Laptop Lenovo ThinkPad P14s Gen 7 AMD 21X0GVL0ZPB

Lenovo
21X0GVL0ZPB
556679
0199275335945
Produkt modyfikowany na bazie konfiguracji: 21X0001APB

Jesteśmy oficjalnym partnerem Lenovo

Konfigurator

Pamięć RAM

Hurry! only 4 szt. w magazynie.
14 121,00 zł
11 480,49 zł netto
Średnia liczba sztuk w magazynie wysyłka w 24h
Rata od
304.19 zł
PKO Leasing Widget
Liczba sztuk
Produkt w dostawie Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia przewidywanej daty dostawy.

  Nowe produkty

Wyłącznie nowe, fabrycznie zapakowane produkty z oficjalnych polskich dystrybucji.

  Bezpieczna dostawa

Przesyłki są dostarczane przez renomowane firmy kurierskie i są ubezpieczone do pełnej wartości.

  Doradztwo i wsparcie

Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz pełne wsparcie przed i po sprzedaży.

Mobilna stacja robocza

Mobilna stacja robocza Mobilne stacje robocze to najbardziej zaawansowana kategoria komputerów przenośnych, zaprojektowana z myślą o profesjonalistach, których praca wymaga ogromnej mocy obliczeniowej, bezwzględnej stabilności oraz certyfikowanej zgodności z oprogramowaniem specjalistycznym. W przeciwieństwie do standardowych laptopów biznesowych czy gamingowych, urządzenia te są budowane jako bezpośrednie zamienniki potężnych komputerów stacjonarnych, umożliwiając pracę nad najbardziej złożonymi projektami w dowolnym miejscu na świecie.

Sercem mobilnych stacji roboczych są najpotężniejsze dostępne procesory, które oferują dużą liczbę rdzeni i wysokie limity mocy. Kluczowym wyróżnikiem jest jednak zastosowanie profesjonalnych układów graficznych, często wyposażonych w dedykowaną pamięć VRAM z obsługą kodu korekcji błędów (ECC), co eliminuje ryzyko awarii systemu podczas wielodniowych obliczeń lub renderowania skomplikowanych animacji 3D.

Jedną z najważniejszych cech stacji roboczych jest certyfikacja ISV (Independent Software Vendor). Oznacza ona, że producenci sprzętu ściśle współpracują z twórcami oprogramowania takiego jak Autodesk (AutoCAD, Revit), Dassault Systèmes (SolidWorks) czy Adobe, aby zoptymalizować sterowniki i podzespoły pod kątem konkretnych aplikacji. Dzięki temu profesjonalista ma pewność, że system nie zawiesi się w kluczowym momencie pracy, a wydajność w profesjonalnych narzędziach będzie znacznie wyższa niż na sprzęcie konsumenckim o teoretycznie podobnych parametrach.

Mobilne stacje robocze oferują unikatowe w skali laptopów opcje konfiguracji. Często wyposażone możliwość rozszerzenia ilości pamięci RAM, która pozwala na zwiększenie wielozadaniowości komputera. Podobnie wygląda kwestia składowania danych – urządzenia te posiadają zazwyczaj kilka gniazd na dyski SSD NVMe, umożliwiając tworzenie bezpiecznych macierzy RAID, które chronią dane przed utratą w przypadku awarii jednego z nośników.

Ekrany stosowane w tych urządzeniach to panele najwyższej klasy, które muszą sprostać wymaganiom grafików i montażystów wideo. Często spotykane są matryce o wysokiej rozdzielczości z pełnym pokryciem palety barw DCI-P3 lub Adobe RGB oraz certyfikacją HDR. Fabryczna kalibracja kolorów (np. X-Rite Pantone) gwarantuje, że barwy wyświetlane na ekranie będą identyczne z tymi, które pojawią się w druku lub finalnym produkcie filmowym.

Z racji tego, że mobilne stacje robocze są projektowane do pracy pod pełnym obciążeniem przez wiele godzin, posiadają one rozbudowane systemy chłodzenia, wykorzystujące komory parowe i zaawansowane stopy metali. Ich obudowy muszą spełniać surowe normy wytrzymałości (często certyfikat MIL-STD 810), co zapewnia odporność na wibracje, upadki oraz ekstremalne temperatury, czyniąc z nich niezawodne narzędzia pracy w biurach projektowych, studiach filmowych czy na placach budowy.

Mobilne stacje robocze to komputery przenośne do najtrudniejszych i najbardziej wymagających zadań dla profesjonalistów, którzy wymagają komfortu pracy, niezawodności i wysokiej wydajności.

Opis mobilnej stacji roboczej Lenovo ThinkPad P14s Gen 7 AMD 21X0GVL0ZPB

Zdjęcie notebooka Lenovo ThinkPad P14s Gen 7 AMD 21X0GVL0ZPBLaptop Lenovo ThinkPad P14s Gen 7 AMD 21X0GVL0ZPB należy do cieszącej się dużą popularnością serii stacji roboczych ThinkPad P14s Gen 7 AMD produkowanych przez firmę Lenovo.

Użytkownik mobilnej stacji roboczej ma do dyspozycji 48 GB pamięci RAM w układzie 1 x 48 GB. Maksymalna ilość pamięci RAM, którą można zaistalować w notebooku, wynosi 96 GB (na płycie głównej pozostawiono 1 wolny slot pamięci). 14-calowy ekran wyświetla obraz w rozdzielczości maksymalnej WQXGA+ (2880x1800 punktów). Do wyświetlania obrazu wykorzystano matrycę w technologii OLED.

