikowanej obsługi dwóch monitorów 4K i stacji dokujących interfejs idealnie sprawdza się na stanowiskach pracy, gdzie podłączenie jednego kabla USB-C do laptopa natychmiastowo zapewnia zasilanie, dostęp do przewodowej sieci oraz obsługę wszystkich akcesoriów peryferyjnych. Technologia ta znajduje również zastosowanie wśród graczy i inżynierów, umożliwiając łatwe podpięcie zewnętrznych stacji eGPU czy specjalistycznych urządzeń do przechwytywania obrazu.

Klawiatura podświetlana

Klawiatura podświetlana W laptopach klasy biznesowej i premium podświetlenie klawiatury realizowane jest za pomocą energooszczędnych diod LED. System ten został zaprojektowany tak, aby zminimalizować pobór prądu z baterii, co jest kluczowe podczas pracy mobilnej. Białe, eleganckie i dyskretne, typowe dla serii biznesowych światło klawiatury pomaga w skupieniu się i męczy oczu licznymi kolorami i migotaniem. Podświetlana klawiatura pozwala na pracę miejscach gdzie oświetlenie nie jest odpowiednie. Praca w podróży służbowej w pociągu czy samolocie może być wygodniejsza, gdy klawisze będą łagodnie podświetlone. W laptopach biznesowych taka funkcja może okazać się nieoceniona i niezbędna, zwłaszcza dla osób, które często pracują poza biurem.

TrackPoint

TrackPoint Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z ThinkPadem, czerwony punkt na środku klawiatury może Cię intrygować. To TrackPoint – inteligentny manipulator, który zastępuje myszkę. Choć na początku wymaga chwili przyzwyczajenia, po krótkim czasie staje się najbardziej intuicyjnym sposobem sterowania komputerem. Pozwala na znacznie dokładniejsze ruchy niż gładzik, co jest kluczowe np. w tabelach Excela. Możesz pracować z laptopem na kolanach, na małym stoliku kawiarnianym czy w ciasnym fotelu lotniczym bez potrzeby przesuwania ręki na boki. Środkowy przycisk pod spacją pozwala na błyskawiczne przewijanie długich stron internetowych – wystarczy przytrzymać go i lekko pchnąć TrackPoint.

To mały element, który definiuje komfort pracy na laptopach Lenovo, sprawiając, że pisanie i nawigacja stają się jedną, spójną czynnością.

Certyfikat MIL-STD-810H

Certyfikat MIL-STD-810H Laptopy serii Lenovo ThinkPad P16s Gen 5 AMD pozytywnie przechodząc rygorystyczne testy wytrzymałości zgodne z zaktualizowanym standardem militarnym MIL-STD-810H potwierdziły swoją niezawodność i znakomite wykonanie. Przejście na wersję „H” oznacza podniesienie poprzeczki – procedury badawcze są teraz bardziej rygorystyczne, a metody testowe zostały zaprojektowane tak, aby jeszcze wierniej symulować skrajne wyzwania, z jakimi sprzęt może się mierzyć w rzeczywistym środowisku pracy.

Inżynierowie poddają urządzenia testom obejmującym m.in. odporność na gwałtowne zmiany ciśnienia na dużych wysokościach, ekstremalne temperatury (od arktycznego mrozu po pustynny żar), a także długotrwałą ekspozycję na pył, piasek i dużą wilgotność. Dodatkowo, testy wibracji i wstrząsów mechanicznych gwarantują, że urządzenie przetrwa nie tylko trudną podróż, ale i przypadkowe upadki czy uderzenia. Posiadanie certyfikatu MIL-STD-810H to dla użytkownika ostateczny dowód na to, że wybiera sprzęt o bezkompromisowej jakości, zaprojektowany do niezawodnej pracy przez lata.

Czytnik linii papilarnych

Czytnik linii papilarnych Laptop Lenovo ThinkPad P16s Gen 5 AMD 21XG78QMXPB wyposażono w czytnik linii papilarnych. Jest to popularne zabezpieczenie urządzeń biznesowych, które nie tylko chroni urządzenie przed nieautoryzowanym dostępem, ale także przyspiesza logowanie do systemu eliminując konieczność wpisywania hasła. Czytnik linii papilarnych to skuteczna i prosta forma zabezpieczenia dostępu do systemu i danych gromadzonych na komputerze, która również upraszcza i przyspiesza logowanie użytkownika.

Kensington Lock

Kensington Lock Gniazdo linki zabezpieczającej stanowi pierwszą linię obrony fizycznej w serii Lenovo ThinkPad P16s Gen 5 AMD, szczególnie w środowiskach o dużym natężeniu ruchu. Standard Kensington Lock pozwala na szybkie i pewne przypięcie komputera do biurka, lady lub innego nieruchomego elementu wyposażenia wnętrza za pomocą stalowej linki. Rozwiązanie to jest niezwykle skuteczne w otwartych przestrzeniach biurowych typu open space oraz w punktach obsługi klienta, gdzie laptop często pozostaje bez bezpośredniego nadzoru. Zastosowanie tego mechanizmu pozwala użytkownikowi na swobodne oddalenie się od stanowiska pracy bez ryzyka, że urządzenie zostanie skradzione w wyniku chwilowej nieuwagi.

Układ Neural Processing Unit

Układ Neural Processing Unit 21XG78QMXPB wyposażono w procesor z układem NPU. NPU, czyli Neural Processing Unit, to wyspecjalizowany akcelerator sprzętowy zaprojektowany od podstaw w celu efektywnego wykonywania obliczeń związanych z sieciami neuronowymi oraz algorytmami sztucznej inteligencji. W przeciwieństwie do tradycyjnych procesorów centralnych, które są zoptymalizowane pod kątem zadań ogólnych, NPU koncentruje się na masowo równoległym przetwarzaniu operacji matematycznych na macierzach i wektorach.

Architektura ta pozwala na znaczne odciążenie jednostek CPU i GPU, przejmując od nich zadania takie jak rozpoznawanie obrazów, przetwarzanie języka naturalnego czy zaawansowana edycja wideo w czasie rzeczywistym. Dzięki wysokiej specjalizacji układy te charakteryzują się wyjątkową efektywnością energetyczną, co jest kluczowe w urządzeniach mobilnych i laptopach, gdzie liczy się każdy wat zużytej energii przy zachowaniu płynności działania funkcji AI.

Współczesne jednostki NPU są integrowane bezpośrednio w strukturę procesorów wielordzeniowych, tworząc z nimi spójny ekosystem zdolny do błyskawicznej analizy danych bez konieczności przesyłania ich do chmury obliczeniowej. Rozwiązanie to nie tylko zwiększa szybkość reakcji aplikacji, ale również podnosi poziom prywatności użytkownika, ponieważ większość operacji związanych z uczeniem maszynowym odbywa się lokalnie na danym urządzeniu.

Wykorzystanie NPU przekłada się na realne korzyści w codziennym użytkowaniu, takie jak inteligentne zarządzanie energią, poprawa jakości rozmów wideo poprzez automatyczne usuwanie szumów czy przyspieszenie pracy w profesjonalnych programach graficznych. Technologia ta staje się obecnie standardem w nowoczesnych komputerach osobistych, definiując nową kategorię sprzętu zdolnego do natywnej obsługi zaawansowanych modeli językowych i asystentów cyfrowych bezpośrednio z poziomu systemu operacyjnego.

Klawiatura numeryczna

Klawiatura numeryczna W mobilnych stacjach roboczych i laptopach inżynieryjnych klawiatura numeryczna pełni funkcję wykraczającą poza proste wpisywanie cyfr. Jest ona niezbędna do efektywnej obsługi oprogramowania typu CAD (np. AutoCAD), środowisk programistycznych czy systemów zarządzania bazami danych. Wiele skrótów klawiszowych i funkcji nawigacyjnych w zaawansowanych aplikacjach jest domyślnie przypisanych właśnie do bloku numerycznego.

Inżynierowie projektując klawiatury w większych modelach, dbają o to, by sekcja numeryczna zachowała standardowe odstępy między klawiszami (pitch), co zapobiega przypadkowym kliknięciom. Dodatkowo, klawisze te często pełnią funkcje sterujące kursorem (Home, End, PgUp, PgDn) przy wyłączonym trybie Num Lock, co daje użytkownikowi dodatkową warstwę kontroli nad dokumentacją techniczną bez konieczności sięgania do myszki.