W notebooku Lenovo ThinkPad P14s Gen 7 AMD 21X0GVL0ZPB zainstalowano 12-rdzeniowy procesor Ryzen AI 9 HX PRO 470 z popularnej rodziny procesorów AMD Ryzen AI 9. Wynik CPU w aplikacji PassMark to 36591 punktów. Zegar układu CPU jest taktowany z częstotliwością 2GHz GHz (maksymalnie 5,2GHz). Pamięć cache procesora ma pojemność 24MB. Za generowanie obrazu odpowiada podstawowy układ graficzny AMD Radeon 890M. Wynik zintegrowanego GPU w aplikacji PassMark to 8171 punktów. Pamięć masowa mobilnej stacji roboczej obejmuje dysk SSD o pojemności 1 TB. Inżynierom firmy Lenovo udało się ograniczyć wagę urządzenia, która wynosi zaledwie 1,3 kilograma. Podzespoły laptopa Lenovo ThinkPad P14s Gen 7 AMD 21X0GVL0ZPB zostały zainstalowane w obudowie w kolorze czarnym. Komunikacja bezprzewodowa jest możliwa dzięki wbudowanym modułom Wi-Fi w standardzie 802.11be i Bluetooth 5.4. Zaletą tego modelu jest zainstalowany modem GSM. Model został wyposażony w kamerę internetową. Stacja robocza spełnia certyfikaty Energy Star 9.0, TCO Certified, generation 10, Eyesafe Certified 2.0, MIL-STD-810H, UL Low Blue Light, RoHS compliant oraz EPEAT Gold Registered. Niewątpliwą zaletą produktu jest obsługa technologii High Dynamic Range (HDR). Komputer ma preinstalowany system Windows 11 Pro. Do podłączania urządzeń peryferyjnych służą następujące porty: dwa gniazda Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps (z Power Delivery 3.0 i DisplayPort 1.4), port HDMI 2.1, port słuchawkowe, dwa gniazda USB 3.2 Gen 1 oraz port RJ-45. Producent laptopa udziela na ten produkt trzyletniej gwarancji typu On-Site (z opcją naprawy w miejscu wskazanym przez użytkownika). Podzespoły instalowane w konfiguracji zmodyfikowanej przez naszych techników są objęte gwarancją sklepu 3 lata Carry-in.

Procesor AMD Ryzen AI 9 HX PRO 470

Procesor AMD Ryzen AI 9 HX PRO 470 AMD Ryzen AI 9 HX PRO 470 zadebiutował w styczniu 2026 roku jako flagowa jednostka z nowoczesnej rodziny Gorgon Point, redefiniując pojęcie wydajności w segmencie mobilnych stacji roboczych. Ten niezwykle szybki procesor typu APU integruje w sobie aż dwanaście rdzeni, które pracują w szerokim zakresie częstotliwości od 2 do 5,3 GHz. Architektura tego układu opiera się na przemyślanym połączeniu dwóch typów jednostek, gdzie cztery rdzenie to potężne struktury Zen 5 dedykowane do najcięższych zadań, natomiast pozostałe osiem to rdzenie Zen 5c. Te drugie, mimo mniejszej ilości pamięci podręcznej, oferują doskonały balans między mocą a oszczędnością miejsca i energii, co pozwala na płynną pracę wielozadaniową bez nadmiernego obciążania akumulatora.

W obszarze graficznym procesor imponuje zintegrowanym układem bazującym na architekturze RDNA3+, wyposażonym w 16 jednostek obliczeniowych (CU). Dzięki wyższemu taktowaniu w porównaniu do swojego bezpośredniego poprzednika, modelu Ryzen AI 9 HX PRO 375, użytkownicy mogą liczyć na jeszcze lepszą płynność w aplikacjach kreatywnych i profesjonalnej obróbce wideo. Prawdziwym sercem nowoczesnych operacji jest jednak potężny silnik XDNA 2 Neural Engine. Choć w zestawieniu z niemal identycznym modelem HX 475 wersja 470 oferuje nieco wolniejsze NPU na poziomie 55 TOPS zamiast 60 TOPS, wciąż pozostaje to wartość zapewniająca bezkonkurencyjną akcelerację sztucznej inteligencji bezpośrednio na urządzeniu.

Jako jednostka z serii PRO, model ten został wzbogacony o funkcje krytyczne dla środowisk korporacyjnych i specjalistycznych. Pełne wsparcie dla technologii zdalnego zarządzania AMD DASH oraz obsługa pamięci z korekcją błędów ECC sprawiają, że jest to idealne rozwiązanie do systemów, w których stabilność i ochrona danych przed uszkodzeniem są priorytetem. Ponadto procesor oferuje nowoczesne zaplecze komunikacyjne, wspierając superszybkie pamięci LPDDR5x-8533 oraz DDR5-5600. Natywna kompatybilność z USB 4, a co za tym idzie również z Thunderbolt, otwiera przed użytkownikiem drzwi do błyskawicznych transferów i rozbudowanych ekosystemów akcesoriów.

Pod względem łączności z podzespołami wewnętrznymi, Ryzen AI 9 HX PRO 470 wykorzystuje magistralę PCIe 4.0 o przepustowości 1,9 GB/s na każdą linię, co jest standardem sprawdzonym już w udanej serii 8000. Wszystko to zostało zamknięte w niezwykle efektywnej formie dzięki zastosowaniu zaawansowanego procesu technologicznego 4 nm TSMC (N4P). Pozwala on na zachowanie bazowego współczynnika TDP na poziomie zaledwie 28 W, dając jednocześnie producentom laptopów elastyczność w podnoszeniu tego limitu nawet do 54 W w modelach stawiających na bezkompromisową moc. W efekcie otrzymujemy procesor, który nie tylko świetnie pozycjonuje się na tle konkurencji, ale staje się wszechstronnym narzędziem gotowym na wyzwania, jakie stawia przed nami rok 2026.

Copilot+ PC

Copilot+ PC Wybierając laptop Lenovo ThinkPad P14s Gen 7 AMD 21X0GVL0ZPB z certyfikatem Copilot+ PC, otrzymujesz sprzęt spełniający najbardziej wyśrubowane wymagania Microsoft dotyczące sprzętowej akceleracji AI. Kluczowym wymogiem jest wydajność jednostki NPU na poziomie co najmniej 40+ TOPS (bilionów operacji na sekundę), co w połączeniu z szybką pamięcią RAM i dyskami SSD NVMe, przekłada się na błyskawiczne działanie modeli językowych i graficznych uruchamianych lokalnie na urządzeniu.

Praca w tym standardzie oznacza wyższe bezpieczeństwo – wiele procesów AI odbywa się bezpośrednio na Twoim urządzeniu, a nie w chmurze. Użytkownik może korzystać z narzędzi takich jak Cocreator w aplikacji Paint do generowania grafik na podstawie szkiców czy zaawansowanych efektów Windows Studio Effects, które optymalizują obraz i dźwięk podczas rozmów online, dbając o kontakt wzrokowy i eliminację szumów otoczenia. Wszystko to przy zachowaniu legendarnej trwałości ThinkPada i optymalizacji zużycia energii, która wyznacza nowe standardy w branży laptopów biznesowych.