Modem 5G

Modem 5G Laptopy Lenovo ThinkPad P16s Gen 5 AMD 21XG78QMXPB został wyposażony modem 5G, co znacząco zwiększa jego mobilność i użyteczność poza biurem. W wielu zadaniach dostęp do Internetu okazuje się bardzo ważny dla pracownika, a urządzenie z możliwością korzystania z sieci 5G bez dodatkowych zewnętrznych modemów czy parowania ze smartfonem będzie znacznie wygodniejsze i szybsze. Technologia 5G pozwala na szybsze i stabilniejsze połączenie z Internetem, zwłaszcza w zatłoczonych miastach, gdzie użytkowników sieci jest więcej. Korzystanie z modemu 5G jest także bezpieczniejsze niż łączenie się do publicznych sieci Wi-Fi dostępnych w pociągach, hotelach czy restauracjach.

Profesjonaliści, którzy wymagają szybkiego i stabilnego połączenia z internetem docenią wygodę i bezpieczeństwo modemu 5G w laptopie, którego zawsze noszą przy sobie, na którym pracują często poza biurem, w używają w pociągu, hotelu czy kawiarni.

AMD DASH

AMD DASH Technologia AMD DASH, rozwijana jako skrót od Desktop and mobile Architecture for System Hardware, to zaawansowany standard sprzętowego zarządzania komputerami osobistymi i laptopami, stworzony z myślą o nowoczesnych środowiskach biznesowych oraz rozbudowanych infrastrukturach korporacyjnych. Rozwiązanie to, implementowane przede wszystkim w profesjonalnych procesorach z biznesowej linii AMD PRO, opiera się na otwartych specyfikacjach architektonicznych opracowanych przez niezależną organizację DMTF, co gwarantuje jego wyjątkową elastyczność i bezproblemową integrację z większością wiodących konsol administracyjnych. Głównym zadaniem technologii DASH jest umożliwienie specjalistom z działów IT zdalnego, wysoce zautomatyzowanego monitorowania, diagnozowania oraz naprawiania firmowych stacji roboczych na bardzo niskim poziomie sprzętowym. Proces ten odbywa się w trybie pozapasmowym (out-of-band), co oznacza, że administratorzy mają pełny dostęp do maszyny całkowicie niezależnie od kondycji i statusu jej systemu operacyjnego, mogąc wchodzić w interakcję z komputerem nawet wtedy, gdy uległ on krytycznej awarii, zawiesił się, jest uśpiony lub całkowicie wyłączony.

Kluczową zaletą technologii AMD DASH jest oparcie jej na otwartych standardach sieciowych, co pozwala firmom na uniknięcie rygorystycznego uzależnienia od zamkniętych, autorskich ekosystemów oprogramowania, oferując przy tym potężną i tańszą we wdrożeniu alternatywę dla konkurencyjnych systemów zarządzania. Administratorzy korzystający z tego rozwiązania otrzymują do dyspozycji bogaty wachlarz narzędzi diagnostycznych, obejmujących między innymi możliwość zdalnego włączania i restartowania maszyn, inwentaryzację zasobów sprzętowych, aktualizację oprogramowania układowego BIOS/UEFI, a także zdalne bootowanie systemu z zewnętrznych nośników sieciowych w celu jego pełnej reinstalacji. W połączeniu ze wsparciem dla technologii KVM, która pozwala na wirtualne przekierowanie obrazu, klawiatury i myszy bezpośrednio na monitor serwisanta, technologia ta umożliwia rozwiązanie zdecydowanej większości problemów technicznych bez konieczności fizycznego opuszczania biurka przez pracownika wsparcia. Wdrożenie floty komputerów wyposażonych w procesory AMD PRO ze wsparciem dla standardu DASH znacząco obniża całkowite koszty operacyjne przedsiębiorstwa, minimalizując czasy przestojów sprzętu i radykalnie ułatwiając codzienne administrowanie setkami urządzeń rozproszonych w różnych oddziałach firmy.