Złącze Thunderbolt 4

Złącze Thunderbolt 4 Laptopy serii Lenovo ThinkPad P14s Gen 7 AMD zostały wyposażone w jeden z najbardziej uniwersalnych portów jakim jest Thunderbolt 4. Port ten używa popularnego gniazda USB-C, a potrafi przesyłać dane z prędkością do 40Gbps, przesyłać dźwięk i obraz w wysokiej rozdzielczości dzięki standardowi DisplayPort oraz ładować z dużą mocą dzięki standardowi Power Delivery. Thunderbolt 4 może posłużyć również do podłączenia stacji dokującej, dzięki której jednym przewodem laptop będzie ładowany i będzie mógł korzystać z dodatkowych monitorów, myszy, klawiatury czy innych peryferiów i akcesoriów.

HDR

Technologia HDR, czyli High Dynamic Range, to zaawansowane rozwiązanie w monitorach, które ma na celu zbliżenie obrazu wyświetlanego na ekranie do sposobu, w jaki ludzkie oko postrzega rzeczywisty świat. Głównym założeniem tego standardu jest drastyczne zwiększenie rozpiętości między najciemniejszymi a najjaśniejszymi punktami obrazu, co pozwala na jednoczesne zachowanie ogromnej liczby detali w głębokich cieniach oraz w bardzo jasnych partiach, takich jak słońce czy odbłyski światła. Dzięki temu obraz przestaje być płaski i nabiera wyjątkowej głębi oraz plastyczności, co przekłada się na znacznie bardziej realistyczne doznania wizualne podczas oglądania filmów czy grania w nowoczesne gry komputerowe.

Skuteczne działanie HDR w monitorze wymaga nie tylko odpowiedniego sygnału źródłowego, ale przede wszystkim wysokiej klasy matrycy zdolnej do osiągania bardzo wysokiej jasności punktowej oraz posiadającej zaawansowany system podświetlenia. W praktyce oznacza to, że monitor musi potrafić rozjaśnić konkretne małe elementy obrazu do poziomu kilkuset lub nawet tysiąca nitów, zachowując przy tym idealną czerń w pozostałych obszarach ekranu. Jest to szczególnie widoczne w monitorach wyposażonych w technologię lokalnego wygaszania strefowego lub w matrycach typu OLED, gdzie każdy piksel świeci niezależnie, co pozwala uniknąć niepożądanego efektu poświaty wokół jasnych obiektów na ciemnym tle.

Warto również zauważyć, że pełne wykorzystanie potencjału HDR wiąże się nierozerwalnie z szerszym zakresem odwzorowania barw, co sprawia, że przejścia tonalne między kolorami są płynniejsze i bardziej naturalne. Na rynku funkcjonują różne certyfikaty, takie jak DisplayHDR 400, 600 czy 1000, które informują użytkownika o realnych możliwościach danego urządzenia w zakresie luminancji i kontrastu. Choć podstawowe standardy HDR oferują zauważalną poprawę obrazu, to dopiero wyższe klasy certyfikacji zapewniają ten spektakularny efekt „wow”, który sprawia, że wirtualne krajobrazy stają się niemal nieodróżnialne od rzeczywistości.

Modem 5G

Modem 5G Laptopy Lenovo ThinkPad P14s Gen 7 AMD 21X0GVL0ZPB został wyposażony modem 5G, co znacząco zwiększa jego mobilność i użyteczność poza biurem. W wielu zadaniach dostęp do Internetu okazuje się bardzo ważny dla pracownika, a urządzenie z możliwością korzystania z sieci 5G bez dodatkowych zewnętrznych modemów czy parowania ze smartfonem będzie znacznie wygodniejsze i szybsze. Technologia 5G pozwala na szybsze i stabilniejsze połączenie z Internetem, zwłaszcza w zatłoczonych miastach, gdzie użytkowników sieci jest więcej. Korzystanie z modemu 5G jest także bezpieczniejsze niż łączenie się do publicznych sieci Wi-Fi dostępnych w pociągach, hotelach czy restauracjach.

Profesjonaliści, którzy wymagają szybkiego i stabilnego połączenia z internetem docenią wygodę i bezpieczeństwo modemu 5G w laptopie, którego zawsze noszą przy sobie, na którym pracują często poza biurem, w używają w pociągu, hotelu czy kawiarni.

Klawiatura podświetlana

Klawiatura podświetlana Podświetlenie klawiatury to nie tylko kwestia użyteczności, ale również element, który nadaje laptopowi nowoczesny, prestiżowy charakter. Subtelna łuna światła wokół krawędzi klawiszy podkreśla smukłą sylwetkę urządzenia i sprawia, że wygląda ono profesjonalnie na każdym biurku. W laptopach biznesowych wysokiej klasy podświetlenie jest idealnie równomierne, co świadczy o wysokiej jakości montażu i dbałości o detale.

Funkcja ta idealnie współgra z minimalistycznym designem serii. Możliwość szybkiego włączenia lub wyłączenia iluminacji daje użytkownikowi pełną kontrolę nad estetyką swojego stanowiska pracy, pozwalając na przejście z trybu skupienia w tryb relaksu w ułamku sekundy.

Certyfikat EPEAT Gold

Certyfikat EPEAT Gold EPEAT Gold to najwyższy i najbardziej prestiżowy poziom certyfikacji w globalnym systemie oceny ekologicznej elektroniki, który potwierdza, że laptopy serii Lenovo ThinkPad P14s Gen 7 AMD spełniają najbardziej rygorystyczne kryteria zrównoważonego rozwoju. Aby urządzenie mogło poszczycić się tym oznaczeniem, musi nie tylko zaliczyć wszystkie wymagania podstawowe, ale także co najmniej 75% opcjonalnych kryteriów dotyczących mniejszego wpływu na środowisko naturalne. Standard ten bierze pod uwagę cały cykl życia sprzętu, wymuszając na producentach stosowanie tworzyw pochodzących z recyklingu, eliminację toksycznych substancji oraz projektowanie konstrukcji łatwych w naprawie i późniejszym demontażu. Posiadanie złotego certyfikatu EPEAT jest dla świadomego konsumenta oraz dużych organizacji jasnym sygnałem, że wybierają sprzęt o najwyższej efektywności energetycznej, który minimalizuje ślad węglowy i wspiera gospodarkę o obiegu zamkniętym.