Certyfikat EPEAT Gold

Certyfikat EPEAT Gold EPEAT Gold to najwyższy i najbardziej prestiżowy poziom certyfikacji w globalnym systemie oceny ekologicznej elektroniki, który potwierdza, że laptopy serii Lenovo ThinkPad P16s Gen 5 AMD spełniają najbardziej rygorystyczne kryteria zrównoważonego rozwoju. Aby urządzenie mogło poszczycić się tym oznaczeniem, musi nie tylko zaliczyć wszystkie wymagania podstawowe, ale także co najmniej 75% opcjonalnych kryteriów dotyczących mniejszego wpływu na środowisko naturalne. Standard ten bierze pod uwagę cały cykl życia sprzętu, wymuszając na producentach stosowanie tworzyw pochodzących z recyklingu, eliminację toksycznych substancji oraz projektowanie konstrukcji łatwych w naprawie i późniejszym demontażu. Posiadanie złotego certyfikatu EPEAT jest dla świadomego konsumenta oraz dużych organizacji jasnym sygnałem, że wybierają sprzęt o najwyższej efektywności energetycznej, który minimalizuje ślad węglowy i wspiera gospodarkę o obiegu zamkniętym.

Technologia NVMe

Technologia NVMe Technologia NVMe (Non-Volatile Memory Express) to nowoczesny protokół komunikacyjny zaprojektowany specjalnie dla dysków SSD, który radykalnie zwiększa szybkość przesyłania danych. W przeciwieństwie do starszego standardu SATA, NVMe wykorzystuje szybką magistralę PCI Express (PCIe), co pozwala na bezpośrednią i wielokanałową komunikację z procesorem.

Dzięki ogromnej przepustowości i minimalnym opóźnieniom, technologia ta umożliwia błyskawiczne ładowanie systemu operacyjnego, skrócenie czasu renderowania wideo oraz płynną pracę w najbardziej wymagających grach i aplikacjach profesjonalnych. W praktyce dyski NVMe mogą być nawet kilkanaście razy szybsze od tradycyjnych nośników półprzewodnikowych starszej generacji, co czyni je obecnym standardem w wydajnych komputerach i serwerach.

Certyfikat Energy Star

Certyfikat Energy Star Energy Star to międzynarodowy symbol wysokiej efektywności energetycznej, przyznawany urządzeniom, które zużywają znacznie mniej prądu niż ich standardowe odpowiedniki bez utraty wydajności czy funkcjonalności. Certyfikat ten wymusza na producentach stosowanie zaawansowanych systemów zarządzania energią, które automatycznie przełączają sprzęt w tryb uśpienia o niskim poborze mocy po okresie bezczynności. Program ten został stworzony przez amerykańską Agencję Ochrony Środowiska (EPA), aby pomóc konsumentom i firmom w obniżaniu rachunków za elektryczność przy jednoczesnym ograniczaniu emisji gazów cieplarnianych. Wybierając laptopy serii Lenovo ThinkPad P16s Gen 5 AMD z tym charakterystycznym logo, użytkownik ma pewność, że produkt przeszedł rygorystyczne testy laboratoryjne potwierdzające jego proekologiczny charakter i oszczędność eksploatacji.

Certyfikat TCO

Certyfikat TCO Certyfikat TCO to uznany na całym świecie międzynarodowy standard zrównoważonego rozwoju, stworzony specjalnie dla branży sprzętu IT przez szwedzką organizację TCO Development. Powstały na początku lat dziewięćdziesiątych system certyfikacji stawiał początkowo na obniżenie promieniowania i poprawę ergonomii monitorów komputerowych, jednak z biegiem lat przekształcił się w wielowymiarowy zestaw wymogów. Obecnie TCO Certified obejmuje szeroką gamę sprzętu elektronicznego, w tym komputery stacjonarne, laptopy, wyświetlacze, smartfony, serwery oraz urządzenia pamięci masowej, stanowiąc niezależne potwierdzenie, że dany produkt spełnia wyśrubowane kryteria środowiskowe i społeczne.

Proces uzyskania tej certyfikacji wymaga od producentów przeformatowania podejścia do całego cyklu życia produktu, począwszy od pozyskiwania surowców i warunków w zakładach produkcyjnych. Urządzenia ubiegające się o znak TCO muszą powstawać w fabrykach respektujących prawa pracowników, zasady bezpieczeństwa i higieny pracy oraz sprawiedliwe wynagrodzenie. W kontekście ekologii sprawdza się ograniczanie użycia substancji niebezpiecznych, takich jak ciężkie metale czy szkodliwe opóźniacze palności, a także wysoki poziom efektywności energetycznej, podatność sprzętu na łatwą naprawę, modernizację oraz późniejszy recykling.

Z punktu widzenia użytkownika końcowego certyfikat TCO stanowi kompleksową gwarancję, że sprzęt jest bezpieczny dla zdrowia, ergonomiczny i nie nadwyręża wzroku ani kręgosłupa podczas wielogodzinnej pracy. Obecność tego oznaczenia zapewnia także pewność, że zakupiony monitor czy komputer charakteryzuje się wysoką trwałością, niskim zużyciem energii i został wyprodukowany w sposób odpowiedzialny społecznie. Z tego powodu TCO Certified stał się kluczowym wyznacznikiem i kryterium oceny w przetargach publicznych oraz korporacyjnych politykach zakupowych na całym świecie.

: 21XG78QMXPB
Hurry! only 11 szt. w magazynie.
Informacje podstawowe
Producent
Lenovo
Produkt
Mobilna stacja robocza
Rodzaj konfiguracji
Rozszerzona
Certyfikat Intel EVO
Nie
Model
ThinkPad P16s Gen 5 AMD
Stan
Nowy
Gwarancja
3 lata On-Site (w tym 3 lata Premier Support)
Laptop konwertowalny
Nie
Materiał obudowy
Aluminium
Tworzywo sztuczne PC-ABS
Kolor obudowy
Czarny
Kamera internetowa
Tak
Procesor
Procesor
AMD Ryzen AI 7
Typ procesora
Model: Ryzen AI 7 PRO 450
Częstotliwość: 2GHz / 5,1GHz
Cache: 16MB
Litografia: TSMC 4 nm FinFET
Obsługiwane gniazda: FP8
Obsługiwana pamięć: DDR5 (FP8), LPDDR5X (FP8)
Technologia Intel vPro
Nie
Liczba rdzeni procesora
8
Układ NPU (AI)
Tak
Technologia AMD DASH
Tak
Liczba zainstalowanych procesorów
1
Chipset płyty głównej
AMD SoC
PassMark procesora
26108
Pamięć RAM
Pamięć zainstalowana
32 GB
Typ pamięci
1 x 32 GB
LPDDR5X
Liczba banków pamięci
1
Maksymalna ilość pamięci
96 GB
Dysk
Dysk
SSD
Pojemność dysku
1 TB
Parametry dysku
M.2 2280
NVMe
PCIe 4.0
Opal2
Dysk 2
brak
Dysk 3
brak
Dysk 4
brak
Napęd optyczny
brak
Ekran
Przekątna ekranu
16"
Rozdzielczość
1920x1200 (WUXGA)
Technologia matrycy
IPS
Jasność matrycy
400 cd/m²
Ekran dotykowy
Nie
Filtr prywatyzujący
Nie
High Dynamic Range (HDR)
Nie
Informacja o ekranie
16" WUXGA (1920x1200) IPS 400nits
Anti-glare
45% NTSC
60Hz
Karta graficzna
Zintegrowana karta graficzna
AMD Radeon 860M
PassMark karty zintegrowanej
4872
Dedykowana karta graficzna
NVIDIA RTX PRO 500
Typ dedykowanej karty graficznej
Pamięć video: 6 GB GDDR7
Rodzaj karty graficznej
Dedykowana
Interfejsy i komunikacja
Interfejsy
2 x Thunderbolt 4 (Power Delivery 3.1)
1 x USB 3.2 Gen 1
1 x USB 3.2 Gen 1 (Always On)
1 x HDMI 2.1
1 x RJ-45
1 x Gniazdo słuchawkowe
Złącza, gniazda rozszerzeń
Czytnik kart SDXC
Modem WWAN
Tak
Typ modemu WWAN
5G
Komunikacja
LAN 1 GbE
AMD PRO Manageability
Wi-Fi 7 (802.11be)
Bluetooth 5.4
AMD PRO Manageability
Złącze Thunderbolt
Thunderbolt 4
Złącze HDMI
Tak
Złącze DisplayPort
Nie
Złącze VGA (15-pin D-Sub)
Nie
Wi-Fi
Tak
Złącze COM (RS-232)
Nie
Bluetooth
Tak
Pozostałe
Multimedia
SoundWire
Realtek ALC722-CG
2 mikrofony
Głośniki stereo 2W x2, Dolby Atmos
Kamera internetowa 5.0MP + IR with Privacy Shutter, HDR and Computer Vision Human Presence Detection
Bezpieczeństwo
Dedykowany układ szyfrowania TPM 2.0 Enabled
Czytnik linii papilarnych (dotykowy, Match-on-Chip), Zintegrowany z przyciskiem uruchamiania
Kensington Lock (Nano), 2.5 x 6 mm
Computer Vision-based Human Presence Detection
Bottom cover tamper detection
Czytnik kart SmartCard
Nie
Wprowadzanie danych
Touchpad
TrackPoint
Klawiatura podświetlana
Klawiatura odporna na zachlapanie
Klawiatura numeryczna
Układ klawiatury
Międzynarodowy
Podświetlana klawiatura
Tak
Czytnik linii papilarnych
Tak
Klawiatura numeryczna
Tak
Near Field Communication (NFC)
Nie
Zasilanie
Zasilacz 140W USB-C GaN (3-pin)
Kensington Lock
Tak
Bateria
Bateria 90 Wh
Trusted Platform Module (TPM)
Tak
System operacyjny
Windows 11 Pro
Wymiary
Szerokość: 358 mm
Głębokość: 248 mm
Wysokość: 23 mm
Certyfikaty
MIL-STD-810H
Energy Star 9.0
EPEAT Gold Registered
RoHS compliant
TCO Certified, generation 10
Certyfikat MIL-STD-810
MIL-STD-810H
Certyfikat EPEAT Gold
Tak
W zestawie
Lenovo AI Now
Zasilacz 140W USB-C GaN (3-pin)
Waga
1,75 kg
Copilot+ PC
Tak