Czytnik linii papilarnych

Czytnik linii papilarnych Notebook Lenovo ThinkPad P14s Gen 7 AMD 21X0GVL0ZPB wyposażono w czytnik linii papilarnych. Jest to popularne zabezpieczenie urządzeń biznesowych, które nie tylko chroni urządzenie przed nieautoryzowanym dostępem, ale także przyspiesza logowanie do systemu eliminując konieczność wpisywania hasła. Czytnik linii papilarnych to skuteczna i prosta forma zabezpieczenia dostępu do systemu i danych gromadzonych na komputerze, która również upraszcza i przyspiesza logowanie użytkownika.

TrackPoint

TrackPoint Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z ThinkPadem, czerwony punkt na środku klawiatury może Cię intrygować. To TrackPoint – inteligentny manipulator, który zastępuje myszkę. Choć na początku wymaga chwili przyzwyczajenia, po krótkim czasie staje się najbardziej intuicyjnym sposobem sterowania komputerem. Pozwala na znacznie dokładniejsze ruchy niż gładzik, co jest kluczowe np. w tabelach Excela. Możesz pracować z laptopem na kolanach, na małym stoliku kawiarnianym czy w ciasnym fotelu lotniczym bez potrzeby przesuwania ręki na boki. Środkowy przycisk pod spacją pozwala na błyskawiczne przewijanie długich stron internetowych – wystarczy przytrzymać go i lekko pchnąć TrackPoint.

To mały element, który definiuje komfort pracy na laptopach Lenovo, sprawiając, że pisanie i nawigacja stają się jedną, spójną czynnością.

Certyfikat MIL-STD-810H

Certyfikat MIL-STD-810H W świecie nowoczesnego biznesu awaria sprzętu to nie tylko koszt serwisu, ale przede wszystkim ryzyko przestoju i utraty danych. Dlatego laptopy serii Lenovo ThinkPad P14s Gen 7 AMD przechodzą rygorystyczną ścieżkę certyfikacji według normy MIL-STD-810H. Ten zaktualizowany standard wojskowy kładzie jeszcze większy nacisk na trwałość konstrukcji w obliczu codziennych zagrożeń.

Proces certyfikacji obejmuje szereg zaawansowanych prób, takich jak testy odporności na korozję (mgła solna), promieniowanie słoneczne, a nawet wpływ grzybów i pleśni, co jest kluczowe dla osób pracujących w zmiennych warunkach klimatycznych. Solidne zawiasy, wzmocniona obudowa i precyzyjnie chronione podzespoły wewnętrzne sprawiają, że urządzenia te są niemal niezniszczalne w standardowym użytkowaniu biurowym. Wybierając serię Lenovo ThinkPad P14s Gen 7 AMD z certyfikatem MIL-STD-810H, inwestujesz w narzędzie pracy, które nie zawiedzie w kluczowym momencie, bez względu na to, czy pracujesz w biurze, na hali produkcyjnej, czy w terenie.

Układ Neural Processing Unit

Układ Neural Processing Unit Jednostka NPU, czyli procesor neuronowy, to wyspecjalizowany układ scalony zaprojektowany bezpośrednio z myślą o sprzętowym przyspieszaniu obliczeń związanych z algorytmami sztucznej inteligencji oraz uczenia maszynowego. W przeciwieństwie do tradycyjnych rdzeni procesora głównego (CPU), które są stworzone do wykonywania skomplikowanych i różnorodnych zadań sekwencyjnych, oraz układów graficznych (GPU) zoptymalizowanych pod kątem równoległego przetwarzania grafiki 3D, układ NPU skupia się wyłącznie na specyficznych operacjach matematycznych. Należą do nich przede wszystkim mnożenie macierzy oraz operacje na liczbach o niższej precyzji, takich jak formaty INT8 czy FP16, które stanowią fundament działania sztucznych sieci neuronowych.

Główną zaletą zintegrowania jednostki NPU bezpośrednio w strukturze krzemowej procesora jest niezwykle wysoka efektywność energetyczna przy przetwarzaniu zadań AI. Uruchamianie modeli językowych, generowanie obrazów, rozmywanie tła w wideo czy rozpoznawanie twarzy i głosu na klasycznym procesorze lub karcie graficznej wymaga znacznych nakładów mocy i powoduje szybkie zużycie baterii w urządzeniach mobilnych. Układ NPU realizuje te same zadania wielokrotnie szybciej, zużywając przy tym zaledwie ułamek energii elektrycznej, co ma kluczowe znaczenie w nowoczesnych laptopach, smartfonach i tabletach.

Wydajność procesorów neuronowych jest najczęściej podawana w teraoperacjach na sekundę (TOPS), co określa, ile bilionów operacji matematycznych układ jest w stanie wykonać w ciągu jednej sekundy. Współczesne systemy operacyjne oraz oprogramowanie coraz silniej polegają na dedykowanych układach NPU, odciążając od ciągłej pracy procesor główny i grafikę, co przekłada się na wyższą kulturę pracy całego komputera, niższe temperatury oraz znacznie dłuższy czas pracy na jednym ładowaniu akumulatora.

Technologia NVMe

Technologia NVMe NVMe, czyli Non-Volatile Memory Express, to nowoczesny protokół komunikacyjny zaprojektowany od podstaw z myślą o wykorzystaniu pełnego potencjału szybkich pamięci flash oraz dysków półprzewodnikowych. W przeciwieństwie do starszych standardów, które powstały jeszcze w erze dysków mechanicznych, rozwiązanie to wykorzystuje szybką magistralę PCIe, co pozwala na drastyczne obniżenie opóźnień i ogromny wzrost przepustowości danych. Dzięki obsłudze tysięcy równoległych kolejek komend, dyski pracujące w tym standardzie potrafią przetwarzać informacje z prędkością nieosiągalną dla tradycyjnych interfejsów, co przekłada się na błyskawiczny start systemu oraz natychmiastowe wczytywanie rozbudowanych gier i profesjonalnych aplikacji. Technologia ta stała się fundamentem nowoczesnych komputerów, oferując użytkownikom niespotykaną wcześniej responsywność i efektywność podczas pracy z dużymi zbiorami plików.

Matryca OLED

Matryca OLED Laptop Lenovo ThinkPad P14s Gen 7 AMD 21X0GVL0ZPB został wyposażony w nowoczesną matrycę OLED, która zapewnia nieosiągalną jakość obrazu dla klasycznych wyświetlaczy LCD. Dzięki temu, że piksele w matrycach OLED same emitują światło, nie potrzebują one dodatkowego podświetlania. Czas zmiany koloru w matrycach OLED jest niezwykle krótki, dzięki czemu matryca ta oferuje bardzo wyrazisty, płynny obraz z niezwykle nasyconymi kolorami.

Wyświetlacz OLED powinien przypaść do gustu każdemu kto wymaga od ekranu doskonałych kolorów, szybkości reakcji i wysokiego kontrastu. Praca z materiałem wideo, zdjęciami czy grafiką nabierze nowej jakości.

Kensington Lock

Kensington Lock Gniazdo linki zabezpieczającej przed kradzieżą to popularny mechanizm poprawiający bezpieczeństwo komputerów biznesowych. Najczęstszym standardem jest Kensington Lock, nazwany tak od producenta, który wprowadził to rozwiązanie na rynek. laptopy serii Lenovo ThinkPad P14s Gen 7 AMD otrzymały takie gniazdo by lepiej chronić urządzenie przed przywłaszczeniem przez osoby postronne w zatłoczonych biurach, urzędach, sklepach czy innych lokalach usługowych. Specjalnie zaprojektowane, wzmocnione gniazdo chroni urządzenie przed łatwą kradzieżą. Solidne wykonanie sprawia, że wyrwanie linki czy gniada jest wręcz niemożliwe.

Gwarancja On-Site Premier Support

Gwarancja To najwyższy poziom wsparcia technicznego dostępny na rynku, znany jako Premier Support. Wykracza daleko poza zwykłą naprawę sprzętu. Zyskujesz bezpośredni dostęp do dedykowanych, zaawansowanych inżynierów (często 24/7), pomijając standardowe infolinie i automatyczne skrypty rozmów.

Usługa obejmuje nie tylko naprawy sprzętowe (zazwyczaj w trybie Next Business Day), ale także wsparcie w zakresie oprogramowania, problemów z siecią czy konfiguracją. To kompleksowa opieka IT, w której producent przejmuje odpowiedzialność za rozwiązanie problemu „end-to-end”, a Ty masz pewność priorytetowego traktowania każdego zgłoszenia.

TPM

TPM Laptopy serii Lenovo ThinkPad P14s Gen 7 AMD wykorzystują układ TPM jako dedykowany układ bezpieczeństwa, który jest fizycznie odizolowany od reszty podzespołów na płycie głównej. Takie rozwiązanie gwarantuje, że klucze kryptograficzne są generowane i przechowywane w środowisku odpornym na ataki hakerskie skierowane bezpośrednio w system operacyjny. Moduł ten staje się kluczowym elementem podczas współpracy z funkcją BitLocker, ponieważ odpowiada za automatyczne zarządzanie dostępem do zaszyfrowanych partycji dysku przy każdym uruchomieniu komputera. Dodatkowo układ monitoruje integralność oprogramowania układowego, blokując dostęp do danych w sytuacji, gdy wykryje nieautoryzowaną ingerencję w pliki startowe systemu Windows.

Windows 11 Pro

Windows 11 Pro Zainstalowany na urządzeniu serii Lenovo ThinkPad P14s Gen 7 AMD system Windows 11 Pro to centrum dowodzenia dla współczesnego profesjonalisty. Wykorzystując dużą przestrzeń roboczą ekranu, funkcja Snap Layouts pozwala na inteligentne rozmieszczenie wielu okien aplikacji obok siebie, co drastycznie zwiększa wydajność podczas analizy danych.

System został zoptymalizowany pod kątem pracy hybrydowej – płynnie zarządza połączeniami z zewnętrznymi monitorami i stacjami dokującymi, zapamiętując układ okien po ponownym podłączeniu. Dzięki wsparciu dla Azure Active Directory oraz Microsoft Endpoint Manager, działy IT mogą zdalnie konfigurować laptopa i zarządzać aktualizacjami bez konieczności fizycznego kontaktu z urządzeniem. To rozwiązanie, które pozwala pracownikowi być produktywnym w biurze, w domu i w podróży.

Certyfikat Energy Star

Certyfikat Energy Star Certyfikat Energy Star to międzynarodowy symbol przyznawany urządzeniom i budynkom charakteryzującym się wysoką efektywnością energetyczną oraz niskim szkodliwym wpływem na środowisko naturalne. Program ten został powołany do życia w 1992 roku przez amerykańską Agencję Ochrony Środowiska (EPA) oraz Departament Energii Stanów Zjednoczonych, a z biegiem lat zyskał status globalnego standardu uznawanego w wielu regionach świata, w tym w Unii Europejskiej. Główną ideą stojącą za powstaniem tego oznaczenia było stworzenie czytelnego i godnego zaufania wskaźnika, który pomagałby konsumentom oraz przedsiębiorstwom w identyfikacji produktów zużywających zauważalnie mniej energii elektrycznej, co bezpośrednio przekłada się na redukcję emisji gazów cieplarnianych do atmosfery.

Proces certyfikacji opiera się na rygorystycznych badaniach i normach technicznych ustalanych dla poszczególnych kategorii produktów. Aby urządzenie mogło zostać opatrzone charakterystycznym, błękitnym logo z wpisaną w nie gwiazdą, musi wykazywać wyższą sprawność energetyczną od standardowych odpowiedników dostępnych na rynku – przeważnie o kilkanaście do kilkudziesięciu procent. Oznaczenie to stosuje się szeroko w segmencie elektroniki użytkowej i sprzętu komputerowego, w tym w laptopach, komputerach stacjonarnych, serwerach, monitorach czy urządzeniach wielofunkcyjnych, ze szczególnym uwzględnieniem ich energooszczędności w trybach bezczynności i uśpienia. Certyfikat obejmuje również sprzęt gospodarstwa domowego, taki jak lodówki, pralki, zmywarki i klimatyzatory, a także zaawansowane systemy oświetleniowe oraz całe obiekty budowlane spełniające rygorystyczne kryteria zrównoważonego budownictwa.