Specyficzne kody

EAN13
0199276170798
MPN
21XG0018PB
Przesyłka kurierska
Darmowa

Widok 360° nie jest dostępny dla tego produktu.

ITnes.pl · PKO Leasing

Finansowanie jutra:
Leasing w ITnes.pl

Napędzamy Twój biznes technologią, której nie musisz kupować na własność.

W świecie nowoczesnego biznesu wygrywają ci, którzy potrafią szybciej adaptować zmiany. W ITnes.pl wierzymy, że dostęp do najpotężniejszych narzędzi IT nie powinien być ograniczony jednorazowym wydatkiem. Dlatego, wspólnie z PKO Leasing – niekwestionowanym liderem rynku – stworzyliśmy ekosystem finansowy, który pozwala Twojej firmie wejść na wyższy poziom efektywności bez obciążania budżetu.

Dlaczego Leasing z ITnes.pl to Twój strategiczny ruch?

Leasing w naszym wydaniu to nie tylko rata.
To Power Up dla Twojej infrastruktury IT.

Maksymalna Płynność

Cash Flow Mastery

Zachowaj gotówkę na kluczowe inwestycje, marketing czy ekspansję. Sprzęt zarabia na siebie sam, gdy Ty płacisz niskie, przewidywalne raty.

Optymalizacja Podatkowa 2.0

Tarcza Podatkowa

Wykorzystaj tarczę podatkową. Każda rata to koszt uzyskania przychodu, który realnie obniża Twoje zobowiązania wobec fiskusa.

Technologia Zawsze na Czas

Rotacja Floty IT

Nie czekaj latami na wymianę sprzętu. Leasing pozwala na regularną rotację floty IT, dzięki czemu Twój zespół zawsze pracuje na najszybszych i najbezpieczniejszych rozwiązaniach.

Formy Finansowania

Skrojone pod Twój Model Biznesowy. Wybierz drogę, która najlepiej pasuje do strategii rozwoju Twojej firmy.

Leasing Operacyjny

Wolność i Elastyczność

To najczęściej wybierana forma przez naszych partnerów B2B. Traktujesz leasing jak usługę.