Z punktu widzenia użytkowników obecność symbolu Energy Star stanowi proste zapewnienie, że dany produkt pozwala na realne obniżenie rachunków za prąd w całym okresie jego eksploatacji, nie wymagając przy tym idących na ustępstwa kompromisów w zakresie wydajności, funkcjonalności czy wygody obsługi. Dla sektora biznesowego oraz instytucji publicznych posiadanie przez sprzęt certyfikatu Energy Star jest bardzo często warunkiem koniecznym do spełnienia norm przetargowych oraz realizacji wymogów proekologicznej polityki zakupowej.

Certyfikat TCO

Certyfikat TCO Certyfikat TCO to uznany na całym świecie międzynarodowy standard zrównoważonego rozwoju, stworzony specjalnie dla branży sprzętu IT przez szwedzką organizację TCO Development. Powstały na początku lat dziewięćdziesiątych system certyfikacji stawiał początkowo na obniżenie promieniowania i poprawę ergonomii monitorów komputerowych, jednak z biegiem lat przekształcił się w wielowymiarowy zestaw wymogów. Obecnie TCO Certified obejmuje szeroką gamę sprzętu elektronicznego, w tym komputery stacjonarne, laptopy, wyświetlacze, smartfony, serwery oraz urządzenia pamięci masowej, stanowiąc niezależne potwierdzenie, że dany produkt spełnia wyśrubowane kryteria środowiskowe i społeczne.

Proces uzyskania tej certyfikacji wymaga od producentów przeformatowania podejścia do całego cyklu życia produktu, począwszy od pozyskiwania surowców i warunków w zakładach produkcyjnych. Urządzenia ubiegające się o znak TCO muszą powstawać w fabrykach respektujących prawa pracowników, zasady bezpieczeństwa i higieny pracy oraz sprawiedliwe wynagrodzenie. W kontekście ekologii sprawdza się ograniczanie użycia substancji niebezpiecznych, takich jak ciężkie metale czy szkodliwe opóźniacze palności, a także wysoki poziom efektywności energetycznej, podatność sprzętu na łatwą naprawę, modernizację oraz późniejszy recykling.

Z punktu widzenia użytkownika końcowego certyfikat TCO stanowi kompleksową gwarancję, że sprzęt jest bezpieczny dla zdrowia, ergonomiczny i nie nadwyręża wzroku ani kręgosłupa podczas wielogodzinnej pracy. Obecność tego oznaczenia zapewnia także pewność, że zakupiony monitor czy komputer charakteryzuje się wysoką trwałością, niskim zużyciem energii i został wyprodukowany w sposób odpowiedzialny społecznie. Z tego powodu TCO Certified stał się kluczowym wyznacznikiem i kryterium oceny w przetargach publicznych oraz korporacyjnych politykach zakupowych na całym świecie.

: 21X0GVL0ZPB
Hurry! only 4 szt. w magazynie.
Informacje podstawowe
Producent
Lenovo
Produkt
Mobilna stacja robocza
Rodzaj konfiguracji
Rozszerzona
Certyfikat Intel EVO
Nie
Model
ThinkPad P14s Gen 7 AMD
Stan
Nowy
Gwarancja
3 lata On-Site (w tym 3 lata Premier Support)
Laptop konwertowalny
Nie
Materiał obudowy
Tworzywo sztuczne wzmacniane włóknem węglowym i włóknem szklanym
Kolor obudowy
Czarny
Kamera internetowa
Tak
Procesor
Procesor
AMD Ryzen AI 9
Typ procesora
Model: Ryzen AI 9 HX PRO 470
Częstotliwość: 2GHz / 5,2GHz
Cache: 24MB
Litografia: TSMC 4 nm FinFET
Obsługiwane gniazda: FP8
Obsługiwana pamięć: DDR5 (FP8), LPDDR5X (FP8)
Technologia Intel vPro
Nie
Liczba rdzeni procesora
12
Układ NPU (AI)
Tak
Technologia AMD DASH
Nie
Liczba zainstalowanych procesorów
1
Chipset płyty głównej
AMD SoC
PassMark procesora
36591
Pamięć RAM
Pamięć zainstalowana
48 GB
Typ pamięci
1 x 48 GB
SODIMM
DDR5
5600 MT/s
Liczba banków pamięci
2
Liczba wolnych banków pamięci
1
Maksymalna ilość pamięci
96 GB
Dysk
Dysk
SSD
Pojemność dysku
1 TB
Parametry dysku
M.2 2280
NVMe
PCIe 4.0
Opal2
Dysk 2
brak
Dysk 3
brak
Dysk 4
brak
Napęd optyczny
brak
Ekran
Przekątna ekranu
14"
Rozdzielczość
2880x1800 (WQXGA+)
Technologia matrycy
OLED
Jasność matrycy
500 cd/m²
Ekran dotykowy
Nie
Filtr prywatyzujący
Nie
High Dynamic Range (HDR)
Tak
Informacja o ekranie
14" 2.8K (2880x1800) OLED 500nits
Anti-glare
100% DCI-P3
120Hz VRR
DisplayHDR True Black 500
Eyesafe
UL Low Blue Light
Touch
Karta graficzna
Zintegrowana karta graficzna
AMD Radeon 890M
PassMark karty zintegrowanej
8171
Rodzaj karty graficznej
Zintegrowana
Interfejsy i komunikacja
Interfejsy
2 x Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps (z Power Delivery 3.0 i DisplayPort 1.4)
2 x USB 3.2 Gen 1
1 x HDMI 2.1
1 x RJ-45
1 x Gniazdo słuchawkowe
Modem WWAN
Tak
Typ modemu WWAN
5G
Komunikacja
LAN 1 GbE
AMD PRO Manageability
Wi-Fi 7 (802.11be)
Bluetooth 5.4
AMD PRO Manageability
Złącze Thunderbolt
Thunderbolt 4
Złącze HDMI
Tak
Złącze DisplayPort
Nie
Złącze VGA (15-pin D-Sub)
Nie
Wi-Fi
Tak
Złącze COM (RS-232)
Nie
Bluetooth
Tak
Pozostałe
Multimedia
High Definition (HD) Audio
Realtek ALC3287
2 mikrofony
Głośniki stereo 2W x2, Dolby Atmos
Kamera internetowa 5.0MP + IR with Privacy Shutter, HDR and Computer Vision Human Presence Detection
Bezpieczeństwo
Dedykowany układ szyfrowania TPM 2.0 Enabled
Czytnik linii papilarnych (dotykowy, Match-on-Chip), Zintegrowany z przyciskiem uruchamiania
Kensington Lock (Nano), 2.5 x 6 mm
Computer Vision-based User Presence Sensing (Computer Vision camera models)
Bo
Czytnik kart SmartCard
Nie
Wprowadzanie danych
Klawiatura podświetlana
Klawiatura odporna na zachlapanie
TrackPoint
Touchpad
Układ klawiatury
Międzynarodowy
Podświetlana klawiatura
Tak
Czytnik linii papilarnych
Tak
Klawiatura numeryczna
Nie
Near Field Communication (NFC)
Nie
Zasilanie
Zasilacz 65W USB-C
Kensington Lock
Tak
Bateria
Bateria 75 Wh
Trusted Platform Module (TPM)
Tak
System operacyjny
Windows 11 Pro
Wymiary
Szerokość: 314 mm
Głębokość: 222 mm
Wysokość: 22 mm
Certyfikaty
MIL-STD-810H
Eyesafe Certified 2.0
UL Low Blue Light
Energy Star 9.0
EPEAT Gold Registered
RoHS compliant
TCO Certified, generation 10
Certyfikat MIL-STD-810
MIL-STD-810H
Certyfikat EPEAT Gold
Tak
W zestawie
Lenovo AI Now
Zasilacz 65W USB-C (3-pin)
Waga
1,29 kg
Copilot+ PC
Tak

Specyficzne kody

EAN13
0199275335945
MPN
21X0001APB
Przesyłka kurierska
Darmowa

Widok 360° nie jest dostępny dla tego produktu.

ITnes.pl · PKO Leasing

Finansowanie jutra:
Leasing w ITnes.pl

Napędzamy Twój biznes technologią, której nie musisz kupować na własność.

W świecie nowoczesnego biznesu wygrywają ci, którzy potrafią szybciej adaptować zmiany. W ITnes.pl wierzymy, że dostęp do najpotężniejszych narzędzi IT nie powinien być ograniczony jednorazowym wydatkiem. Dlatego, wspólnie z PKO Leasing – niekwestionowanym liderem rynku – stworzyliśmy ekosystem finansowy, który pozwala Twojej firmie wejść na wyższy poziom efektywności bez obciążania budżetu.

Dlaczego Leasing z ITnes.pl to Twój strategiczny ruch?

Leasing w naszym wydaniu to nie tylko rata.
To Power Up dla Twojej infrastruktury IT.

Maksymalna Płynność

Cash Flow Mastery

Zachowaj gotówkę na kluczowe inwestycje, marketing czy ekspansję. Sprzęt zarabia na siebie sam, gdy Ty płacisz niskie, przewidywalne raty.

Optymalizacja Podatkowa 2.0

Tarcza Podatkowa

Wykorzystaj tarczę podatkową. Każda rata to koszt uzyskania przychodu, który realnie obniża Twoje zobowiązania wobec fiskusa.

Technologia Zawsze na Czas

Rotacja Floty IT

Nie czekaj latami na wymianę sprzętu. Leasing pozwala na regularną rotację floty IT, dzięki czemu Twój zespół zawsze pracuje na najszybszych i najbezpieczniejszych rozwiązaniach.

Formy Finansowania

Skrojone pod Twój Model Biznesowy. Wybierz drogę, która najlepiej pasuje do strategii rozwoju Twojej firmy.

Leasing Operacyjny

Wolność i Elastyczność

To najczęściej wybierana forma przez naszych partnerów B2B. Traktujesz leasing jak usługę.

DLA KOGO? Dla firm chcących regularnie odświeżać park maszynowy.
KORZYŚĆ Opłata wstępna i wszystkie raty są w całości kosztem uzyskania przychodu. Podatek VAT płacisz proporcjonalnie w każdej racie.

Leasing Finansowy

Inwestycja w Majątek

Idealny, gdy planujesz związać się ze sprzętem na dłużej i chcesz go amortyzować po swojej stronie.

DLA KOGO? Dla przedsiębiorców stawiających na budowę stałych aktywów firmy.
KORZYŚĆ Ty dokonujesz odpisów amortyzacyjnych, a część odsetkowa raty jest Twoim kosztem.

Twoja Droga do Nowoczesności

Proces w ITnes.pl jest tak płynny, jak praca na nowym workstation od HP czy Dell.

TECH

Wybór Rozwiązania

Wybierz topowy sprzęt z naszej oferty. Nasi eksperci pomogą Ci skonfigurować zestaw idealnie pod profil Twojej działalności.

LEARN

Konsultacja i Decyzja

Skontaktuj się ze swoim Dedykowanym Opiekunem. Wniosek procesujemy błyskawicznie – decyzję z PKO Leasing otrzymasz często w 15 minut.

TOGETHER

Podpisanie i Realizacja

Formalności ograniczamy do minimum. Podpisujesz umowę (często całkowicie online) i dołączasz do grona firm, które nie czekają na przyszłość, ale ją tworzą.

SUCCESS

Start Systemu

Sprzęt trafia do Twojego biura, gotowy do pracy, a Ty cieszysz się pełnym wsparciem posprzedażowym ITnes.pl.

PORADA EKSPERTA

Strategiczne Zarządzanie Cyklem Życia IT

„W dzisiejszym IT to nie posiadanie, a użytkowanie generuje zysk. Rekomendujemy leasing jako narzędzie do zarządzania TCO (Total Cost of Ownership). Zamiast jednorazowego kosztu 100 000 zł na serwery, zainwestuj te środki w rozwój produktu, a technologię sfinansuj z bieżących przychodów. To różnica między firmą, która trwa, a firmą, która dominuje."