DLA KOGO? Dla firm chcących regularnie odświeżać park maszynowy.
KORZYŚĆ Opłata wstępna i wszystkie raty są w całości kosztem uzyskania przychodu. Podatek VAT płacisz proporcjonalnie w każdej racie.

Leasing Finansowy

Inwestycja w Majątek

Idealny, gdy planujesz związać się ze sprzętem na dłużej i chcesz go amortyzować po swojej stronie.

DLA KOGO? Dla przedsiębiorców stawiających na budowę stałych aktywów firmy.
KORZYŚĆ Ty dokonujesz odpisów amortyzacyjnych, a część odsetkowa raty jest Twoim kosztem.

Twoja Droga do Nowoczesności

Proces w ITnes.pl jest tak płynny, jak praca na nowym workstation od HP czy Dell.

TECH

Wybór Rozwiązania

Wybierz topowy sprzęt z naszej oferty. Nasi eksperci pomogą Ci skonfigurować zestaw idealnie pod profil Twojej działalności.

LEARN

Konsultacja i Decyzja

Skontaktuj się ze swoim Dedykowanym Opiekunem. Wniosek procesujemy błyskawicznie – decyzję z PKO Leasing otrzymasz często w 15 minut.

TOGETHER

Podpisanie i Realizacja

Formalności ograniczamy do minimum. Podpisujesz umowę (często całkowicie online) i dołączasz do grona firm, które nie czekają na przyszłość, ale ją tworzą.

SUCCESS

Start Systemu

Sprzęt trafia do Twojego biura, gotowy do pracy, a Ty cieszysz się pełnym wsparciem posprzedażowym ITnes.pl.

PORADA EKSPERTA

Strategiczne Zarządzanie Cyklem Życia IT

„W dzisiejszym IT to nie posiadanie, a użytkowanie generuje zysk. Rekomendujemy leasing jako narzędzie do zarządzania TCO (Total Cost of Ownership). Zamiast jednorazowego kosztu 100 000 zł na serwery, zainwestuj te środki w rozwój produktu, a technologię sfinansuj z bieżących przychodów. To różnica między firmą, która trwa, a firmą, która dominuje."

FAQ – Rozumiemy Twój Biznes

Absolutnie. Dzięki partnerstwu z PKO Leasing oferujemy procedury uproszczone dla startupów i nowych podmiotów.
Praktycznie wszystko, co buduje Twoje środowisko pracy: laptopy, stacje robocze, serwery, macierze, monitory, a nawet specjalistyczne oprogramowanie.
Stawiamy na minimum biurokracji. W większości przypadków wystarczy NIP i dowód osobisty reprezentanta firmy.

ITnes.pl | IT for BUSINESS

Więcej niż Sklep – Twój Partner Technologiczny. Nie jesteśmy tylko dostawcą pudełek. Jesteśmy architektami Twojej przewagi konkurencyjnej.

Dedykowany Opiekun Klienta

W ITnes.pl nie jesteś numerem w systemie. Masz swojego partnera, który zna specyfikę Twojej branży i zawsze odbiera telefon.

A-brandy z Rodziny IT

Dostarczamy tylko rozwiązania od globalnych liderów (Dell, HP, Lenovo, Apple). To gwarancja jakości, prestiżu i niezawodności.

Wsparcie Przed i Posprzedażowe

Nasza rola nie kończy się na wystawieniu faktury. Doradzamy przy wyborze, wspieramy przy wdrożeniu i dbamy o Twój spokój w trakcie eksploatacji.

B2B DNA

Rozumiemy język biznesu. Nasza oferta jest elastyczna, skalowalna i zawsze zorientowana na Twój sukces.

Gotowy na przyspieszenie?

Porozmawiajmy o tym, jak leasing z PKO Leasing w ITnes.pl może odmienić Twoją firmę. Skontaktuj się z nami już dziś.

Skontaktuj się z nami

Sprzęt IT dla firm bez inwestycji na start

Zamiast jednorazowego wydatku rzędu kilkudziesięciu tysięcy zł – przewidywalny miesięczny koszt

Rozwiązanie dla klientów biznesowych

Sprzęt elektroniczny RentPay

finansowanie sprzętu IT
dla firm

RentPay to model finansowania, w którym firma korzysta ze sprzętu w zamian za stałą miesięczna opłatę. Nie inwestujesz w zakup środków trwałych – zachowujesz płynność finansową i kontrolę nad kosztami.