FAQ – Rozumiemy Twój Biznes

Absolutnie. Dzięki partnerstwu z PKO Leasing oferujemy procedury uproszczone dla startupów i nowych podmiotów.
Praktycznie wszystko, co buduje Twoje środowisko pracy: laptopy, stacje robocze, serwery, macierze, monitory, a nawet specjalistyczne oprogramowanie.
Stawiamy na minimum biurokracji. W większości przypadków wystarczy NIP i dowód osobisty reprezentanta firmy.

ITnes.pl | IT for BUSINESS

Więcej niż Sklep – Twój Partner Technologiczny. Nie jesteśmy tylko dostawcą pudełek. Jesteśmy architektami Twojej przewagi konkurencyjnej.

Dedykowany Opiekun Klienta

W ITnes.pl nie jesteś numerem w systemie. Masz swojego partnera, który zna specyfikę Twojej branży i zawsze odbiera telefon.

A-brandy z Rodziny IT

Dostarczamy tylko rozwiązania od globalnych liderów (Dell, HP, Lenovo, Apple). To gwarancja jakości, prestiżu i niezawodności.

Wsparcie Przed i Posprzedażowe

Nasza rola nie kończy się na wystawieniu faktury. Doradzamy przy wyborze, wspieramy przy wdrożeniu i dbamy o Twój spokój w trakcie eksploatacji.

B2B DNA

Rozumiemy język biznesu. Nasza oferta jest elastyczna, skalowalna i zawsze zorientowana na Twój sukces.

Gotowy na przyspieszenie?

Porozmawiajmy o tym, jak leasing z PKO Leasing w ITnes.pl może odmienić Twoją firmę. Skontaktuj się z nami już dziś.

Skontaktuj się z nami

Sprzęt IT dla firm bez inwestycji na start

Zamiast jednorazowego wydatku rzędu kilkudziesięciu tysięcy zł – przewidywalny miesięczny koszt

Rozwiązanie dla klientów biznesowych

Sprzęt elektroniczny RentPay

finansowanie sprzętu IT
dla firm

RentPay to model finansowania, w którym firma korzysta ze sprzętu w zamian za stałą miesięczna opłatę. Nie inwestujesz w zakup środków trwałych – zachowujesz płynność finansową i kontrolę nad kosztami.

Jak wynajmować sprzęt za pomocą RentPay?

Zobacz opcję „Subskrybuj” przy na stronie produktu i sprawdź miesięczny koszt dla Twojej firmy

Dlaczego firmy wybierają subskrypcję?

Wykup

Stały miesięczny koszt bez dużych inwestycji

Nie angażujesz kapitału w zakup sprzętu, który traci wartość

Przedłużenie

Krótka umowa

Na 12 miesięcy. W ofercie dla firm sprzęt wymienisz już po pół roku.

Rozwiązanie

Możliwość zmiany sprzętu w trakcie umowy

Rozbudowujesz lub wymieniasz sprzęt bez rozwiązywania umowy, po 6 miesiącach możesz wymienić sprzęt na nowy – coś czego nie oferuje leasing.

Wykup 2

Ochrona i SafeUp w cenie

Subskrypcja sprzętu obejmuje bezpłatny pakiet ochronny SafeUp. Nie musisz martwić się kradzieżą i serwisem sprzętu.

Przedłużenie 2

Faktura VAT za usługę

Co miesiąc otrzymujesz fakturę VAT za subskrypcję, którą łatwo zaksięgujesz w koszty prowadzenia biznesu.

Jak działa RentPay?

1 Koszyk

Wybierz subskrypcję

W metodach płatności za produkt wybierz opcję SUBSKRYBUJ.

2 Koszyk

Podsumowanie oferty

Na tym etapie poznasz dokładną ofertę subskrypcji bądź najmu. Możesz dobrać dodatkowy pakiet serwisowy.

3 Koszyk

Zaakceptuj umowę

Na ekranie generowania Umowy zostaniesz poproszony o podanie swoich danych.

Przygotuj dowód osobisty, na podstawie Twoich informacji zostanie wygenerowana Umowa Subskrypcji. Zaakceptuj aby przejść dalej.

4 Koszyk

Subskrypcja dla biznesu

Po zaakceptowaniu Umowy należy wpłacić kaucję, która jest niezbędna do aktywowania Twojej Umowy.

Możesz to zrobić na dwa sposoby – płatnością online AutoPay bądź na podstawie Noty Księgowej. Pamiętaj, aby wpłacić kaucję z konta firmowego, inaczej niezbędna będzie dodatkowa weryfikacja. Po zaksięgowaniu wpłaty, wysyłamy Twój sprzęt!

Najczęstsze pytania

Czy subskrypcja to leasing?
Nie. W leasingu spłacasz sprzęt i często go wykupujesz. Dzięki subskrypcji płacisz tylko za korzystanie ze sprzętu, co znacznie zmniejsza Twoje firmowe wydatki.
Co zawiera cena subskrypcji?
Cena miesięcznego wynajmu związana jest ze spadkiem wartości urządzenia w czasie, kiedy jest użytkowany przez klienta. Oznacza to, że płacisz tylko za korzystanie z urządzenia. W cenę wliczony jest podstawowy pakiet ochronny.
Uproszczony proces zawarcia umowy
Proces wynajmu sprzętu IT został zaprojektowany z myślą o firmach, które cenią czas i sprawność działania. Ograniczamy formalności do niezbędnego minimum – bez rozbudowanej dokumentacji, długiego oczekiwania na decyzję czy skomplikowanych negocjacji. W kilku prostych krokach Twoja firma może szybko uzyskać dostęp do potrzebnego sprzętu.
Czy mogę zmienić sprzęt w trakcie umowy?
Tak. W trakcie trwania umowy zawsze możesz rozbudować sprzęt i po 6 miesiącach już wymieniać na inny model.
Co się stanie, jeśli sprzęt zostanie skradziony, zgubiony lub zniszczony?
Kradzież sprzętu należy jak najszybciej zgłosić na policję oraz do firmy WeSub S.A. W przypadku zgubienia lub zniszczenia wynajmowanego sprzętu należy natychmiastowo poinformować firmę WeSub S.A., której pracownicy udzielą szczegółowych informacji w celu dalszego postępowania.

Skontaktuj się z nami

```

Widok 360° nie jest dostępny dla tego produktu.