Jak wynajmować sprzęt za pomocą RentPay?

Zobacz opcję „Subskrybuj” przy na stronie produktu i sprawdź miesięczny koszt dla Twojej firmy

Dlaczego firmy wybierają subskrypcję?

Wykup

Stały miesięczny koszt bez dużych inwestycji

Nie angażujesz kapitału w zakup sprzętu, który traci wartość

Przedłużenie

Krótka umowa

Na 12 miesięcy. W ofercie dla firm sprzęt wymienisz już po pół roku.

Rozwiązanie

Możliwość zmiany sprzętu w trakcie umowy

Rozbudowujesz lub wymieniasz sprzęt bez rozwiązywania umowy, po 6 miesiącach możesz wymienić sprzęt na nowy – coś czego nie oferuje leasing.

Wykup 2

Ochrona i SafeUp w cenie

Subskrypcja sprzętu obejmuje bezpłatny pakiet ochronny SafeUp. Nie musisz martwić się kradzieżą i serwisem sprzętu.

Przedłużenie 2

Faktura VAT za usługę

Co miesiąc otrzymujesz fakturę VAT za subskrypcję, którą łatwo zaksięgujesz w koszty prowadzenia biznesu.

Jak działa RentPay?

1 Koszyk

Wybierz subskrypcję

W metodach płatności za produkt wybierz opcję SUBSKRYBUJ.

2 Koszyk

Podsumowanie oferty

Na tym etapie poznasz dokładną ofertę subskrypcji bądź najmu. Możesz dobrać dodatkowy pakiet serwisowy.

3 Koszyk

Zaakceptuj umowę

Na ekranie generowania Umowy zostaniesz poproszony o podanie swoich danych.

Przygotuj dowód osobisty, na podstawie Twoich informacji zostanie wygenerowana Umowa Subskrypcji. Zaakceptuj aby przejść dalej.

4 Koszyk

Subskrypcja dla biznesu

Po zaakceptowaniu Umowy należy wpłacić kaucję, która jest niezbędna do aktywowania Twojej Umowy.

Możesz to zrobić na dwa sposoby – płatnością online AutoPay bądź na podstawie Noty Księgowej. Pamiętaj, aby wpłacić kaucję z konta firmowego, inaczej niezbędna będzie dodatkowa weryfikacja. Po zaksięgowaniu wpłaty, wysyłamy Twój sprzęt!

Najczęstsze pytania

Czy subskrypcja to leasing?
Nie. W leasingu spłacasz sprzęt i często go wykupujesz. Dzięki subskrypcji płacisz tylko za korzystanie ze sprzętu, co znacznie zmniejsza Twoje firmowe wydatki.
Co zawiera cena subskrypcji?
Cena miesięcznego wynajmu związana jest ze spadkiem wartości urządzenia w czasie, kiedy jest użytkowany przez klienta. Oznacza to, że płacisz tylko za korzystanie z urządzenia. W cenę wliczony jest podstawowy pakiet ochronny.
Uproszczony proces zawarcia umowy
Proces wynajmu sprzętu IT został zaprojektowany z myślą o firmach, które cenią czas i sprawność działania. Ograniczamy formalności do niezbędnego minimum – bez rozbudowanej dokumentacji, długiego oczekiwania na decyzję czy skomplikowanych negocjacji. W kilku prostych krokach Twoja firma może szybko uzyskać dostęp do potrzebnego sprzętu.
Czy mogę zmienić sprzęt w trakcie umowy?
Tak. W trakcie trwania umowy zawsze możesz rozbudować sprzęt i po 6 miesiącach już wymieniać na inny model.
Co się stanie, jeśli sprzęt zostanie skradziony, zgubiony lub zniszczony?
Kradzież sprzętu należy jak najszybciej zgłosić na policję oraz do firmy WeSub S.A. W przypadku zgubienia lub zniszczenia wynajmowanego sprzętu należy natychmiastowo poinformować firmę WeSub S.A., której pracownicy udzielą szczegółowych informacji w celu dalszego postępowania.

Skontaktuj się z nami

```

Widok 360° nie jest dostępny dla tego produktu.